Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Çekirdek İnanç Bulma

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Hedef Ön Hazırlık ve Çekirdek İnanç Bulma Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Son gönderilen 7 adet ek çalışmanın da yarısına geldim sayılır. Olumsuz olan değişimler şiddeti biraz azalmış gibi olsa da halen devam etmekte. Bitsin bakalım bu sefer ne diyecekler, sanki pişman olma aşamasına geldim gibi ama yine de ödevlerimi yapıyorum...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekirdek İnanç Bulma telkin cd indir izle İstanbul Çekirdek İnanç Bulma nerededir kimdir Çekirdek İnanç Bulma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekirdek İnanç Bulma hipnoz Çekirdek İnanç Bulma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekirdek İnanç Bulma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekirdek İnanç Bulma kuantum düşünce kitap haberi

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-10-2017, 05:23 PM   #61 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Son gönderilen 7 adet ek çalışmanın da yarısına geldim sayılır. Olumsuz olan değişimler şiddeti biraz azalmış gibi olsa da halen devam etmekte. Bitsin bakalım bu sefer ne diyecekler, sanki pişman olma aşamasına geldim gibi ama yine de ödevlerimi yapıyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2017, 12:23 AM   #62 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Hayırlı olsun.Telkinlerin bazı yan etkileri var.Bazen insan araftaymış gibi hissediyor.Telkinler önce içinizde olan ve o davranışı olumsuz etkileyen kalıplarla sizi yüzleştiriyor.

Psikolojide şöyle bir süreç var.Her şey inkar , isyan ve kabullenme süreçlerinden geçer.Siz içinizde ki o şeyle yüzleşirken bir savaş vereceksiniz.İnkar edeceksiniz , isyan edeceksiniz en son o fikri kabul edeceksiniz.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2017, 12:23 PM   #63 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

7 adet ek çalışma da bitti, verilen kitapları da bitirdim enteresan kitaplar hiç bilmediğim şeylere değinilmiş ancak farklı konular. Anladığım kadarıyla telkinlerin bana faydası olmayacak gibi. Farklı çalışmalara yönlenmem isteniyor gibi algıladım, bilmiyorum. Olumsuz durumlar nispeten azalsa da halen devam etmekte başladığım noktadan çok çok uzağım ki başlangıç noktam zaten bana mutluluk vermiyordu.
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2017, 03:50 AM   #64 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
14 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lolason is an unknown quantity at this point

Ek çalışmalar neydi ?
Kitaplar nelerdi ?

yazılarını merakla takip ediyordum vazgeçmene üzüldüm telkinler maalesef bir mucize yaratmıyor.
birde her telkinin her bünyede tesiri farklı ben ders mevzuu ile alakalı aldığım telkinlerin tamamının tesirini hissederken diğer türlerde (kendini kabullen,şansı çek vs.) aynı tesiri göremedim.
şu ise bence en mühim nokta
TELKİNLERİN TESİRİ GEÇİCİ...
lolason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2017, 05:50 PM   #65 (permalink)
Teğmen

Lolason arkadaşım vazgeçtiğim birşey yok, beni engelleyen bir şey var ve o her ne ise bulup ortaya çıkarıp yok edeceğim. Bu siteye de geliş nedenim "Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız, hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa" reklamıdır. Aynen de böyle hissediyorum. Profesyonel kişilerin burada görüşlerini yansıtmaları doğru olur düşüncesindeyim. Ben bu anlamda profesyonel değilim ve ne yapacağıma nasıl bir yol izleyeceğime dair yardıma ihtiyacım var. 7 tane ek çalışma içeriğini hiç bilmiyorum yine mp3 telkinlerden oluşan bir çalışma. Ayrıca nefes egzersizleri ve Sevginin Kökleri -Svagito R. Liebermeister, Dört Anlaşma-Don Miguel Ruiz, Geçmiş şimdi olunca-Dr. David Richo kitaplar tavsiye edildi. Enteresan kitaplar, okudum ve hiç bilmediğim konularda bilgi sahibi oldum diyebilirim. Telkinlerin etkisinin kalıcı olduğu söylenmekte. Eğer gerçekten sorun çözüldü ise kalıcı olması doğru geliyor bana ama sorun çözülmediyse geçici olması normal. Mesela ben burada ilk para bolluk telkinini satın aldım, ilk zaman dinlediğimde müthiş etkili oldu ama sonra dediğiniz bu gibi bu etki kaybolmasının yanında tersine döndü. Sorun çözülmedi sadece yaraya parmak basıldı ve bu parmak şu an yarayı fena halde kanatıyor. Tedavi için gerekli methodların uygulanması lazım, nedir bu methodlar hiç bir fikrim yok. Tavsiye edilen kitaplarda başka durumlar anlatılıyor. Sanki bana denilmek istenen senin sıkıntını biz çözemiyoruz buralardan yardım alabilirsin şeklinde veya ben öyle algılıyorum bilmiyorum. Neticede bana halen cevap verilmiş değil, bir cevap dönerlerse yaşadıklarımı buradan yazmaya devam edeceğim. Şu anda beklemedeyim.
Alt 06-11-2017, 06:26 PM   #66 (permalink)
Teğmen

Enteresan olaylar yaşıyorum, beni engelleyen güç her ne ise çok fena. Bakın burada ısrarla kalıcı olmamın bir sebebi var. Mp3 Cdsi geldiği zaman laptopa taktım içi boş gözüküyor, aradım farklı yerde deneyin dediler deneyecek imkan da yoktu. Başka bir cd taktım meğer benim Laptop cd okuyucusu bozulmuş, tıkır tıkır çalışan alet nasıl olduysa bozulmuş .Evdeki dvd çalardan aktarmak nasip olamadı o da hakkın rahmetine kavuşmuş bir şekilde, aradım link gönderin diye, benim gönderdiğim mailler gitmiyor onların gönderdikleri gelmiyor nasıl oluyor inanın hiç bilemiyorum ama enteresan olaylar gerçekten. Şimdi bu telkinler frekansı gürültü olarak algıladığı için cep telefonundan dinlenemiyor biliyorsunuz. Bu bakımdan babamda bir mp3 çalar vardı onu aldım dinleyeyim diye, pili taktım (duracell) bir gece dinlerken yarıda kesilmiş sıfır pil nasıl olur falan derken yeni pil taktım meğer alet bozulmuş hadi olabilir dedim. 2. gün eskilerden bir 4gb mp3 çalar vardı onu arayıp buldum baktım çalışıyor yükledim dinlerken gece şarjı bitmiş yarıda kalmış sabah şarj edeyim dedim alet kesinlikle şarj olmuyor bozulmuş. Çalışan alet nasıl olduysa birden bozuldu işte. Hay allah dedik napalım sonra eşimin ipad nano mp3 çaları vardı kullanmadığı o aklıma geldi, baktım çalışıyor müzikleri yükleyeyim dedim töbe Allah yüklenmiyor alet çalışıyor ama müzik yüklenemiyor. Itunes programı benim bilgisayara nedense kesinlikle yüklenemiyor, eşimin bilgisayardan da müzikler aktarılamıyor, enteresan enteresan şeyler işte. Napalım yapacak bir şey yok yeni bir tane alalım dedik ve aldık. Şarjlı ve saat şeklinde olanlardan aldım rahat dinleyebilmek için. Korka korka çinden siparişi verdim ama yapacak birşey yok çok da param yok çünkü. Gece uykuda dinliyorum birkaç zaman dinledim sıkıntı olmadı ancak bazen bir bakıyorum müzik kendi kendine kapanmış, acaba diyorum şarjımı bitti bakıyorum şarjı da var. En nihayet böyle olmayacak dedim artık ofiste dinlemeye başladım gündüz. Az önce bir link göndermişler maalesef o linkte bozuk, haber verdim bilgisayardan açmanız lazım dediler zaten bilgisayardan açıyorum dedim. Böyle uğraşıyoruz bakalım nereye kadar uğraşacağız ben de bilemiyorum. Bilinçaltının elektronik aletleri bozma mailleri engelleme gücü varmıdır bilemiyorum ancak ben bizzat bunları yaşadım. Bu eğer bilnçaltı ise savaşa devam diyorum yok başka birşeyse yapacak nedir kim bilir nerden bulurum inanın ben de bilemiyorum
Alt 15-01-2018, 04:58 AM   #67 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
14 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lolason is an unknown quantity at this point

Devamı gelse de okusak :)
lolason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2018, 06:11 PM   #68 (permalink)
Teğmen

Son gönderilen telkinler de hiçbir işe yaramadı ve sonuç olarak "aile dizimi" çalışması yararlı olabilir denildi. Bu konu üzerine araştırma yaptım ve izmirde bir psikolog bayanın bu çalışmayı yaptığını öğrendim, randevu aldım ve çalışmayı yapmak üzere ofisine gittim tabiri caizse oradan kovuldum. Hayatımdaki rededilişlerden bahsettim ve kendisi de bunun üzerine beni reddettiğini ve nasıl hissettiğimi sordu. 5 dakika kadar göz göze bakıştık(boş bir şekilde) ve hiçbirşey hissetmediğimi söyledim, gerçekten de öyle ne olumlu ne de olumsuz hiçbir duygu yoktu içimd. Sonrasında ofisinden çıktım ve sahil kenarında yürüdüm, işte o anda bir üzüntü girdi içime baya bir yoğun şekilde. Ertesi güne kadar rahat edemedim ama ertesi günü kendimi daha iyi hissediyordum. Artık hiçbir telkin dinlemiyorum ve yine izmirde bir başkası ile aile dizimi çalışması yaptırmak üzere anlaştık ve onun çalışmalarının sonucunu bekliyorum
Alt 14-02-2018, 01:25 PM   #69 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

Spechless sizin durmujuz ilginc gercekten
Cd ler sizde sorınlarınızo halletmeye yardımcı olmadi aile dizimi yaparsanız paylasım yapın lıtfen
Ben o calişmayı cok merak ediyorum
Yaptıran kimseye rastlamadim forumlarda bile
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2018, 06:12 PM   #70 (permalink)
Teğmen

Aile dizimi yaptırdım arkadaşlar. Aile dizimini yapan ve yönlendiren kişinin tecrübesi çok önemli, bu bakımdan düşünen arkadaşlar araştırmasını iyi yapsın. Aile diziminde enteresan bir enerji alanı oluşuyor ve dizimde bulunanlar inanılmaz hisler yaşayabiliyor. Siz de kendinizi dışarıdan bir gözle seyretme fırsatı bulabiliyorsunuz. Bu bakımdan gerçekten de çok faydalı olabilecek bir terapi çalışması. Orada da çok enteresan şeyler yaşadım ancak mahremiyet gereği ve etik olarak burada paylaşmam mümkün değil. Sizlerin merak ettiği kadar site yöneticileri de merak etse ve çözüm bulmaya çalışsalar ne iyi olurdu. Neticede telkinlerden negatif etkilenen biri var bu etkiyi ortadan kaldırmak adına bir site sahipleri tarafından bir çaba yok ne yazıkki. Üstelik bu işten de para kazanıyorsunuz işte ben buna pek anlam veremiyorum.
lolason likes this.

Bookmarks

Seçenekler
Stil