Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Hedef Ön Hazırlık ve  Çekirdek İnanç Bulma   Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 8 . Alıntı: speechless Nickli Üyeden Alıntı .Neticede telkinlerden negatif etkilenen biri var bu etkiyi ortadan kaldırmak adına bir site sahipleri tarafından bir çaba yok ne yazıkki. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım telkin cd indir izle İstanbul Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım nerededir kimdir Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım hipnoz Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarımolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Reklam Alanı

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Like Tree2Likes
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 03-03-2018, 01:36 AM   #71 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
14 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lolason is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Alıntı:
speechless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
.Neticede telkinlerden negatif etkilenen biri var bu etkiyi ortadan kaldırmak adına bir site sahipleri tarafından bir çaba yok ne yazıkki. Üstelik bu işten de para kazanıyorsunuz işte ben buna pek anlam veremiyorum.
geçmiş olsun dileklerimi iletirim bu site çekirdek inanç çalışması yaptırıpda memnun olmayanlar ile dolu çok sabırsız bir insana dönüştüğünü söyleyen,iş hayatında çok tahammülsüz olduğunu söylen patron vs. bunlar hatırladıklarım.
Çekirdek inanç çalışmasını yapan kişi alanında yetkin birisi değil bunu tercümei haline bakarak anlayabilirsiniz. Psikolog mu ? değil sadece yurt dışından uzaktan eğitim veren bir kurumdan psikoloji mezunu olduğu bilgisi var.

Atakan Sönmezin ise enteresan bir şekilde boğaziçi elektronik mezunu olduğu yazıyor ama boğaziçi üniversitesinde öyle bir bölüm yok ?

Umarım bu mesajım silinmez/hesabım kapatılmaz da yazılanlara cevap verilir.
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
lolason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 07-03-2018, 04:21 PM   #72 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point

Merak etme kardeşim bu bölümü okuyan bir yetkiliye henüz rastlamadım ama kendi admin olarak açtıkları konuları takibe alıyorlar. Mesela Atakan Sönmez'in çekirdek inanç başlıklı konusuna olumsuz etkilendiğimi yazdığım vakit hemen silinmişti. Zayıflamakla ilgili bir konu için ürün satılmayan bilgi içerikli bir siteyi link gösterdiğimde bir moderatör site kurallarına aykırı gerekçesi ile silmişti. Diğer bir moderatör kendi ürün satış sitesinin reklamını yapınca dayanamayıp yorum yaptım o yorumum da silindi. Çekirdek inanç çalışması gerçekten enteresan ama dediğiniz gibi ortada maalesef bir profesyonellik yok ve tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Allah'dan olumsuz sonuçlar çok uzun sürmedi de rahatlayabildim. Hatalı bir çalışma mı yoksa üzerine gidilmesi mi gerekli anlayamadım, bilgi veren de bilgisi olan da yok halin nicedir diye arayan soran da yok, Referanslara bakıldığında hep olumlu örnekleri görmekteyiz hiç olumsuz örneklere rastlayamıyoruz ama forumun içerisinde dediğiniz gibi olumsuz etkilenen insanlara rastlamak mümkün. Bir işe girişmeden önce ince eleyip sık dokumakta fayda var
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 28-05-2018, 05:27 PM   #73 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
51 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

Cekirdek cd Telkin dinlemiyorum..bazen bolluk bereketi dinliyorum..
Nispeten bakis acimi degistirdi ama kalici bir cozum olmadi degismesini istediklerime.
Hala is ve para sorunum.ayni tikaniklar engeller devam..belki basta. 4 tur daha dinlemeliyimdor..bilmiyorum artik
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 03-05-2019, 10:33 PM   #74 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
51 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

aynı yerdeyim..
degişen kalıcı seyler yok.
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 06-05-2019, 12:59 PM   #75 (permalink)
Teğmen

DeJong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeJong is an unknown quantity at this point

aynı yerdeyim. Değişen bişey yok.
DeJong isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil