Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   yine yeniden merhaba....... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/227147-yine-yeniden-merhaba.html)

the desert 14-02-2009 09:57 AM

yine yeniden merhaba.......

aslında şu an ne yazacağımı bılemıyorum...ama boyle gecti hayatım hep ne dıyecegını bılemeyerek...ınsanları kırmak ıstemeyerek....bnun altında aslında ya işim düşerse bır gun diye hep ınsanları alttan alarak...politik olamayarak...şunu bılıyorum ki insan kişiliği değişmez yada cok zor değişir.ancak belirli sorunlar yada hareketler karşısında tutumlarımızı çok rahat değiştiririz...cok buyuk bır hayal kırıklığı yaşadım yaklaşık bır sene once.kalbım ıncındı dersem acaıp hafıfe almış olurum....ıncınmek otesınde ne ınsanlara guvenım kaldı nede gelecege dair en ufak bır umut...hıcbırşeyım kalmadı...kendımı eve kapattım..hıc kendımı elı yuzu duzgun bır bayan olarak değils adece ınsanları gozlemleyen bır duvar olarak gordum...hırçın bazen asabi bazen pısırık...ama hep kendıne guvensiz...aslında doğru yolun ne oldugunu bılıyordum.ama uygulama cesaretım yoktu..yaz gecsın sonbaharda dedim..sonbahar gecti kışın dedim..ve şu an kış....bugun bazılarına gore ozel bır gun....ama benım için o anlamda ozle bır gun değil benım için ozel çunku şu an cok sacma bulduğum bır şeyı yapıyorum ve gunluk açıyorum...ama ıcıdm egarıp bir huzur var...bırazdan çıkıp alışveriş yapacagım...gardrobumu tamamen renklı yaşıma gıden gıysılerle tokalarla benı gercekten yansıtan şeylerle yenıden kuracagım.tıpkı hayatım ggibi...belkı bu seferde ekonomık bunalıma duşucem ama olsun:D bence değer..yaşadıgımız şeylerin anık mutluluklar yadauzuntuler oldugunu anladım..ama bız bunları kafamızda buyuttugumuz surece onlar hayatlık şeyler olarak karşımıza cıkıyorlar..sanırım başarılı ve mutlu olmanın yolu bunları anlık algılayıp anlık yaşabılmekte...benım bakış açıma gore cevreme baktığımda o kadar olumsuz şey var ki....ama mutlu ınsanlara baktığımda ise onlarında hayatında bır suru olumsuz şey var.olay şu ki MUTLU OLMAK BIZIM ELIMIZDE..bunu ben yenı yenı farkına varanlardanım..ha belki bı saat sonra duşecegım...ama kalkıp yolumu devam edeceğim.olay guclu olmakta....ve şu benı hep rahatlatmıştır...korktuğunuz bır şeyden asla kaçmayın.aksıne ustune gıdın aslında cokda korkulacak bır şey olmadığının farkına varacaksınız.!!!ALLAHA GUVENIN VE DUA EDİN...BUNUN acaıp bı yararı var...sadece zaman ve kendıne guven olay bu..neyse bugun gıdıp cılgınlar gıbı alışverış yapmam lazım:P tabı ekstrem geldığınde bu bır cılgınlık bana nelere yol açmış anlıycam ama olsun::D

yeni bir hayat 14-02-2009 10:16 AM

Merhabalar canım,

Kendine bir günlük açmana sevindim...
Yaşadıklarımız her ne olursa olsun,bizi geliştiren olgunlaştıran şeyler olarak görmeliyiz.Aslında geriye dönüp baktığımızda o kadar da üzülmemize değmeyecek birşey olduğunu anlarız da,yine de üzülmeden edemeyiz..

Bu günlükle birlikte hayatında yeni bir sayfa açmanı ve bu sayfayı kendini geliştiren mutlu eden yazılarla doldurmanı temenni ediyorum canım, hayırlı uğurlu olsun..

http://img8.imageshack.us/img8/7708/943kardelenlf9.gif

Kardelenler gibi hayatın tüm çetinliklerine inat, kendinle barışık, güvenli bir hayat yaşamanı diliyorum..

Sevgilerimle..ttli3

the desert 14-02-2009 10:19 AM

teşekkur ederim yenı bir hayat senı cok sevıyorum:D

blue jaloon 14-02-2009 01:52 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 309452)
aslında şu an ne yazacağımı bılemıyorum...ama boyle gecti hayatım hep ne dıyecegını bılemeyerek...ınsanları kırmak ıstemeyerek....bnun altında aslında ya işim düşerse bır gun diye hep ınsanları alttan alarak...politik olamayarak...şunu bılıyorum ki insan kişiliği değişmez yada cok zor değişir.ancak belirli sorunlar yada hareketler karşısında tutumlarımızı çok rahat değiştiririz...cok buyuk bır hayal kırıklığı yaşadım yaklaşık bır sene once.kalbım ıncındı dersem acaıp hafıfe almış olurum....ıncınmek otesınde ne ınsanlara guvenım kaldı nede gelecege dair en ufak bır umut...hıcbırşeyım kalmadı...kendımı eve kapattım..hıc kendımı elı yuzu duzgun bır bayan olarak değils adece ınsanları gozlemleyen bır duvar olarak gordum...hırçın bazen asabi bazen pısırık...ama hep kendıne guvensiz...aslında doğru yolun ne oldugunu bılıyordum.ama uygulama cesaretım yoktu..yaz gecsın sonbaharda dedim..sonbahar gecti kışın dedim..ve şu an kış....bugun bazılarına gore ozel bır gun....ama benım için o anlamda ozle bır gun değil benım için ozel çunku şu an cok sacma bulduğum bır şeyı yapıyorum ve gunluk açıyorum...ama ıcıdm egarıp bir huzur var...bırazdan çıkıp alışveriş yapacagım...gardrobumu tamamen renklı yaşıma gıden gıysılerle tokalarla benı gercekten yansıtan şeylerle yenıden kuracagım.tıpkı hayatım ggibi...belkı bu seferde ekonomık bunalıma duşucem ama olsun:D bence değer..yaşadıgımız şeylerin anık mutluluklar yadauzuntuler oldugunu anladım..ama bız bunları kafamızda buyuttugumuz surece onlar hayatlık şeyler olarak karşımıza cıkıyorlar..sanırım başarılı ve mutlu olmanın yolu bunları anlık algılayıp anlık yaşabılmekte...benım bakış açıma gore cevreme baktığımda o kadar olumsuz şey var ki....ama mutlu ınsanlara baktığımda ise onlarında hayatında bır suru olumsuz şey var.olay şu ki MUTLU OLMAK BIZIM ELIMIZDE..bunu ben yenı yenı farkına varanlardanım..ha belki bı saat sonra duşecegım...ama kalkıp yolumu devam edeceğim.olay guclu olmakta....ve şu benı hep rahatlatmıştır...korktuğunuz bır şeyden asla kaçmayın.aksıne ustune gıdın aslında cokda korkulacak bır şey olmadığının farkına varacaksınız.!!!ALLAHA GUVENIN VE DUA EDİN...BUNUN acaıp bı yararı var...sadece zaman ve kendıne guven olay bu..neyse bugun gıdıp cılgınlar gıbı alışverış yapmam lazım:P tabı ekstrem geldığınde bu bır cılgınlık bana nelere yol açmış anlıycam ama olsun::D

yeni hayata hosgeldin:)) bu sekilde devam et ekonomik zorluklarinda üstesinden gelicek önemsemiceksin basarilar....

the desert 14-02-2009 06:30 PM

teşekkurler blue jaloon.........

the desert 14-02-2009 06:32 PM

bugun istediğim alışverişi yapmaya vaktım olmadı...buun cok üşüdüm nedense ankara bır başka soğuktu sanki...yada benım soğukluğum mu vuruodu bılemıorum..kendımı sanırım bıraz yanlız hıssettım.içimde de nedenını bılmediğim bır sıkıntı var....

the desert 15-02-2009 11:50 AM

evet ben geldım tekrar sevgılı gunluk:D buraya yazmamın bu ıkıncı gunu olmaısna ragmen hala tuhaf gelıo:D cunku herkes okuyo yazdıklarımı ne garıp..bugun hava kapalı..ve sanırım ben evdeyım..yenı bır kıtap aldım quantumsıçrama die ona başlamayı duşunuorum.cok sevdığım ve yıne burdan tanıdığı bır ablam tavsiye etti şiddetle o yuzden soz verdım bugun u kendıme ayırdım anlıycagınız kıtap okuıycam kendımı dınlıycem...dınlıycem ki..hayatımı duzene sokabıleyım cunku cok hırpalamışım bı seneden beri abuk sabuk şeyelr yuzunden kendımın gonlunu almam lazım...kendımı ona affetırmem lazım...

ziyaretcixy 15-02-2009 12:01 PM

desert günlüğün hayırlı olsun... günlüğüne sadece olumlu gördüğün şeyleri yazmanı tavsiye ederim... gelişimi çok hızlandırıcaktır... sevgiyle kal...

the desert 15-02-2009 12:11 PM

hımmmm peki:Dama o halde az şey yazıcam cunku pek olumlu bışey olmuo hayatımda şu aralar:D

ziyaretcixy 15-02-2009 12:19 PM

yoo bence sayfalar dolusu yazabilirsin... bak ben 2 saat önce uyanmama rağmen okadar çok olumlu şey yaşadım ki..

Önce harika bir kahvaltı yaptım... Günlerdir bulutların kapattığı izmirde bulutlar aralanmış güneş pencereden sırtımı vuruyodu... onun tatlı sıcaklığını senede 2 yada 3. kez yaşayabilmiştim... çünkü güneş o açıyla nadiren vuruyor bizim mutfak penceresine... Sonra internette bir kaç güzel video izledim... Kendimce değerlerimi hatırladım. Doğru yolda olduğumu görmek heyecan vericiydi... Telkin listemi yenilememden dolayı üzerimde oluşan yan etkilerde azalmıştı bugün... kuş gibiyim sanırsam... gecede profilimi yenilemiştim... çok güzel olduğuna dair bir kaç güzel mesaj aldım...

sahi ya... hiçmi olumlu bişey yaşamıyosun :)))

the desert 15-02-2009 12:31 PM

hımmmm..dur o halde yenıden yine deniycem....hımmmmhımmmm ...evet artık benı bır sene once uzen olayla alakalı olarak pek bır şeyi takmıorum..sadece bazen uzuluorum o kadar..bende cok guzle bır kahvaltı yaptım..sonracımaaaa battanıyenın altında tekrar uyudum..kalktıgımda kendımı kedi hıssedıodum...sonracımaaa şimdi yemek yapıcam..wawww super bı şeyler uretmek hakkaten guzel...

the desert 15-02-2009 12:32 PM

hımm evet evett denersem olacak dımı akın berk?

ziyaretcixy 15-02-2009 12:36 PM

harika gidiyosun desert... bak ne kadar güzel demi güne huzurlu başlamak... denemene gerek yokki... yalan bişey yazmıyoruz ki... gün içindeki güzel şeyleri gördükçe kartopu büyüyeceğini gördüğünde hayata bakış açını değiştirmen uzun sürmeyecek

the desert 15-02-2009 12:45 PM

teşekkur ederım akın berk!!!::D

the desert 15-02-2009 05:40 PM

arkadaşlar bı pilav yapmışım varyaaaa parmaklarınızı yersınız!!!superr isteyen varsa.....:D

Pamukk 15-02-2009 05:50 PM

Sevgili desert cığım,

Kendin için , değişim isteğini kalpten hissederek;yaşamına geçirerek, ve değişimin için emek vererek bu yolda kararlı olman dileklerimle günlüğün için hayırlı olsun diyorumactionsmile

http://img478.imageshack.us/img478/4442/133dv1.gif

the desert 15-02-2009 06:36 PM

teşekkur ederim pamukkcumm.cok saol...belkı bıraz gec oldu ama olsun dahada gec olabılırdi:D

guleysa22 16-02-2009 04:49 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 309505)
bugun istediğim alışverişi yapmaya vaktım olmadı...buun cok üşüdüm nedense ankara bır başka soğuktu sanki...yada benım soğukluğum mu vuruodu bılemıorum..kendımı sanırım bıraz yanlız hıssettım.içimde de nedenını bılmediğim bır sıkıntı var....

özellikle 'yada benım soğukluğum mu vuruodu bılemıorum' işte bak senin asıl aşman gereken sorunun bu sanırım.. :) tabikide senin soğuğun değildi.. tabikide hava soğuktu.. eğerki sen üşüyorsan ya hava soğuktur ya da dış etken olarak mutlaka bir şey vardır.. senden kaynaklanmıyor.. kendine haksızlık etme. sen gayet iyisin. başkalarının sana ne hissettirdiği önemli değil, senin nasıl baktığın önemli sanırım dimi. hava soğuk.. evet soğuk... sen öyle hissediyosun pinti :D der içinden biri.. bu seferde ne kadar hareketsiz kendinden geçmiş olduğunu başına kakar beynindeki.. bence geç.. hava soğukmu evet soğuk.. planım vardı.. olsun hava soğuk olsun çık.. yada hayır çıkma yatcam ben de!! ama kendini suçlama derim

the desert 16-02-2009 07:41 PM

ok..hava soğuktu cıkmadım:D:DDyavaşşşşşşşş yavaşşşşşşşşşşşşşş artık:D

the desert 16-02-2009 10:30 PM

bugun actığım konulara yazan tum arkadaşlarım benı cok mutlu etti...sadece bu olumluluk vardı...başka ...........?

sanemce 16-02-2009 11:44 PM

belki çok klasik olacak ama; nefes almakta bile zorlanan onca kişi varken,
sağlıklı bir gün geçirdik..

yiyeceği olmayan, kalabileceği yerleri olmayan kişiler varken, biz sevdiğimiz yiyecekleri yiyip sıcacık evlerimizde oturduk..
veee uyuyacağımız sıcacık yatağımız var..
arkadaşlarımız olduğu için yalnız hissetmedik..

sorunlarımızın farkında olup çözüm arayacak zekaya sahibiz..

şükürler olsun..

sevgiler kiss3

the desert 17-02-2009 08:34 PM

allahım şukurle rolsun ki başklarına muhtaç değilim.şukurle rolsun kı sağlığım yerımde.şukurler olsun benı dınleyen ınsanalr var.şukurle rolsun kı mantıklı duşunduğumde mutlu olabıldığım şeyler var....şukurle rolsun ki pişman olacagım şeyler yok baktıgımda..allahımm şukurler olsun........

the desert 19-02-2009 09:33 PM

ozur dılerım ama rol yapamıycam..hayatımın en berbta donemını yaşıorum..evt bıraz gectı ama yınede cok mutsuzum..cok uzgunum...yaralarımı saranmıyorum...veee ayaga kalkamıorum..mutsuzum....ayna karşısında gulmeyıde denedım..ısnan ıcıne cıkmayıda ama ben mutlu değilim...sanırım bu maske yuzume yapıştı ve ben kurtulamıorum uzgunum..buradanda ıstıfa edıcem zaten...atakan bey benı duyarsanız lutfenn uyeliğimi silin.cunku burd akalıp ınsanları daha fazla baymak ıstemıorum.....umarım sız hayatınız boyunc amutlu olursunuz.

aysegul_tirtil 19-02-2009 09:44 PM

desertcim kendıne bir tek soru ne kadar daha böyle devam edeceksın.aynanın karsına gec ve sor kendıne ne kadar daha bu mutsuzlugu tasıyacaksın omuzlarında.bakalım ne cevap vereceksın bi ay bi yıl ne kadar

sanemce 19-02-2009 09:50 PM

canım hayatının en berbat dönemini yaşıyor olabilirsin.. düşüncelerin yaşamını şekillendiriyor.. senin buradaki varlığın bizleri olumsuz etkilemiyor.. kendini olumlu etkilenmekten alıkoyamazsın giderek..
bizler sana ve kendini iyi hissetmeyen herkese destek olmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince.. inan hepimiz aynı süreçten geçtik..

bu hislerin geçici.. kalıcı değilki.. pes edemezsin-etmemelisin..
hayat hepimize gül bahçesi vaat etmiyor.. gül bahçemizi kendimiz inşaa etmeye çalışıyoruz ve yoruldukça buradaki dostların desteğini alıyoruz..

kendi adıma konuşayım, kendimi berbat hissettiğim zaman çekip gitmiş olsaydım, şu anki huzuruma sahip olamazdım.. tek başıma başaramazdım..

kal lütfen.. kal ve gerekirse sadece izle.. bazen mutlu olmaya çalışmak dahada mutsuz kılıyor..

bırak mutluluk hissi kendiliğinden filizlensin yüreğinde..
değişecek herşey, geçecek inan bana kiss3

bu sözlerimi de baskı olarak algılama.. herkesin huzurlu ve mutlu olmasını isteyen bir dost olarak algıla..

sevgiler

blue jaloon 19-02-2009 10:20 PM

allah kalbine göre versin

hayatimdegisti 19-02-2009 10:24 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 309958)
ozur dılerım ama rol yapamıycam..hayatımın en berbta donemını yaşıorum..evt bıraz gectı ama yınede cok mutsuzum..cok uzgunum...yaralarımı saranmıyorum...veee ayaga kalkamıorum..mutsuzum....ayna karşısında gulmeyıde denedım..ısnan ıcıne cıkmayıda ama ben mutlu değilim...sanırım bu maske yuzume yapıştı ve ben kurtulamıorum uzgunum..buradanda ıstıfa edıcem zaten...atakan bey benı duyarsanız lutfenn uyeliğimi silin.cunku burd akalıp ınsanları daha fazla baymak ıstemıorum.....umarım sız hayatınız boyunc amutlu olursunuz.

Sitede herkes olumlu şeyler yazacak diye bir kural yok.Zaten eğer bir kişi olumsuz şey yazınca hemen etkileniyorsak o zaman zaten mutlu ve iyi olma halimiz yeterince gerçek değil demektir..
Mutsuzluklarınızı da paylaşabilir yazabilirsiniz bizlerde elimizden geldiğince size destek oluruz..

actionsmile

the desert 19-02-2009 10:41 PM

nereye kadar peki? bu kadar ınsan gecmışte boyleydım dıo ama duzeldım derken ben neden bu kadar olumsuz kaç aydır aynı şekıdle devam edıorum..istiorum ama olmuo....?

yeni bir hayat 20-02-2009 03:36 AM

Kendinle barışana kadar mücadeleye devam etmelisin canım.

Yaşadıklarının aslında senin gelişiminin ve olgunlaşmanın bir parçası olduğunu anlayana kadar..

Bunun için yapılacak çok şey var.. Telkinler, olumlamalar,toplu katıldığımız çalışmalar, hepsi bizler için..Bu geceki çalışmaya da katılmışsındır umarım..

Herşey düzelecek, geçmişte kalacak..Hepimiz yaşadık bunları...Hiç geçmeyecek sansak da..

Bu arada yazıklarının rahatsızlık verdiğini asla düşünme..Hatta bunları özellikle yaz,içinde birikmesine izin verme

Buradakilerin seni çok sevdiklerini ve yardıma her an hazır olduklarını da unutma,oldu mu tatlım..

Sevgiler..kiss3

fomenter 20-02-2009 05:02 AM

günlüğün hayırlı olsun.güzelliklerden bahsetmen dileğiyleeee :)

aysunbenli 20-02-2009 02:38 PM

merhabalar günlüğün hayırlı olsun,çok zor günlerimde bana kendimi özel hissettirip özelden nasılsın nasıl oldun diye mesaj yazdığını unutmadım,ne çok sevindirdin beni bilemezsin,şimdide ben sana ufak bi jest yapmak istedim,lütfen mutsuzluğun sende çok uzun kalmasına izin verme düşünme tarzını değiştirdikçe alışkanlığa dönüşecek belki hemen değil senin çabanla bide bakmışsın hissettiğin acı bile hafifliycek acı olmaktan çıkacak sen sağlıklı düşünmedikçe buna izin vermedikçe ve aceleci oldukça mutsuzlukla arkadaş olacaksın herşey gerçektende sadece düşünme biçimde gizli,ben bu siteyle tanıştımdan beri çok büyük sıkıntılar yaşadım kendimle ilgili değil sadece sevdiklerimle ilgili çok kayıplar verdik ve elimden hiçbişey gelmemsi çok daha beterdi sevdiklerine yardım edememek ve çaresiz kalmak umarım kimse yaşamaz çok şükür bende herşey yerine oturmaya başladı çünkü ben istedim hayatımı böle sürdürmek istemediğime karar verdim şuanda taşlar yavaş yavaş oturuyor yerine ama bende boş durmuyorum sadece bu siteyle yetinmiyorum ne bulursam okuyorum araştırıyorum,düşünmeyle ilgili veya çekim yasasıyla ilgili çok şey okumaya çalışmama rağmen uygulamada zayıf olduğum çok konuda aydınlatıcı oldu,hani vardır ya üzüntü keder olunca insanı hiç bişey doyurmaz güzel sözler bile tatmin etmez,seni inanki sadece ben değil arayış içinde olan herkes anlıyodur bunca kişi teşekkür ediyorsa yazdıkların kayda alınıyor okunuyordur,sakın pes etme olurmu inanki hepsi son bluyor başarısızlık sadece mezarda varmış geçen gün okudum,yaşıyorsak başarılıyız başarmak için çok sebebimiz var demektir

the desert 20-02-2009 07:51 PM

send eşu an benı çok mutlu ettın aysun abla..evet bılıyorum herşey geçio..ama geçene kadar da ben neler yaşıyorum bılmessın.sankı şu an ınsanlara dışardan seyreden bı duvar cnsız bır varlık gıbıyım..bazen uç derecede keyıflı amnnn dıorum taktığım şeye bak...bazen lanet olsun dıyıp hayata kustugum gunler.sankı boşa kurek cekıyormuşum gıbı hıs var içimde...hıcbışey yerlı yerınde değil yaşantımın eskıden planladıgım şeyler duşledığım..hıc bı şey yok...kendıme kızıorum işte neden gercekleştıremedın hayallerını die...ama olmuo...sankı hanı bı soz vardır ya bı cuval ıncırı berbat ettın die...aha işte o berbat kısmını gercekleştıren benım...yaa ot gıbıyım..hayatımda zevk yok..sevdıgım ınsan yok..hayallerım yok..herkes kurmuş yuvasını işini gucunu..mılletın cocugu oluo.bense....ilişkimi bıtırıp cekıldım hayatımın en ucra koşesıne...beklıorum...beklıorum..neyı dıe sormayın bılmıorum...evet azaldımı bazı şeyelr azaldı..ama bı sene sonund a azaldı gece aglamalarım azaldı.hatta aglamalarım hıc kalmadı...sadece kalbım sıkışıo aklıma gelınce.ama aglama yok belkıde ınsanlara karşı acıma duygumu ve guven duygumu yıtırdıgımden....herkes ve herşey kırlı bana gore...yaa gececek mi?evet sanırım gececek..ama ne zaman?ben ısteyınce dedıgınızı duyar gıbı oluorum ama ben ıstıorum gecmıo...demekkı cekılecek daha cok gunlerım var...allah daha kotu etmesın.ama mutluluk herşeymış...herşey..ALLAHIM BANA VE BURDA BENIMLE AYNI ŞEKILDE OLAN DAHA KOTU OLAN HERKESE YARDIM ET!

the desert 22-02-2009 10:54 AM

bir kitap okuyorum arkadaşlar...ve ordan bır alıntı yapmak istiyorum size...''BİR DÜŞÜNCE sürecinden ötekine geçmek kanal değiştirmek kadar kolaydır.tıpkı sıkıcı yada bunaltici bulduğunuz bir programı uzaktan kumandanın bir tıkıyla değiştirebildiğiniz gibi tutumunuzuda değiştirebılırsiniz.zihninizin olumluu durumuna ister kanal37 deyin ister kanal 22 bu hiç önemli değildir..önemli olan zihinsel durumunuzu istediğiniz zaman değiştirebileceğinizi kavramanızdır...'''

the desert 22-02-2009 10:55 AM

şimdi benım kaç yaşında olduğum yada ne ruh halınde olduğum onemli değil de onemlı olan bu ruh halımden ıstedıgım zaman cıkabılmek gıbı bı yetenegımın oldugunu kavramammı?peki ama nasıl?bunu okudukça sızlerle paylaşacagım arkadşlar...

the desert 22-02-2009 09:11 PM

bugun gelgıtle ryaşadım hayatımla ılgılı..bazen ıcım huzurla kaplanıyor ve dıorum kı hayır ben doru şeyelrı yaptım hayatımla ılgılı ve boyle bı sure bunları cektıkten sonra herşey yavaş yavaş duzelecek evt belkı o yavaş yavaş surecı sancılı olacak ama karanlık zamanları gormeden aydınlığın kıymetını bılemem dıye...bı yanda da hep bole karanlıkta kalıcma ve kala kala da kor olacam..ama sankı olumsuzluk daha az konuşuo ıcımde...yanı duşuncelerım allak bullak berraklaşması lazım bılıorum ama sanırım zamana ıhtıuacım var....

the desert 24-02-2009 08:52 PM

kendımı kandıorum belkıde herşey sıyah ve beyaz..yaptığım herşey aynı...gorugum herkes aynı..sankı son bır senedır farklıymış benım için herşey sankı şu an cok farklı değersiz ve cırkınım...kalbım sıkışıo bazen başım ağrıo..mucıze beklıorum hayattan.karşıma cıkana her ınsana işte bununa konuşup ark olmalıyım dıorum..aptlaca...yapayalnızım...sanırım sonum geldi....sanırım.......

the desert 25-02-2009 07:10 PM

bugunde dier gunler gıbıydi..sıradan..azcık sıkıntılı...ama hep duşunceli bazen uzgun...

shamanic 26-02-2009 02:05 AM

tatlım benim..ark5

seninle özelden konuşurken de söylediğim bir kaç şey vardı..

nasıl ki sen o zamandan beri konuştuklarını değiştirmemişsen benimde sana söyleyeceklerim değişmemiş olacak malesef..

ne güzel demiş okuduğun kitap istersen frekansını değiştirebilirsin diye..

her gün aynı şeyleri düşünerek aynı şeyleri yaparak aynı şeyleri söyleyerek nasıl farklı bir sonuç beklersin ki..

sence de böyle olursa tuhaf olmaz mı..

yogi bhajan sadece yediklerinizi ve giydiklerinizi değiştirerek tüm yaşamınızı değiştirebilirsiniz der.

insanın içini kıpır kıpır eden en şıkır şıkır parçalardan 10 luk bir liste yap..
içine her hüzün bastığında kalk içinden geldiği gibi dans edip göbek atıp öyle otur..

hala aynı hüzünlü haldeysen bırakıcam bu işleri söz veriyorum sana.. yanına taşınıcam birlikte ah ederiz her şeye.. ark5

yaşamında minicikte olsa bir şeyleri değiştir lütfen.. bu kadarına cesaretin olduğunu biliyorum...

her gün bu günlüğe yürekten şükrettiğin 10 tane maddeyi yaz..
yazarken laf ola diye değil gerçekten o maddeye sahip olmasaydın ne olurdu onu düşünerek yaz onu düşünerek şükret..

her gün en az 15 dk a kıpır kıpır müzik eşliğinde dans..

her gün mutlaka 3 tane gerçekleşmesini istediğin hayalini bizlerle paylaş..

her gün bu üç hayalinin gerçekleşmesi için ne yaptığını ne düşündüğünü bizlerle paylaş..

ayrıca okuduğun kitaba ait bir başlık aç ve her gün oaradan senin için güzel olan bir paragrafı bizlerle paylaş..
senin gözlerinin gezindiği sayfaların bizlerinde yüreğinde iz bırakmasına izin ver..

bunları seni sevdiğim için öneriyorum.. içinden gelerek uyguladıkça karşına bambaşka kapılar kendiliğinden kolaylıkla açılacak tatlım..

dün gitti yarın var mı yok mu bilmiyoruz..
gel birlikte en neşeli bu günümüzü yaşayalım anlatalım birbirimize..

bu arada tatlım bu gününü nasıl yaşamak istersin?
http://img404.imageshack.us/img404/4884/1zqgi2v1rs8.gif
bu arada güzel günlüğün güzelliklerle dolsun.. kiss3
http://img510.imageshack.us/img510/1497/35202406cn4.gif
sevgiler.. actionsmile

the desert 26-02-2009 09:36 PM

shamanıc denemdımmı sanıosun denemıomuyum hatta?denıorum ama olmuo...gerci bugun bı şeyelri farkettım arkdaşımla buluştum ve ne kadar mutlu old.farkettıms anırım ben evde kendını kapatacak bırı değilim..o yuzdne mutsuz oluorum...yanı sosyal olmak ıstedıkçe asosyal oluorum ama kendı kendıme yapıorum..evt bunu farkettım evet dans olayı cok hoşuma gıdıo ve dedıgın gıbıacaıp işe yarıo...tamam shamanıc denıycem tekrar tekrar denıycem...

the desert 28-02-2009 12:36 AM

hayat guzel:D gercekten guzel belkı gec oldu ama yenı yenıdne emrhaba hayat:D shamanıc sabahalrı dans etmek guzle oluo...tyempolu şekılde gercı işe gec kalma rıskı var ama olsun değer ve cnm:d

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:49 PM.