Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı

Uyarılar

Sinirli Gergin Olma Hali

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı Sinirli Gergin Olma Hali Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 1 haftadır eg ve sd dinliyorum.. dün normal karşılayacağım bir olaya öfkeli bir tepki verdim.. sadece öfkeli değil boğazıma kadar kızardım, konuşurken dudaklarım falan titredi, sağ kolumda bi uyuşukluk oldu (ki daha önce böyle birşey yaşamadım).. kendimi çok zor ifade ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı telkin cd indir izle İstanbul Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı nerededir kimdir Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hipnoz Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı kuantum düşünce kitap haberi

Sinirli Gergin Olma Hali

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-01-2010, 08:00 PM   #41 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mistanbul is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sinirli Gergin Olma Hali

1 haftadır eg ve sd dinliyorum.. dün normal karşılayacağım bir olaya öfkeli bir tepki verdim.. sadece öfkeli değil boğazıma kadar kızardım, konuşurken dudaklarım falan titredi, sağ kolumda bi uyuşukluk oldu (ki daha önce böyle birşey yaşamadım).. kendimi çok zor ifade ettim.. açıkçası bu durumdan biraz korktum.. günde 5 saat falan 2 telkin dinliyorum (ort. 1 telkin 2.5 saat eder) .. olayı düşündükçe ateşim yükseliyor sanki.. bu konuda bana söyleyebileceğiniz birşey var mı? hiç sakinleşmeyecekmişim gibi geliyor.. ltf yardım istiyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mistanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2010, 08:13 PM   #42 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
95 Mesajinıza toplam 384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
commonbabyss is an unknown quantity at this point

olay ne peki biraz anlatabilir misin merak ettim?,bu gibi durumlar dalgalanma süreci diye açıklanıyor yani zamanla dinledikçe herşey yoluna giricek,aynı şekilde bende çok fena kızıyordum herşeye ama dinledikçe daha güzel yoluna girdi herşey,gene kızgınlıklarım devam ediyor ama daha mantıklı daha ölçülü bi şekilde davranıyorum,yani herşey düzelicek merak etme.bana göre zaten bi şeye aşırı tepki vermek veya çok sinirlenmek,tepkisiz kalmaktan ve içine atmaktan çok daha güzel bişey,o yüzden dert etme hepsi geçicek
commonbabyss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2010, 11:25 PM   #43 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mistanbul is an unknown quantity at this point

merhaba.. olay kısaca yanlış anlama(anlaşılma).. avukatlık bürosunda çalışıyorum ve avukatları bilirsiniz.. teşekkürler
mistanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2010, 11:41 PM   #44 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
95 Mesajinıza toplam 384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
commonbabyss is an unknown quantity at this point

söylediğim gibi geçiçi olaylar yaşıyorsun,bunlar olucak,geçmişte yaşanılan duygularını boşaltman gerekicek ve bunun için sinirli ve agresif olucaksın, belirli bi süreden sonra geçicek
commonbabyss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2010, 01:09 AM   #45 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough

Benzer tepkiler bende de var... Örneğin önceleri çok karmaşık duygularım vardı... Sonra büyük bir rahatlama ve kendine güven geldi... Ancak zaman zaman nedenini bilemediğim gerginlik ve öfke nöbetlerim oluyor... Bir de mp3 playerle dinlediğimden ötürü sürekli bir baş ağrısı çekmekteyim... Benim yaşadıklarıma benzer sıkıntıları olan birileri var mı?
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2010, 06:45 PM   #46 (permalink)
Üsteğmen

239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bende sinirlilik ve gerginlik ile bezginlik, boşvermişlik arasında gidip geliyorum sürekli. Bu herşeyi boşvermişlik hali sizce daha ne kadar devam eder?
Alt 09-08-2010, 11:25 AM   #47 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Konuyu inceleyince, daha önce kendi yazdığım mesajı da görünce, durup düşündüm biraz. İnsanları azarladığıma dair bir şeyi hiç hatırlamıyorum. Dalgalanmalarımdan birine denk gelmişler heralde. Ego suçluluk telkinini uzun zamandır listemde sabitledim. Genellikle dinliyorum.

Gerginlik ve sinirli olmak farklı şeyler bana göre. Çok gergin olduğum zamanlar oldu. Bu süreler içinde kendimde gözlemlediğim şey bu halimi kontrol edebilmeyi öğrenmiş olmam oldu. Gerginken basit şeylere ani tepkiler verebilirsiniz. Bu da sizi ve etrafınızdakileri sinirlendirebilir. Bendeyse sadece gergin olduğumda değil sinirli hatta çok öfkeli olduğum zamanlarda bile fazla sakin olma durumu söz konusuydu. Aklımdan geçenleri ifade etme problemleri yaşamıyorum. Belki de bu sakinlik buradan geliyor. Önceden olsa susardım. Tek bir laf bile söylemezdim. Belki de o nedenle basit şeylerde bastırdığım öfke nedeniyle ani tepkiler veriyordum.

Ego suçluluk telkininin ben de çok olumlu etkiler yaptığını söyleyebilirim kısaca. Son zamanlardaysa Atalardan özgürleşme telkini dinliyorum. Bu aralar çok gergin ve sinirliyim. Basit şeylere bile sert tepkiler veriyorum ve çok fazla eleştiri yapıyorum. İlk başta bir süredir yaşadığım şeylerden dolayı bu tepkileri verdiğimi ve bunun normal olduğunu düşündüm. Etkisi vardır elbette.

Son zamanlardaysa öfkemi anne ve babama yöneltmiş durumdayım. Yani devamlı onları eleştiriyorum, bir şey istediklerinde yapmıyorum ve sesimi yükselttiğim de oluyor. Onlar da benim çok sinirli olduğumu ve her şeye kızmaya başladığımı söylüyorlar. Tuhaf olan önceden birine kızdığım zaman inanılmaz derecede kendimi kötü hissediyordum ve o durumu düzeltene kadar aklımdan çıkmıyordu. Şimdi ise özellikle anneme ve babama kızdığım zaman içimde zerre kadar suçluluk duygusu oluşmuyor. O kadar alışmışız ki bu duyguya olmayınca tuhaf geliyor.

Bir takım kararlar da alıyorum. Bunu itiraf etmeye hazır değilim. Ancak babama biraz çıtlattım. Sadece planlarımla ilgili. Onayladı. Çok şaşırdım. Tüm bunlar nedeniyle ben artık aileden özgürleşmeye başladığıma inanıyorum. Öfkemin de bu zamana kadar beni kontrol ettikleri ve onların istediği gibi biri olmaya zorladıkları için ortaya çıktığını düşünüyorum. Kısacası öfkemin bir arınma belirtisi olduğuna inanıyorum. Dolayısıyla geçici bir durum olduğunun farkındayım. Hayatımı kontrol edecek biri varsa bu benden başkası olamaz. Bunu hep söylerdim ancak uygulamaya yeni geçiyorum sanırım.

Fazla uzattım. Ama etkileri bir bütün olarak değerlendirmekten yanayım.

Sevgilerimle.

Alt 11-08-2010, 01:34 AM   #48 (permalink)
Üsteğmen

Standart Cevap: Ynt: Sinirli Gergin Olma Hali

[quote=berkeberk;7835]sinirlilik hali bendede oldu. ama çabuk geçti. 2-3 günde atlattım. İşin doğrusu o kadar kendimi yiyip bitiriyomuşum ki. İnsanın kendi kendine yaptığını sanırım kimse yapamaz. o yüzden daha tam anlamıyla kendimde olan değişiklikleri tanımlayamıyorum. Burada yazılanları okuyup evet diyorum aynısı . Telkinleri 2 aydır dinliyorum. içimde inanılmaz bi rahatlık ve huzur var ama tam anlamıyla normal hissetmiyorum kendimi. Sanırım dirençlerim biraz fazla. Yıllardır bana öğretilen ezikliği ve suçluluğu bir anda atmak kolay olmuyo sanırım. Sabırlı olmam gerektiğinin farkındayım. Şimdilik şunu diyebilirim en azından artık düşüncelerimle kendime işkence etmiyorum. o bıkkın bezgin halim yavaş yavaş beni terkediyo. Ben de git istemiyom seni daha ne duruyorsun diyorum.[/quote
Zaman içerisinde yaptığımız ya da yaptığımızı düşünerek kendimize hayatı zehir ettiğimiz hatalar,unutmaya çalıştıkça bilinçaltımıza daha çok yerleşiyor demekki... biz de suçluluk duygularından arınmak için telkinleri dinledikçe bilinaltımızda bir savaş başlıyor. Unutmak ve hatırlamaya devam etmekle ilgili. Sanıyorum biz o savaşı yaşarken fazla geriliyoruz ve sinirli oluyoruz...

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
Alt 11-08-2010, 01:14 PM   #49 (permalink)

Tesekkür: 0
10 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fadimes is an unknown quantity at this point

bende yaklaşık olarak 3 haftadır telkinleri dinliyorum, daha çok ta geceleri. ilk hafta kendimi çok iyi hissettim ikinci hafta bu biraz azaldı. kafamda hep bi karışıklık, konsantre olamama, odaklanamama, kabuslar başladı. ücüncü hafta daha zor geçiyor. çok sinirli ve stresliyim. hiçbir şeye tahammül edemiyorum. özellikle ailemdekilere sert çıkışlarım oluyor ve bende bundan pişmanlık duymuyorum. ( normalde çok asabi bir yapım yoktur ve sinirlensem bile bunu pek belli etmezdim, etsemde özellikle aileme karşı olanlar da çok pişmanlık duyar içim hiç rahat etmezdi. )
burda yazılanları okuyana kadar yalnız oldugumu sanıyordum, hatta dinlemeyi kesmeyi bile düşünüyordum.
sabredip bu sürecin geçmesini beklemek daha iyi olacak gibi.
fadimes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2010, 09:13 PM   #50 (permalink)

Tesekkür: 0
14 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serdengeçti is an unknown quantity at this point

2-3 haftadır ego güven. ve suçluluk duy.dinliyorum..son zamanlarda bir korku oluşmaya başladı..ölüm korkusu..sanki biraz sonra ölecekmişim gişbi oluyorr..sebebini açıklar mısınız..çok acil
serdengeçti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks