4. Kalp Çakra Doğal Terapi Yağı

0
600

4.Çakra / Kalp Çakra Doğal Yağ

* Kadın ve Erkek için ayrı içeriklerle hazırlanmıştır. 

Lütfen satın alımda Bay / Bayan tercihinizi belirtiniz. 

Şişe Boy: 7 cm.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yağ: 10 mg

Kullanım süresi: 4-5 ay.

%100 doğal yağ özü

Öz yağlardan üretilmiş olup konsantredir. Kalıcılığı 2 ila 6 saat arası tene göre değişiklik gösterir.

100 mg.’lık parfüme eş değerdir.

Kullanım Şekli: Şişenin içindeki cam çubuğun ucu ile avuç içerisine bir damla dokundurmak yeterlidir. Aynı şekilde direkt çakra üzerine de uygulanıp masaj yaparak emilimi sağlanmalıdır. Ayrıca koklayarak da kullanılabilir. Şifa çalışmaları ve enerji çalışmaları için uygundur.

Farklı bir çakra yağı ile çalışılmadan önce en az 3 saat ara verilmelidir.

Etkileri: Kalp çakranın doğal dengede çalışmasını sağlar. Pozitif enerji ile beslenmesine destek olur.

Kadınlar için doğal yağ içerik: Siyah orkide, karabiber, karanfil, sardunya, papatya, nar gibi doğal özlerden hazırlanmıştır.

Erkekler için doğal yağ içerik: Lotus çiçeği, misk, zambak, lavanta, defne, sandal, kakule, tarçın gibi doğal özlerden hazırlanmıştır.

 

4. Çakra / Kalp Çakra Doğal Yağ

Mistik Açıklama

Bitki özleri ile çalışmak, tüm kadim öğretilerde çok önemli olmuştur. Bir dönem unutulan bu bilgiler, alternatif tıbba ilginin atması ile bilimsel kanıtlar ışığında yeniden yaşamımızın vazgeçilmezlerinden olmaya başlamıştır. Çok önemli olan yağ kullanımında, sentetik yağlardan uzak durmanızı öneririm. Yararlı olmayacağı gibi zararlı etkileri de olabilir.

Kalp Çakra Doğal Yağ’da kullanılan özler %100 doğaldır.

Doğal yağ özü bu nedenle çok daha büyük öneme sahiptir. Ezoterik öğretilerde yağlar sadece aromaterapinin haricinde, mistik güçlerin aktifleştirilmesi içinde kullanılmıştır.

Hem doğu hem de batı tıbbında, çiçek ve baharattan elde edilen güzel kokunun insan sağlığı üzerindeki etkileri dikkate alınarak hastalıkların tedavisi sağlanmaya çalışılmaktadır. Bu tedavinin amacı, organik dengenin yeniden kurulmasını sağlamaktır.

Kokularla tedavide uçucu yağlar ya teneffüs edilir, ya ilaç olarak bünyeye alınır veya masajda ve banyo esnasında cilde sürülür.

Mesela masaj anında kullanılan uçucu yağın bir miktarı kana nüfuz eder. Böylece koku maddeleri, saniye hızıyla ruhsal gerginliklerin azalmasını ve zihinsel enerjinin rahatlamasını sağlar.

Bitkisel yağların kokuları, belirli esans içeriklerinden dolayı organik düzeyde çalışır. Aynı zamanda, aura ve içsel enerji sistemleri üzerinde tedavi edici etkiye sahip olabilecek, yüksek güçte ve gözle görülemeyen titreşimsel kalıplara da sahiptirler..

Çakra, Sanskritçe kaynaklı bir kelime olup, dönen tekerlek ya da dönüş anlamına gelir Türkçe ’de, çark kelimesine benzer manada diyebiliriz.

İnsanın enerji bedeninin üzerinde ki girişler olarak kabul edilen çakralar, hayat enerjisi ile bir olmamızı sağlar. Ruhumuzda ki enerjinin hayata akmasını, hayat enerjisinin de ruhumuza, bedenimize yansımasını sağlayan çift taraflı bir enerji kapısıdır.

Sanskrit adı ile Anahata’dır. 12 yapraklı lotus çiçeği ile simgelenir, incinmez anlamını taşıyan 4. Çakra ortak ismi ile kalp çakrasını sembolize eder.

4. çakra, 7 temel çakranın dördüncüsüdür, 4. Çakra 7 çakranın tam ortasında yer aldığı içindengenin ve duyguların merkezidir. Görünen ile görünmeyenin, maddesel ile manevinin, içerinin ve dışarının dengelendiği noktadır. Sevginin, aşkın, “tüm var olan” ile “bir” olmanın ruhsal ve toplu bilincin merkezidir.. Kalbin sevgi enerjisi ile zihnin analitik enerjisi arasındaki uyumu sağlar. İlahi bağlantıdır, Yaratıcının evidir. Karşılıksız sevgi ile verme ve vermeden alma yetisidir.

Dengeli çalıştığında; değişime ve yeni fikirlere açık olmak, yaşamda dengeli ilerleyiş, duygusal bütünlük olur. Kendini adayabilme, derin mutluluk gibi özellikleri simgeler. Ayrıca dokunma duyumuzda bu çakranın etkisindedir. Birçok kültürde dokunmanın sevgi ifadesi olarak yer alması bu duyunun kalp çakrası tarafından etkilenmesindendir. 4. Çakra, merhamet, aşk, akıl ve beden arasındaki iletişimi ve birliği sağlar.

Aşk enerjisi ve şifa enerjisi burada çoğalır. bu nedenle çok önemlidir. Beyinden daha güçlü bir enerji alanına sahip olduğu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Maddi ve manevi sağlık, isteklerin gerçekleştirilmesi, başarı, aşk bu çakrayla bağlantılıdır. Kendini sevmek, anlayışlı olmak, içtenlik, samimiyet, bağışlayıcılık, aşk, sağlıklı ilişkiler, kendini bilmek ve kendine değer vermek gibi pek çok özel etki alanı vardır. Bu nedenle dengede çalışması gereken en önemli çakradır.

Timüs, lenf bezleri, kalp, dolaşım sistemi, akciğerler ve tüm göğüs bölgesi, bağışıklık sistemi, kollar ve eller bu çakraya bağlı olarak çalışır.

Kalp çakranızın düzenli çalışmasını sağlamak bu nedenle çok önemlidir.

Kalp çakra yağı ile çalışmalar yapmanız çakranızın dengeli çalışmasına yardımcı olur.

 

Kalp Çakra Doğal Yağınız ile yapabileceğiniz güçlendirici çalışma örneği;

  • Çalışmayı 21 gün boyunca gün atlatmadan sürdürmelisiniz.
  • Akşam veya gece saatleri çalışma için uygundur ancak kimsenin rahatsız etmeyeceği rahat olduğunuz bir saati seçebilirsiniz.
  • Avucunuza bir damla yağınızdan alın. Birkaç derin nefes koklayın. “*Reiki vb. enerji sistemi ile çalışanlar önce çalışma ritüelini uygulasınlar.
  • İki elinizi birleştirip kalp hizanıza getirin ve niyet edin, bu çalışmamın kalp çakrama şifa vermesine, pozitif enerji ile dengelemesine niyet ediyorum. Yaşamımda olumlu değişimleri sevgiyle kabul ediyorum. Burnunuzdan nefes alın ve verin, gözlerinizi kapatın ellerinizi çakranızın üzerine koyun.
  • Ellerinizden yeşil veya pembe parlak bir enerjinin çakranıza aktığını hissedin.
  • Aşağıdaki olumlamayı veya benzerini içinizden ve dışınızdan 5-10 dk. arası tekrarlayın.
  • Olumlama:

Aldığım her nefeste, içimdeki sevgiyi genişletiyor, büyütüyorum, sevginin gücü ile kalbimin her atışında yaşamımı denge içerisinde zenginleştiriyor ve iyileştiriyorum.

Kendimle ve dünyayla uyum içerisinde yaşamak bana huzur veriyor. Duygularımı kabul ediyor ve hissediyorum. Sevgi enerjim her geçen gün çoğalıp, tüm dünyama mutlulukla yansıyor.

(ilişkiler için)

Hayatımda beni seven bana değer veren, benim sevdiğim, değer verdiğim mükemmel sevgiliyi, aşkı, huzurlu birliktelik için yaşamıma davet ediyor ve kabul ediyorum..

Yaşamımda ki aşkım ile ilişkimiz her geçen gün, daha uyumlu, mutluluk ve huzur dolu, çok şükür, bunu biliyor ve daha fazlasını sevgiyle kabul ediyorum.

4. Kalp Çakra Doğal Terapi Yağı

Ürün Kodu : dyke1004-2
Fiyatı : 34.00 TL
Teslim Süresi Günde Gönderim Günde Gönderim
Cinsiyet :
Cinsiyet.
Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here