Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayatım Değişti Kafesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/)
-   -   HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/1530-hayatim-degisti-cafesi-gunluk-sohbet-kosesi.html)

CeM 06-01-2009 12:13 AM

Alıntı:

Akın Berk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 186967)
Selamlar

"ne biliyoruz ki 2 (tavşan deliği) " yi dün izledim... Nette buldum ama 15 parttı... İndirmedim... Migrosta 5 YTL ye orjinal DVD si vardı.

Şimdi "The Elegant universe" belgeselini indiriyorum

Ne biliyoruz ki belgeselinin ilk çıkanını izlemiştim bide secretın ki ni izledim...Ne biliyoruz ki sanki biraz daha bilimsel ve derin bir bakış açısı ile hazırlanmış gibiydi,secret da biraz daha nesnel ve oldukça etkileyici idi super

nurhanza 07-01-2009 11:23 PM

canlarım benim, çalış çalış kendimi kaybedene kadar çalışmaya devam ediyorum, işyerimi evime çevirmeye başaladım bir an önce rahatlayabilmek için çok çalışıyorum, yapacak öyle çok işim varki, bitmesini istemiyorum aslında, ama ekonomik krizi aşınca, sosyal projelerimi hayata geçireceğim, o yüzden çok çalışmalıyım, ve bu gece radyom sabaha kadar açık uyuyacağım
forumumuza giren herkesi radyoma beklerim seçmece bir sürü hazırladım ruhun gıdası paylaşmak isteyen varsa, radyoyu tıklayın winaptan online radyomuzu dinleyin emi, dinleyenler yazsın bakalım fikirlerini emi...

melinaa 08-01-2009 02:53 AM

Formun kullanımıyla ılgılı yerı bulamadım da buraya yazıyorum agresıfımde bıraz bugun ..Bende yenı mesajları tıklayınca baska konular yararlı lınklerden bugunku mesajlara bak deyınce degısık konular cıkıo :((( Noluo nıye boyle yapmaya basladı sımdı benmı bisi yaptım acabaa

hayatimdegisti 08-01-2009 02:56 AM

Yeni mesajlarda daha önce okuduğunuz mesajlar görünmez.Forum sizin okuduğunuz mesajı kaydeder ve tekrar yeni mesaja bastığınızda bunlar çıkmaz.
Bugun ki mesajlarda ise bugun yazılan tüm mesajları görürsünüz.

hayatimdegisti 08-01-2009 02:57 AM

Alıntı:

nurhanza Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 223826)
canlarım benim, çalış çalış kendimi kaybedene kadar çalışmaya devam ediyorum, işyerimi evime çevirmeye başaladım bir an önce rahatlayabilmek için çok çalışıyorum, yapacak öyle çok işim varki, bitmesini istemiyorum aslında, ama ekonomik krizi aşınca, sosyal projelerimi hayata geçireceğim, o yüzden çok çalışmalıyım, ve bu gece radyom sabaha kadar açık uyuyacağım
forumumuza giren herkesi radyoma beklerim seçmece bir sürü hazırladım ruhun gıdası paylaşmak isteyen varsa, radyoyu tıklayın winaptan online radyomuzu dinleyin emi, dinleyenler yazsın bakalım fikirlerini emi...

cilgin897 Teşekkür ederiz Nurhanza güzel dinlendirici parçalar seçmişsiniz..
u859

ziyaretcixy 09-01-2009 07:14 PM

Bu haberi okuyun... SELF SABOTAJ neymiş ?

Kadını vuran 12 cümle foto galerisi 1 - 09 Ocak 2009 Cuma

Belgin ∞ 09-01-2009 07:23 PM

İsimleri aklımda tutamam diye çok söylerdim kendime.Bunu da değiştirmem gerek demek.

hülyaa 10-01-2009 03:27 AM

öncelikle herkeze merhaba..yazma niyetinde değildim ancak siteme girer girmez şöyle bir yazı çıktı karşıma...
(Ama olmamış ki Sn hülyaa 30 günden uzun bir süredir forumda hiç yazmamışsınız :(Sizin de değerli katılımlarınızı bekliyoruz :)
ayy ne şirin bir yazı bu..gülmemi sağladı..ellerinize sağlık..baya teşvik edici olmuş ki bişeyler yazmadan edemedim..ya da korktum kaydımı silerler falan diye:)))
sonuçta yazmasamda kalbimin ve aklımın sizlerde olduğunu bilin..ve dualarınıza beni de ekleyin..sevgi ve saygılar tüm site sakinlerine...

Belgin ∞ 10-01-2009 03:29 AM

Hülya'cım hoş geldin. Selamım iletildi umarım 956k

suzzy 10-01-2009 10:44 AM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 235930)
Hülya'cım hoş geldin. Selamım iletildi umarım 956k

iletildi tabii ki de...sevincli

hülyacım...canım hoşgeldin tekrar...hep yanımızda olup bize güzel şiirler ve senaryolar hazırlaman dileğiylee..s456

ayol özledik...gitme bi daha bukadar yahuu...blissy

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:49 AM.