Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı

Uyarılar

Sinirli Gergin Olma Hali

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı Sinirli Gergin Olma Hali Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız teşekkür ederim......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı telkin cd indir izle İstanbul Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı nerededir kimdir Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hipnoz Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı kuantum düşünce kitap haberi

Sinirli Gergin Olma Hali

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-08-2010, 04:57 AM   #51 (permalink)

Tesekkür: 0
14 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serdengeçti is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sinirli Gergin Olma Hali

teşekkür ederim...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

serdengeçti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2010, 11:55 PM   #52 (permalink)
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough

bende hep geçmişimle hesaplaşıyorum sanki...
hep kendimi geçmişteki insanlarla ettiğim kavgaları hatırlarken yada düşünürken buluyorum. daha çok ailemle olanları...
Bende sadece 1 aydır suçluluk ve ego dinliyorum...
elisya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2010, 04:55 AM   #53 (permalink)
Teğmen

FeedBacQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49
24 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
FeedBacQ is an unknown quantity at this point

Belki de ilkkez hayatımda tam olarak olmasa da içimdekileri anlatacağım zor da olsa çünkü sevmiyorum bu durumu ama neyse yapmam gerektiğini hissettim bi an şunu ilk olarak belirtmeliyim ki bu suçluluk duyguları ve ego güçlendirici yi dinledikten sonra daha ilk andan itibaren etki gördüm ilk önce sırtımda sürekli bi el varmiş gibi hissettim sürekli beni dik tutmaya çalışan sonra baş ağrısı derken devam eden ve anlık enerji patlamaları(Hiperaktiflik) sonra napıyorum ben lan hissi ve daha da önemlisi geçmişte yaşanılan bir takım olaylardan hatalardan olsa gerek aşırı bir gerginlik var diğer insanlara karşı kendimden başka ama Atakan hocamında bahsettiği gibi daha önceleri göz yumduğum sırf kırmamak için onları kendimi paramparça ettiğim hakkımı savunmadiğim için olsa gerek böyle olduğunu düşünüyorum çünkü artık en ufak haksızlığa tahammül etmiyorum. Biraz da eskilerden hesap sorar haldeyim ama o da bitti yani bana soracak olursanız en büyük yan etkilerini ben yaşadım ama değdimi derseniz kesinlikle ewet artık eskisinden daha dik hatta hiç olmadiğim kadar daha mutlu daha inançlı daha güvenli hep daha ii dieyim Atakan Hocam a bu emeklerinden dolayı tekrar tekrar teşekkürler ve ekibinde bulunan diğer arkadaşlarada... Biliyorum çok uzun oldu ama böle olmasını istedim:) Umarım bu sinir hali geçici olarak kalır. . .
FeedBacQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2010, 09:07 AM   #54 (permalink)
Teğmen

funda0903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
90 Mesajinıza toplam 404 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
funda0903 is an unknown quantity at this point

Benim suçluluk ve egoyu dinleyişimin 5. günü ilk 2 gün kendimi çok iyi hissediyordum fakat dün sanki patlamaya hazır bir bomba gibiydim aşırı bir sinirlilik hali, vardı üstümde. birde yoğun bir baş ağrısı 4 gündür hiç geçmedi bu ne kadar sürerki çok geriyo beni dün en az 5 kişiyi kırmışımdır.Al işte bunun için bile suçluluk duyuyorum .Umarım geçer.....
funda0903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2010, 03:37 AM   #55 (permalink)
Teğmen

FeedBacQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49
24 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
FeedBacQ is an unknown quantity at this point

funda09 bilmiorum okudun mu ama bunların hepsi geçiş evresini yaşadiğin için oluo sadece sende deil bende dahil olmak üzere bir çok kişi ama sakın vazgeçme dinlemeye devam et 14-15. günü tamamladiğinda suçluluk duygularını çıkarip onun yerine ego güçlendirici ve diğerlerini koyabilirsin(atakan hocamızın önerisidir).... Son olarak ewet hepsi geçici inan pişman olmayacaksın...
FeedBacQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2010, 04:19 AM   #56 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Başlangıç için önerilen yalnızca suçluluk değil ego ve suçluluk telkinlerinin birlikte dinlenmesidir. Bu anlamda Funda hanımın dinleme şekli doğru. Bazı arkadaşlarımıza suçluluk telkini ağır gelebiliyor. Bu gibi durumlarda bir süre suçluluk telkini dinlemeyebileceklerini söylüyoruz.

Sevgilerimle.
Alt 02-09-2010, 10:52 AM   #57 (permalink)
Üsteğmen

elccy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 391
287 Mesajinıza toplam 962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elccy is on a distinguished road

Ben ego ve suçluluğu dinlemey başlayalı 2 hafta oldu ve ben ilk hafta gergindim. ama şimdi de uyku çöküyor,sürekli erken yatmak durumıunda kalıyorum.Eski asabiyetim,kızgın tavırlarım,çıkışlarım yok. daha sakinim,patlama raddesine gelince farkına varıyor ve kendimi dizginliyor ve söylenmiyorum :))) ( eşime)
Alt 02-09-2010, 11:30 AM   #58 (permalink)
Teğmen

funda0903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
90 Mesajinıza toplam 404 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
funda0903 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
FeedBacQ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
funda09 bilmiorum okudun mu ama bunların hepsi geçiş evresini yaşadiğin için oluo sadece sende deil bende dahil olmak üzere bir çok kişi ama sakın vazgeçme dinlemeye devam et 14-15. günü tamamladiğinda suçluluk duygularını çıkarip onun yerine ego güçlendirici ve diğerlerini koyabilirsin(atakan hocamızın önerisidir).... Son olarak ewet hepsi geçici inan pişman olmayacaksın...

Teşekkür ederim yorumun için. Vazgeçmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Normalde de böyle susup içime atan bir tip değildim anında patlardım ters bir şey olduğunda. 2 gün çok kötüydü ya anlatamam sanki aklımı oynatacak gibiydim sinirden. Fakat normalde gün içinde dinliyordum o da direk kesintisiz olmuyordu çalıştığım için. İlk kez dün gece uyurken dinledim. Sabah inanılmaz rahatlamış kalktım. Pamuk gibiyim sanki. Gece dinleyeceğim artık...
funda0903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2010, 12:59 AM   #59 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough

Alıntı:
elccy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben ego ve suçluluğu dinlemey başlayalı 2 hafta oldu ve ben ilk hafta gergindim. ama şimdi de uyku çöküyor,sürekli erken yatmak durumıunda kalıyorum.Eski asabiyetim,kızgın tavırlarım,çıkışlarım yok. daha sakinim,patlama raddesine gelince farkına varıyor ve kendimi dizginliyor ve söylenmiyorum :))) ( eşime)
Telkinleri dinlediğimde ben de kendimi çok iyi hissediyorum ama şu gün içerisinde dinlerken uykulu olma hali beni rahatsız ediyor. Eğer gün içerisinde dinlersem uyuma isteği başlıyor. Ama gece uyurken dinlersem sabah kendimi daha rahatlamış hissediyorum.

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2011, 12:33 PM   #60 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

telkinlere bi süre ara verdim
ufak birşeye bile sinirlenip , hatta tek başınayken bile bieşeye aşırı kızar oldum
sonrada noluyo sana diye soruyorum kendime

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks