Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı

Uyarılar

Sinirli Gergin Olma Hali

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı Sinirli Gergin Olma Hali Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kimisi suçluluk duygusu telkini onrası tepkilerinin daha net olduğunu söylerken kimisi ilk günlerde sinirli ve gergin olduğunu ifade etmektedir. Her bireyin yaşadıkları suçluluk düzeyi farklıdır. Suçluluk duygusu insanın belini büker ve egoyu bastırır. Suçluluk duygularını bir yayı bastıran yüke benzetirsek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı telkin cd indir izle İstanbul Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı nerededir kimdir Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hipnoz Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı kuantum düşünce kitap haberi

Sinirli Gergin Olma Hali

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-10-2006, 11:23 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Sinirli Gergin Olma Hali

Kimisi suçluluk duygusu telkini onrası tepkilerinin daha net olduğunu söylerken kimisi ilk günlerde sinirli ve gergin olduğunu ifade etmektedir.
Her bireyin yaşadıkları suçluluk düzeyi farklıdır.
Suçluluk duygusu insanın belini büker ve egoyu bastırır.
Suçluluk duygularını bir yayı bastıran yüke benzetirsek bu zararlı duyguyu bu yükü kaldırdığımızda ilk etapta yay salınımlar yapar.
Artık kendinizi suçlamaktan vazgeçtiğiniz için çevrenizdekilere tepki gösterebilirsiniz.
Bu geçici bir durumdur.Nasıl ki yaybir süre salındıktan sonra olması gereken seviyeye gelirse sinirli olma ve gergin olma hali zamanla doğal halini alır.
Ancak yinede eskiye göre daha net tepkiler gösterecek gerekirse çevrenizdekilere tepki gösterebilirsiniz.
Aslında bir bakıma bu tepkilerin çoğu bilinçaltından geldiği için haklı tepkilerdir.Senelerdir vermediğinz tepkilere saysınlar...
Sinrililik halini azaltmak için suçluluk duygusu mp3 üne bir kaç gün ara verebilir.Ego güçlendirciye ağırlık verebilirsimiz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2006, 02:35 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
23 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
forex is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sinirli Gergin Olma Hali

sinirlilik hali olmadıda.suçluluk telkinini dinlediğim ilk günlerde özellikle eskiden pişman olduğum ve unuttuğum anılarım birden aklıma geliyordu.eskisi kadar olmasa da hala birden aklıma geliyolar.hem de çok hani çokta büyük olmayan ama keşke de yapmasaydım dediğim yani biraz ayrıntıya kaçan anılar...
forex isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2006, 08:20 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point

Sana katılıyorum forex.Aynı durum sık sık bende de oluyor.Eskiden beni çok kızdıran anılarım aklıma gelince farkında olmadan artık yüzümde tatlı bir tebessüm oluşuyor.
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2007, 02:22 PM   #4 (permalink)
Teğmen

gulenyuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
38 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulenyuzum is an unknown quantity at this point

ilk once sinirli oldum daha sonra herseye tepkisiz kaldim şaşkın simdi tepkilerim daha nett
gulenyuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2007, 03:24 PM   #5 (permalink)
Teğmen

11 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkeberk is an unknown quantity at this point

sinirlilik hali bendede oldu. ama çabuk geçti. 2-3 günde atlattım. İşin doğrusu o kadar kendimi yiyip bitiriyomuşum ki. İnsanın kendi kendine yaptığını sanırım kimse yapamaz. o yüzden daha tam anlamıyla kendimde olan değişiklikleri tanımlayamıyorum. Burada yazılanları okuyup evet diyorum aynısı . Telkinleri 2 aydır dinliyorum. içimde inanılmaz bi rahatlık ve huzur var ama tam anlamıyla normal hissetmiyorum kendimi. Sanırım dirençlerim biraz fazla. Yıllardır bana öğretilen ezikliği ve suçluluğu bir anda atmak kolay olmuyo sanırım. Sabırlı olmam gerektiğinin farkındayım. Şimdilik şunu diyebilirim en azından artık düşüncelerimle kendime işkence etmiyorum. o bıkkın bezgin halim yavaş yavaş beni terkediyo. Ben de git istemiyom seni daha ne duruyorsun diyorum.
berkeberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2007, 04:40 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

57 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadirayvaz is an unknown quantity at this point

Darısı bu sitedeki herkesin başına.Tabii bu mutluluğu elde etmenize yardımcı olan Atakan bey ahirette bunları bonus olarak alacak.
Alt 19-06-2007, 04:52 PM   #7 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meltemturk is an unknown quantity at this point
Standart Tepkisizim

Bende bana ne oldu diye düşünüp durmaktan iyice gerilmek üzereydim. Bir çok değişim oluyor kontrol edemiyorum acaba akışına mı bırakmak gerek fazla incelemeden dusun
Normalde de çabuk kızan asabi biri olarak biliniyorum ama şimdilerde iyice değiştim, telkinleri dinlemeye başlayalı 10 gün oldu. Şimdide tepkisizlik var gibi bende. İşim çok güzeldi severek yapıyordum, ama artık işsizim dün üzüldüm tabi doldu epey gözlerim ağla ama şimdi hiç birşey düşünemiyorum sanki.
Bu telkinler beyinde koruyucu kalkan oluşturuyor sanırım. Canımı sıkan şeyler üzerinde sabit düşünememeye başlamıştım dusun bir kaç büyük sorundan sonra. Ama sanki telkinler iyice engelliyor kötü düşünceleri.
Alışkanlık yapıyorlar mı ben onu merak ediyorum. Yada dinlerken huzur verdiği için mi dinleme ihtiyacı hissediyorum. Nasıl öğreneceğim. Yani üzülüyorum üzücü bir olay karşısında sonra da fazla düşünemiyorum onu.
Aslında çok rahatlatıcı bir şey herşeyi zamanında yaşıyorsun ve bir daha da gereksiz yere uzamıyo olay düşüncende. Bu yıllardır hasret kaldığım bir duyguydu, özellikle benim gibi herşeyi dert eden biri için çok önemli bir şey.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER
Alt 20-06-2007, 10:50 AM   #8 (permalink)
cnb
Üsteğmen

62 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cnb is an unknown quantity at this point

Ben de telkinleri sadece dünden beri dinliyorum,
ama dinlemeye başladığım andan beri sürekli ağlıyorum,
kendimi insanlarda soyutlamak istiyorum,
suçluluk duygusu telkinleri özellikle çok etkiliyor,
kafam allak bullak oldu,
eşim neyim olduğunu soruyor ama ben de bilmiyorum ki neyim var.
ama şimdilik geçmişi hatırlama falan yok.
ancak bunların geçici olduğunu umut ediyorum ve devam etmeye kararlıyım.
Allah yardımcımız olsun,

bundan sonra suçluluk duyar mıyım sebepsiz yere yooooooooooo...
cnb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2007, 01:39 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

57 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadirayvaz is an unknown quantity at this point

Sevgili Lerzan Allah iyiki seni erkek yaratmamış.Nice olurdu halimiz sonra:)))))))))))))))))))))
Alt 20-06-2007, 09:27 PM   #10 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
lerzan Nickli Üyeden Alıntı
lale, etterna, emel'i bi gun boylesine yeter yeter diyene kadar gobek atmaya davet ediyorum. ne sinir kalir ne sebep serilinceye kadar yere ne keyif olurdu ama di mi bi an icin dusundum de..
vallaha gelirimm eğlencenin dibine vurduk kesin

Bookmarks

Seçenekler
Stil