Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Sinirli Gergin Olma Hali (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=31)

hayatimdegisti 05-10-2006 11:23 PM

Sinirli Gergin Olma Hali

Kimisi suçluluk duygusu telkini onrası tepkilerinin daha net olduğunu söylerken kimisi ilk günlerde sinirli ve gergin olduğunu ifade etmektedir.
Her bireyin yaşadıkları suçluluk düzeyi farklıdır.
Suçluluk duygusu insanın belini büker ve egoyu bastırır.
Suçluluk duygularını bir yayı bastıran yüke benzetirsek bu zararlı duyguyu bu yükü kaldırdığımızda ilk etapta yay salınımlar yapar.
Artık kendinizi suçlamaktan vazgeçtiğiniz için çevrenizdekilere tepki gösterebilirsiniz. n9598
Bu geçici bir durumdur.Nasıl ki yaybir süre salındıktan sonra olması gereken seviyeye gelirse sinirli olma ve gergin olma hali zamanla doğal halini alır.
Ancak yinede eskiye göre daha net tepkiler gösterecek gerekirse çevrenizdekilere tepki gösterebilirsiniz.
Aslında bir bakıma bu tepkilerin çoğu bilinçaltından geldiği için haklı tepkilerdir.Senelerdir vermediğinz tepkilere saysınlar...y789
Sinrililik halini azaltmak için suçluluk duygusu mp3 üne bir kaç gün ara verebilir.Ego güçlendirciye ağırlık verebilirsimiz. smiliyface

forex 20-10-2006 02:35 AM

Ynt: Sinirli Gergin Olma Hali

sinirlilik hali olmadıda.suçluluk telkinini dinlediğim ilk günlerde özellikle eskiden pişman olduğum ve unuttuğum anılarım birden aklıma geliyordu.eskisi kadar olmasa da hala birden aklıma geliyolar.hem de çok hani çokta büyük olmayan ama keşke de yapmasaydım dediğim yani biraz ayrıntıya kaçan anılar...

murat 20-10-2006 08:20 PM

Sana katılıyorum forex.Aynı durum sık sık bende de oluyor.Eskiden beni çok kızdıran anılarım aklıma gelince farkında olmadan artık yüzümde tatlı bir tebessüm oluşuyor. s45apk

gulenyuzum 05-06-2007 02:22 PM

ilk once sinirli oldum n9598daha sonra herseye tepkisiz kaldim şaşkın simdi tepkilerim daha nett
smil56

berkeberk 07-06-2007 03:24 PM

sinirlilik hali bendede oldu. ama çabuk geçti. 2-3 günde atlattım. İşin doğrusu o kadar kendimi yiyip bitiriyomuşum ki. İnsanın kendi kendine yaptığını sanırım kimse yapamaz. o yüzden daha tam anlamıyla kendimde olan değişiklikleri tanımlayamıyorum. Burada yazılanları okuyup evet diyorum aynısı . Telkinleri 2 aydır dinliyorum. içimde inanılmaz bi rahatlık ve huzur var ama tam anlamıyla normal hissetmiyorum kendimi. Sanırım dirençlerim biraz fazla. Yıllardır bana öğretilen ezikliği ve suçluluğu bir anda atmak kolay olmuyo sanırım. Sabırlı olmam gerektiğinin farkındayım. Şimdilik şunu diyebilirim en azından artık düşüncelerimle kendime işkence etmiyorum. o bıkkın bezgin halim yavaş yavaş beni terkediyo. Ben de git istemiyom seni daha ne duruyorsun diyorum.

kadirayvaz 07-06-2007 04:40 PM

Darısı bu sitedeki herkesin başına.Tabii bu mutluluğu elde etmenize yardımcı olan Atakan bey ahirette bunları bonus olarak alacak. y789 y789 y789

meltemturk 19-06-2007 04:52 PM

Tepkisizim

Bende bana ne oldu diye düşünüp durmaktan iyice gerilmek üzereydim. Bir çok değişim oluyor kontrol edemiyorum acaba akışına mı bırakmak gerek fazla incelemeden dusun
Normalde de çabuk kızan asabi biri olarak biliniyorum ama şimdilerde iyice değiştim, telkinleri dinlemeye başlayalı 10 gün oldu. Şimdide tepkisizlik var gibi bende. İşim çok güzeldi severek yapıyordum, ama artık işsizim dün üzüldüm tabi doldu epey gözlerim ağla ama şimdi hiç birşey düşünemiyorum sanki.
Bu telkinler beyinde koruyucu kalkan oluşturuyor sanırım. 2600 Canımı sıkan şeyler üzerinde sabit düşünememeye başlamıştım dusun bir kaç büyük sorundan sonra. Ama sanki telkinler iyice engelliyor kötü düşünceleri.
Alışkanlık yapıyorlar mı ben onu merak ediyorum. Yada dinlerken huzur verdiği için mi dinleme ihtiyacı hissediyorum. onayi Nasıl öğreneceğim. Yani üzülüyorum üzücü bir olay karşısında sonra da fazla düşünemiyorum onu.
Aslında çok rahatlatıcı bir şey herşeyi zamanında yaşıyorsun ve bir daha da gereksiz yere uzamıyo olay düşüncende. Bu yıllardır hasret kaldığım bir duyguydu, özellikle benim gibi herşeyi dert eden biri için çok önemli bir şey.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

cnb 20-06-2007 10:50 AM

Ben de telkinleri sadece dünden beri dinliyorum,
ama dinlemeye başladığım andan beri sürekli ağlıyorum,
kendimi insanlarda soyutlamak istiyorum,
suçluluk duygusu telkinleri özellikle çok etkiliyor,
kafam allak bullak oldu,
eşim neyim olduğunu soruyor ama ben de bilmiyorum ki neyim var.
ama şimdilik geçmişi hatırlama falan yok.
ancak bunların geçici olduğunu umut ediyorum ve devam etmeye kararlıyım.
Allah yardımcımız olsun,

bundan sonra suçluluk duyar mıyım sebepsiz yere yooooooooooo...

kadirayvaz 20-06-2007 01:39 PM

Sevgili Lerzan Allah iyiki seni erkek yaratmamış.Nice olurdu halimiz sonra:)))))))))))))))))))))

25emel 20-06-2007 09:27 PM

Alıntı:

lerzan Nickli Üyeden Alıntı
lale, etterna, emel'i bi gun boylesine yeter yeter diyene kadar gobek atmaya davet ediyorum. ne sinir kalir ne sebep serilinceye kadar yere ne keyif olurdu ama di mi bi an icin dusundum de..

vallaha gelirimm f678h eğlencenin dibine vurduk kesin uy897

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:12 AM.