Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-12-2011, 07:35 PM   #28 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: İlginç Bir Kelime Testi

Alıntı:
kayıpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nefret, defter,nefret,mutsuz, maskülen . frakında olmadan 2 kezz nefrete bakmışım tmm onu anladım ama defterr ne demek istiyo ki şimdi bana maskülen ne dmeek ki. tşkk ettim ayrıca
"maskulen: erkeksi" anlamına gelen bir kelimedir. Telkin dinliyor musun? Kayyıp hala çözemediğin ama çözüm aradığın meseleler var bence. Defter çözüm arayışı gibi bir çağrışım yaptı bende. Problemi defterlerimize çözerdik ya eskiden. Hala öyle sorunlarımızı yazmak, çizmek sonra da onlara çözüm üretmek için yazmak, çizmek faydalı egzersizlerdir. Maskülen de erkeksen sorun yok bayansan kadın kimliğini kabul etmekle ilgili sorunların olabilir. Ya da çevrende baskıcı bir erkek bulunabilir. Ya da anlamını bilmediğin için bence o kelime sana ilginç gelmiştir. Beynin de "Acaba bu ne demek?" diye düşündüğünden ona gözün takılmış olabilir. Bilinç altında malesef olumsuzluklar hakim. O iki kez gördüğün kelime var ya eğer o duyguyu taşıyorsan affetme ile ilgili yazıları okumanı ve affetme çalışmaları yapmalısın. Bir de şu var nefret senin dışında birine beslenen mi yoksa kendi sevmediğin yanların mı? Her durumda da affetmeyi ve kendini olduğun gibi kabullenip sevmeyi öğrenmelisin.

Bu yorum hakkında iyi kötü bir dönüt verirsen sevinirim. Bu çok deneysel bir çalışma kendi adıma daha önceki yazılanları okuduysan. Kesin bilirim diye bir iddiam yok. Ama iddialı tahminlerim var.;)

Biraz sonra diğer test sonuçlarına da bakıcam. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla