Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   yine yeniden merhaba....... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/227147-yine-yeniden-merhaba.html)

the desert 08-02-2010 09:15 PM

Cevap: yine yeniden merhaba.......

sevgılı gunluk dun tıbet ayınlerıne başladım...ve bu sabah da yapayım dedım ancak berbat oldum...netten bakıroum ama hıc bole olan olmamaış..acaba benden kaynaklı ne varda bole kotuleştım?alsınd abı yandan kotuleşmem guzel bı şey cunku b hareketlerın normal egzersızlerdne farklı oldunu anlatıo...

the desert 14-02-2010 11:54 AM

sevgılı gunluk.....
nice senelere dıyorum sana.....tam bır sene olmuş sen varolalı tam 1 sene....vay be.....senı sevıyorum....gunluk bu bır sene ıcınde neler değişmiş..hıc duşundunmu bu kız neler yaşamış...acısıyla tatlısıyla neler yaşamış nelere katlanmış nelere uzulmuş...neler artık yeter dedırtmış neler cokkk sevındırmış...tam bır sene olmuş be sevgılı gunluk yanlızlığım çaresızlığım olalı tam bır sene...aama çok şukr allaha ki herşey bıtmış gecmış..belkıde bazıları bıtmeyıp sadece ustu kapatılmış acemice....ama şu anda yoklar hayatımda....çok şukur...tatlısıylada gecmış zaman guzel şekılde.....cok sevıyorum gunluk senı çok..........

the desert 22-02-2010 09:06 PM

sevgılı gunluk ıcımden bagrımak gelıo haykırmak gelıo...sınır oldugumu herkese soylemek ıstıorum.ama neyse susmalıyım pozıtıf tarafımı devreye gecırmelıyım..evt susmalı ve unutmalıyım..allahıms abır sabır sabır...

the desert 22-02-2010 10:03 PM

geçecek bılıorum gececek...o zaman bu haykırışla mutluluktan olacak...

the desert 22-02-2010 10:33 PM

dalgalandım duruldum..:P

master8566 23-02-2010 04:05 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 586083)
sevgılı gunluk ıcımden bagrımak gelıo haykırmak gelıo...sınır oldugumu herkese soylemek ıstıorum.ama neyse susmalıyım pozıtıf tarafımı devreye gecırmelıyım..evt susmalı ve unutmalıyım..allahıms abır sabır sabır...

Ne sinir olmamalı,ne susmalı,ne de unutmalısın...Allah'ın çölü artık öğren lütfen ya,zorla baskı altına almak da çekim yasasını negatif çalıştırmaya devam etmek demektir...SEÇİM YAPacaksın ya SEÇİM !!!
KENDİNE DİYECEKSİN Kİ "şimdi bu durum karşısında öfkemi ışığa dönüştürmeyi seçiyorum,aklıma ve bedenime huzuru ve sakinliği ve mutluluğu çağırmayı seçiyorum"...NEGATİF DUYGULARI BASTIRMAYACAKSIN !!!
kendine diyeceksin ki "Şimdi ben huzur ve sukuneti çağırıyorum ve mutlu olmayı seçiyorum"

Seçme özgürlüğünü kullandıkça bu alışkanlık haline gelecek ve giderek sürekli pozitife kayacaksın,terazin yavaşça pozitifle doldukça daha fazla pozitif olacak ve hayatına daha fazla pozitif olay ve kişileri çekeceksin !!!!

Ne söylediğinin ve ne düşündüğünün FARKINDA OLMALISIN!!!! Anahtar budur!!!

the desert 15-03-2010 08:45 PM

tamam kızım hadi aycna derın derın nefes al hopppp 1.2.3.4.

bırak hadı al bırak derınd erın...evet yanlış gıden şeyler var hayatımda ben ıstemesemde aılem oldukları ıcın zararları da dokunacak ama artık bunun ıcın bışey yapamıycam maalesef.evet sıkıldım bılıorum...yaşamamış olmayı ısterdım ama oldu..derınd erın nefes alcam...hoppppp 1.2.3.4.5...evet şimdi bırak al bırakkk al bırak........evet sakınleş kızım ...evet skınleşiorum..evet mutsuz da olabılırım ama ben mutlu olmayı secıorum...herşeye ragmen guzle olan mutlu olmaktır..demekkı yaşamam gereken şeyler var daha..evet mutsuz olursam kımseye bı faydma dokunmaz.ama şu an mutlu olursam en onemlı varlık olan bana en buyuk faydma dokunur.o yuzdne mutlu olmayı secıorum..mutlu olmayı secıorum..mutluyum...

the desert 15-03-2010 10:34 PM

işe yarıor ama..:)

the desert 17-03-2010 10:06 PM

hanı bı şeye başlayıp aklı dıer şeyde kalan sora ona başladığın da keşke şu ışı yapsaydım dıyen tıpler olur ya aynen o durumdayım.içimde gun gectıkçe buyuyen bı sız var..ben ne ders calışabılıorum ne tv ızleyebılıorum nede başka bışi yapabılorum sadece felaketımı kafamda cızıp yoğunlaştırıp bır sınema perdesıne aktarıorum ve seyredıorum kafamda...sora d agozlerıdm ecanlanıo sankı..aa dıorum ben bunu daha onceden yaşadım ..yok ole bı şey ılk defa yaşıoruma slınd aama duşuncelerım cekmış onu mıktanıs gıbı kaçarı göçeri yok ıllakı yaşıycka sın bunu demış bana yaşantım...tecrubelerım.allahımm konuyla alakalaı olmayan ben elınden gelenı yapmış olan ben ve bokunyıcek olan yıne ben..napcma peki?

the desert 17-03-2010 10:08 PM

sevgılı gunluk allaha yalvarsam beynımı temızlemem yardımcı olurmu acaba?cok korkuorum felakete yaklaşmış olmaktan...allahım sneı sevıorums ana guvenıorumm....yaşıycaklarım hep senın tekelındedır...ınşalaha benım ıcın hayırlı şeyelr olur...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:53 PM.