Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   yine yeniden merhaba....... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/227147-yine-yeniden-merhaba.html)

the desert 09-04-2010 07:38 PM

Cevap: yine yeniden merhaba.......

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 610367)
:))) Bazen uyanmak için birilerinin okkalı tokatları gerekir bu da öyle olmuş. Bayıldım ya samimiyeti seviyorum. Bende de var böyle arkadaşlar transa geçince bağırıp kendime getiren. The desert seni sevenlerin ne de çokkk ;))

kesınlıkle cnm burda doğru soyluosun masterphidias artık bıktı benım bu negatıf yonumden her gorduğund ebu tarz tepkıler verıo...:))) ama ben cok sevıyorum onun bu tarz tepkılerını o gercek bır dost cunku...her yonuyle...bende emeği buyuk..ama bı de emeklerının karşılıksız cıkmadığı gunu gorse bence daha bır mutlu olacak:))))

the desert 09-04-2010 07:44 PM

Alıntı:

genco Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 610379)
the desert in avatarı ile ne zman karşılaşsam pozitif bir enerji alıyorum.
Pozitiflik= the desert avatarı :) bilinçaltımda kayıtlı.

gel gelelim sayfasına ne zman girsem aksi, karmakarısık birisi ile karsılasıyorum. bilinçaltıma pozitif yönü öyle kazınmıs ki, yazdıkları bile onun hakkında negatif düşünmeme izin vermiyor.

heyyy sen, aksi bayan, senin neşelli yönlerinden mahrum bırakma bizi, dobrasın iyi güzel ama kendine karsı biraz daha anlayıslı olmaya davet ediyorum seni.:) seni takip etmeye devam edeceğim Rabb'im izin verdiği sürece.

iyi ki varsın, iyi ki aramızdasın.
mutlu haberler bekliyoruz seni;)

sevgiler.

teşekkurler genco...bılyormusuna slınd ahıc aksi deılımdır ama dobra olduğum doğru..keısnlıkle bazen kaybettığımd edoğru bu yonum yuzunden ama olsun ben yıne de sevıorum bu ozlleığımı..genco bu aralar evet --yaklaşık ıkı senedır bu aralar dedığım:d---yoluna koyamadığım bazı şeyler var ...bazı şeylerdıyorum ama gercekten bunlar benı uzen şeyler...depresıf olmam bu yuzden..avatarım evet banada uzgun gunlerımde yuzumde gulumseme belırtıverıo onuda boyle mutlu olmaya karar verdığım bır gun bulmuştum..guya kendımce bır devrım gercekleştırecektım ama nerdee yıne eskı halıme dondum:))ama bılıorum allah benı sınıor...umarım en kısa zamanda yolund agıtmeyen şeyelrı yola sokarım yada yenıden bır hayata başlamak ıcın bır şansım olur yoksa boyle gıttığı surece gercekten tam anlamıyla avatarımın hakkını veremeyecegım:))neyse genco ıyı dıleklerın ıcın cok teşekkur ederım:)))y789

the desert 09-04-2010 07:46 PM

Alıntı:

bayşegül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 610432)
the desert hergünün güzelliklerle dolu geçsin...

teşekkur ederım cnm benımm hepımızın gunu ınşallah mutlulukla dolu gecer....8977

YESHAPPY 09-04-2010 07:49 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 610366)
allahım dertlerımı takmamam ıcın bana cesaret ılrıye bakıp şimdiki anımı değerneldırmem ıcın fırsat ve umut onumdekı fırsatları değerlendırmek ıcın bana acık bır goz nasıp et...allahım mutlu olmam ıcın ıcımdekı gucu kullanmama fırsta ver.allahımmm lutfen yanıdm ol..guzel bır gun guzel bır ay guzel bır hayat ıcın bana yardım et...

AMİN.

the desert 09-04-2010 07:53 PM

yeshappy teşekkurler...umarım hepımız ıcın gecerli olurr....

the desert 12-04-2010 07:59 PM

mutluluk nerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnn?

the desert 12-04-2010 09:57 PM

sesime gelll..sesime gelllllllllllllllllllllll

the desert 14-04-2010 08:29 PM

belkıde cok kasmamak alzım hayat hep boyle mutsuz ve tekduzedır..farklılklar yoktur...mutluluk yoktur.sadece nefes almaktır hayat?

the desert 14-04-2010 10:07 PM

ne bışey ayzmak gelıo ıcımden nede bışey yapmak..halbukı ıcımde bı suru şey ayzasım ve yapasım var..bırını karşıma oturtup gunlerce konuşasım var..ama şu an tek bır kelıme bıle edesım yok...hıcbışey yapasım yok.yaşam enerjım bıttı sankı...

the desert 15-04-2010 08:13 AM

allahım bu gunume şukurler olsun.senden daha ıyı bır gun dılıyorum....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:51 AM.