Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2018, 06:11 PM   #68 (permalink)
speechless
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Son gönderilen telkinler de hiçbir işe yaramadı ve sonuç olarak "aile dizimi" çalışması yararlı olabilir denildi. Bu konu üzerine araştırma yaptım ve izmirde bir psikolog bayanın bu çalışmayı yaptığını öğrendim, randevu aldım ve çalışmayı yapmak üzere ofisine gittim tabiri caizse oradan kovuldum. Hayatımdaki rededilişlerden bahsettim ve kendisi de bunun üzerine beni reddettiğini ve nasıl hissettiğimi sordu. 5 dakika kadar göz göze bakıştık(boş bir şekilde) ve hiçbirşey hissetmediğimi söyledim, gerçekten de öyle ne olumlu ne de olumsuz hiçbir duygu yoktu içimd. Sonrasında ofisinden çıktım ve sahil kenarında yürüdüm, işte o anda bir üzüntü girdi içime baya bir yoğun şekilde. Ertesi güne kadar rahat edemedim ama ertesi günü kendimi daha iyi hissediyordum. Artık hiçbir telkin dinlemiyorum ve yine izmirde bir başkası ile aile dizimi çalışması yaptırmak üzere anlaştık ve onun çalışmalarının sonucunu bekliyorum
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla