Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Çekirdek İnanç Bulma

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Hedef Ön Hazırlık ve Çekirdek İnanç Bulma Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız metinleri farklı imiş.. canlı destekte sordum.. bilincli dinlesemde sözleri duymadıgım icin ben farketmedigini düşünüyorum..telkin oldugunu bilsem ne bilmesem ne..duymuyorum cünkü. şans ve para mıknatısı cd si , etkili gibi geldi..verdikleri alıntı icerikleri okudum da. şans özellikle bilinacltımı yeniden yapılandırırı belki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekirdek İnanç Bulma telkin cd indir izle İstanbul Çekirdek İnanç Bulma nerededir kimdir Çekirdek İnanç Bulma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekirdek İnanç Bulma hipnoz Çekirdek İnanç Bulma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekirdek İnanç Bulma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekirdek İnanç Bulma kuantum düşünce kitap haberi

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-09-2017, 06:02 PM   #51 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

metinleri farklı imiş.. canlı destekte sordum..

bilincli dinlesemde sözleri duymadıgım icin ben farketmedigini düşünüyorum..telkin oldugunu bilsem ne bilmesem ne..duymuyorum cünkü.

şans ve para mıknatısı cd si , etkili gibi geldi..verdikleri alıntı icerikleri okudum da. şans özellikle bilinacltımı yeniden yapılandırırı belki
istikrarsız biriyim..olumlama sürekli hergün yapamıyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2017, 06:08 PM   #52 (permalink)
Üsteğmen

53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

neden özel 7 telkin verildi bende bilmiyorum..hızlandırıcı etkisi olur demişlerdi..
yalnız ,bu telkinleri 15 gün 2 tur dinledim..o kötü ruh halimden cıktım..şimdi karısık ilk 13 telkine dönücem.
kafamda git geller cok..normalmıs.

üyelerin yazdıklarına bakılırsa ,genelde herkeste bu gelgitler var.

bir sizin..birde bi üyenin daha cok olumsuz seyler yazdıgını görüyorum..o kişi işinde calışamayıp bırakmıs filan..tekrar iletişime gecmişti..eski üyerlerden..
demekki herkeste aynı sekilde etki etmiyor..
sizde bence para iadesi isteyin.. madem fayda olmadı.. tekrar normale dönmek var bide.
Alt 05-09-2017, 06:27 PM   #53 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point

Yok para iadesi isteyemem, telkinlerin bir etkisi olmadığını söyleyemem. Olumsuz da olsa telkinlerin muhakkak bir etkisi olduğu benim açımdan bir gerçek. Önemli olan bu etkiyi olumluya dönüştürebilmek. Hiç etkilenmemiş olsaydım buraya da yazardım hakkımı da arardım ancak benim durum farklı. Yardım edeceğiz diye de bir garanti vermediler o bakımdan da birşey diyemem. Ama söyleyebileceğim şey bu telkinlerden olumsuz etkilenme olasılığı. Bu durum uzun sürer ve de kalıcı olursa çok katlanılabilir bir şey olduğunu zannetmiyorum. Ben kendim buldum, karar verdim ve uyguladım, uyguluyorum. Sonuç almasam da arayışımı sürdürüceğim, bu konuyu kesinlikle çözmem gerekiyor, beni engelleyen her ne ise onunla yüzleşmem gerekiyor.
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2017, 09:57 PM   #54 (permalink)
Üsteğmen

4. tur bitttikten sonra 1 hafta filan mola versen..sonra sadece ego güclendirici dinleyebilirsin..15 gün kadar zaten hazırlık gibi dinlemek gerekiyor..ego +sucluluk..
insallah olumluya döner..

bende sanırım asıl cekirdek inancımı buldum..anne baba destegi. cünkü bakıs acımda hep ailemin negatifligi var..önüme konan engeller..yapamazsın edemezsinler vs. içten içe bunlarla celişmişim..cok basarılı ögrenciligime ragmen berbat iş hayatım oldu.meslegim istemedikleri birseydi..hala yargılanırım mesela.. sonra beni kısmetsiz olarak etiketli cevrem. yani bu babamı suclamam..annemi eleştirmem..aslında ordaki tıkanıklık..ve gecmişi 30-40 yıl öncesine dayanıyor..bunları birkac ayda düzeltmem mümkün mü ?

gelişimimi takip etmek icin ,farklı bi şekilde adım adım yazıcam..bundan sonra..daha nasıl bir sistemle yapayım belirlemedim..

aslında kıpcakbeyi ,cok tecrübeli ve bilgili bir üye..o da aktif degil artık..olsaydı bize ısık tutardı.
demekki yolumuzu kendimiz bulucaz..zamanla.
Alt 07-09-2017, 01:04 PM   #55 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

4. tur bittikten sonra yine dinlemeye devam et yoğun olmamak kaydıyla deniliyor verilen kağıtta, dün canlı destekle yeniden iletişime geçtim, kontrol ediyorum denildi, mail adresi istendi, telefon istendi hepsi verildi sonuç yine yok. Böyle olmamalıydı. Satılan üründe bile müşteri bilemiyor geri dönüp soruyor ki bu bambaşka bir ürün soru sormamız ve bilgilenmek istememiz gayet normal ama netice yok, hayret verici gerçekten. Tur bittikten sonra yorumlarıma devam edeceğim inşaallah.
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2017, 11:17 PM   #56 (permalink)
Üsteğmen

hergün telkin dinlemiyorum artık..bazı günler ve günasırı..zaten kagıtt 1,5 ay dinlemek yeterli diyordu ama bana yetmedi.

ufaktan farkındalık olusması dısında ,pekde bişey degişmedi .

beni zorlayan dalgalanmalar devam ediyor..

bilmiyorum..özel telkin almak istiyordum ama para versem mi vermesem mi ? deger mi.? cekirdek inanc telkinlerinde cok da bekledigim degişimi gözleyemedim.hala eskisi gibiyim..küçük farklar dısında. belki de ben cok direncliyim bilmiyorum ki

içsel catısama ve sans para mıknatısı telkinleri almak istiyordum..bunları alıp dinleyenler tecrübesini paylaşırsa sevinirim.
Alt 16-09-2017, 03:59 AM   #57 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
14 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lolason is an unknown quantity at this point

2 aydır şansı çek telkini dinliyorum bariz şeyler hissetmedim ve görmedim.bariz olarak bir kere kardeşimi iş yerindeyken bana poğaça almaya gitmesini söylemiştim araya küçük bir takım işler girdi işleri hallettikten sonra kardeşim gitti ve fırından yeni çıkmış sıcacık poğaçaları bana getirdi ve ağabey şanslısın şanslısın dedi aklıma hemen telkin geldi :)
Daha evvel başarıyı çek telkinini dinlemiş ve çok faydasını görmüştüm hayatta her şeye muktedir bir insan havasındaydım ve hala kısmen de olsa öyleyim telkini dinleyeli 1 sene oldu ara ara hala dinliyorum.

1 seneyi aşkın zamandır mütemadiyen telkin dinleyen birisi olarak net bir şey söyleyebilirim ki telkinler mucize yaratmıyor.Bir itici güçten fazlası değiller.
lolason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2017, 11:51 PM   #58 (permalink)
Üsteğmen

ısıklı yolun yazdıkları bana cok ısık tuttu..ruya gunlüğüm vardı..okudum ve inceledim..biincaltımda cok degişimler olmaya baslamıs ve yol almısım..bunu farkettim .
düşüncelerin davranısların degismesi zaman ve eski kalıpların yıkılması yerine yenilerin yerleşmesi tam bir savas.. bu savasın icindeyim.
hayatımda somut mucizelerden önce içimdeki degişimin olması gerekiyor..acelcilik edip cekirdek inanc telkinlerinden bekledigimi bulamadım diyordum ama öyle degilmiş..
günlük ve degişim defteri yapıp içsel degişimlerimi gözleyecegim daha bilincli olarak..zaman zaman buraya da yazarım baskalarına faydalı olmak adına..
bu birkac gun telkin tatiline grdim..dinlemiyorum..
Alt 19-09-2017, 05:26 PM   #59 (permalink)
Teğmen

4. tur da bitti 1gr dahi olumlu etki görmediğim gibi hayatımdaki herşey daha da olumsuzlaştı. Canlı destek hattıyla iletişime geçtim ve 7 tane ek çalışma dosyası gönderdiler ayrıca nefes egzersizleri ve okumam için tavsiye 3 adet kitap. Siparişi hemen verdim ancak ne kadar şanslıyım ki kitaplar 13 gün sonra gelecek. Bu çalışmalar için açıklayıcı bilgi gönderilmemiş bende telefonla arayıp bilgi aldım. İçeriği hakkında yine etkilenmemek adına hiçbirşey sormadım, sadece ne kadar süre dinleneceği ile ilgili bilgi aldım ve kapattım. 1 ay daha bu verilen bu ek telkinleri dinlemem gerekiyormuş, dinleyeceğim ve sonuçları sizinle paylaşacağım.
Alt 20-09-2017, 08:45 PM   #60 (permalink)
Üsteğmen

üzerimden tır gecmiş gibi hissediyorum bazen.. yeni bastan telkinleri dinlemeye basladım..içimde bişeyler degişyor farkındayım ,lakin ruhum cok yorgun. hayatıma daha yansıyabilcek durumda degil bu degişimler..sürekli bi catısmam var..gecmişle..annemle babamla.. erkeklerle..içimde bi kavga var.

Bookmarks

Seçenekler
Stil