Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-11-2017, 06:26 PM   #66 (permalink)
speechless
Teğmen

Tesekkür: 50
27 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
speechless is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

Enteresan olaylar yaşıyorum, beni engelleyen güç her ne ise çok fena. Bakın burada ısrarla kalıcı olmamın bir sebebi var. Mp3 Cdsi geldiği zaman laptopa taktım içi boş gözüküyor, aradım farklı yerde deneyin dediler deneyecek imkan da yoktu. Başka bir cd taktım meğer benim Laptop cd okuyucusu bozulmuş, tıkır tıkır çalışan alet nasıl olduysa bozulmuş .Evdeki dvd çalardan aktarmak nasip olamadı o da hakkın rahmetine kavuşmuş bir şekilde, aradım link gönderin diye, benim gönderdiğim mailler gitmiyor onların gönderdikleri gelmiyor nasıl oluyor inanın hiç bilemiyorum ama enteresan olaylar gerçekten. Şimdi bu telkinler frekansı gürültü olarak algıladığı için cep telefonundan dinlenemiyor biliyorsunuz. Bu bakımdan babamda bir mp3 çalar vardı onu aldım dinleyeyim diye, pili taktım (duracell) bir gece dinlerken yarıda kesilmiş sıfır pil nasıl olur falan derken yeni pil taktım meğer alet bozulmuş hadi olabilir dedim. 2. gün eskilerden bir 4gb mp3 çalar vardı onu arayıp buldum baktım çalışıyor yükledim dinlerken gece şarjı bitmiş yarıda kalmış sabah şarj edeyim dedim alet kesinlikle şarj olmuyor bozulmuş. Çalışan alet nasıl olduysa birden bozuldu işte. Hay allah dedik napalım sonra eşimin ipad nano mp3 çaları vardı kullanmadığı o aklıma geldi, baktım çalışıyor müzikleri yükleyeyim dedim töbe Allah yüklenmiyor alet çalışıyor ama müzik yüklenemiyor. Itunes programı benim bilgisayara nedense kesinlikle yüklenemiyor, eşimin bilgisayardan da müzikler aktarılamıyor, enteresan enteresan şeyler işte. Napalım yapacak bir şey yok yeni bir tane alalım dedik ve aldık. Şarjlı ve saat şeklinde olanlardan aldım rahat dinleyebilmek için. Korka korka çinden siparişi verdim ama yapacak birşey yok çok da param yok çünkü. Gece uykuda dinliyorum birkaç zaman dinledim sıkıntı olmadı ancak bazen bir bakıyorum müzik kendi kendine kapanmış, acaba diyorum şarjımı bitti bakıyorum şarjı da var. En nihayet böyle olmayacak dedim artık ofiste dinlemeye başladım gündüz. Az önce bir link göndermişler maalesef o linkte bozuk, haber verdim bilgisayardan açmanız lazım dediler zaten bilgisayardan açıyorum dedim. Böyle uğraşıyoruz bakalım nereye kadar uğraşacağız ben de bilemiyorum. Bilinçaltının elektronik aletleri bozma mailleri engelleme gücü varmıdır bilemiyorum ancak ben bizzat bunları yaşadım. Bu eğer bilnçaltı ise savaşa devam diyorum yok başka birşeyse yapacak nedir kim bilir nerden bulurum inanın ben de bilemiyorum
speechless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla