Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitaplar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Zero Limit (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=226939)

lale85 28-05-2009 06:06 PM

Cevap: Zero Limit

Alıntı:

sincered Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464063)
herşeyi bırak, bir amacın ya da sonuç beklentin olmadan sadece
"özür dilerim
lütfen beni affet
seni seviyorum
teşekkür ederim" diye
sık sık içinden ya da sesli söyle bunları...
ve güven herşeyin senin ve etrafındaki herkesin en yüksek iyiliğine
olacak şekilde yoluna gireceğine...
olumsuz bir haber, olay ya da ne olursa olsun karşılaştığında herşeyle bu cümlelereri söyleyerek
arınmayı dene...sadece temizlen ve arın.
her ne olursa olsun hayatında iyi ya da sana göre kötü "teşekkür et"

ve herşeyin bir şekilde yoluna girdiğini farkedeceksin.
ben İNANIYORUM başaracağına, başaracağımıza.

yazdıklarını okuyunca artık senin sorunun benim de sorunum oldu.
o yüzden,
özür dilerim...
içimde sorun olarak ortaya çıkan her ne oluyorsa lütfen beni bağışla...
seni seviyorum.
ve teşekkür ederim.

sevgiler...

teşekkür ederim sincered .bu sitede bir sürü yöntem var ama hiç birini de yapamıyorum herkeste işe yarar ama ben de yaramaz gibi bi inanç var sevincliben kitabı daha almadım ama burda yazılanları okuduğum kadarıyla kardeşime anlattım ne zaman yapsam işe yarıyor dedi. ben biraz farklı beklentiler de oluyorum galiba956k

sincered 29-05-2009 01:03 AM

Alıntı:

lale85 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464174)
teşekkür ederim sincered .bu sitede bir sürü yöntem var ama hiç birini de yapamıyorum herkeste işe yarar ama ben de yaramaz gibi bi inanç var sevincliben kitabı daha almadım ama burda yazılanları okuduğum kadarıyla kardeşime anlattım ne zaman yapsam işe yarıyor dedi. ben biraz farklı beklentiler de oluyorum galiba956k

işte bu ne güzel kendin açıklamışsın...
beklenti içinde olmaktan vazgeç...
bırak olan olsun...sen sadece sözleri tekrarla ve rahatla...
bir süre sonra herşeyin senin istediğin gibi senin iyiliğine olduğunu farkedeceksin.

sevgiler.

eminetan 29-05-2009 03:40 PM

lale85, kitabı okumadan tam anlamıyla idrak edip uygulamak biraz zor, en kısa sürede temin edip oku canım, pişman olmayacaksın...

lale85 29-05-2009 04:38 PM

Alıntı:

eminetan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464282)
lale85, kitabı okumadan tam anlamıyla idrak edip uygulamak biraz zor, en kısa sürede temin edip oku canım, pişman olmayacaksın...

zaten hep aklımda bu kitabı mutlaka alıcamsevincli şu an bulamadım kitabı actionsmile

gülpor 29-05-2009 06:45 PM

Alıntı:

sincered Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464063)
herşeyi bırak, bir amacın ya da sonuç beklentin olmadan sadece
"özür dilerim
lütfen beni affet
seni seviyorum
teşekkür ederim" diye
sık sık içinden ya da sesli söyle bunları...
ve güven herşeyin senin ve etrafındaki herkesin en yüksek iyiliğine
olacak şekilde yoluna gireceğine...
olumsuz bir haber, olay ya da ne olursa olsun karşılaştığında herşeyle bu cümlelereri söyleyerek
arınmayı dene...sadece temizlen ve arın.
her ne olursa olsun hayatında iyi ya da sana göre kötü "teşekkür et"

ve herşeyin bir şekilde yoluna girdiğini farkedeceksin.
ben İNANIYORUM başaracağına, başaracağımıza.

yazdıklarını okuyunca artık senin sorunun benim de sorunum oldu.
o yüzden,
özür dilerim...
içimde sorun olarak ortaya çıkan her ne oluyorsa lütfen beni bağışla...
seni seviyorum.
ve teşekkür ederim.

sevgiler...

Sincered slm arkadaşım actionsmile,bende bu dört cümleyi gün boyunca aklıma geldiğinde tekrarladımrt67,anlayamadığım, sana nacizane sorum şu,Ben bu cümleleri söylediğimde kendimi çok iyi hissettim neseli56,yani kendimizi arındırıyoruzda sorunlu kişi nasıl arıncak onu anlayamadım4897,karşılaştığımda affedemediğim iki tane insan var,yani yaptığını düşünsem o bir kişinin şuan gözyaşlarına boğulurumagl34, ama bunu yapmak istemiyorumsevincli,ne yani4897bu cümleleri söylediğimde o kişi benden özür mü dileyecek?
Ben bu kişiyi her sene bir kerede olsa görüyorum ve aynı odada bile olmak ,yalancıktan, azda birşeyler konuşmak zorunda olmaktuh788neyse çok büyütmeyeyim...Ben insanların gözünün içine bakarak konuşmayı sevmişimdir hep,ama o kişinin son 8 yıldır gözüne bile bakmıyorum,tek bakmadığım kişi...Ben artık bu sorundan kendimi arındırmak istiyorumrt67(hele o kişinin tiriplere girdiğini görmek iyyy)

TR-ance 29-05-2009 07:50 PM

Alıntı:

Ey İnsan, Başkalarında Gördüğün Zulümler , Kötülükler , Senin Kendi Kötü Huyunun OnLarda Aksetmesidir , Görünmesidir..

Mevlâna..
Kendi Kültürümüzde Bile Ho'oponopono nun İzlerini Taşıyoruz.. Ki Bu Kaç Yüzyıllar Öncesinden Bilinen Bişeymiş.. Gerçekten Çok Etkileyici..

Siyahça 29-05-2009 07:55 PM

bak yine anlamadı ben!
yaw bu dört cümlenin ne anlama geldiğini anlıyorum ama gün boyu papağan gibi bunları tekrarlamanın sorunları nasıl çözeceğini, ya da hayatımızı düzelteceğini anlamıyorum bir türlü!
biliyorum günlerdir bu kalın kafamla hepinizi çıldırttım ama üfff ağlayacağım şimdi!
yaw işin kötüsü bende bu kitap var, okudum da...sadece cümleleri söylemek, sanki sihirli bir etki mi yaratıyor ki, işe yarıyor?
telkin dinlemeyi de bıraktım, galiba ben sizinle yola devam edemiyorum hayatını güzelleştiren kardeşler...

tembelliğin,nohutbeyinliliğin bu kadarına da pes!

aysegul_tirtil 29-05-2009 08:24 PM

canımcım ilk önce söylediklerine dikkat et çünkü sözler sihirlidir hem bu kadar komik bir kadın nohut beyinli olmaz bu bir,iki akrabalardan birinin ölmesini dileme bu çok kötü bişeyy789 ve üç canımcım aslında hiçbirşey dışarda degildir olan biten herşey senin yansımandır diyelimki biri sana hakaret etti bu aslında dışarda olan birşey degil bu senin içindeki degersizlik duygusundan kaynaklanır böyle bir durumda içindeki degersizligi görüp kabul ediceksin ve bu dört cümleyle sana ait olan degersizlik duygusundan özür diliycen bu güne kadar onu görüp kabul etmedigin için,şifalandırmadıgın için ve seviceksin onu ve onu arındırıp kurtulacaksan.bi daha biri hakaret ettiginde bu seninle ilgili bir durum olmayacak.tamam mı kesin anladın sen şimdi

Siyahça 29-05-2009 08:32 PM

e yine de hakarete uğradık, neyi çözdük şimdi?

ölüm tehdidinden nasıl kurtulunur ki bu yolla mesela?

lale85 29-05-2009 09:47 PM

Alıntı:

aysegul_tirtil Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464324)
bi daha biri hakaret ettiginde bu seninle ilgili bir durum olmayacak.tamam mı kesin anladın sen şimdi

ben anlamadım şimdi herşey benim içimdeyse bende bu yöntemle bunu çözdüysem bi daha hakarete uğrama ihtimalim var mı nedennnsevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:15 PM.