Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Çekirdek İnanç Bulma

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Hedef Ön Hazırlık ve Çekirdek İnanç Bulma Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sansız oldugumu düşünmekten..anne babamın bana yanlıslar yaptıgını düşünmekten kendimi alamıyorum.. sanki yasadıgım hayattan , içinde oldugum durumdan onları sorumlu tutuyor bir yanım.. en kötüsü sabahları basklarıyla kendimi kıyaslayıp kendime acımam.. telkinlerin bu duyguları atması gerekirken.daha fazla belirginleştirdi sanki.. karamsarım.. gelecek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekirdek İnanç Bulma telkin cd indir izle İstanbul Çekirdek İnanç Bulma nerededir kimdir Çekirdek İnanç Bulma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekirdek İnanç Bulma hipnoz Çekirdek İnanç Bulma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekirdek İnanç Bulma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekirdek İnanç Bulma kuantum düşünce kitap haberi

Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-08-2017, 10:37 PM   #41 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

sansız oldugumu düşünmekten..anne babamın bana yanlıslar yaptıgını düşünmekten kendimi alamıyorum..
sanki yasadıgım hayattan , içinde oldugum durumdan onları sorumlu tutuyor bir yanım..
en kötüsü sabahları basklarıyla kendimi kıyaslayıp kendime acımam..

telkinlerin bu duyguları atması gerekirken.daha fazla belirginleştirdi sanki..
karamsarım.. gelecek önümde kapkara bir kuyu sanki..toparlanıp kendime olumlu seyler soylemeye calışıyorum ama gitgeller içimde hep..
bezginlik..umutsuzluk..kendimi bahtsız görmem.. artık bunlardan kalıcı olarak kurtulmak istiyorum
epey zamanım var galiba..ben yinede 2 -3 tur telkinlerimi dinliyorum..cekirdek inanc denen seyleri koparıp atmak düzeltmek o kadar kolay degilmiş demekki.
yalnızlık.. neden hayatıma istedigim gibi biri girmedi ki..girende kalıcı olmadı.. birde bunları kafaya taktım..
belki bi işey baslayınca bu kadar kendimi düşünmeye zamanım olmaz.
temeldeki düşünceleri degistirmem gerekli..cabam onun icin..

olumlamalar da yapsam hala aynı yerdeyim sanki..
asırı uyku ve kazan gibi kafa durumları da devam ediyor.hayat sıkıcı ,bogucu.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 02:05 PM   #42 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point

anne babayı suçlayabilirsiniz, kendinizi suçlayabilirsiniz, tanrıyı suçlayabilirsiniz problemi çözmek istemiyorsanız herşeyi herkesi suçlayabilirsiniz kendinizi haklı da çıkartabilirsiniz ama probleminizi çözemezsiniz. Olumlu düşünmek lazım ancak bu telkinler problemi yaraya tuz basmak gibi daha da derinleştirebilirler, sanırım bana olan da bu. Profesyonel bir yorum almak isterdim ancak maillere cevap veren olmuyor. Sonra farkettim ki gönderilen kağıtta "her emailinde daha da güzel haberlerini almayı seçiyorum" diyor. Demekki benim kötü haberlerim kabul edilmiyor. Her ne olursa olsun problemi çözecek olan kişinin ta kendisi, telkinler yardımcı olacak diye umuyordum ama maalesef hiçbir fayda göremediğim gibi sorunlar daha da arttı. Böyle olması bile birşeyleri değiştirebileceğine bir işaret aslında, hiç etkilenmemek daha kötü olurdu bence. Gerçekten merak ettiğim bu telkinleri dileyerek olumlu ya da olumsuz hiç etki görmemiş biri var mıdır?
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2017, 12:57 AM   #43 (permalink)
Üsteğmen

53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

siz hangi mail adresine atıyorsunuz...bana sorunumu yazdıktan sonra maiile 7 tane telkin göndermişlerdi.
bence canlı destek hattına yazın bi..yada telefon acın. bazı telkinleri degistirebilirler..siz maille mi telefonla mı ,cekirdek inanc calısması yaptırdınız..kac tane telkin gelmişti..
mailler gözden kacıyodur belkide..

cok da yararlı olmadıgını düşünürseniz para iadesi var diye yazmıslar. o yolu da deneyebilirsiniz..

telkinler icin bayram molası vericem..biraz beynim dinlensin hem..
acaba sans ve para cekme özel telkin cd si alsam mı diye düşündüm..ilaveten onları da dinlesem nasıl olur..şanssız görme halim gecer mi ? daha hızlı faydası olur mu..

sitede yardımcı olcak birileri olsa..en azından yorum yapsalar cidden iyi olurdu..malesef bu yok
Alt 04-09-2017, 11:45 PM   #44 (permalink)
Üsteğmen

dün hayret verici bir şekilde olumlu düşünürken,bugun yine karmasalar icinde ,suclamalarla neden nicinlerle doldum

telkinleri 1 gün ara vererek dinlemek daha iyi olacak galiba. öyle hissediyorum..

anlamakta ve anlatmakta zorlandıgım celiskili ruh halim devam ediyor. belkide 1 yıl sürekli telkinleri ihtiyacıma göre konuya göre dinlemem gerekicek.uzun yılların bilincaltı kodlarını silip yeniden varetmek kolay bi sürec degil.iç direnci de yuksek biri oldugum düşünülürse,belli bi noktaya geldigimde degişime şiddetli direnc gösteriyorum.

hayat..bazen cok cekilmez ve yorucu..
yazmaya devam edicem.

birileri daha yazsada degişimleri birlikte gözlesek.. forum cok pasif.
Alt 05-09-2017, 12:51 PM   #45 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ben maille çekirdek inanç çalışması yaptırdım, bana gönderdikleri mail adresine gönderiyorum, bayram öncesi sitedeki canlı destek hattına da mail gönderdim oradan da bir cevap gelmedi, anlam veremiyorum.
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2017, 03:00 PM   #46 (permalink)
Üsteğmen

hım..ben simdi canlı desteke bişey sormak icin yazıcam bakalım cevap verecek mi..

sizde kac tane telkin vardı..4 tur bitti mi.. etkileri nasıl..degişim oldu mu..?
Alt 05-09-2017, 05:20 PM   #47 (permalink)
Teğmen

4. tur bitmedi bayram dolayısıyla ara vermek zorunda kaldım, aslında bayramdan önce bu konu hakkında siteye yazmıştım ara versem ne olur fayda/zarar şeklinde ama herhangibir cevap gelmedi bende mecbur ara vermek durumunda kaldım bugün tekrar başlıyorum 4.turu sil baştan yapacağım. Etkiler inanılmaz. Herşey çok daha kötüye gitti, hiç olmadığım kadar sessizleştim içime kapandım, insanların gözüne bakamaz hale geldim korkaklaştım. Maddi durum bundan daha kötü olamazdı diye düşünüyorum bir günde yapacağım ciroyu koskoca bir ayda yaptım. İnsanlar noldu sana çökmüşsün bir sıkıntımı var tarzında yaklaşmaya başladılar. Yolda dik yürümek bir kenara tırsa tırsa yürüyorum. Birşeyler ya benim adıma yanlış gidiyor ya da ben yanlış yapıyorum böyle giderse bu siteyi de daha fazla takip etmeyeceğim. Bırakın yetkiliyi, moderatörü sizin dışınızda yorum yapan dahi yok, iyiki varsınız gerçekten teşekkür ederim.
Alt 05-09-2017, 05:28 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

rica ederim...ilgisizlik var malesef..
canlı destekten nispeten destek var..tam olarak soruları detaylı acıklama yapılmasa da..yönlendirme yapıyorlar.

acaba direncin cok yüksek olabilir mi ? yada hayatım degisecek büyüsüne kapılıp cok sey beklemek.
bende işsizim ama iş aramıyorum bunu çözemedim..eskiden böyle olmazdı..harıl harıl herseye saldırırdım iş bulmak icin..gecen sene de ilk defa telkinleri dinledigimde ,benzer bi atalet olmustu ,sürpriz bi şekilde arkadsım zoraki beni görüşmeye gönderdigi yere işe girmiştim..cokda memnundum..cok şaşırmıstım..demekki kaygı stres olamadan daha iyi oluyo demiştim..telkinlre baglamıstım bu tesadüfü ama işten saglık sorunuyla ayrıldım..yani benim şikayetci oldugum kısırdöngü yine devreye girdi..telkinler henüz kalıcı sonuc vermedi ..

bende bundan sonrasında ,kafama göre ilk 13 telkinden secme yaparak dinliycem..su ara bolluk bereket telkinine agırlık verdim..acaba şans ve para cekme özel sipariş etsemmi diyorum daha karar veremedim..31 tl tanesi.
şanssızlık,kısmetsizlik inancım cok fazla..hala kırılmadı.
biraz daha yasamı farklı degerlendiriyorum , yine de biseyler eksik.. aynı tekrarlar devam
yılların alıskanlıgı bilincaltı kodlarını degiştirmek icin , demekki daha coook zamana ihtiyac var..

sizde degişim günlüğü acabilirsiniz..belki o sekilde faydası daha cok..insan kendisi icin gecmişi de görebiliyor bu sekilde .birileride haspel kader yazıyor :)
bende size tesekkür ederim..beni yalnız bırakmadıgınız icin..
Alt 05-09-2017, 05:54 PM   #49 (permalink)
Teğmen

Ben forumlardan pek anlamıyorum, iş dolayısıyla bir akvaryum foruma girdim onda da katılımcı olamadım öyle kalıp gitti. Hayatımda faal olduğum tek forum diyebilirim, yazılımlarını da bilmiyorum nerden ne nasıl açılır onu da bilemiyorum, burdan birkaç hikaye okudum bir de katılanların yazdıkları bazı şeyleri okudum. İlgimi çekenler içinde yazdım yorumda bulundum. Bence bu profesyonel bir iş ama amatörce yapılıyor kanısındayım. Size verilen telkinler nasıl olur da 7 tanesi birden değiştirilir aklım almıyor. Soracak bir sürü soru var cevap bulabilirmiyizden önce iletişime geçebilmek gerekiyor. Telefonda görüşmeyi işyerinde bulunuşumdan dolayı uygun görmüyorum. Canlı destek dahi sıkıntılı oluyor bana göre maille iletişim en iyisi ancak burda dahi olsa yazılanlara cevap verilse bazı şeyler aşılır diye düşünüyorum, herkes içinde yararlı olur gibi geliyor.
Alt 05-09-2017, 05:58 PM   #50 (permalink)
Teğmen

Bolluk bereket telkini şansdır, para çekmedir aynı şeyler değilmi, neden tekrar ihtiyaç duyasınız. Acaba bilinçli olarak dinlediğiniz telkinlerin bir etkisi olmadığına mı inanıyorsunuz.

Bookmarks