Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

cinsellik = suçluluk umutsuzum...

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! cinsellik = suçluluk umutsuzum... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: bymehmet Nickli Üyeden Alıntı Merhaba justagirl. Anladığım kadarıyla, takıntılı korkuların var. Diğer arkadaşlar güzel şeyler söylemişler. Bu düşünceler alışkanlık halini aldığında, beyin yorgunluğu, halsizlik gibi durumlar da oluşur ki bunlar da hayattan yavaş yavaş uzaklaştırıp depresyona doğru iter. Mantığın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

cinsellik = suçluluk umutsuzum...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-03-2009, 11:25 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

justagirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 641
155 Mesajinıza toplam 1,308 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
justagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to behold

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba justagirl.

Anladığım kadarıyla, takıntılı korkuların var.

Diğer arkadaşlar güzel şeyler söylemişler. Bu düşünceler alışkanlık halini aldığında, beyin yorgunluğu, halsizlik gibi durumlar da oluşur ki bunlar da hayattan yavaş yavaş uzaklaştırıp depresyona doğru iter.

Mantığın ve bilincin yerinde olmasına rağmen, bir çok olumsuz duygu ve düşünce de bunları bastırır. Böylece de iç çatışma çoğalır, enerjin kaybolur.

Bence, bir uzmandan yardım da alabilirsin bu süreçte. İlaç kullanman, destek olacaktır. Yakın hissettiğin arkadaşlarınla da sohbet etmen rahatlatabilir. Ayrıca dinlenmeye de vakit ayırmalısın.

Telkinlerin ney sesini değil de klasik versiyonlarını dinlemeni tavsiye ederim. Bazı korkuların da, yanlış ve baskıcı inanışlardan kaynaklanıyor sanırım.

Sonuçta değişim, kişiye göre değişir ve zaman gerektirebilir. Ama, İnşallah kısa sürede, istediğin değişikliği sağlarsın.super

Sağlıcakla...

İlaç kullanmak istemiyorum aslında. Kendi kendime çözmek istiyorum ama sanırım baş edemicem ben. Söylediklerin sırayla gerçekleşiyor. Herkesten kaçmak istiyorum. Yanlız olmak istiyorum..

saygılar..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-03-2009, 12:01 AM   #12 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

merhaba justagirl kardeşim bende just a cat i m just a cat şu yalan dünyda tahin ediyorumki 20 li yaşlardasın içinde bulunduğun sorunları tam bilemiyorum ama bazen insan herşeyden sıyrılıp kendin ile başbaşa kalmaya ve çözümü kendinde saklı olduğunu anlaması zaman alır .kendine zaman tanı telkinlerimizin ve sitemizdeki konuları okursan bir çok yarar sağlarsın eminim . kendine güvenin olmalı ablacım .kendine değer vereceksin bu dünyada senden önemli hiç bişi yok çünkü .
Alt 09-03-2009, 12:08 PM   #13 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Question Gedikleri görmek ve aşmak!

Alıntı:
justagirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
En kötü ihtimalle rezil olurum ve kimsenin yüzüne bakamam.

Kendime mutluluğu ve huzuru çekmek isterdim. Ama umutsuzum.

Mükemmel bir yaşamım olması için her şeye yeniden başlamam gerekirdi. Bunun içinde yeniden doğmam gerekirdi.

Cesur ben ne yapardı ...... Herhalde her şeyi unutur paranoyalarından sıyrılır hayatına sevdiğiyle mutlu mesut devam ederdi...
"En kötü ihtimalle rezil olurum ve kimsenin yüzüne bakamam."
Rezil olmakla ilgili varsayımların hangi gerçeklere dayanıyor? Bütün gerçekleri bildiğinden % kaç eminsin?

"Kendime mutluluğu ve huzuru çekmek isterdim. Ama umutsuzum."
Umutsuzluk seçimini değiştirmek için neye ihtiyacın var?
Umudunu canlandırmak için ne yapmak isterdin?

"Mükemmel bir yaşamım olması için her şeye yeniden başlamam gerekirdi. Bunun içinde yeniden doğmam gerekirdi."
Yeniden doğmak güzel bir fikir, insan hergün yeniden doğar aslında.
O günkü seçimlerini ve niyetlerini gözden geçirmekle başlasan neler çıkardı?

"Cesur ben ne yapardı ...... Herhalde her şeyi unutur paranoyalarından sıyrılır hayatına sevdiğiyle mutlu mesut devam ederdi"
Bunu yapmanı engelleyen ne?
Eğer bu dediğini yapsan altı ay sonra hayatında neler farklı olurdu?
Bunu yapmanı ne sağlar?

İstediğin şeylere odaklanmak için ilk yapman gereken nedir sence?

Sevgiler MERT.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2009, 03:59 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

155 Mesajinıza toplam 1,308 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
justagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to behold
Standart selam

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"En kötü ihtimalle rezil olurum ve kimsenin yüzüne bakamam."
Rezil olmakla ilgili varsayımların hangi gerçeklere dayanıyor? Bütün gerçekleri bildiğinden % kaç eminsin?

"Kendime mutluluğu ve huzuru çekmek isterdim. Ama umutsuzum."
Umutsuzluk seçimini değiştirmek için neye ihtiyacın var?
Umudunu canlandırmak için ne yapmak isterdin?

"Mükemmel bir yaşamım olması için her şeye yeniden başlamam gerekirdi. Bunun içinde yeniden doğmam gerekirdi."
Yeniden doğmak güzel bir fikir, insan hergün yeniden doğar aslında.
O günkü seçimlerini ve niyetlerini gözden geçirmekle başlasan neler çıkardı?

"Cesur ben ne yapardı ...... Herhalde her şeyi unutur paranoyalarından sıyrılır hayatına sevdiğiyle mutlu mesut devam ederdi"
Bunu yapmanı engelleyen ne?
Eğer bu dediğini yapsan altı ay sonra hayatında neler farklı olurdu?
Bunu yapmanı ne sağlar?

İstediğin şeylere odaklanmak için ilk yapman gereken nedir sence?

Sevgiler MERT.

rezil olmakla ilgili varsayımlarımın dayandığı herhangi gerçek elle tutulur bir kanıt yok aslında.. sadece hislerim, kafamdaki düşünceler ve bana zarar vermesinden endişelendiğim kişinin bozuk ruhsal yapısı var.onun dışında görmüşlüğüm ve duymuşluğum yok.tüm gerçekleri bildiğimden % 50 eminim. yani olabilirde olmayabilirde. aslında varsayım oluyor...

umutsuzluk seçimimi değiştirmek için şüphelendiklerimden emin olmaya ihtiyacım var. gerçi bana söylenilene de inanmıyorum ya.. sanırım bunun cevabı şöyle olmalı : sağlıklı düşünmeye ve kafamdaki bu, içerde bir yerde saçma olduğunu bildiğim düşünceleri atmaya ihtiyacım var.Umudumu canlandırmak için karnıma oturmuş bu yumruğu ordan atmayı isterdim.

bugünkü seçimlerimi gözden geçirmekle başlasam.......
sanırım iyi olurdu. inanın çok düşündüm bunu bir cevap bulamadım. sanırım bununla anlatmak istediğiniz yada bana kavratmak istediğiniz değişim için elimde olan imkanları ŞUANDAN itibaren kullanmaya başlamam gerektiği. ertelemeden...

mutlu mesut devam etmemi engelleyen içimdeki şüphe korku ve suçluluk duyguları. kim ne der düşüncesi ve gelecekte zarar görmekten korkmam...
mutlu mesut devam edebilsem tüm paranoyalarımı halledip...... 6 ay sonra kendimi güzel değerli ve şanslı hissederek yeni başlayacak hayatım için (evlenicem) koşuşturuyor olurdum... mutlu hissederdim kendimi ve güzel ve değerli ve değerli ve değerli.
bunu yapmamı benim değişimim sağlar. düşüncelerimi aslında olmamış bir problem için kendi kendimi yememem sağlar.(bunu yazarken bile sanki olmayanlar olmuş gibi içimi bir his kaplıyor korkuyorum)

istediğim şeylere odaklanmam için ilk yapmam gereken düşüncelerimi kontrol edebilmek...

zamanınızı ayırıp bunları hiç tanımadığınız birine yazdığınız için teşekkür ederim. gerçekten.....
Alt 09-03-2009, 04:29 PM   #15 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Question Harakete geçme zamanı!

Harika bir farkındalık yakalamışsınız, gerçekten önceki yazdıklarınızla son yazdıklarınız arasında belirgin bir bakış açısı farkı görülüyor. Şimdi yapmak istediklerinizi olumlu cümlelerle ifade etme vakti :)
Olmasını istemiyorumlardan, istiyoruma giden yolu izleyelim....

"istediğim şeylere odaklanmam için ilk yapmam gereken düşüncelerimi kontrol edebilmek..."
düşünceleri kontrol etmek ya da etmeye çalışmak işlevsel görünsede çatışma temelli olduğundan gereksiz bulunur.
Siz onların farkında olun yeter, bu dakikadan itibaren aklınızdan geçenleri not alın ve hangileri gerçek hangileri varsayım sorgulamaya başlayın.

Düşüncelerin farkında olmak ve onlara yeri geldiğinde bir çocuğa olduğu gibi şefkat ve anlayışla gülümsemek nasıl hissetirirdi?

Gerçekten istediğiniz yönde bir değişim başlatmak için tam şimdi ne yapmak işe yarar?

Sizin için şu aralar en önemli hedefiniz ya da isteğiniz nedir?

Gelecekte zarar görmenizi ne engeller?

Şimdiki seçimlerinizle yeni bir bakış açısı oluşturmak için şimdi çalışmaya başlasanız yapılacak ilk 3 şey ne olurdu?

Sevgiler MERT

Alt 09-03-2009, 05:05 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Standart ....

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika bir farkındalık yakalamışsınız, gerçekten önceki yazdıklarınızla son yazdıklarınız arasında belirgin bir bakış açısı farkı görülüyor. Şimdi yapmak istediklerinizi olumlu cümlelerle ifade etme vakti :)
Olmasını istemiyorumlardan, istiyoruma giden yolu izleyelim....

"istediğim şeylere odaklanmam için ilk yapmam gereken düşüncelerimi kontrol edebilmek..."
düşünceleri kontrol etmek ya da etmeye çalışmak işlevsel görünsede çatışma temelli olduğundan gereksiz bulunur.
Siz onların farkında olun yeter, bu dakikadan itibaren aklınızdan geçenleri not alın ve hangileri gerçek hangileri varsayım sorgulamaya başlayın.

Düşüncelerin farkında olmak ve onlara yeri geldiğinde bir çocuğa olduğu gibi şefkat ve anlayışla gülümsemek nasıl hissetirirdi?

Gerçekten istediğiniz yönde bir değişim başlatmak için tam şimdi ne yapmak işe yarar?

Sizin için şu aralar en önemli hedefiniz ya da isteğiniz nedir?

Gelecekte zarar görmenizi ne engeller?

Şimdiki seçimlerinizle yeni bir bakış açısı oluşturmak için şimdi çalışmaya başlasanız yapılacak ilk 3 şey ne olurdu?

Sevgiler MERT
düşüncelerimin farkında olmak.... şu an tamda bunu yapmaya çalışıyorum iyi ki kontrol etmeye çalışmamamı söylediniz.. sanırım benim sorunum da buydu kontrol etmek ve savaşmak..
onlara gülümsemek... yani şunu mu yapmalıyım aklıma beni korkutan o olumsuz düşünceler geldiği zaman durup neden olduğunu düşünmeli , sonuna kadar kendi kendime düşünmeye izin vermeli ve sonunda belkide kendi kendime "bitti mi?" diye sorup sakinleşmeliyim?!...

iyi yönde bir gelişim için tam şu anda kendimi değerli hissetmek işe yarar sanırım. ....... düşündüm bir duraksadım sanırım kendime yaptıklarıma ve düşüncelerime de önem vermem gerek. temelde değerli hissetmek.

şu aralar en önemli olan ve en çok istediğim şey şu an içinde bulunduğum pozitife doğru yönlenen durumun sürekliliğini sağlamak. gelecekte dışarıdan gelecek herhangi bir uyarıcının dengemi bozmaması için çaba sarfetmek. şu an içinde bulunduğum iyi hale temkinli yaklaşıyorum aslında sanırım içerlerde bir yerde asla değişemeyeceğimi değişmiş gibi görünsem de eski halimin geri geleceğini düşündüğüm için oluyor bu. kendime inanç eksikliğimden kaynaklanıyor sanırım..

gelecekte zarar görmemi ne engellerrr??......... aslında herkesin bana zarar verebileceğini düşünüyorum örneğin ben eşime sadık olsam da iftira atılabileceğini vs vs bunun cevabını veremiyorum...

şimdi çalışmaya başlasam yapacağım ilk üç şey....
  • düşüncelerimle barışmak
(olumsuz olanlara özellikle " eee kötü düşündün de nooldu? başın göğe mi erdi? bitti mi? bak sustun işte" demek. belki delice ama)
  • değerli hissetmeye çalışmak
  • kendimi iyi hissedip ertelememek.. bunları yazarkende düşündüm. ama sanırım içimden gerçekten gelenler bunlar.
Alt 09-03-2009, 05:34 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

canım seni engelleyen sadece korkuların,endişelerin ve geleceğe artı geçmişe çok fazla odaklanman.evet geleceğe odaklanmalıyız tabii ama bunlar olumlu hedeflerimiz olmalı.geçmiş yaşandı,gelecek henüz burda değil ve biz sadece şuandayız.bence elinde olumlu, tutunabileceğin birtakım olaylar,insanlar var.ben buna inanıyorum.eline kağıt kalem al,ya da çok sevdiğin bir defterini aç.bir iki diye yazmaya başla hayatının içinde olan sevdiğin insanları,sana yaşattıkları mutlulukları (minnacıkta olsa:)),yaz sınır koyma.teşekkür et,şükret.yaşadığın olumsuz olaylar için ise kendine sorular sor.zaten Mert bey harika bir biçimde açıklamış.soruları sende türetebilirsin.örneğin:benim için bundan sonrası önemli ve yaşadığım olaylardan ne gibi sonuçlar dersler çıkardım?bu bir daha başıma gelse nasıl davranırım? aynı olay başına gelse şimdi nasıl davranacağını gözünde canlandır,hisset,ol,yaşa...sadece daha da güçlendiğini hissetmeni sağlıycak bu sorular inan bana.tabi o olay bi daha olsun da böyle davranayım anlamına gelmiyor bu:),sakın ha pişmanlık duymayasın yaşadıklarından.her işte bir hayır vardır diye düşün ve hiçbirşey tesadüf değildir de.kötü dediğimiz olaylar bile aslında içerisinde mutlaka bizim hayrımıza olan iyi birşey barındırıyordur.yeter ki farkındalık kazan, fark et..ben böyle yaptım zamanında.tabii yaşam dersten ibaret,sıkıştığımda hemen kendime sorular sormaya başlıyorum,güçlenerek sonuçlandırıyorum konu neyse.:)

sevgiler
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2009, 05:36 PM   #18 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

"düşüncelerimin farkında olmak.... şu an tamda bunu yapmaya çalışıyorum iyi ki kontrol etmeye çalışmamamı söylediniz.. sanırım benim sorunum da buydu kontrol etmek ve savaşmak..
onlara gülümsemek... yani şunu mu yapmalıyım aklıma beni korkutan o olumsuz düşünceler geldiği zaman durup neden olduğunu düşünmeli , sonuna kadar kendi kendime düşünmeye izin vermeli ve sonunda belkide kendi kendime "bitti mi?" diye sorup sakinleşmeliyim?!... "

Düşünceler gökyüzündeki birer bulut gibi gelip geçerler zihninizden, siz onları etiketlemeyin yeter. Olumlu ya da olumsuz diye bile etiketlemeyin. Sadece bir düşünce işte, ancak siz ona anlam ve önem verdiğinizde bir güce sahiptirler....
Zihninize meşgul olacak yeni şeyler, çözmesi için sizi ileri götürecek konular verin ki boş kalıp eski ve olur olmaz şeyleri çağırıp gevelemesin. Zihin boş kalmayı sevmez. Yeni şeyler verdikçe onlarla ilgilenir, aklınıza gelen artık size hizmet etmeyen düşünceleri farkedin ancak ciddiye almayın. Bırakın geldikleri gibi gitsinler.....

Not: Bu yazdıklarım koçlukla ilgili araçlar değildir. Daha çok bilimsel ve ruhsal bilgilerdir.

Alt 09-03-2009, 05:45 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Mert bey ben çoğu zaman olumlu diye etiketlerim.gerçi artık olumsuz diye etiketlemiyorum.bunu yapmadığım için olumlu etiketlemek benim yararıma olmaz mı? yani sadece olumlu olaylara adapte oluyorum hayatımdaki.gerçi çoğu zamanda olumlu olaylar oluyor:)
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2009, 06:03 PM   #20 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Lightbulb

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mert bey ben çoğu zaman olumlu diye etiketlerim.gerçi artık olumsuz diye etiketlemiyorum.bunu yapmadığım için olumlu etiketlemek benim yararıma olmaz mı? yani sadece olumlu olaylara adapte oluyorum hayatımdaki.gerçi çoğu zamanda olumlu olaylar oluyor:)
Benim söylemek istediğim düşüncelerin başı boş olarak dolandığı anlarda onları etiketlememek, eğer olumlu düşünceye yönelmek istiyorsanız elbette bu bir seçimdir. Ve faydası olacaktır. Anlamsız düşünceler yerine zihne olumlu düşünceler vermek daha işlevseldir. Ama iyi - kötü nün ötesinde her olanın bizim en yüksek hayrımıza olduğu bilgisi vardır ki bu da etiketlemeden düşünceleri izlemeyi gerektirir....

Bookmarks

Etiketler
cinsellik, sucluluk, uumutsuzum...

Seçenekler
Stil