Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Karar Verme Becerisi

Uyarılar

Karar Verme Becerisi karar verme makale, karar verme nedir, karar verme teknikleri, karar verme süreci, yönetim karar verme, stratejik karar verme, işletmelerde karar verme, yönetimde karar verme, iletişim karar verme, karar verme yöntemleri, karar verme stratejileri, örgütlerde karar verme, karar verme, etkili karar verme, öfkeliyken karar verme, bireysel karar verme, karar verme pdf, dusunmeden karar verme, karar verme ppt, grup karar verme, karar verme türleri, karar verme slayt, karar verme aşamaları

Kararsız mısınız?

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Karar Verme Becerisi Kararsız mısınız? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben aslında kararlı biriyim kafama koyduğum şeyi yaparım.Ama hayatımda ki insanı seçemiyorum.Çok kararsızlık yaşıyorum bu konuda.neden böyle bilmiyorum.Yetiştrme tarzı ,çevre belkide beklentiler...Aynı sorunu yaşayıpta çözüm bulan varmı.Yada benim bilmediğim bir gerçek mi var?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Karar Verme Becerisi telkin cd indir izle İstanbul Karar Verme Becerisi nerededir kimdir Karar Verme Becerisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Karar Verme Becerisi hipnoz Karar Verme Becerisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Karar Verme Becerisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Karar Verme Becerisi kuantum düşünce kitap haberi

Kararsız mısınız?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-03-2008, 04:12 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ssimerenya is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kararsız mısınız?

Ben aslında kararlı biriyim kafama koyduğum şeyi yaparım.Ama hayatımda ki insanı seçemiyorum.Çok kararsızlık yaşıyorum bu konuda.neden böyle bilmiyorum.Yetiştrme tarzı ,çevre belkide beklentiler...Aynı sorunu yaşayıpta çözüm bulan varmı.Yada benim bilmediğim bir gerçek mi var?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ssimerenya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2008, 01:20 PM   #22 (permalink)

Tesekkür: 1
9 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fsfs is an unknown quantity at this point

bende de tuhaf bir durum var,
bir türlü çözemiyorum

örneğin iki şey var karşımda (ama nesnelerden bahsetmiyorum, o konuda problemim yok, giyim yemek vs.)
iki yol diyelim.

önce seçiyorum, sonra "niye seçtim" diye pişman olup o yoldan çıkıp diğerine giriyorum, sırf seçmememin verdiği huzursuzluktan kurutlmak için yani.
ama ikinciyi seçtiğimde de yine aynı şey oluyo, yapmasa mıydım etmese miydim diye,
nihayetinde bu durum da huzursuz ediyo, arada kalıyorum, seçmediğim şeyde sürekli olarak aklım kalıyo ve bu durum ruhumu sıkıyor...

ne yapılabilir böyle durumlarda..
fsfs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2008, 09:03 PM   #23 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

fsfs merhabalar hoşgeldin yanımıza...

öncelikle kendine ve içsel sesine güveneceksin..

yaptığınmın arkasında duracaksın ve sorumluluk alacaksın...

iyide olsa kötüde olsa bu senin kararın senin eylemin..

belki başlarda yanlış kararlar vereceksin ama bilki kendine güvendikçe daima
doğruya doğru yöneleceksin..
her zaman yaptığın eylem içinde bulunduğun koşullarda en doğru olandır..
koşullar ve şartlar değiştikçe aldığımız kararlara bakışımız değişebilir..
ama bu o kararımızın yanlış olduğu anlamına gelmez ki..

içsel olarak kendime güveniyorum ve daima doğru kararları veriyorum diyerek hareket et..
telkinleri dinledikçe zaten içsel sesin sana bu güveni hissettirecektir..

sevgiler..
Alt 12-03-2008, 02:00 AM   #24 (permalink)

teşekkürler shamanic,
aslında buraya uzun zamandır üyeyim ama yazmaya genelde pek fırsatım olmuyor.

dediklerini denemeye başlıycam,
aslında derler ya insan kendi kendinin psikoloğudur diye, gerçekten öyle, yani bu durumun sebebini az çok biliyorum.
her seçim bir kaybediştir sözünü fazlasıyla yaşıyorum,ondan kaynaklanıyo bu huzursuzluğum.
örneğin çoğu yönden hoşuma gitmeyen bir insan var ve bu insanı hayatıma sokmak istemiyorum bunu reddediyorum
ama reddedince diğer taraftan "reddetmeseydim şöyle mi olurdu daha mı iyi olurdu, tüh ben naptım'a kadar getiriyorum işi
yani aslında istediğim şeyi seçip istemediğim bi durumu reddetmişken kendimi çok kısa süre içinde kurup kurup öyle bi hale getiriyorum ki, reddettiğim şey süperdi de kendi elimle mahvettim büyük bi şansı kaçırmışım gibi.
halbuki öyle değil biliyorum, karşındaki seçenek ne kadar süper olursa olsun ya da kötü, fark etmez neticede istemediğin bir şeydir ve hayır demek en tabii hakkındır...

özet olarak yaptığım seçimlere odaklanmam gerekirken seçmediğimin kaygısıyla boğuşuyorum, bu yüzden de sürekli
kendime seçmeme sebebimle ilgili "hem seçseydim şöyle olurdu, böyle yaptığım iyi oldu" şeklinde telkinde bulunurken yoruluyorum artık, kafam da hep bunla meşgul oluyo ve önümde önemli bir sınav varken ders çalışma motivasyonumu düşürüyor bu durum..

işte buna engel olmak konusunda sıkıntı yaşıyorum..
Alt 12-03-2008, 09:47 AM   #25 (permalink)
hayalayaz
Guest

her şey eşzamanlıdır..seçim yapma zamanı önümüzde seçmek için en azından iki seçenek vardır..karar verdiğimiz her şey, o an ki ruh halimize göre en iyisidir...seçimimizi yaptığımız zaman, gerçekten iyi bir seçim yapmadığımız belli olduğu anda,onu bırakıp başka seçimler yapma özgürlüğüne sahibiz..hata yapma özgürlüğümüzde var..seçimimiz en çok ne zaman hata oluyor biliyormusun..( benim hayatıma göre konuşuyorum) eğer etrafımda öyle yapma böyle yap diyenleri dinlediğim zaman..içsel sesimin yönlendirdiği şekilde hareket ettiğimde, seçimlerim beni havalara uçurmasa bile, en azından yıkıcı sonuçlara götüren hatalar olmuyor..bir karar verdimmi, ucunda ne olursa olsun üstüne giderim..eğer sonuç hata olursa, üzülürüm ama, kendime hata yapma hakkı tanıdığım için, kendimi asıp kesmem..çünkü hatalı bir karar aldığım için depresyonda yaşadığım yıllar çokta uzak değil...BEN bir hata yapmayı başardıysam..yine BEN hata yapmamayıda başarabilirim..veya yaptığım hatayı düzeltebilirim..kendime hata yapma hakkını verdiğimden beri artık hata yapmıyorum..yaparsamda o, kararı ben verdim sorumluluğunuda ben taşıyorum..canım benim hepimizin hataları olabilir..önemli olan bir kararı verdiğinde onu sürdürüp sonuca ulaşmaktır..bu hata mıymış, tamam olsun e, tecrübeler nasıl kazanılıyor..kendini üzmeden yapmaya çalış..seçenekler arasında, bocalama, o an hangi kararı verdiysen, çok parlak bir karar olmayabilir, ama içsel sesini dinlediğin için en doğru karardır..saygılı sevgiler..
Alt 14-03-2008, 02:12 AM   #26 (permalink)

aslında şu başkalarını dinleme konusunda çok haklısın,

ama biliyomusun, bikaç kez yapınca bu resmen alışkanlığa dönüşüyo
yani bikaç karar veriş sırasında eğer başkalarının fikrini aldıysan sonra o alışkanlık haline geliyo ve nerdeyse her konuda başkalarının fikrini almaya başlıyosun, üstün hocanın dediği gibi "suflörlü bir hayat" başlıyor. ben de öyle olmuştum bi ara ama bi gün bi dikkat ettim ben ben olmaktan çıkmışım, kendimden başka herkese ne istediğini soruyorum kendimi hesaba katmıyorum, sonra bunu yenmek için üstüne gitmeye karar verdim, epey de yendim ama işte bunlar da kırıntıları diyelim..
zamanla geçecek bu da İnşallah..

ben burayı seviyorum ya,
bu duyarlılığı ve yardımseverliği

ayrıca bu siteye geç kalmış bi teşekkürüm var, kasım ayında öğretmenlik stajına başlayacakken resmen depresif bi hal almıştım bu kadar insanın önünde nasıl ders anlatıcam ben diye, üstelik danışman hoca beni izlerken..
sonra burda utangaçlıkla ilgili birkaç yazı okudum, sonra da gidip fişek gibi ders anlattım 3 ay boyunca
bu insanlık için küçük ama benim için büyük bi adımdı :D o yüzden teşekkürler geç de olsa
Alt 01-04-2008, 11:26 AM   #27 (permalink)

Tesekkür: 30
13 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarıgüller is an unknown quantity at this point

bende cok kararsızım en onemlsınden tutun en basıtıne kadar nasıl cözülür bu sorun...
sarıgüller isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2008, 01:11 PM   #28 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar neriman..

telkinleri düzenli olarak dinlemeye devam et öncelikle...

bir süre sonra kendine güven ego ve suçluluk telkinlerinin olumlu güzelliklerini yaşamaya
başaldığında seni çok kararlı görceğimize eminim..

hem bu sayfada sunduğumuz öneriler hemde aşağıda vereceğim linkleri okumadıysan eger okumanı tavsiye ederim..
bu konunun üzerine içsel birikimini elde ettiğinde telkinlerde öğrendiklerini uygulaman için gerekli koşulları çıkartacaktır..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/empty-t2464.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/empty-t3355.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/empty-t3462.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/empty-t1837.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/empty-t3165.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/empty-t720.0.html

Alt 23-08-2008, 03:07 AM   #29 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Kararsız olmak gerçekten de insanın yaşamını olumsuz etkiliyor. Geçmişe bakınca ,bu yolda oldukça büyük yol katetmişim.Sorumluluk sahibi olmak, kararlı olmayı destekliyor.Eğer sonucunda olumsuz yaşadığımız bir olay oldu ise ve karar mekanizması başkasına ait ise ,işte o zaman çok acı çekiyorsunuz.Kendi aldığımız bir karar sonucunda üzülürsek, bunu atlatmak daha kolay oluyor diye düşünüyorum.Başkalarının bizim yerimize düşünmesini rahat buluruz, risksiz de.. Ama kendi kurduğumuz en risksiz düşü bile hayata geçiremiyorsak,gerçek hayatta başımıza gelen her türlü yavanlığı hak ediyoruz demektir...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2008, 11:12 AM   #30 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşillim2005 is an unknown quantity at this point

burcum terazi ve kararsızlık birazda burcumun etkisi kendimde telkinlerden sonra bir netleşme hissediyorum
bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil