Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-03-2009, 05:34 PM   #17 (permalink)
ışıkk
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

canım seni engelleyen sadece korkuların,endişelerin ve geleceğe artı geçmişe çok fazla odaklanman.evet geleceğe odaklanmalıyız tabii ama bunlar olumlu hedeflerimiz olmalı.geçmiş yaşandı,gelecek henüz burda değil ve biz sadece şuandayız.bence elinde olumlu, tutunabileceğin birtakım olaylar,insanlar var.ben buna inanıyorum.eline kağıt kalem al,ya da çok sevdiğin bir defterini aç.bir iki diye yazmaya başla hayatının içinde olan sevdiğin insanları,sana yaşattıkları mutlulukları (minnacıkta olsa:)),yaz sınır koyma.teşekkür et,şükret.yaşadığın olumsuz olaylar için ise kendine sorular sor.zaten Mert bey harika bir biçimde açıklamış.soruları sende türetebilirsin.örneğin:benim için bundan sonrası önemli ve yaşadığım olaylardan ne gibi sonuçlar dersler çıkardım?bu bir daha başıma gelse nasıl davranırım? aynı olay başına gelse şimdi nasıl davranacağını gözünde canlandır,hisset,ol,yaşa...sadece daha da güçlendiğini hissetmeni sağlıycak bu sorular inan bana.tabi o olay bi daha olsun da böyle davranayım anlamına gelmiyor bu:),sakın ha pişmanlık duymayasın yaşadıklarından.her işte bir hayır vardır diye düşün ve hiçbirşey tesadüf değildir de.kötü dediğimiz olaylar bile aslında içerisinde mutlaka bizim hayrımıza olan iyi birşey barındırıyordur.yeter ki farkındalık kazan, fark et..ben böyle yaptım zamanında.tabii yaşam dersten ibaret,sıkıştığımda hemen kendime sorular sormaya başlıyorum,güçlenerek sonuçlandırıyorum konu neyse.:)

sevgiler
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla