Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-11-2017, 05:50 PM   #65 (permalink)
speechless
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Lolason arkadaşım vazgeçtiğim birşey yok, beni engelleyen bir şey var ve o her ne ise bulup ortaya çıkarıp yok edeceğim. Bu siteye de geliş nedenim "Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız, hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa" reklamıdır. Aynen de böyle hissediyorum. Profesyonel kişilerin burada görüşlerini yansıtmaları doğru olur düşüncesindeyim. Ben bu anlamda profesyonel değilim ve ne yapacağıma nasıl bir yol izleyeceğime dair yardıma ihtiyacım var. 7 tane ek çalışma içeriğini hiç bilmiyorum yine mp3 telkinlerden oluşan bir çalışma. Ayrıca nefes egzersizleri ve Sevginin Kökleri -Svagito R. Liebermeister, Dört Anlaşma-Don Miguel Ruiz, Geçmiş şimdi olunca-Dr. David Richo kitaplar tavsiye edildi. Enteresan kitaplar, okudum ve hiç bilmediğim konularda bilgi sahibi oldum diyebilirim. Telkinlerin etkisinin kalıcı olduğu söylenmekte. Eğer gerçekten sorun çözüldü ise kalıcı olması doğru geliyor bana ama sorun çözülmediyse geçici olması normal. Mesela ben burada ilk para bolluk telkinini satın aldım, ilk zaman dinlediğimde müthiş etkili oldu ama sonra dediğiniz bu gibi bu etki kaybolmasının yanında tersine döndü. Sorun çözülmedi sadece yaraya parmak basıldı ve bu parmak şu an yarayı fena halde kanatıyor. Tedavi için gerekli methodların uygulanması lazım, nedir bu methodlar hiç bir fikrim yok. Tavsiye edilen kitaplarda başka durumlar anlatılıyor. Sanki bana denilmek istenen senin sıkıntını biz çözemiyoruz buralardan yardım alabilirsin şeklinde veya ben öyle algılıyorum bilmiyorum. Neticede bana halen cevap verilmiş değil, bir cevap dönerlerse yaşadıklarımı buradan yazmaya devam edeceğim. Şu anda beklemedeyim.
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla