Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-03-2009, 03:59 PM   #14 (permalink)
justagirl
Üsteğmen

justagirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 641
155 Mesajinıza toplam 1,308 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
justagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to behold
Standart selam

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"En kötü ihtimalle rezil olurum ve kimsenin yüzüne bakamam."
Rezil olmakla ilgili varsayımların hangi gerçeklere dayanıyor? Bütün gerçekleri bildiğinden % kaç eminsin?

"Kendime mutluluğu ve huzuru çekmek isterdim. Ama umutsuzum."
Umutsuzluk seçimini değiştirmek için neye ihtiyacın var?
Umudunu canlandırmak için ne yapmak isterdin?

"Mükemmel bir yaşamım olması için her şeye yeniden başlamam gerekirdi. Bunun içinde yeniden doğmam gerekirdi."
Yeniden doğmak güzel bir fikir, insan hergün yeniden doğar aslında.
O günkü seçimlerini ve niyetlerini gözden geçirmekle başlasan neler çıkardı?

"Cesur ben ne yapardı ...... Herhalde her şeyi unutur paranoyalarından sıyrılır hayatına sevdiğiyle mutlu mesut devam ederdi"
Bunu yapmanı engelleyen ne?
Eğer bu dediğini yapsan altı ay sonra hayatında neler farklı olurdu?
Bunu yapmanı ne sağlar?

İstediğin şeylere odaklanmak için ilk yapman gereken nedir sence?

Sevgiler MERT.

rezil olmakla ilgili varsayımlarımın dayandığı herhangi gerçek elle tutulur bir kanıt yok aslında.. sadece hislerim, kafamdaki düşünceler ve bana zarar vermesinden endişelendiğim kişinin bozuk ruhsal yapısı var.onun dışında görmüşlüğüm ve duymuşluğum yok.tüm gerçekleri bildiğimden % 50 eminim. yani olabilirde olmayabilirde. aslında varsayım oluyor...

umutsuzluk seçimimi değiştirmek için şüphelendiklerimden emin olmaya ihtiyacım var. gerçi bana söylenilene de inanmıyorum ya.. sanırım bunun cevabı şöyle olmalı : sağlıklı düşünmeye ve kafamdaki bu, içerde bir yerde saçma olduğunu bildiğim düşünceleri atmaya ihtiyacım var.Umudumu canlandırmak için karnıma oturmuş bu yumruğu ordan atmayı isterdim.

bugünkü seçimlerimi gözden geçirmekle başlasam.......
sanırım iyi olurdu. inanın çok düşündüm bunu bir cevap bulamadım. sanırım bununla anlatmak istediğiniz yada bana kavratmak istediğiniz değişim için elimde olan imkanları ŞUANDAN itibaren kullanmaya başlamam gerektiği. ertelemeden...

mutlu mesut devam etmemi engelleyen içimdeki şüphe korku ve suçluluk duyguları. kim ne der düşüncesi ve gelecekte zarar görmekten korkmam...
mutlu mesut devam edebilsem tüm paranoyalarımı halledip...... 6 ay sonra kendimi güzel değerli ve şanslı hissederek yeni başlayacak hayatım için (evlenicem) koşuşturuyor olurdum... mutlu hissederdim kendimi ve güzel ve değerli ve değerli ve değerli.
bunu yapmamı benim değişimim sağlar. düşüncelerimi aslında olmamış bir problem için kendi kendimi yememem sağlar.(bunu yazarken bile sanki olmayanlar olmuş gibi içimi bir his kaplıyor korkuyorum)

istediğim şeylere odaklanmam için ilk yapmam gereken düşüncelerimi kontrol edebilmek...

zamanınızı ayırıp bunları hiç tanımadığınız birine yazdığınız için teşekkür ederim. gerçekten.....