Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Testler ve Anketler

Uyarılar

Testler ve Anketler İlginç, Eğlendirici, Öğretici Test ve Anketler

İlginç Bir Kelime Testi

Serbest Kürsü ve Testler ve Anketler İlginç Bir Kelime Testi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sebeb,zevk,mucize,kahve,üzgün.........kahveyi hiç sevmem ama...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Testler ve Anketler telkin cd indir izle İstanbul Testler ve Anketler nerededir kimdir Testler ve Anketler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Testler ve Anketler hipnoz Testler ve Anketler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Testler ve Anketler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Testler ve Anketler kuantum düşünce kitap haberi

İlginç Bir Kelime Testi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-10-2011, 06:39 PM   #21 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: İlginç Bir Kelime Testi

sebeb,zevk,mucize,kahve,üzgün.........kahveyi hiç sevmem ama

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-10-2011, 06:50 PM   #22 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Sen seni bil sen seni, sen seni bilmezsen patlatırlar enseni... :))) ne demekse artık? Bu tekerlemesiymiş işin gırgırı ama asıl bunu şiiri varmış mana deriiiiin...

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2011, 01:18 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Bir_Tutam_CENNET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 86
24 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bir_Tutam_CENNET is an unknown quantity at this point

nefret, defter,nefret,mutsuz, maskülen . frakında olmadan 2 kezz nefrete bakmışım tmm onu anladım ama defterr ne demek istiyo ki şimdi bana maskülen ne dmeek ki. tşkk ettim ayrıca
Bir_Tutam_CENNET isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2011, 02:09 PM   #24 (permalink)
bigokyanus
Guest

Mucize,
yaprak,
sonuç ,
sebep
güneş :)
Alt 29-12-2011, 02:14 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 273
78 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selda02 is an unknown quantity at this point

şık
sigara
hırs
sevgi
aşık
noldu şimdi anlamadımda
selda02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2011, 03:23 PM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

üzgün:(
sevgi:)
nefes:)
rahat:)
güneş:)

bende güzel yorumlarından istiyorum sweeet:)))
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2011, 06:16 PM   #27 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

sebep
zevk
mucize
kahve
üzgün ..

ilk 5 kelime .. :D .. algıda seçici değilimdir .. mantığım ağır basar ve ne gördüysem o :) ..
Alt 29-12-2011, 07:35 PM   #28 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
kayıpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nefret, defter,nefret,mutsuz, maskülen . frakında olmadan 2 kezz nefrete bakmışım tmm onu anladım ama defterr ne demek istiyo ki şimdi bana maskülen ne dmeek ki. tşkk ettim ayrıca
"maskulen: erkeksi" anlamına gelen bir kelimedir. Telkin dinliyor musun? Kayyıp hala çözemediğin ama çözüm aradığın meseleler var bence. Defter çözüm arayışı gibi bir çağrışım yaptı bende. Problemi defterlerimize çözerdik ya eskiden. Hala öyle sorunlarımızı yazmak, çizmek sonra da onlara çözüm üretmek için yazmak, çizmek faydalı egzersizlerdir. Maskülen de erkeksen sorun yok bayansan kadın kimliğini kabul etmekle ilgili sorunların olabilir. Ya da çevrende baskıcı bir erkek bulunabilir. Ya da anlamını bilmediğin için bence o kelime sana ilginç gelmiştir. Beynin de "Acaba bu ne demek?" diye düşündüğünden ona gözün takılmış olabilir. Bilinç altında malesef olumsuzluklar hakim. O iki kez gördüğün kelime var ya eğer o duyguyu taşıyorsan affetme ile ilgili yazıları okumanı ve affetme çalışmaları yapmalısın. Bir de şu var nefret senin dışında birine beslenen mi yoksa kendi sevmediğin yanların mı? Her durumda da affetmeyi ve kendini olduğun gibi kabullenip sevmeyi öğrenmelisin.

Bu yorum hakkında iyi kötü bir dönüt verirsen sevinirim. Bu çok deneysel bir çalışma kendi adıma daha önceki yazılanları okuduysan. Kesin bilirim diye bir iddiam yok. Ama iddialı tahminlerim var.;)

Biraz sonra diğer test sonuçlarına da bakıcam. Sevgiler.

Alt 29-12-2011, 08:13 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Bir_Tutam_CENNET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 86
24 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bir_Tutam_CENNET is an unknown quantity at this point

öncelikle yorumların için çok tşk ediyorum sweet bu testi aslında birazda gırgrına yapmıştım ama yorumlarını kısmen doğru buluyorum. evet 3 gündür telkin dinliyorumm. kafamda sürekli çözüme kavuşmayı bekleyen bi sürü düşüncelerim varr defter hakkında söylediklerin %100 doğru ve nefret içinde tabiki. yorumların cuk diye oturdu diyebilirim. ama affetmek üzerinee neler yapabileceğimi halen daha kestirebilmiş deilim özlelikle de kendim için. 'maskülen ' kelimesine de gelirsem ilk yorumunun bana uymadığı çok rahat söyleyebilirim;))dmeek ki bilmediğim için gözüme takılmış.Tekrar tşkk ediyorumm .ayrıca merak de ettim nasıl bi deneysel çalışma acaba diye de? paylaşabilir misin ?:)
Bir_Tutam_CENNET isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2011, 09:00 PM   #30 (permalink)
Administrator

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mucize,
yaprak,
sonuç ,
sebep
güneş :)
Bigokyanus'uma yakışır böylesi sonuç zaten. :)) Geriye dönüp baksam mı diye düşündüm ama azcık da olsa tanıdığım biri için sezgilerime güvenmeyi seçiyorum. Sebepler önemli ya senin için sonuçlar daha önemli. Zaten bir olayın sebebi değil sonunda bize ne hissettirdiğidi önemli.

Buradaki bir çok insanın mucizeye takılması tesadüf olamaz gibi geliyor. Seviyoruz biz umutlu olmayı, umut hiç solmasın hep aydınlatsın yüreğimizi. Yaprak da güzel hem seviyorsun doğayı hem de üretkenliği seviyorsun. Gördüğüm en güzel en okyanus yürekli annesin sen. Ne şanslı senin minikler.

Ne kadar karanlık da olsa gece, "güneş" kelimesi senin umutlu olduğunu ve her karanlığın sabaha kavuşacağını bildiğini temsil ediyor. Harika, muhteşem kelimeler. :))

Bookmarks

Seçenekler
Stil