Başarı Hikayeleri

Kişisel Gelişimde Arka Kapı; TELKİNCD

 

Günümüzde kişisel gelişim alanında birçok çalışma yapılmakta. Bunlardan bir tanesi de subliminal yöntem ile müziğin arkasına mesaj eklemek ve bilinçaltını bu şekilde programlamak. Amerika ve Avrupada yaygın olarak kullanılan bu yöntemi  Türkiye’ye ilk kez getiren  Boğaziçi üniversitesi mezunu ve Hayatimdegisti.com sitesi kurucu Atakan Sönmez ile konuştuk. Oldukça heyecan verici bir söyleşi oldu…

Ritmotrans nedir?

 

1970’li yıllardan itibaren kişisel gelişim kitapları hızla artmıştır. Bunların temelinde ne düşünürsen o gerçekleşir felsefesi vardı.

Ancak kitap okumak ile düşünce tam anlamı ile değiştirilemiyordu. Bir okunan kitap belirli bir süre sonra etkisini kaybediyordu. Bir seminere gidildiğinde bir süre sonra motivasyon kaybolabiliyordu.. Çeşitli yöntemler geliştirildi bunlardan birisi de subliminal Yani telkin içeren sesin çok kısık, müziğin daha yüksek olması….Seslendirilen telkinlerin müziğin içine gizlenerek bilinçatına verilmesi…

Ancak unuttukları birşey vardı.. Benim yaptığım sadece mevcut çalışmaların- ki bunu bir gökdelene benzetebiliriz- üzerine bir tuğla koymak oldu. Dünyada ilk kez telkinleri ritimler ile sesli okuyup kaydettim.

Bu yöntem işe yaradı. İnsanlar beklentilerinin çok üzerinde sonuçlar elde ettiler; potansiyelleri ortaya çıktı.

Yani sizin yaptığınıza bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?

Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine  ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.

 

 

Doğru mu tarif ediyorum bilmem ama, Telkin içeren MP3 nasıl hazırlanır?

 

Doğru diyebiliriz. Biz kısacası telkincd dedik.. Bir metin vardır; kendini affetme, kendine güven, sosyallik, kilo verme , sigara bırakma ya da buna benzer  binlerce konuda olabilir.

Metin türkçeye çevrildikten sonra kağıt üzerinde ritmler çıkartılır ve seslendirilir zaten işin asıl püf noktası kalıcı olmasını sağlayan da benim geliştirdiğim bu ritmlerdir…

 

Sonra da bir okyanus sesi ile ya da müzikle karıştırılır. Siz dinlediğinizde sadece okyanus sesi duysanız da bilinçaltınız telkinleri kabul eder. İşte telkin yöntemi budur. Kalıcı davranış değişikliğine neden olan etkili bir yöntemdir.

Zaten internette youtube’da bir sürü klasik müzik ve su sesi var. Sizinkinin farkı nedir?

Bu soru aslında saçma gibi görünse de defalarca sorulduğu için yanıtlayayım.Bizim çalışmamızda müzik ya da doğa sesi hiç bir şey ifade etmez.Sadece içindeki kayıtın dirençle karşılaşılmadan bilinçaltına yerleşmesine yardımcı olur.O yüzden bu çalışma bir müzik terapi çalışması değildir.İçindeki gizli telkinler asıl etkiyi sağlar.

 

Özet olarak telkinler  öncesi yaşamınız nasıldı, eğitim hayatınız nasıl geçti?

 

Etiketleri sevmiyorum. Ancak genel olarak kendimden bahsedeyim. 1977 İstanbul  doğumluyum. İyi bir öğrenciydim ve çok kitap okuduğumu hatırlıyorum. Lise döneminde ise başarımda bir düşüş oldu. Liseden düşük bir ortalama ile mezun oldum.

 

Buna rağmen üniversite sınavında iyi bir derece ile Boğaziçi Üniversitesinin Elektronik bölümüne girdim .Hipnoz olmadan nasıl hayatımızı değiştiririze odaklandım. 1995 yılından itibaren telkinli mp3ler ile ilgili internetten bulduğum kaynakları araştırdım.   Ayrıca yurtdışında  Psikoloji üzerine yüksek lisans yaptım.

 

Çalışırken de etiketin hiç de önemli olmadığını bir kez daha fark ettim. En iyi üniversitelerin birinde okumuştum ve yabancı dilim gayet iyiydi. Ancak kendine güven olmadıktan sonra bunların hiçbir anlamı kalmıyordu.

 

Kişisel gelişim ile ilgili kitaplar okudum, yurtdışındaki sitelerdeki kişisel gelişim MP3′ lerini dinledim kendim kayıtlar yaptım. Ancak bir şey eksikti. Mikrofonumda bir arıza meydana geldi ve çeşitli ritimler ile telkinler kaydedilince bunların bilinçaltı tarafından algılandığını fark ettim. Bu yöntemi geliştirdim önce kendi hayatımı değiştirdim. Sonra aynı etkiler yüzlerce insanda meydana geldi.

 

 

 

Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor biraz bahseder misiniz?

 

Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritimleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi ya da herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.Telkinli mp3’leri forumdan indirebilirsiniz.

 

Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.

 

Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?

 

Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini önemli ölçüde yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz.Profesyonel olarak böyle bir portal açan kimse telkin yerine başka bir şey eklemeyi göze alamaz. Eninde sonunda sesleri ayıran programlar ile bu ortaya çıkar.

Neden profesyonel anlamda bir site açma gereği duydunuz?

İlk etapta ben bu telkinli mp3’leri sadece kendim için yapmıştım. Daha sonra insanlar da faydalansınlar diye ücretsiz olarak kayıt olunan hayatimdegisti.com sitesini açtım. Sonrasında da  200’e yakın metin içeren www.telkincd.com  e ticaret sitesi ile destekledik.Şu an 450 den fazla telkin var.

Ve 2010 yılında çekirdek inanç sitesi açıldı…  www.cekirdekinanc.com 

Çekirdek inanç nedir ne gibi farkı vardır?

Telkin hazırlarken kişiye engel olan şey nedir önce bunu bulup ona göre telkin cd hazırlama fikri oluştu.Aslında çekirdek inanç kavramı dünyada core belief olarak biliniyor.Biz  çekirdek inanç bulduktan sonra telkin cd leri ile bilinçaltını temizlemeyi geliştirdik.Bu konuda da çok iyi sonuçlar aldık.Çekirdek inanç tespiti 3 türlü yapılır.Telefonla 1 saatlik bir seans ile yüzyüze bireysel seans ya da online 60 soruluk bir form ile.Sonunda 15 e yakın telkin hazırlanır.Bu konuda  www.cekirdekinanc.com dan detaylı bilgi alabilirsiniz.Görüşmeleri Özlem Şahin yapar ben özel cd lerinizi hazırlarım.

 

telkincd

Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz?Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?

Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım.Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim.Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum.

Yaptığımız çekirdek inanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı.Telefonla ve bireysel görüşmeleri yapan Özlem Şahin şu an 20 kişiyi istihdam eden bir fabrikanin büyük ortağı.Kendi hayatımızda da telkinlerin ve çekirdek inanç etkisini görüyoruz.

Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz?

Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir. Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez. Bu konuda ingilizce çalişmalar hazirliyorum.Şu an ingilizce sitemiz açıldı ve son düzenlemeleri yapılıyor.

 

Yorumları gördüm ve oldukça şaşırdım. Neden böyle bir sitenin tanıtımı daha iyi yapılmıyor?

Zaten etkili olan faydalı olan kaliteli olan ne olursa olsun kulaktan kulağa yayılır. Tanıtımı hiç yapmamama rağmen üye sayısı günden güne arttı.2010 ve sonrası ise sosyal medyada daha aktif olarak yer almaya başladık bunun sonucunda  günlük ziyaretçilerimiz 150 bini buldu.

Bu konu ile ilgili gazete, dergi ve çeşitli medya kuruluşlarında yer almak ister misiniz?

Aslında şu ana kadar iki dergi ve bir gazeteden konu ile ilgili haber yapma teklifinde bulundular. Ancak tamamını reddettim. Bundan sonrası için de böyle bir düşüncem olmadı. Benim amacım popüler olmak değildir. Yıllar sonra bulduğum iç huzurumu devam ettirmektir. Çok üye sayısı olmasından çok gerçekten araştıran burayı bulan üyeler tercihimdir. Bununla birlikte özellikle 2012 yılından itibaren sitemizin taklitleri çıktığı için dergi tv programlarına çıktım. tanıtıma daha önem vereceğiz.

 

 Türkiye’de ilk kez böyle bir site açılıyor. Sizce sonrasında neler olur?

Moda olduğu üzere bu sitenin benzerlerini yapmak isteyenler olacaktır. Kimileri etiketlerini ön plana çıkartacaklardır. Ancak etiketleri ne olursa olsun yapacakları yurtdışında yapıldığı gibi telkinleri sıradan ve ritimsiz bir şekilde okumaktan öteye geçemeyecektir.Şu an 50 ye yakın subliminal ile ilgili site açıldı.Bir kısmı ritmotrans yöntemini kullandıklarını söylüyor oysa henüz bu konuda kimseye eğitim vermedim.

 

Siz önce sayısal bir bölümde okumuşsunuz ve böyle bir konu ile uğraşıyorsunuz.

Dünyada kişisel gelişim ile ilgilenen kişilerin çoğunluğu  sayısal bölümlerde ya da farklı konular içeren sözel bölümlerde okumuşlardır. Ben eğitimimin üzerine yurtdışında Psikoloji yüksek lisansı yaptim. Subliminal konusunda dünyadaki benzer sitelere bakıldığında aynı şekilde bir dağılım görebilirsiniz. Motivasyon CD’si hazırlamak için ille de sözel bölümlerde okunması gibi bir şart  yoktur.

 

Kendim telkin hazırlayabilir miyim?

Kendi kendinize telkin hazırlamayınız. Ben konusuna göre yazılı scriptleri yurtdışındaki dünyaca ünlü uzmanlardan satın alıyorum.  Eğitimim olmasına rağmen kendim telkin hazırlamıyorum. Özetle söz yazarlığını çeşitli uzmanlar yapıyor ben ise onları Türkçe’ye çevirip seslendiriyorum.

 

Bu portalda satış yapılıyor ve %100 garanti yöntemi uygulanıyor. Bu sitenin başka bir alternatifi yok. Neden Böyle bir garanti ve memnun kalmayana iade yöntemi tercih ettiniz?Bu suistimale açık değil mi?Fayda görüp iade isteyen olmuyor mu?

Her yöntem herkese uymayabilir.Bu nedenle yaşam boyu garanti yöntemini tercih ettim.Elbette zaman zaman kötüye kullanan olabiliyor.Ne olursa olsun iade yapıyoruz.Bunun en önemli kanıtı 14 yıldır hakkımızda tek bir şikayet olmamasıdır.

 

 

 

Cd’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz?

İsme özel CD de hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Kilo verme mp3’ünü oğlu ile birlikte dinleyen bir kişi hem kendisinin hem oğlunun iştahının kesildiğinden bahsetti. Bu nedenle kişiye özel CD yapılması bazı durumlarda daha verimli olacaktır. İsimsiz olarak da alabilme seçeneği eklemiş bulunuyoruz.

 

CD’lerin garanti süresi ne kadardır ve iade edebilmek için garanti süresinin bitmesini mi beklemek gerekir?

 

İade etmek için garanti süresinin bitmesini beklemek gerekmez. Aldığınızın ertesi günü iade talebinde bulunursanız en geç 2-3 gün içerisinde paranız hesabınıza iade edilir. Önceden 90 gün olarak belirlediğimiz iade koşulları da güncellenmiştir, artık garanti süreleri sınırsız ve yaşam boyudur.

 

 

Kişisel gelişim özellikle bizim ülkemiz açısından neden bu kadar önemli?

 

Çok genç bir nüfusumuz var. Ancak eğitim sistemimizde aileden itibaren hep yapamazsın edemezsin sözleri çok fazla söyleniyor. . Özetle suçluluk duygularımız oldukça fazla, eğitim sistemi yeterli değil. Daha az üretiyoruz. Kişisel gelişim alanında böyle bir sitenin bu potansiyele oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.Dünyada elde edilen gelir oranına bakıldığında tek bir gelişmiş ülkenin milli geliri tüm müslüman ülkelerden daha fazla.Dünya kendi potansiyelini kullanmaya yatırım yapiyor.Dünyada subliminal cd satışı Türkiye’nin 300 katı civarında.

 

Scriptleri nereden alıyorsunuz?

 

Script dediğimiz herhangi bir konuda yazılı olan telkin içerikli bir ya da birkaç sayfadan oluşan yazılardır. Bunların bir kısmı için ücret ödeyip üye olduğum yabancı siteler var. Bir kısmı için ise yabancı uzmanlara mail atıp script satın almak istediğimi belirtiyorum. Bunu iyi bir söz yazarından söz satın almaya benzetebiliriz. Ben sonra bunun bestesini yapıyorum. Sizler de dinliyorsunuz.

 

Buradaki başarının sırrı nedir?

Bir kere sözler iyi ,çeviriler özenle yapılıyor,en önemlisi ise okuma tarzı ritimlerle okuma yani ritmotrans.Bir diğer etken ise samimiyet ve iyi niyet .

 

Son olarak ya bu etkiler plasebo ise …Yani insanlar etki göreceklerine inandıkları için etki görüyorsa…

Bir çok kişi telkinden hiç haberi olmayan annesine babasına telkinleri dinletti ve bilmeden dinleyenler de aynı sonuçları aldılar.O yüzden gönül rahatlığı ile plasebo olmadığını yüzlerce deneyim ile söyleyebilirim.

Deneme TELKİNLERi BU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

 

 

 

 

Başarı Hikayelerinden Bazı Yorumlar

Ne zaman bir sitede başarı ile ilgili hikayeler görsem iki şey düşünürüm.

atakan sönmez

1-Bu yorumların gerçek olduğu ne malum belki kendileri yazmışlardır.

2-Gerçek olsa bile ayıp olmasın diye yazılmadığı ne malum. bu konudaki yazımı bu sayfadan inceleyiniz.

İsme özel ve ücretsiz telkinler için www.telkincd.com

 

 

——————————————————————————————————————————————
Yazan Belmax,
Teşekkürler Atakan bey, 1 hafta sitenizden önerdiğiniz suçluluk ve ego telkinlerini dinledim. Sonrasında sipariş verdiğim isme özel telkinlerini dinlemeye başlayadım 3. günde özellikle iş yerimde konuşurken sıkıldığım göz temasından kaçtığım insanlarla iletişim kurarken ben bile kendime şaştım. Bu kadar çabuk etki edeceğini beklemiyodum. Aslında şok oldum diyebilirim. Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.
——————————————————————————————————————————————
Denemek lazım
Yazan eftelya157,

Arkadaşlar bu siteyi aslında daha önce keşfetmiştim, ego- güven telkinlerini de dinlemeye başlamıştım ama annemle 2 saat dinledikten sonra müthiş bir baş ağrısıyla karşılaşınca vazgeçtik, hem çok da güvenemedim açıkçası, nerden bilecektim alttan gelen seslerin bana güzel şeyler söylediğini..
2 sene oldu ben bu siteyle yine karşılaştım, yorumlar artmış, olumlu olumsuz ütm fikirlere yer verilmesi de hoşuma gitti, şimdi dinlemeye başladım yeniden, hafif baş ağrısı yine gösterdi kendini, bu sefer sabırlı olucam..
Çünkü bunu yapmış olmak aslında bize hiç bişey kaybettirmiyor ya denersek ve hayat bize gülerse yeniden 4-5 saat dinledim de sanki daha pozitif oldum ben gelişmelerden fırsat bulursam haberdar ederim, başlamak isteyenleri.. Saygılar
——————————————————————————————————————————————
olumsuz davranışlardan yavaş yavaş kurtulduğumu hissediyorum
Yazan sedat şahin,
sitenizle rastgele tanıştım ve telkin cd lerini indirip dinlemeye çalıştım.
bir hafta ego güven güclendirici ve suçluluk duyguları telkinini gece yatarken ve mümkün olduğuncada gündüz dinledim.
itiraf etmeliyim ki, yolda yürürken daha dik ve kendine güvenli yürümeye, insanların gözüne daha rahat bir şekilde baktığımı,
hissettim. şimdi ise yani 27 şubat tan itiaren topluluk önünde konuşma 4 adet müzik ve kendine güven telkinini dinlemeye gündüz başladım.
Ancak, bu cd leri dinlediğim bu ilk günde başımda hafiften ağrı nasıl söyliyeyim bir insan kafasını bir şeye yoğunlaştırdığında beyninde bir zonklama yaşar ya işte
öyle bir hal var inşallah bu olumsuz bilincimi değiştirmeye başladığıma işarettir. Yakında sizlerle değişikliklerimi paylaşacağım. Atakan beye teşekkür ederim Allah razı olsun..
——————————————————————————————————————————————
slm atakan bey
Yazan nuenurnisa

herkese merhaba bu siteyi yeni açıp okuyan yorumları takıp eden herkese slmlar dogru yerdesiniz.kişisel gelişime yolculugum agustos ayında başladı.süreklı kılo alan ve de sonra verme sıkıntısına giren,geçmişimde annemı ve birçok kişiyi affedemedıgımden kılolarımın da benı yalnız bırakmadıgını nılgün hanımın kıtaplarında ögrendım ve kılo aslında hayatında yolunda gitmeyen birsey var mesajıymış ben daha yeni ögrendim dogrudur asırı karamsar olayların hep kötü yanını gören biriyim saolsun annem sayesınde aşırı suçluluk psıkolojısıne sahip (tim)topluluk karsısında konusamayan kısacası berbat bır durumdaydım baya bi kıtap okudum çok bilgilendim sonra tevafuk yaşam mimarı programında atakan beyı izledim tamam kıtapları okudum bilgilendim ama daha farklı birseylerin arayışı içindeydım tamda bu sıra bu program sorularıma ilaç oldu ve bu siteyi araştırdım2gün boyunca tektek yorumları inceledım sonra suçluluk ego indirdim 2hafta boyunca geceligündüzlü dinledim sonra kılo vermeyı indirdim yaklaasık olarak2ay oldu ve şimdi süprize hazırlanın artık kendimi suçlamıyom tatlıya bayılırdım artık hiç canım istemıyor 3kılo verdimdaha dik yuruyorum Allah sizden razı olsun atakan bey ne muradınız varsa versin herseyın bedelı vardır telkınleri ücretsiz indrdım hakkınızı helal edin maddi açıdan drumum müsait olsaydı kendi adıma cd yaptıracaktım ama nasıp deilmiş lütfen hakkınızı helal edin ve inanın size çok dua ediyorum iyikide varsınız Allah başarılarınızı arttısın bendede aynı sıkıntı var diyosanız mutlaka atakan beyle görüşün ben dinledim çok faydalandım inanın sizde fayda görürsünüz sadece kendizi geliştirmeye ve değişmeye odaklanın …
——————————————————————————————————————————————

Yazan ALİ ESKİ,
Öncelikle atakan beye böyle güzel bir hizmetten dolayı teşekkür ederim günde 3-4 saat dinleyebilmeme rağmen faydasını gördüm daha fazla dinlersem daha çok faydasını göreceğime inanıyorum.Allah Atakan beyden razı olsun. Bu güzel hizmetlerinin devamını dilerim.
——————————————————————————————————————————————
maviaşk
Yazan deniz barış,
meraba telkinleri tam 21 gündür sabırla dinliyorum.bu kadar etkili olacağını gerçekten tahmin etmemiştim.kendimi çok huzurlu ve güvende hissediyorum, kendime güvenim geri geldi. Herşeye yeniden farklı bir gözle bakabiliyorum. içime yer edindiğini ve kurtulamayacağımı sandığım bazı problemler artık eskisi gibi beni üzmüyor.insanların arasında daha rahatım. herşey doğal akışında ve daha net sanki.dinlemeye devam edicem.gerçekten çok teşekkür ederim…
——————————————————————————————————————————————


Yazan .,
neden, neden,nedeeeen daha önce tanımadım ben sizi….ne kadar çok rahatladım…şakacı gülen bir insan oldum…boğazım hep düğüm düğümdü sebepsiz şimdi nasıl rahatım
sözcükler yetecek mi acaba size teşekkür etmek için…
——————————————————————————————————————————————

FARKINDALIĞIM ARTTI
Yazan /strong>

ikinci gün oldu dinlemeye başlayalı sitede önerilen cd leri kendime bakışım,duruşum ….herşeyden önemlisi farkındalığım arttı……
—————————————————————————————————

muazzam
Yazan macid aydın

daha bir gün dinlememe rağmen mükemmel bir değişim hissettim. nasıl oluyor hala anlamış değilim. Allah razı olsun
——————————————————————————————————————————————
gün içinde uzun süre dinlemek önemli.
Yazan esra yıldırım
ben uzun süre dinleyemeyen biri olarak yazıyorum ama dinleyebilsem faydalı olacağına inanıyorum. yine de ego güçlendirici ve suçluluk telkinlerini ilk dinlediğim gün çok net bir rüya gördüm, yakın zamanda yaşamak zorunda kalacağım ve beni üzen bir durumla ilgili. tam olarak ne hissediyorsam rüyamda bunu çok açık imgelerle gördüm, sanırım bilinçaltındaki sıkıntılarla yüzleşip üstesinden daha kolay gelmeyi sağlıyor bu telkinler. daha uzun süreler dinlemek istiyorum, böylece belki diğer sıkıntılarım da kanlı canlı karşıma çıkar ve çözmek daha kolay olur.
——————————————————————————————————————————————————————-
İki gündür farkını hissediyorum
Yazan Tugba,
Tesadüfen facebook reklamından çekirdek inançta izlediğim vidyo sayesinde bu siteyi buldum.Etkisine inanıyorum sanki beynimin içinde titreşim dalgaları bütün kötülükleri alıyor huzuru müzikleri dinlediğim andan itibaren hisssediyorum.Teşekkürler
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Cerennn
Etkileri bir yana Atakan Bey’e teşekkürlerimi ilettim fakat burdan da söylemek istiyorum ki gerçekten maddiyattan uzak , insancıl bir yaklaşım ve samimiyet buldum kendilerinde.Aylar önce telkini sipariş etmiştim , fakat şimdi bile yaşadığım sıkıntıları rahatça paylaşabiliyorum ve hemen ilgileniyorlar, yeni trackler ile yardımcı olmaya devam ediyorlar.Günümüz dünyasında zor olan birşeydir samimiyet , Allah razı olsun tüm destekleri için
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan EsraEkşi,
bu arada ben çalışmaların işe yarayıp yaramadığının tespiti için kalem arkadaşlarıma hiç birşey söylemeden 3 gün boyunca dinlettim.. üçüncü günün sonunda hepsi bunun ne olduğunu ne işe yaradığını sordular. öyle ki kendilerini huzurlu ve sakin hissediyorlarmış ki meraklanmışlar ve mp3’leri kendileri de denemek istediler…
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan gök,
bu siteyi keşfedeli 5 gün oluyor.tesadüfleri hiç inanmam. bir kaç gün sonra benim doğum günüm ve ben her zaman bu günden nefret etmişimdir.kendimle pek barışık değilimdir.ben aşırı derecede içe dönük bir insandım.sosyal hayatım sıfırdı.arkadaşlarımla bulaşmaktan konuşmaktan dahi çekinirdim.yabancıları boşverin kendi akrabalarımla zar zor konuşurdum.utangaç bi yapıya sahiptim her zaman.ama açıkçası bi yerden sonra bu başına bela oluyor insanın.artık insanlardan kaçmaya başlıyorsun ve ben daha 16 yaşındayım yarın öbür gün üniversteye gittiğimde epey zorluk çekicektim.gitmediğim psikolog yutmadığım hap kalmadı.tam ümüdümü kesmişken benden bi halt olmaz derken bu site karşıma çıktı. harika bi hediye oldu benim için.etkilerini bir kaç günde farkedilir derecede hissetim.önceden kambur yürüyen ben şimdi dimdik hayata meyden okuyarak yürüyorum .içimden mutluluk pınarı çağlayan gibi akıyor.çok mutluyum iyiki varsınız.
——————————————————————————————————————————————————————-
hayat güzelmiş:))
Yazan naylis,
slm atakan bey inanın yeniden doğmuş gibiyim sizi tv de izleyip tanıdığım güne şükrediyorum o kadar bariz değişiklikler olduki yepyeni bir ben oldum kendine güvenen bir sözle bir davranışla kahrolmayan sadece anı yaşayan veee hayata güvenen bir ben
sayenizde telkinleri yaklaşık 2 aydır dinliyorum ego ve suçlulukla başladım şimdide ihtiyacıma göre liste yapıp dinliyorum size çoooookkk tşk ediyorummmmm iyi ki varsınız iyi ki tanımışım sizi sevgiyle kalınn!
——————————————————————————————————————————————————————-
Keşke sızınle daha onceden tanışsaydım dıyorum
Yazan okan,
sızınle daha once tanışmadıgıma pışmanım ama olsun en azından zararın neresınden donersen kardır derler ama yınede ınsan kendını alamıyor bu sıteyle karşılatıgım gunden berı hayatım cok ama cok farklı değişti sanki beklıyordumda gelmıcekmış gıbı olan bır hayat da karşılatşım ıyıkıde karşılaştım dıyorum şımdı ..geçmışe donup baktığımda uzerıne sunger çektım ..yenı sayflarla dolduryorum umarım heryşey başladıgı gıbı devam eder dıye umuyorum …herşey ucretsız telkınlerınızı dınlemekle başladı ..sonradan çekırdek ınançla devam edıyor..daha yenı başladı sankı hayat ..ummadıgım teklıflerı aldım kısa bır surede olsa yakın zamanda uzağa gıttım kafam ınanılmıcak şekılde dınç olarak gerı dondum..zamanla yarışıyorum sankı herşey nızamı bır dısıplın ıcıne gırdı..hayata daha dık duruyorum ..herşeyın daha farkında yım artık ..hayatı bılınçlı yaşadıgımında ..derler ya herşey çok guzel olacak evet herşey çok guzel oluyor..ÇOK ÇOK TEŞEKKUR EDERIM SIZLERE TANIŞTIGIMA VE BANA YARDIMCI OLDUGUNUZ ICIN KEŞKE BU SITEYLE DEGIL SIZLERLE DAHA ONCEDEN TANIŞSAYDIMM..telkın cdlerı ve mp3 lerınızı dınlıyorum hayatt toz pembe değil daha net gorunuyor artık..daha sade daha anlaşılır..hayatın basitlıklerını gormuyorum ..ınanamıyorum bazen kendıme ışte gerçek ben dıyebılıyorum artık…bu sıteyle tanışıpta pışman olan oldugnu sanmıyorum pışman olan varsada kendını kandıryor derımmm..canı gonulden ve yurekten sızlerı tebrık edıyorum çalışmalarınızda başarılar dılıyorum..saygılarımla okan
——————————————————————————————————————————————————————-
teşekkürler 🙂
Yazan kendimiseviyorum,
artık daha mutluyum. haklı mıyım bilmiyorum ama yaptığım şeylerde sadece kendimi suçlamıyorum. daha dik yürüyorum ki zaten bunun için çaba gösterirdim , artık daha da fazla. belki de rahatsız oluyorum dik durmayınca . kendimi seviyorum. kendimi beğeniyorum. kendimi tam bu halimle kabul ediyorum. her sabah aynaya bakıp kendinize iltifat edin tatlı bir söz söyleyin mesela kendinizi daha da çok seviyorsunuz
daha doğru düşünüyorum.insanların konuşurken gözlerime bakmaları sanki rahatsız etmiyor. ve daha az takıyorum. daha az etkileniyorum belki de. yaşam daha eğlenceli. yaşamanın sağlıklı olmanın değerini daha iyi biliyorum başkaları için de. minnet duygusunu arttırdı. çünkü yaşama bağladı. çünkü daha az takıyorum ve kendimi daha çok seviyorum
iyi ki ben benim.. alıntı denebilr, kndimi çok seviyorum ben olmsam yaşayamam
)
——————————————————————————————————————————————————————-
depresyon
Yazan biyolog58,
tesadüf eseri bulduğum siteden ücretsiz telkinleri indirdim ,depresyon ve anksiyete problemim var ,
daha ilk günüm ama kendimi güçlü ve kendine güvenli hissediyorum ,yalnız ego güçlendiricide biryerde tarif edemeyeceğim güzel bir his yaşıyorum hep aynı yerde oluyor ve de ,umarım çok daha iyi gelecek
——————————————————————————————————————————————————————-
muhalefetlik
Yazan Göknil Gökçe,
ben herşeye muhalefet olan bir insandım.Birkaç gün önce Abdullah Bey aracılığıyla aldığım telkin cdsi sayesinde ilk günden itibaren acayip bir sakinlik ve uyumluluk başladı bende.Aynı zamanda kahraman kurtarıcı ve taş kalplilik de vardı fakat bunlar da şimdiden aşırı derecede azaldı yakında biteceğine de eminim.Abdulluh Beye çok teşekkür ediyorum
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan serap,
çok ilginç umarım bana iyi gelicek.suçluluk duygusu ve ego güçlendirici ile başladım.fakat ilgimi birşey çekti suçluluk duygusunu dinlerken bir yerde sinirleniyorum sanki,ego güçlendiricidede bir yerde gülüyorum hep aynı yerde oluyor bunlarr çok ilginç.daha ilk günümdeym.ben gündüz işyerinde dinliyorum.kendi odam var kimsede rahatsız olmuyor.gerçi müzikler güzell cidden.elinize sağlık güzel bir site ve çalışmalarda çok güzell umarım banada faydası olucak çok teşekkür ederim.
——————————————————————————————————————————————————————-
telkinlerin var olup olmadıgını soran arkadaslara
Yazan gülçin,
arkadaslar telkınler sarkıların ıcınde gercekten var. kısık sesle ve duyulmaz desede duydugumu soylemek ıstıyıyorum. özellikle depresyon dunde kaldı klasık muzıgınde cok net bı sekılde var oldugunu soyleyebılırım. klasık muzıgı tutkuyla seven bırı olarak dınledım muzıgı ve telkın var mı yok mu dıye dınlemedım ama yakaladıgım kelımeler var olmak,yasamak,o dündü, karamsarlıklan kurtulmak,her sabah vs. arka planda kısık sesle ama sevkle bırseyler soyleyen guzel bır erkek sesı var
tabı ne dedıgını anlamıyorum sadece yakaladıgım bunlar oldu
marıfet sarkıda degıl telkınde yanii. iki gündür dinliyorum artık uyku sorunum kalmadı cok uyuyan bır ınsandım ben ama artık cok gecte yatsam sabah cok dınc uyanan bır ınsan oldum. ruh halımse gayet ıyıye gıdiyor ve tum arkadaslarıma tavsıye edıp dınlemelerını saglıyorum.daha farklı degısımlerım olunca yıne buraya yazacagım. emegı gecen herkese tesekkuler…
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan kelebkk,
merhabalar,bu siteyi ve telkinleri hazırladığınız ve bunları cömertçe paylaştığınız için çok teşekkür ederim öncelikle
daha önceden bu telkinleri duymuş, yabancı yazarı olan bir kitaptan aldığım cd’den de denemiştim herhangi bi fark görememiştim sanırım ingilzce olmasından kaynaklanıyordu.dün tesadüfen burayı keşfettim çok heyecanlandım türkçe olmasından dolayı ve gece hemen uykumda dinledim
daha ilk günüm olduğu için yorum yapamam ama bikaç günde sonuç alacağımdan okdr eminimki
normalde çok büyük bi uyku sorunum vardır 12den önce kendiliğimden uyanmam imkansız ve yataktan zorla kalkarım hep,ama bugün 9.30da kendiliğimden çok dinç ve mutlu uyandım çok şaşırdım telkinlere bağladım bunu,bundan farkedilir bi sonuç aldığım andan itibaren ücretli siparş vermek istiyorum bi problemimin de çözümü için
çok teşekkür ederim bizlere bu telkinleri sunduğunuz için..
——————————————————————————————————————————————————————-

——————————————————————————————————————————————————————-
SOSYAL FOBİ
Yazan seniha,
Bu siteyi internette gezinirken budum .Bilinçaltıyla ilgili kitapları daha önce okumuştum . Telkinlerin faydalı olabileceğini düşündüm. Günde 8-10 saat dinleyemedim ama birkaç saat dinledim. İlk zamanlar telkinlerin etkisini görmedim.Demek bilinçaltım ço doluydu. Birkaç ay sonra dik oturmaya başladım.Çalıştığım işyerinde bir idarecemiiz bana haksızlık yaptı. Onunla konuştum ve hakkımı aradım.Bu bir başlangıç.İleride daaha büyük değişimler olacağına inanıyorum .Ücretsiz telkinler için teşşekkür ederim
——————————————————————————————————————————————————————-
garip rüyalar
Yazan degişim,
merhaba bende dün gece ego güçlendiriciyi dinledim ve gece çok garip rüyalar gördüm sanırım bilinç altını etkiledigi için böyle oluyor
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Ceren,
Merhabalar Arkadaşlar ,
Ben de telkinleri dinledikten sonra yaşadığım değişimleri sizlerle paylaşmak ve bu şekilde Atakan Bey’e de teşekkür etmek istiyorum aynı zamanda.Ego ve suçluluk telkinleriyle 1 hafta geçirdikten sonra,ki sadece gece uyurken bilgisayarı açık bırakıyorum uyanana kadar,aynaya baktığımda daha mutlu daha güleryüzlü bir insan görür oldum.Takıntı haline getirdiğim ne varsa aklımdan silindi farkında bile olmadan.Seçtiğim kıyafetlerden konuşma tarzıma kadar pekçok şey değişti.Tüm bunlarla beraber ücretli cd de sipariş ettim.Geldiğinde ve etkilerini gördüğümde de yazıcam.Herkese şanslı ve mutlu günler
——————————————————————————————————————————————————————-
İŞE YARIYOR
Yazan ipekibirisim,
merhaba,
görüyrum ki okudugum kadarı ile hemen hemen herkes kendisinde denemiş telkinli müzikleri. ben eşimde denedim. o gece uyurken başucunda açıverdim müzikleri. ve zamanla iç sıkıntılarının azladıgını öfkesini kontrol edebildigini, özgüveninin geliştigini, daha pozitif oldugunu gözlemledim. yakında sigarayı bıraktıracam ona
haberi bile yok ahahah….. ben de kilo verme scripti ile diyetime destek alıyorum. zira kibrit kutusu kadar peynirle kim doyar. ama doyuyorum…
SORU: scriptlerin çocuklar üzerindeki etkisi nedir? kilo verme telkinini çocukların yanında dinlemek iştahlarını keser mi?
sevgi ve saygılarımla………
——————————————————————————————————————————————————————-
sanırım işe yarıyor..
Yazan kader,
bugün ikinci günüm.. Dün dinlemeye başladığımdan beri kendimi çok mutlu hissediyorum.
Durup dururken gülüyorum.
İnşallah hep böyle olurum..Bu halimi çok sevdim..
——————————————————————————————————————————————————————-
merhabalar
Yazan hatice,
hayatim degistiyi dun kesfettim ve cok ilgimi cekti telkinleri indirdim ve dinledim dun bayagi sonrasinda basim agridi ve fena halde susuzluk cektim benim sormak istedigim ben kilo vermek istiyorum ama cocuklarimla birlikte dinlersem onlarada zarari olurmu merak ettim ayrica depresyondaydim ve ilk olarak ondan ve kendine guvenden basladim kilo vermek icin olan telkini bunlarla dinleyebilirmiyim yoksa biraz suremi gecmeli onu cok merak ediyorum?Ayrica tesekkur ederim ise yarayacak gibi bir his var icimde ve buna cok inaniyorum

——————————————————————————————————————————————————————-
İnanması güç gelemişti,yanılmışım
Yazan fomino,
Başta saçma gibi gelmişti ama bir yandanda bu kadar yorum yapanların boşuna konuşmadıklarını anladım.bende sabırla dinlemeye başladım ve gerçekten değişimler olduğunu yaşadım önceden düşündüğüm zaman kendimi kötü hissederdim ama şimdi artık düşünmekten korkmadığımı ve inancımın nasıl sağlamlaştığını kendime olan güvenimin gelmesini hayata başka yönden bakmayı öğrendim başta rabbimin yardımı var elbette çok şükür herşeye, hatalarımdan utanmak yerine onlardan aldığım dersleri düşünüyorum bence ilkönce ne istediğimizi ve inanmayı bilmemiz gerek inanırsak inşallah herşeye sahip olabiliriz çok teşekkür ederim bunları bizlere sunduğunuz için allaha emanet olun sevgilerimle…
——————————————————————————————————————————————————————-
KESİNLİKLE DİNLEYİN ….KEŞKE ÖNCE TANISAYDIM BU SİTEYİ…
Yazan cansuu,
SABIRLA BİR HAFTA DİNLEYİN ..ANLAYACAKSINIZ ETKİSİNİ ..İNGİLİZCE TELKİNİ DİNLİYORUM ŞUAN MOTİVASYONUM SUPER YAVAŞ YAVAŞ KONUŞMAYADA BAŞLADIM .MUCİZESİNİZ..İNSANARIN İHTİYACAI VAR SİZE İ.YİKİ VARSINIZ ..ÇOK BAŞARILI BULUYORUM. SİZİ ATAKAN BEY ..HERŞEY İÇİN TEŞEKKURLER SAGOLUN..
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan değişim20, A
merhaba arkadaşlar ben bu siteyi tesadüfen 2 gün önce buldum.bu tarz şeylere merakım olduğu için de mp3 leri hemen indirdim .suçluluk ve ego güçlendirici yi dinlemeye başladım.pc deyken,uykuya dalarken ve gündelik işlerde fırsat buldukça dinledim.kesintisiz 8 saat dinlediğim hiç olmadı fakat değişimin sadece 1 gün gibi kısa bir sürede kendini göstermesi beni epey mutlu etti.bende astigmat var ve gözlük kullanıyorum.telkinleri dinledikten sonra gözlerimde belirgin bi farklılık oldu mesela.çok iyi derecede keskin görmeye başladım ve dik yürümeye de..kendimi daha rahat hissediyorum.topluluk içerisindeyken önceden söylemeyi sakındığım şeyleri sakınmaya fırsat bulmadan ağzımdan çıkmış buluyorum : ) ben 2 gündür eski ben değilim anlayacağınız : ) kilo verme ve sosyalleşme telkinlerini de dinleyip hayatımı tamamen değiştireceğim ve fırsat buldukça da sizlerle paylaşacağım.emeği geçen herkese teşekkür ederim…
——————————————————————————————————————————————————————-
sınıfta soru sorabiliyorum 🙂
Yazan Kübra,
öncelikle bu faydalı site için çok çok teşekkür ederim. telkinleri dinlemeye başlayalı 5 gün oldu.ama ben kendimde yavaş yavaş değişiklikler görüyorum. mesela şimdiye kadar sınıfta soru sormaya çekinirdim. bunun sebebi önceki yaşantılarım olabilir.soru sormayı düşünmek bile kalbimin yerinden çıkarcasına çarpmasına sebep olurdu. ve asla o soruyu sormazdım. ama dün bi şey değişti. sanki ben değildim o soruyu soran. sınıfta herkes dersi dinlerken kafama takılan şeyi kalp atışlarımda bir değişiklik olmadan sorabilidim. ilk kez duydum sesimi sınıf ortamında.. bu benim için çok çok byük bir gelişme. eminim ilerleyen zamanlarda daha da rahatlicam hayata dair.
gerçekten çok çok teşekkür ederim.. bence herkes bu telkinleri denemeli..
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Aydan,
nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, sadece 1 hafta dinleyerek, beni yiyip bitiren sorunlu bir ilişkiyi bitirebilecek gücü kendimde buldum. suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkin leri dinledim. şimdi sosyallik arttırıcı ve kendine güven telkinlerine başlayacağım. yeni hayatım için sonsuz teşekkürler….
——————————————————————————————————————————————————————-
süper bişi
Yazan baran,
kendine güven scriptini dinledim ,kendimi çok iyi hissediyorum,,kendime çok güveniyorum…
——————————————————————————————————————————————————————-
merhaba
Yazan hülya,
3 aydır telkinleri dinliyorum.İnanılmaz değişimler yaşıyorum.Başlangıçta doğru bir şey yapıp yapmadığım konusunda kuşkularım,korkularım vardı.Fakat kendimi o kadar dipte hissettiğim bir dönemde tesadüfen bu siteye rastladım ki kurtarıcı gibi telkinleri dinlemeye başladım o dönemde benim için can kurtaran simidi oldu bu site.Etkileri görmeye başlayınca iyice sarıldım telkinlere ve forumdaki paylaşımlara.Teşekkürler Atakan bey.Daha öncede duygularımı paylaştım.Ancak sitede bu paylaşımlarımı göremedim.Nerde yalnış yapıyorum,forumda nasıl günlük açabilirim yardımcı olurmusunuz.TEŞEKKÜRLER.
——————————————————————————————————————————————————————-
Denemelisiniz
Yazan hülya,
3 aydır burdayım.Tek kelime ile müthiş
——————————————————————————————————————————————————————-
slm
Yazan erden,
iyiki varsınız
——————————————————————————————————————————————————————-
harika
Yazan ali,
sitenizi tesadüfen keşfettim, iki gün oluyor.iki gündür suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinlerini dinliyorum. değişimi bir kaç saat içerisinde farkettim. Atakan Bey, size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.
——————————————————————————————————————————————————————-
sabır biraz iyi gelebilir sanırım
Yazan dilarakahraman,
bugün buldum burayı ve aşırı depresyondayım. bi kaç müzik dinledim ve rahatlama olağan üstü kendimi değiştirmeye başladım bile herkeze geçmiş olsun herkez iyi olur umarım site sahiplerine teşekkürler
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan ylmz01,
daha bir gün oldu güven telkini dinleyeli ve gerçekten dik yürümeye başladım kafanda sanki harika düşünceler var gibi anlamadım ama hoşuma gitti smilies/cheesy.gif
——————————————————————————————————————————————————————-
umut
Yazan gönül
mrb öncelikle her şey için teşekkürler.. yalnız bir sorum var. verilen müzikler ney., doğa ve klasik tarzında. bunların hepsini mi dinlememiz gerekiyor. bi tanesi yeterli olmaz mı? iyi çalışmalar…
——————————————————————————————————————————————————————-
deneyin
Yazan chen-35,
Bu siteyi kendim buldum. Bulduğum sırada da inanılmaz baş agrıları çeken, yorgun uyanan, her gününü verimsiz geçiren bir kişiydim. Cdleri dinlemeye başlayınca ilk olarak baş ağrım ve yorgunluk hissim kalktı. yaklaşık 2 haftadır dinliyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Yaşamım çevremdeki insanlara göre iyi gibi gözükse de aslında çok mutsuz bir kişiydim sanki yaşamıyordum ağrılarımdan etrafa bakamıyordum. gitmediğim doktor, hoca kalmadı sonuç hep geçiçiydi. artık inanıyorum bu yöntemle sonuna kadar, hayatı hissederek yaşayacağım. Yeni cdler sipariş ettim onlarla ilgili yorum da yapacağım.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan muhteşem !,
suçluluk ve egoyu 4 gündür dinliyorum birlikte,kafam boşaldı muhteşem bir sakinlik ve dinginlik içindeyim,artık çok daha sağlıklı düşünüyorum,olaylara daha pozitif yaklaşıyorum,ne yaptığımın ve ne yapmak istediğimin farkındayım,bu siteyi hiçbirşeye değişmem,dünyanın en büyük hazinesi değerinde,insanın içindeki olağanüstülüğü su yüzüne çıkaran bir olay,tüm yakınlarımı tanıdıklarımı bilgilendiriyorum,ve dinlemeyen herkese mutlaka tavsiye ediyorum.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan canan,
evet bende yaklaşık bir haftadır dinliyorum.gerçekten dinlediğimin 2.günüydü gece tuvalete kalktım ve arkamdan biri beni dikleştirdi sanki birden bire dimdik durmaya başladım ve hiçte zor olmadığını gördüm.(ben hep dik durmaya çalışıdım fakat sırtım ağrıdığı için tekrar omuzlarım düşük pozisyona dönerdim.)hiç sırtım ağrımadı. daha mutluyum. son aylarda annemle babama takmıştım onlara çok kızgındım ve ağlayıp duruyordum. şimdi onlara hiç öfkeli değilim. geçmişte ne olduysa oldu diyorum. beynim düşünmek bile istemiyor.birde benim egom çpk kötümser bir olay olduğunda yada olmadığında hep devrede.artık onunlada konuşuyorum. büyü artık kötü günler geçti diyorum. benide karamsarlığa sürükleme diyrum. kısacası dinlemeye devam….
——————————————————————————————————————————————————————-
ego ve suçluluk
Yazan aylademir,
merhabalar..ben quantum ıle ılgılı bılgılenmek ısterken ,bırde baktım bu sıtedeyım.bıraz ınceledım ..sonra ucretsız ego ve suçluluk scrıptlerını ındırıdm..2 gundur .gun ıcınde butun gun açık dınlıyorum…ılk dınler dınlemez dha yorumlara bakmamştm bıle..kendımde bı dık durma geregı hıssedınce gun ıcınde bugun yorummlara bakndım bıraz..scrptten kaynaklanıyormuş…çok hoşuma gııtıı…faakt başım da hafıf sıddette agrı var 2 gundur..
BENIM MERAK ETTGM BENIM UCRETSZI INDIRIDGM LINKTEN EGO VE SUÇLILUK MUZIGI AYNI….SEBEBINI OGRENMEK ISTIYORUM…
——————————————————————————————————————————————————————-
ACABA GENÇLİK Mİ
Yazan Ali SEKÜLÜ,
10 Gündür dinliyorum eşim ve kızım yüzümdeki kırışıklıkların gittiğini söylüyorlar.Aynaya baktım evet.
——————————————————————————————————————————————————————-
Telkinler mükemmel derecede ve başarılı
Yazan Soner Bulan,
Bundan 2 haftadan daha az bi süre içerisinde gerçekten hayatta enerjisi tamamen tükenmiş bi genç olarak 2 senedir hayatımı sürdürüyordum. Telkinleri ilk kez dinlediğimde hiç ön yargılı davranmayarak bilgisayar başında ve uyumadan önce yatarken dinledim. Bazı günler o şekilde uykuya daldığımı bile farkettim. Ve aradan 1 hafta geçtikten sonra sürekli beynimde dönüp duran endişeler düşünceler beni gerçekten yorarken şimdi ise sadece anı düşünüyorum. Derslerimi aksatmıyorum. Bu finallerimin dönemine denk gelmesi ayrı bir olay ve finallerime çok iyi bi enerjiyle hazırlanıyorum.. 5 gün öncesine kadar hayattan beklentim yokken bugün spor yapmayı düşünüyorum..HERKESE TAVSİYE EDİYORUM ÖN YARGISIZ SADECE DİNLEYİN
——————————————————————————————————————————————————————-
gece rüyaları
Yazan tnrtnr,
ilk bir hafta ego güçlendirici , suçluluk duyguları ve zinde uyanmayı dinledim. ilk 5 gün boyunca değişik ama bana göre anlamları olan ve bugüne kadar çektiğim en büyük sıkıntılarla ilgili kabuslar gördüm. Fakat bu kabusları gördükçe bir hafifleme geldi ve kendimi 5. günün sonunda yeterince huzurlu hissettim. 5. günden sonra kabuslarım bitti. Sanırım bilinçaltındaki yabani otlar temizlenmişti. Şimdi sıra sosyallik arttırıcı ve zamanı etkili kullanma v.b. telkinleri dinlemeye geldi. Ben liseden sonra pisikolojiye ilgi duymaya başladım ve bu konuda bir çok parapsikolojik kitaplar okudum. işin ilginç tarafı bu pisikolojik kitaplardaki söylenen şeyleri yapıyorsunuz hayatınız değişmeye başlıyor bu bir gerçek ama, etkisi uzun sürmüyor. inş telkinler bilinçaltımı kalıcı olarak bir değişikliğe yol açacak şekilde değiştirir ve buna bende inanıyorum. Şu ana kadar bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Kendimi format atılmış PC gibi hissetmeye başladım
Telkinleri hazırlayanlara çok teşekkküler…
——————————————————————————————————————————————————————-
kesinlikle etkili
Yazan -,
Ücretsiz telkinleri 4-5 önce indirmiştim, işyerinde 1-2 saat dinliyordum ama sanırım yeterli değildi, o zamanlar pek etkisini görmediğim için bıraktım. 10 gün önce tekrar dinlemeye başladım, ama uykuya dalmadan önce açıyorum ve tüm gece boyunca uykuda dinliyorum. İlk dinlediğim gece, gece terlemesi çok fazla oldu, başağrısı, mide bulantısı yaşamadım. Şunu söyleyebilirim ki, 10 gün olmasına rağmen kendimdeki değişikliklere inanamıyorum, kendime güvenim çok fazla, karamsarlıktan tamamen kurtuldum. Eskiden çok fazla uyurdum, işim gereği erken kalkıyordum ama gün boyu uykulu oluyordum ve işten geldiğimde hemen uyumak istiyordum, bu durum geçti. Telkinler bende çok etkili oldu, herkese denemelerini öneriyorum, her şey için teşekkürler.
——————————————————————————————————————————————————————-
telkin
Yazan armenak,
ben dün keşfettim bu siteyi ve hemen dikkatimi çekti. yakı bir zamanda Alfred Brauchle isimli bir psikiyatristin “İpnotizma ve Telkinle Tedavi” isimli bir kitabını okumuştum. telkinin neler yapabileceğini anlamak için çok faydalı bir kitap cem yayınlarından kamuran şipal çevirisi… okumasını öneririm. sadece gece uyurken birinin kulağınıza bir kaç kez basit cümlerele fısıldaması bile bazen müthiş etkiler yaratabiliyor kitapta bir çok bilimsel örnek var.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan sudem,
Arkadaşlar, birşey sormak istiyorum, yorumlarda Rüyalarınızı hatırlamaya başladığınızdan, ilginç rüyalar gördüğünüzden bahsetmişsiniz, bunu hangi telkinleri dinleyerek başardınız, benim de rüyalarımı hatırlaymama gibi bir durumum var

Sevgiler

——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan derya,
slm ben daha şimdi uye oldum ve pc den cekim yasası hakkında yazılar okurken ordan busiteye gectim henüz hic bişe dinlemedim heüz hic bişe okumadım sadece dinleyenlerin siz arkadaşların yazılarını okudum gercekten inanılmaz şeyler yazıyosunuz bende denemek istedim ama önce hic dinlemeden yazayım dedim dinledikten sonrada yazacagım bakalım neler degişecek saygılar inşallah hayatım degişir düşüncelerim degişir hadi hayırlısı
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan mutluyum,
merhabalar bende telkinleri dinleyeli 20 gün oluyor ve çok faydasını gördüm.içim huzur dolu sanki özellikle ney sesi hoşuma gitti.benimde insanlarla olna iletişimimde bazen zorluklar çekiyordum ama şimdi çok daha rahatım.kardeşiminde telkinlere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ama o inanmıyor ama yanımda olduğu zamanlarda dinlemiş oluyor acaba inanmasa bile o da yararını görür mü merak ediyorum… inşallah.
Atakan Bey ‘ e de çok teşekkürler Allah Razı Olsun
——————————————————————————————————————————————————————-
teşekkür
Yazan mehmet cemil,
ben daha yeni başladım bu telkinlere ve yorumları gördükce de içimde kıpraşmalar oluyor ve yeniden umutlanıyorum.önceden de böyle olurdu umutlanırdım birkaç gün böyle giderdi ama yeniden mutsuz hallerime dönerdim umarım böyle olmaz.aslında şöyle de düşündüğüm oldu acaba insanlar psikolojik olarak mı etkilenip böyle mutluluk mesajları yazıyorlar diye ama gerçekten öyle değildir çünkü 100lerce insandan 99 larcası
aynı yola çıkan şeyleri yazmış yani hepsi iyi inşallah bana da etki eder ve eminim etki edeceğinden de atakan bey size çookk teşekkür ediyorum öncelikle bu hizmeti ücretsiz verdiğiniz için bunu çok az insan yapar aylardır internette surf yapıyordum ücretsiz eğitimler ve motivasyonlarla ilgili birtek burayı buldum demek ki çok az sizin gibiler allah sizden razı olsun bunca insanın duasını aldınız benim de dualarımı alıyorsunuz umarım okursunuz bu mesajımı çoook teşekkürler sizlere
——————————————————————————————————————————————————————-
çaba
Yazan zeynep,
Arkadaşlar elbette inanç çok önemli ama kişinin kronikleşmiş yanlış inançları (mutsuz eden ve ilerletmeyen) olduğu sürece onları silmek ve yerine kişiyi huzura kavuşturup hayalleri için çalışmaya motive edecek şeyleri koymak hiç de kolay değil. Yani öyle söylenildiği gibi değil ”iş sende bitiyor”. Sende bitiyor ama dışında ihtiyaç duyduğun şeylerle… Destek gerek yani… Benim burda bulduğum şey tam da bu. Dinlemeye başladığım ilk gün sadece mide bulantısı ve baş ağrısı yaşadım. Birkaç gün ara verdim ve sonra tekrar dinlemeye başladım. Hemen o akşam ne kadar neşeli ve pozitif olduğumu söyledi bir arkadaşım. Ertesi gün uzun zamandır ertelediğim şeylere bir bir el atmaya başladım. Ben hayatımı istediğim yönde değiştirmek için gerekli olan desteğimi buldum, umarım siz de bulacaksınız. Herkese sevgiler… Site yöneticisi sonsuz teşekkürler… Zeynep
——————————————————————————————————————————————————————-
Harika:)
Yazan Beyhan,
Ben henüz 1 haftadır dınlıyorum
bugun bıraz gergındım sınırlıydım. ama farkedıyorum kendımdeki degısıklıgı..
rüyalarımı hatırlıyorum artık ve çok güzel..
çok teşekkürederim..

——————————————————————————————————————————————————————-
Ben ne olduklarını biliyorum ama diğer dinleyenler bilmiyorlar…!!!
Yazan azizeg,
Hala şaşkınım. Telkinleri dinlemeye başlayalı 18 gün oldu. Forumlarda yazılan gelişmelere tek açıklamam İnanırsan olurdu. Ama tüm müzikleri ne olduğunu bilmeden benimle birlikte dinleyen annemde ve çok az dinlemesine rağmen babamda gördüğüm değişiklikler ve ilginç rüyalar, susuzluk gibi belirtiler beni giderek daha da şaşkına çeviriyor.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Denizzine,
4 senedir panik atak hastasıyım ve kendimi ne kadar güçlü bir şekilde bağladıysam olaya 1 günde sadece 8-9 saat dinleyerek bile 2 .güne farklı biri olarak girmemi sağlıyorum sadece 8 saatlik bir dinleme 4 yıllık panik atağımı aldı götürdü benden sanki.İnanılmaz.!
——————————————————————————————————————————————————————-
!!!!!!!!!!!
Yazan Dahaka
Daha geçen gece 3-4 saat ego ve güven .mp3’lerini dinledin normalde saat gece 6’da yatıp gündüz 1’de kalkan ben ilk defa 9.5’ta uyandım nasıl olduda 3.5 saat uyudum ben bile anlamadım ve çokta dinçtim 1 günde bile etkisini gösteriyor.Göstermeyenler ise bence biraz sabırlı olsunlar.Bu sitede emeği olan herkeze teşekkürler çok iyi iş çıkarmışsınız.
——————————————————————————————————————————————————————-
sosyal fobi
Yazan zakgül,
Merhabalar
ben 1 buçuk aydır bu telkinleri dinliyorum.Özellikle ego güçlendirici ve suçluluk duygularını yogun olarak dinledim daha sonrada diğerleri ile karışık dinlemeye başladım.İlk zamanlar sabretmeme rağmen hiç bir değişiklik olmadı.Hergün aynaya bakıp dik durup durmadığımı kontrol etmek beni çok sıkmıştı.Ayrıca eşimin artık bu müzikleri evde duymak istemiyorum şikayetleride beni bıktırmıştı.İşim gereği okullar açıldığından bu yana bu telkinleri çok az dinleyebiliyorum.Şuana kadar hiç gece dinlemedim.Şuan kendimde gerçekten bir çok değişikliğin başladığını gözledim.Geceleri çok geç yatmama rağmen sabah erken kalmada problem yaşamıyorum.Sosyal fobimden dolayı her sabah işe giderken ,otobuse binerken yaşadığım stresi sanki son günlerde hissetmiyorum.İş yerinde yaşadığım panik sanki azaldı ben artık işleri eskisi gibi önemsemiyorum.Yani panik havası yok.Ertelediğim ve bana dağ gibi görünen ev işleri artık bana daha kolay ve pratik gelmeye başladı. Ayrıca 17 gündür geceleri kendine güven konusunda başka bir cd dinliyorum.Şimdi düşünüyorum acaba hangisi bendeki değişimin nedeni.Çünkü sosyal fobim panik atak seviyesine ulaşmıştı ve ben artık nefes alamıyordum.Şuan bu siteyi hazırlayanlara ve diğer dinlediğim cd yi hazırlayanlara dua ediyorum.Eğer okul idaresini ikna edebilirsem okulda kullanılan müzikleri değiştirip bu telkinli müzikleri kullanmayı düşünüyorum.Ayrıca öğrencilere uyguladığım grup terailerindede fon müzik olarak bu müzikleri kullanmayı düşünüyorum.
İnşallah daha çok insanda bu değişimleri başlatabilirim.Diğer arkadaşlara tavsiyem birazcık sabır ve özellikle gece dinlemeleri çünkü daha etkili olduğunun düşünüyorum.
——————————————————————————————————————————————————————-
soruu
Yazan gizemist,
merhabalar..daha once degısımlerımden bahsetmıstım evet gun gectıkce daha ıyıye gıdıyorum..eskıden takıldıfgım seyler sımdı komık gelıyor ırdelemıyorum,olayların uzerıne gıtmıyorum,oldguna bırakıyorum..ıyı hısedıyorum..eskı kızgınlıkları unuttugumu farkedıyorum…15 gun oldu ego ve sucluluk telkınlerı ıle basladım..su sıralar sucluluk telkınını bırakmam gereklı,fakat bırakmaya korkuyorum..sankı bırakınca hersey tersıne donecekmıs gıbı gelıyor.belkıde bu kaygıdan kaynaklı bas agrıları olusmaya basladı yenıden ….ama ılk bastakı gıbı degıl daha yogun…nasıl yapsam,yavas yavas mı azaltsam sucluluk telkınlerını..fıkır verırsenız sevınırım..ayrıca atakan beyden rıcam öfke kontrolü ile ilgili telkin hazırlrsa cook sevınecegım,,sevgiler..
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan süleyman zengin(cedrus48),
Ben yukarıdaki yorumuma ek olarak şunuda belirtmek istiyorum bu telkinlerin bana olan etkisini sadece kendim gözlemlemiyorum.Aynısını çevremde söylüyor.Eşim dahl herkes şaşkın çünkü hepsi değişimin farkındalar telkinleri dinlemeden önce daha önceleri çok anlayışsız sabırsız sinirli bir insandımKarşımdakini çabuk kırıyordum.Mesela eve geldiğimde bazen hatta çoğu zaman çok sinirli oluyordum.Onun da nedeni iş yerindeki stresi gerginliği eve taşımak .Evde bir söz bile tartışma çıkmasına neden olabiliyordu.Gerçi bunun adına tartışma denilirmi bilmiyorum.Çünkü haklıyjen de ben haklıyım haksızkende.Çünkü yaptığım tek şey sinirlenip terslemek ti.Ama şimdi telkinlerden sonra artık çok anlayışlı stressiz karşındakini dinleyen karşındakinin fikrine saygı duyan biris oldum.Bendeki bu değişikliği görenelr bunu sebebini öğrenmek istiyorlar bende bu siteden ve telkinlerdenn bahsediyorum.Şuanda bendeki değişikliği görüp siteye üye olana ve telkin dinleyen bir sürü arkadaşım oldu.Atakan bey ekrar tekrar size teşekkürlerimi sunuyorum.
——————————————————————————————————————————————————————-
telkinler bambaşka
Yazan süleyman zengin,
Ben yaklaşık 20 gün oldu siteyle ve telkinle tanışalı.Daha ilk günden itibarenn değişiklikler gözlemeye başladım.Örneğin daha önceleri kendime güvenim yoktuu telkinleri dinlemeye başlalıdan beri kendime güven zirve yaptı.Arkadaşların dediği gibi dik duruş ve dik yürümeye başladım.Omuzlar artık aşağı sarkık yürümek yok.Sabahları çok yorgun kalkıyordumm.Ama telkinleri dinlemeye başlayıladan bu yana bahları hem erken hem dinç kalkıuyorum.Artık olumsuz fikirleri olumsuz düşünceleri kafamdan tamamen attım.Hayata başka bir penceren bakmaya başladım.En önemlisi de sigarayı bıraktım.Eskiden de çok bıraktım.Ama daha sonra tekrar başladım.Ama o zamanlar zorla bırakmıştım ama şimdi ise telkinler sayesinde sigaradan nefret eder tiksinir oldum.Düşününce bile sigaradan iğreniyorum.Atakan bey her şey için teşekkür ederim
değişimlerim
Yazan gizemist,
Merhabalar;uzun bir süredir olumlu düşünme,nlp konularıyla ilgili olmama ragmen bu sitenin varlıgından yeni haberdar oldum…Çok sıkıntılı bir dönem geçirirken sizler ile karşılaştım ve bunun bir işaret oldugunu düşünüyorum
Bugün 7. gün..ve inanılmaz hissediyorum..bazen bu duygu beni korkutuyor..hayatımda önem arzeden fakat beni üzen insanı(insanları)daha az önemsediğimi farkediyorum..çatısma yasıyorum boyle durumlarda ne oluyor bana aslında önemlı olması gerekırdı,bu durumu takmam gerekırdı diye düsünüyorum,buda bıraz bas agırısı yaptı bende…herhalde içsel catısmalarımdan kaynaklı dıye dusundum ..buyuk bır degısım oluyor sonucta….herseyı olduguna bıraktım gıbı bırsey,hıc huyum degıldır bu.. hemen duruma hakım olmalıyım duzeltmelıyım dıye dusunur panık olurdum degıstıremedıkcede bataga saplanırdım normalde…ama daha mutlu ve pozıtıfım…ego ve sucluluk ıle basladım araya bıraz kendıne guven ve koruma kalkanı da serpıstırıyorum bazen ara ara..5.gun bıraz kaygılandım bas agrısı yasadım ve cok fazla su içiyorum.sıvı tüketiyorum..ama sabah gulumseyerek uyandıgımı farkedıyorum..kendımı cok sorgulardım derınlere cok dalardım hatayı hep kendımde arardım artık bunu bıras da olsa degıstırdıgımı dusunuyorum..sankı olayları tv den ızlıyorum gibi yane baskasının hayatı ne olacaksa olsun dıyıp sakin bır sekılde insanların kendı secımlerı dıyıp cıkabılıyorum artık ısın ıcınden degerlı oldugumu daha ıyı seylere layık oldugumu düşünmeye basladım… genel halımden cok uzak bır davranıs benım ıcın ..inanamıyorum kendıme….benim için bir mucize bu aslında….hersey ıcın emegı gecen herkese en basta da atakan bey size cok tesekkurler….(bu arada sigarayı arttırdım bir ilgisi olabilirmi?)
——————————————————————————————————————————————————————-
teşekkürler
Yazan gülay,
ben psikolojik danışmanım …mesleğim gereği birçok seminere katıldım setifikalr aldım…ama 5 yıl önce girdiğim şiddetli depresyon aralıklarla devam eden ilaç tedavileri…aile içi karmaşalar…özel hayatımla ilgili sonu gelmeyen sorunlarım vardı..cesaretim kırılmış….istemeden de olsa cesaretim kırılmıştı sanki
yaşıyor olmak için yaşıyor….görev icabı
nefes alıp veriyodum sanki…ilk arkadaşım söylediğinde…hem umutllandım hem de tedirgin olmuştum itiraf ediyorum….ama müziği ilk duyduğum anda hatta neyde gözlerim oldu…gerçekten biticekti olumsuz herşey..bunu hissettim…üçüncü gündeyim…tüm ailecek dinliyoruz…babam genelde önyargılı olduğu için çaktırmadan dinliyor…sokağa çıkmayan küskün adamın neşesi yerine geldi
))..kendimi güçlü… mutlu ve cesur hissediyorum….telkin veriyorum …ve çürütne yok…kırk haramiler dışarı beyaz atlı geldi
))))emeği geçen herkese özellikle Atakan Bey size sonsuz teşekkürler… ellerinize sağlık….Allah sizden razı olsun…başarılarınızı arttırsın…ama bu bilinmeli daha çok kişi bilmeli..burada da bize görev düşüyor herhalde…ya içimden geldi hepinizi seviyorum
))
——————————————————————————————————————————————————————-
inanmayin boyle seylere
Yazan morjor,
arkadaslar inanaraktan 2 aydr dinledim hic bir etki yok sadece kendinizi sartlandiriyrsunuz ise yarayacak diye bunun sonucundada iyi hissedebilirsiniz ama hersey insanin kendi elinde bunlara ihtiyaciniz yok bende hic bir degisiklik olmadi.isteyen denesin ben sadece fikrimi soyluyorum olumlu elestiriler oldugu kadar olumsuz elestiride yapmaya hakkimiz var oldugunu dusunuyorum.saglicakla kalin
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan emre,
meslısacım telkınlerı ekranın ustunde forum lınkı var oraya tıkla mp3 lerı bulursun ıhtıyacın olanları ındırebılırsın…
——————————————————————————————————————————————————————-
öğrenmek istiyorum
Yazan melisaaaa,
arkadaşlar ben bu siteyi yeni gördüm bu telkinleri nasıl elde edrim merak ediorum işim gereği insanlarla çok muhattap oluorum fakat hep bi korku hep bi rezil olma duygusu eğer faydası gerçekten varsa bende bunları istiorum lütfen yardımcı olun….teşekkürler
——————————————————————————————————————————————————————-
mükemmel
Yazan begüm_18,
merhabalar valla çok şaşkınlık içerisindeyim… kesinlikle inanmıyordum böyle birşey olacağına…. bende 1 haftada gözle görülür değişiklikler hissttim kilo verme telkinini dinledim ve 2 kilo verdim… inanılmaz birşey ….. deneyin derim
——————————————————————————————————————————————————————-
hayayım değisti
Yazan osman olmaz,
Ben de ilk başlarda inanamamıstım ama aynısı bana da oldu sunan ve hazırlayan arkadaşlara tesekkur ederim benimde hayatımı değiştirdiniz herkesten allah razı olsun
——————————————————————————————————————————————————————-
sesli yorumlar
Yazan gökhan,
sesli yorumlar hiç inandırıcı değil. eline bir kağıt verilmiş ve okutulmuş gibiler..yanit:.Sesli yorum yapanlardan bir kısmı hayatlarında ilk kez sesli kayıt yaptıkları için önce düşüncelerini bir kağıda yazıp sonra okumuşlardır.Dolayısı ile aralarından 2 yada 3 tanesinin kağıttan okuduğu belli oluyor ancak okudukları yine kendi yazdıkları kendi düşünceleridir.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan benbenben,
yazı sığmadı. Madde 4’ü de ekleyeyim.
4. Varlığımdan huzur duymaya başladım. iyi ki varım diyorum. Ben varım bu kainata aitim. Yalnız değilim.
Aklıma başka bişey daha geldi, bu bence en önemlisi
MUTLULUĞUM SADECE KENDİME BAĞLI, MUTLULUĞUMU BAŞKA ŞEYLERE BORÇLU OLDUĞUMU DÜŞÜNMÜYORUM, tEŞEKKÜR EDERİM bu bana çok ii geldi.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan benbenben,
SLMMMMMMMMMM, bugün dinleyişimin dördüncü günü, Suçluluk, güven ve ego güçlendiriciyi dinliyorum. İlk üç gün felaket gergindim, sinirliydim, fakat yorumları okuyunca hatta yorumların birinde bir hafta deneyin diyordu bir arkadaş, devam etmeye karar verdim. Bu dördüncü günde kendimde aşırı değişiklikler görüyorum. Size sayayım:
1 Duygularımı açık ve net ifade edebiliyorum. Bu zihnimin güçlendiği anlamına geliyor çünkü bir ara depresyondaydım ne kelimeleri toparlayabiliyordum ne de düşüncelerimi. Türkçe konuşmayı unutmuştum.
2 Huzursuz ortamlarda sanki etrafımda bir kalkan, ne elim dolaşıyor ne de kolum. Daha önceleri insanlar benim kendime güvendiğimi düşünürlerdi fakat artık ben de buna inanmaya başladım. Çünkü bu artık gerçek.
3. Dinlemeye başladığım ikinci günden beri net rüyalar görüyorum, imgeleme yapıyorum ve renkli imgeler oluyor bunlar. Meditasyon yaparken çok işime yarıyor ya da çakralarımı açma egzersizleri yaparken.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan nur hayat,
BU SİTEYE RASGELE GİRDİM VE ANA SAYFA DİĞER BÖLÜMLERİ İNCELEDİM. BU ZMANA KADAR OKUDUM KİTAPLAR KİŞİSEL GELİŞİM İÇERİKLİ KİTAPLARDI BU MÜZİK SAYESİNDE DE PEKİŞTİRME OLDU. ÇOK FARKLI VE GERÇEKTEN ÇOK ETKİLİ BÖYLE OLDUĞUNU DAHA 2.GÜNDEN FARKETTİM. EGO GÜÇLENDİRİCİ SUÇLULUK DUYGUSU KENDİNE GÜVEN İÇERİKLİ MÜZİKLERİ GÜN İÇERİSİNDE ÇALIŞIRKEN DİNLENİRKEN DİNLEDİM VE ÜZERİMDEN BÜYÜK BİR YÜK KALKTI DİYEBİLİRM YANİ GÜNÜN GETİRDİĞİ SİTRESTEN ESER KALMADI DİYEBİLİRİM. BU SİTE İÇİN EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Yanıt:Herkesde başağrısı olmamaktadır.Olmaması etki etmediğini göstermez.
——————————————————————————————————————————————————————-
Telkinleri dinlemeye henüz başladım, bir sey sormak istiyorum
Yazan fly_alone,
Oncelikle boyle bir site ve hizmet icin size cok cok tesekkur ediyorum. Telkinleri yeni dinlemeye basladim, bugun 5. gundeyim, sitede tavsiye edildigi gibi ego guclendirici ve sucluluk duygusu ile basladim, aksam 6 sabah 7.30 a kadar her gun dinliyorum. sitedeki yorumları elimden geldigince okuyup kendimdeki degisimleri gozlemek istedim. Dikkatimi ceken onemli bir nokta oldu, yapılan yorumlarin neredeyse tumunde ilk 1-2 gun bas agrisi gibi bir belirti oldugunu soyluyorlar, fakat bende boyle bir durum hic soz konusu olmadı, hatta bende hicbir fiziksel degisiklik olmadi, ben bir seyleri yanlis mi yapiyorum acaba? veya beni etkilemiyor mu?
Saygilarimla
——————————————————————————————————————————————————————-
8 YILDIR ÇEKTİĞİM İŞKENCE SADECE 2 GÜNDE GEÇERMİ YARABBİM İNANAMIYORUM
Yazan cece,
Atakan bey allah ne muradınız varsa versin.
8 yıldır gitmedğim doktor kalmadı içmediğim ilaçta sosyal fobi ve obsesyon hastasıyım kullandığım ilaçlardan dolayı vurdumduymaz,düşüncesiz,bir işi beceremeyen,suskun,karamsar ,kuşkucu bir tavır halindeydim hep , sosyal fobi forum sitesinden buldum bu siteyi ilk başta önemsemedim olurmu tıp çare olamadı benim derdime doğa sesimi düzeltecek dedim sonra yorumları okumaya başladım bu kadar insan yalan söyleyemez diye düşünüp ölesine dinlemeye başladım ve ilk günde bir yogunluk,konuşma ,yapma istekleri oluştu tüm gece uyuyamadım neler oluyo ya bana dedim devam ediyorum bugun 3 günüm tuvalete gitmeye üşenen ben 2 gündür yürüyüşe çıkıyorum,içimde bişiyler yapma hevesi var anlayamadım gitti çok tuhafıma gidiyor hala eski halime dönmek istemiyorum ama halimden çok memnunum ilerleyen günlerde ne olur bilmiyorum ama çok merak ediyorum . Allah razı olsun emeği geçen herkezden
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan psikolog_merve,
ben de daha yeni üye oldum arkadaşlar yorumlarınızı okudum çok mutlu oldum inş bende de işe yarayacak kendine güven ve sınav heyecanı telkinlerini dinliyorum çünkü seneye öss ye gircem ve ben yaklaşık hergün ağlama krzlerine giriyorum stresten umarım umarım işe yarayacak ama ben biraz sabırsızım bu yüzden cabuk olsa keşke..
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan saime1,
bu siteyi tesadüf buldum, ama hep arayış içinde olduğumdan sanıyorum, yaklaşık 1 aydır dinliyorum, her geçen gün daha iyi olduğumu hissediyorum, iyileşmeninde devam edeceğine inanıyorum ,Atakan bey başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.
——————————————————————————————————————————————————————-
slm
Yazan ismail,
Bende dün başladım bakalım biraz başımda bi ağırlık meydana geldi gibi fakat okuduğum yorumlardanda etkilenmiş olabilirim tam bilmiyorum yani.
——————————————————————————————————————————————————————-
baş ağrısı
Yazan hayatimdegisti,
Baş ağrısı ile ilgili olarak Psikolojik Danışman Meral hn açıklaması forumda yayınlanmıştır.Bu açıklamayı bu bölümede ekliyorum.Saniyorum sorunuzun yanıtı olacaktır.merhaba arkadaslar
bazi psIkolojik yaklasimlara göre hastaliklarin psIkolojik karsiliklari vardir bas agrisi ve mide bulantisi da da bunlar arasinda. bu belirtiler telkinlerin ise yaradiklarinin belirtileri. daha dogrusu kisiide bazi seyleri aktif hale getirdiginin, bazi seyler degistirdigini ve gecis surecinin gostergesi. taslar yerinden oynamaktadir, yeni duzen de henuz tam olarak olusmamaktadir, fakat yeni duzene dogÿru bir gecis soz konusudur. iste bu belirtiler su an bence bu gecis doneminin gostergesi…mide bulantisinin farkli psIkolojik karsiliklari vardir, her kiside ki anlami farkli olabilir. bununla birlikte genel olarak bir cok kiside yeni bir fikri, yasantiyi kabul etmeye karsi direnci, yenilikten korkmayi sembolize edebilir… (buna “korku” degildee “cekinme” de diyebiliriz.)ki sanirimm bizlerdeki karsiligi bu olsa gerek. bizdeki diyorum cunku bendeki degisiklikleri yazarken mide bulantisini yazmayi unuttugumu fark ettim. mide bulantisi bir kac
gunduer artik yok. sanirim bu yuzden yazmayi unutmusum.
Meral hn
Psikolojik Danışman
——————————————————————————————————————————————————————-
baş ağrısının sebebi nedir lütfen söyleyin
Yazan astronomic,
yha arkadaşlar sanırınm bazı bünyelere etki edior bu kadar büyütmeyin ama yinede sanki sakıncalı gibi ben kullanıorum mutluum yani bnim bi sorunum yok ama baş ağrısı kötü bişe bunun sebebi nedir
——————————————————————————————————————————————————————-
şiddetli baş ağrısı
Yazan selimcan,
ben dinlemediim halde iğrenç bir baş ağrısı geçmiyor içerde kardeşim dinliyor ama bana etki ediyor bıktım usandım artık nefret ediyorum bu saçmalıktan –
——————————————————————————————————————————————————————-
Zinde uyanma müzikleri sayesinde senelerdir erken kalkamama sorunum ortadan kalktı:)
Yazan jale şahin, 7
Merhabalar,
Zinde uyanma müziklerini dinleyerek gerçekten hayatimi degiştiren burada emeği olan herkese teşekkür ederim.oyle bır hale gelıyorsunuz kı zorlanmadan ve gerçekten severek yapamadıgınız eylemlerı yapmaya baslıyorsunuz.ben bır hafta duzenlı olarak zınde uyanma muzıklerını dınledım.2.hafta erken kalkmaya basladım ama bır saat sonra uykum gelıyordu.uykum geldıgı zamanda aynı sekılde muzıklerı dınlemeye devam ettım.sanırım 3 kez aynı uygulamadan sonra sımdı hep aynı saatte ve zınde uyanıyorum.bu hayatım boyunca sorun yaratmıstı ama sımdı cok cok daha ıyıyım
)siteyi tanıdıgım herkese onemle tavsıye etmeye devam edıyorum.tek sorun ınsanların yukleme sorunu yasaması.ben zorluk cekmeden muzıklerı ındırıyorum ama sıstem daha kolaylasırsa bır cok daha kolay faydalanacak sanıyorum…
sevgıyle ve saglıkla ıyı bayramlar herkese…
——————————————————————————————————————————————————————-
Bendeki belirtiler
Yazan teori,
Ben ilk olarak kendine güven ile başladım yarım gün dinledim kendime inanamadım resmen o derece değiştim ama o günün ardından kendine güveni kestim suçluluk ve ego güçl. ye geçtim yaklaşık 1 hafta dinledim arasıra gözle görülür bi etki olmayınca biraz sites yaptım ama 1 hafta geçtikten sonra kendine güven mp3üne başladım bu gün ilk günüm şunu farkettim geçmişte pek fazla yapmadığım(bu sitede o yapamadıklarımı yapmak için buradayım)şeyleri ufaktan yapmaya başladım sanki.21 gün boyunca dinlemeye devam edicem(bilinçaltı 21 günde kabul ettiği için)ve sonuçları sizlerle paylaşıcam.Bu arada telkinleri dinlediğimden bu yana acayip bi grip var üzerimde
——————————————————————————————————————————————————————-
kendine güven ,kendine güven ve kendıne hep güven
Yazan farkvardeğiştim,
ilk defa birileriyle birşeyler paylaşıyorum kalabalıktan kaçan ınsanların yuzune bakarken ve bana baktıkalrında bıle yuzu kızaran ınsandım ama hepsi gerıde kaldı dıyorum ve atakan beye sonsuz teşekkürler ve ALLAH RAZI OLSUN inş rüyalarınızda cennet yüzü ve oraya gıtmek nasıp olur dıyorum
——————————————————————————————————————————————————————-
teşekkür
Yazan tuna,
Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim.Gerçekten scriptleri dinleyeli 1 hafta kadar zaman oldu ve olumlu gelişmeleri görüyorum.
Ancak merak ettiğim şey şu scriptler stereo mu yani mp3 çalarda tek kulaklıkla dinlesem faydalı olmaya devam eder mi?Tek kulaklıkla dinlemek için scriptlerin mono olması gerekir sanırım. Teşekkürler
Yanıt:Mp3’ler stereo ancak tek kulaklık ile dinlesenizde etki eder.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan HAYAL,
ben müzikleri tam 41 gündür dinliyorum, artık kalabalıkların içine girebiliyorum,hiçbir şeyi ertelemiyorum,yapmam gereken her şeyi tam zamanında ve abartmadan yapıyorum, her sabah berrak bir zihinle,zinde uyanıyorum,sabah kahvemi beynimi toplamak için değil keyf için içiyorum,insanlarla konuşurken hissettiğim sebepsiz öfke , sabırsızlık ve bıkkınlık yerine,onları dinlemeye ve anlamaya çalışıyorum. kendimi suçladığım her konuda ,artık kendimi anlıyorum,ve anlık hatırlayışlarım tetiklendi neyi neden yaptığımı hatırlıyorum,her şeyi iyi yapmışım diyemiyorum ama bir çok şeyede gülüp geçebiliyorum,en önemlisi geçmiş geride kaldı, yarın henüz gelmedi, ben bu anın tadını çıkarıyorum,hayallerim var ama hiç birisini olmazsa olmaz durumuna getimiyorum. artık yaşamıma neşe ve huzur geldi.müzikleri dinlemeye devam ediyorum,bu siteye emeği geçen herkese ve atakan bey size gönüller dolusu teşekkürler ediyorum
——————————————————————————————————————————————————————-
her ey doallat
Yazan Demet,
Atakan Bey inanin cevremizdeki herkese sizi tavsiye ediyoruz. Sasirtici olan su; biz aslinda kendisine guveni olan ve ayakta kendi basina durmayi bilen insanlar olmamiza ragmen sitenizin scriptlerinizin cok faydasini gorduk. Yani hic birsey gorundugu gibi degilmis. Disariya guclu ve kendine guvenli gorunmek aslinda kolay ama bunu gercekten hissetmemde sizin yardiminiz cok buyuk. Hersey dogallasti. Artik gorunmeye calismak olmaya calismak degil konu. Gercekten oyleyim. Bilmem anlatabildim mi?
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan selen,
Scripleriniz gerçekten çok etkili.Bendeki etkileri şunlar:Hafiflik ve rahatlık hissi başta geliyor. Uykularım derin dinlendirici oldu.Sabah mutlu uyanıyorum.Ekonomik olarak bir güven duygusu içine girdim. Hayattımda herşeyin yolunda gideceğine ilişkin bir olumluluk ve hayata güven duygusu gelişti.Özgüvenim çok arttı Başkalarının düşünceleri artık benim için önemli değil. 40 yaşına yaklaştığım şu günlerde \”Eyvah yıllar geçti\” gibi bir duygu yaşamaya başlamıştım. scriptlerden sonra bana bu düşünce saçma geliyor.Yani yılları durdurdum sanki. Sağlıkla ilgili bir script dinlemediğim halde varis ağrılarm çok azaldı.Atakan Bey size çok teşekkürler.Sağlık ve başarı dolu bir yaşam geçirmenizi dilerim.Sevgilerimle.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan tuncay
Ben scriptleri dinlemeye başlayalı yaklaşık iki ay oluyor. İlk etkisi sindirim sistemimim çok rahatlaması.Dik yürüme sürekli hale geldi. Kararlarım netleşti. Çabuk kesin karar alıp uygulayabiliyorum Gelecek korkularım vardı özellikle ekonomik.Hiç korkmuyorum artık . Sanki sihirli bir el hayatımı değiştirdi.Hep geleceği düşünerek hayatımı geçirdiğimi farkettim.Şimdi anda yaşıyorum. İşin doğrusunu isterseniz inanarak başlamadım
dinlemeye .Değerlerine önem verdiğim bir arkadaşım hararetle tavsiye etmişti bu siteyi Onu kırmamak adına dinledim.Hem ona hem de Atakan beye teşekkürler sonsuz derecede…
——————————————————————————————————————————————————————-
COK GZEL
Yazan Misafir,

——————————————————————————————————————————————————————-
2 hafta
Yazan Zeyno,
Telkinleri dinlemeye başlayalı yaklaşık 2 hafta oldu ve sonular müthiş teekkürler
——————————————————————————————————————————————————————-
DEĞİŞİM BAŞLADI
Yazan ETFELYA,
Bu siteyıı SECRET adlı fılmı google da ararken keşfettım.Tesadüf diyemem çünkü tesadüflere inanmam.Her yaşanmışlığın bir sebebi vardır .Sadece bu sebebin oluşması için gerekli olan zamanı beklemek gerek.Telkinlere bugün başladım nerdeyse 10 saat dinledım.Etkisini fiziksel anlamda göstermey başladı.Kafam içindeki doluluk olarak kendını gösterdi.Anlıyorum ki değişim başlıyor.
Bu değimin devam etmesini diliyorum.İnanıyorum ki insan bir mucize
——————————————————————————————————————————————————————-
Huzur
Yazan Tlvnt,
Merhabalar
Sınıfta yapmak zorunda kaldığım sunuma kadar ,Umumi-efkariyeden biri olarak içinde bulunduğum durumun farkında fakat ciddiyetini anlayacak mahiyette değildim, Genelde ev oğlanı ağır abi olarak ün yapmış, arkadaşlarımla konuşacak bir şey bulamayan, bir gün öncesinden yarının hesaplarını en ince ayrıntısına kadar yapan, her yaptığı hatayı dev aynasında büyüten biriyim,
Nette yaptığım araştırmalardan sonra sitenize ulaştım, forumu biraz takip ettikten sonra telkinleri indirdim, yaklaşık 2 hafta dan beri eg ve sd yi dinliyorum, demirbaşım olmuş tedirginliğim gittikçe azalıyor, 3-4 saat yatak da kıvranmadan uyuyabiliyorum, gittikçe arkadaşlarımla daha rahat sohbet ediyor, mümkün olduğunca dışarıya çıkıyorum ve daha mutlu ve huzurluyum diyebilirim, son olarak arkadaşlarım msn de konuştukları ben ile karşılarında konuştukları benim aynı insan olduğuma inanmaları beni daha da mutlu ediyor.Atakan beye telkinleri hazırlayıp bizimle paylaştığı için teşekkür ederim,
——————————————————————————————————————————————————————-
Şükürler Olsun
Yazan Abuseyif,
ŞÜKÜRLER OLSUN….. Selamlar arkadaşlar siteye üye olalı ve sicriptleri dinlemeye başlayalı bir hafta oldu inanılmaz etkili ben kalabalık karşısında çok heyecanlanan devamlı yüzü kızaran ve bunalıma giren biriydim birde üniversitede olduğum düşünülürse ne menem bir durum olduğu anlaşılır tahtaya kalkamazsın hocaya soru soramazsın hoca baksa sorumu soracak diye erir gidersin.. şimdimi şimdi hayat varmış diyorum nedenmi; çünkü şimdi sınıfın en önünde oturuyorum ve ordan hocaya bağıra bağıra soru soruyorum konuşurken ne söylesem diye kasılmıyorum içimden geldiği gibi konuşuyorum ve ben devamlı nasıl desem hafif kambur yürürdüm şimdi kaya gibi dimdik yürüyorum ve benden istenilen şeylere hemen evet demiyorum okulda dershanede dikkat çeken biri olmaya başladım artık onun gülüşünü görmeye başladık diyorlar.Tabi bunlar az bir dinlemeyle oldu ego güçlendiriciyi kendine güveni ve suçluluğu bir haftadan az dinledim listemi genişletip daha çok dinlersem o zaman çok daha etkili sonuçlar alcağım inşallah artık bu site benimde sitem SF yi yenmeme vesile oldu teşekkürler ATAKAN ABİ mesajlarıma devam edecem inşallah
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan abuseyif,
ben telkinleri iki gün önce dinlemeye başladım kalabalıkta rahat değildim fazla heyecan ve strese kapılıyordum yüzüm kızarıyordu ilk olarak kendine güven suçluluk ego güçlendirici telkinlerini dinlemeye başladım ve sanırım faydasını görmeye başladım tam bir şeyler olmasada
——————————————————————————————————————————————————————-
selam
Yazan Misafir
merhaba :p ben kendine güven mp3 dinliyorum faydasını görmeye başladım suçluluk duyguları ve mutluluk mp3lerini indirmek istiyorum ama budefa indiremedim birde forum neden kaldırıldı merak ediyorum geçiçi bir şeymi ben birhaftadır hergün siteye giriyorum benimle aynı sorunları okumak beni rahatlatıyor çalışmalarınız için teşekkürlerNot:Forum duruyor tekrar deneyin.Bazi bilgisayarlarda dns ayari sorun olabiliyor.Bundan girememiş olabilirsiniz.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir
gerçekten ben değişimi hissettiğim gibi çevremde insanların ben deki değişimi farkletmeleri gerçekten mutluluk verici bu arada daha 4 gün oldu ama gece gündüz dinliyorum 20 saat falan arkadaşlara ısrarla dinlemelerini öneriiyorum
——————————————————————————————————————————————————————-
sosyal fobi hastasym
Yazan Misafir
ya anladıgım kadarıyla çok yararlı olab bir site..ne yapmam ne gerekiyor.yararlanıp dinlemem için.
——————————————————————————————————————————————————————-
sorunumvar
Yazan Misafir,
merhaba ben üçgün önce sizinle tanıştım benim için bir mucize gibiydi çünkü çalıştığım yerde mutlu değildim sorun yaşıyordum vebiryerde kendimi suçluyordum sorunlarım işle değil insan ilişkilernde birtürlü kabul görmememdi sadece akşamları dinliyebiliyorum oyüzden birhafta dinledikten sonra yazmayı düşünüyordum üçgünde nelermi oldu eskisi kadar olanlara üzülmüyorum kendimi suçlamıyorum insanların gözlerine bakmaya başlıyorum bubenim için çok zor birşeydi dün akşam siteye girmek istedim ama girişim engellendi merak ettim neden suçluluk hissetmek üzereyim :?Admin not:Teknik bir sorun olmuş olabilir.Site üyeleri foruma aktarilirken çakışma olabiliyor.Böyle olunca sistem engelliyor.Eğer üyelik isminizi yazarsaniz sorunu çözmeye çalışırız.
——————————————————————————————————————————————————————-
benim yaadklarm
Yazan tuncay,
Atakan Bey
Ben scriptlerinizi 19 .cu günündeyim.Birincil scriptlerle başladım.Günde ortalama 10 saat dinliyorum.Olumlu sonuçlar çok fazla. Bunları zaman zaman yazacağım.Ama mutlaka bilinmesi gereken bir deneyimim var.Ben 6 ıncı günde gece altıma idrar kaçırdım. 1 gece sürdü.Sonra normale döndüm.Suçluluk scriptinin etkisi olduğu çok kesin.Çünkü 6 yaşıma kadar gece idrar kaçırırdım. Beni bu kaçırmalarımı engellemek için annemle babaannem yanımda şöyle konuşmuşlardı; \” falancaların oğlu da gece çiş yapıyormuş. Annesi fare öldürmüş ve etini ona yedirmiş. Eğer devam ederse kızgın demir etine bastıracaklarmış.\” Ben korkup suçlanmıştım.O geceden itibaren kesinlikle idrar kaçırmadım.Ta ki scriptlere başlayıncata kadar. Neyseki 1 gece oldu.Ben size çok teşekkür ediyorum.hem böyle bir çalışma için hem de 6 ıncı gündeki idrar kaçırma durumumla gerçekten samimi bir şekilde ilgilendiğiniz için.Sevgiler.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Rıdvan,
sosyal fobik bir insan olduğum için 3 gün önce işe sosyl fobiyi dinleyerek başlamıştım.ancak dün sitede ego ve suçluluk duyguları önerilince onlara başladım.etkili olmaz olsa da kalıcı olmaz zannediyordum.artık diyaloglardan korkmuyorum bakışlarımı daha az kaçırıyorum.en iyisi de olumsuz düşünce beni esiri altına almıyor.bu kadar erken sürede bu şekilde etki edeceğini zannetmiyordum.dün dinlerken midemin biraz bulanması ve ellerimin kendi kendine birbirini ovuşturmasından sonra bişilerin başladığını farkettim.zaten geceleyin de bağırsaklarda biras hareketlenme oldu :grin . inşallah böyle devam eder , inşallah kalıcıdır.
——————————————————————————————————————————————————————-
bu siteyi ilk gordüğümde pek ciddiye alm
Yazan Joe Black,
bu siteyi ilk gordüğümde pek ciddiye almamıştım. ancak foruma üye olup iki mp3 ü indirdim esasen ney e karşi büyük ilgi duyduğumdan ego güçendirici ve kendine güven telkinlerinin ney versiyonlarını indirmiştim.*telkinleri dinlemeye başlamadan once genellikle toplu ortamlarda bulunmaktan kaçıırdım. *Sabahları erken kalkamamak geceleri de yalnızlığın verdiği rahatlık ile geç yatmak gibi alışkanlıklarım vardı.
telkinleri dinledikten sonra erken kalkmak,geceleri rahat uyumak, bulunduğum resmi yerlerde ilgi çekecek davranışlardan kaçınmamak, yüksek sesle konuşmak, şakalaşmak, tavır olarak göze batar hareketler yapmak gibi değişikleri 4. günde farkettim. hatta bazen \”ya ben ne yapıyorum \” gibi fikirlere de kapıldım. Ancak işlerime daha bağlı olmam umut dolu olmam ve çalışma azmini farketme neticesinde telkinlerin etkisini anlayınca donüp üye oldum.Başlangıçta bu nasıl oluyor ne sebeple oluyor diye düşünsemde şimdi pek umursamıyorum. inan memnuniyet verici bir durum bakalım
şunu söylemeliyim ki ben başlangıçta etkili olacak gibi bir hisse kapılmamıştım. Hatta ne dinlediğimi umursamamış sadece ney dinliyorum bilinci ile hareket etmiştim.
——————————————————————————————————————————————————————-
teşekkür borçluyum.
Yazan tadevri,
Atakan bey, size çok büyük bir teşekkür borçluyum. Beni çok büyük bir dertten ve yükten kurtardınız. Telkinleri 3 gecedir dinliyorum ve kendimi hiç bu kadar rahat hissetmemiştim. Büyük bir olay atlatmıştım. Artık yaşarken, uyurken,konuşurken hiç rahat değildim. Konuşurken sanki ağlıyor gibiydim. Kimseyle konuşamıyordum. Kimsenin yüzüne bakamıyordum. İş olmayınca, okul yolunda gitmeyince ve başka sorunlar olunca insan nasıl davranacağını bilmiyor. İşte böyle bunalıma girip, kendisini ve çevresini kaybediyor. Sizin sayenizde tam olmasa da kendimi yine buldum.
Size tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah bu sitenin daha da büyüyüp geliştiğini görürüz. Daha çok kişiye ulaşılır inşallah. Herkese mutlu günler
——————————————————————————————————————————————————————-
ARTIK HEREY GÜZEL
Yazan Skorpy,
ARTIK HERŞEY GÜZEL HERŞEY OLUMLU DÜNYA MÜTHİŞ SANKİ BU GÜNE KADAR YAŞAYAN BEN BEN DEĞİLDİM TEŞŞEKKÜRLER ATAKAN BEY BU MP3 LER COK İŞE YARADI
Skorpy
——————————————————————————————————————————————————————-
Dinleyeli 4 gn oldu
Yazan Samed,
Merhaba arkadaşlarr.Siteyi tesaduf eseri buldum.İnternette Çok site dolaştım ama böyle güzel bir siteye rast gelmedim.Telkinlere başlıyalı 4 gün olduu ama inanılmaz bi değişim varr.kendim bile inanamıyorumm.psikologa gittimm ama hiç bir fayda görmedim.bana saadece sosyal fobik olduğumu söyledii.bazı ilaçlar verrdii.hiç bir faydasını göremedimm.geçen haftaa tekrar gitmeyi bile düşünmüştümm ama şimdi bu sitedeki mp3leri dinliyorum kendimi çok huzurlu hissediyorum.kendime olan güvenimi son zamanlarda tamamen yitirmiştim.ama şimdi farklılaşıyorum kendi öz kişiliğimi bulduğuma inanıyorumm daha erkennn ama bilmiyorumm çok mutluyum.şu anda ego güven verici sorumlulukk mp3lerini sinliyorum.ve anlamadığım bi şey varr günde 1 paket sigara içmeme rağmen dün 5 tek sigara içtimm bu gün hiç içmedimmmm..inşallah bırakmak nasib olurrr.siteyi hazırlayanlaraa sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.benden size tavsiye mp3lerii hiç ara vermeyinn gece gündüzzz dinleyinnnn.faydasına eminimki göreceksinizzz.herkese mutluu günlerr
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Bir kere hakikaten dik yürüyorum, yüzüm gülümsüyor sürekli. Belki de insanlar abi ne var gülecek diyebilirler, umursamıyorum…
*Yaa anlatamıyorum yaaa….valla anlatamıyorum yaşadıklarımı……Ben yeniden doğuyorum….yeniden doğdum ve yeniden büyüyorum…
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
14 Mayıs Pazar gününden beri, bu üç MP3 den oluþan liste, uyurken MP3 çalar & hoparlör ikilisi aracılığıyla tüm gece tekrar ederek durmadan çalıyor. Deniz ve martı sesleri sayesinde eşimle birlikte rahat uyku çekiyoruz.
Gündüzleri ise iş yerimde bilgisayarımda arka planda tüm gün açık olmasına ve sıklıkla bölünmesine rağmen toplamda 3-4 saat dinleyebiliyorumdur. Henüz 21 gündür süren telkinlerin etkileri kendisini ilk günlerden hemen göstermeye başladı…
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Ailemden gelen sindirim sistemi zorluğu yaşıyorum. Ve 4 senedir Hipotiroid hastasıyım (tiroit hormonunun hiç çalışmaması). Yani bağırsaklarım çok az, metabolizmam ise hiç çalışmıyordu. Hipotiroid olduðumdan itibaren kilo almaya başladım, 4 senede toplam 20 kilo aldım. Ve telkinlerin 5. gününde bağırsaklarım ve metabolizmam çalışmaya başladı. Ömür boyu tutsağı olduğum hiçbir ilaç işe yaramamıştı. 4 yıldır her gün \”Texxxfor\” içiyorum ama etkisini bir gün bile görmedim.Ayşe
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
merhaba arkadaşlar henüz 2-3 gündür gece gündüz dinliyorum bu
telkini,gerçekten etkilerini şimdiden görmeye başladım,mesela işyerinde kendime güvenim arttı,bu aralar kendimi biraz dik kafalı olarak görmeye başladım,patronun odasına gitmeye çekinirken dün zam istemeye gittim hem de yarım saat konuştum,kendime inanamadım,Ben ego güçlendirici telkini dinlemeye başladıktan sonra henüz bir hafta olmamışken,bir sabah işyerine geldim,uzun zamandır zam isteyemiyordum,bugün çıkıp konuşacam dedim patronla,daha önce odasına bile girmeye çekindiğim patronumla uzun uzun konuştum,en az yarım saat görüştük ve yaklaşık %50 civarında zam olan istediğim parayı verdi,kuruşu hesap eden bir patron için bu fazla bir zam,patronla konuştuklarıma ben bile inanamadım,çünkü açıkça rest çekmiştim,\”þu rakamdan aşağısı beni kurtarmaz diyebilmiştim\”
başta Atakan beye ve bu spritte emeği geçen arkadaşa teşekkür ederimAhmet
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Bende ki etkilere gelince;Eskiden samimi olduğum insanlara espri yaparken şimdi böyle bir sınırlamaya girmeden rahatlıkla yapıyorum.Çalıştığım mağaza çalışanlarından güler yüzlü olduğum vs gibi iltifatlar almaya başladım.iş yerinde ki arkadaşlarımdan sabah sabah maşallah bu ne enerji diyenlerin sayısı artmaya başladı…Bu aralar tam gün bir kursa katılıyorum. Derste sıkılma, esneme uykumun gelmesi vs haller yok.Hocaya istediğim zaman aklıma gelen şeyleri hiç çekinmeden soruyorum.Sanki sınıfta sadece hoca ve ben varmışım gibi.
Hayat karmaşasında kendimi daha huzurlu hissediyorum ve bu anlarda Atakan gerçekten mükemmelsin diyorum.SevgilerDilayen
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
size minnettarım.telkinler biraz geç etkisini gösterdi ama tam gösterdi
yanii.sunumu ayakta sınıfta gezinerek bazen onların gözlerinin içlerine bakarak yaptım. Ve bu benden hiç beklenmeyen bir şeydi. Hocam dahil herkes tebrik etti. bende kendimle gurur duydum tabiî kii
))
insan istemeye görsün BAKIN NELER yApIyOrRr
imKaNsIz diyE BiRşEy YoKtuRrRrr
TEKRAR TESEKKÜRLER
şükürler olsun Allahım sanaaaaaaaaaaSeda
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Telkinlere başladığım günden bu yana kendimi daha pozitif bir yaklaşımla ve net bir şekilde ifade edebiliyorum.Değişimim ve değişimimin devam etmesi beni cok mutlu ediyor.Atakan Bey, hani tarihte milattan önce ve sonra vardırya, bizler içinde Ritmotrans Öncesi ve Ritmotrans sonrası (RÖ.-RS) bizim tarihimiz oldu ve hergün yeni bir tarih yazdırmaktasınız. Size ne kadar teşekkür etsek inanın azdır.
TEŞEKKÜRLER İYİKİ VARSINIZ.Yakamoz
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Daha 2. gün ve bendeki bu dik yürüme olayi had safhaya ulasti..Disaridan nasil görüyorlar beni acaba?
Efe
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
ben geçen yıl tanıştım sizinle.özgüven scriptini dinlemiş ve öğrencilerime de dinletmiştim.çok faydasını gördüm.mutluluk scriptini yeni dinmeye başladım 1 hafta oldu ama her sabah uyandığımda kendimi gerçekten daha mutlu hissettim.teşekkürler
Ayluf
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Merhabalar,
Yaklaşık 1,5 ay evvel telkinlerle karşılaştım, ilk etapta tereddütle karsilamama rağmen devam ettim. Biraz baş ağrısı ve mide bulantısı oldu ( özellikle depresyon için geliştirilen dalga sesi telkininde) Fakat şimdi gayet iyi gidiyor herşey. \”Sosyallik arttırıcı\” telkin en çok işe yarayan oldu. 1,5 ayda arkadaş sayımda ve sosyal aktivitelerimde inanılmaz artış var. Çevremdeki insanlardan sadece (1 hafta içinde 5 kişi) bende bir farklılık olduğunu söyledi. Bence bu tesadüf olmamalı…
Artık iş çıkışlarında eve gidip kös kös oturmaktansa sinemaya, konsere, arkadaş toplantılarına, gece gezmelerine vakit ve enerji bulabiliyorum.Meral
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
hem sigarayiı bırakan hemde kilo veren benden başka kim vardır bilemiyorum etkileri inanılmaz bir hafta oldu hala sigara içmiyorum ya bunları siteyemi yazsam acaba yaz yaz bitmez şimdi bu
çok teşekkürler atakan bey ve ekibi. daha ne diyebilirimki..Müzeyyen
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Atakan bey,
Öncelikle çalışmalarınız için sizlere çok teşekkür ederim.Ben uzun zamandır,takıntılı(obsesif),panik ataklı,sosyal fobik bir
kişiydim,dahaönce subliminalin ne olduğunu duymamıştım,sitenizi bir arkadaş tavsiye etti,ilk başta çok inandırıcı gelmedi,fakat denemeye kararlıydım,sosyallik arttırıcı,kendine güven,suçluluk duygusu ve sınav stresi mp3 lerinigece gündüz son bir haftadır dinledim,kendimdeki değişmeler beni şaşırttı,kendimi tanıyamıyordum,daha dik yürüdüğümü farkettim,içimdeki karamsarlık gitti,yaşama coşkusu var içimde,panik ataktan dolayı otobüse binmeye korkarken,geçen gün 6 saatlik yolculuğa çıktım,eski işimi panikataktan dolayı bırakmıştım.Ahmet
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
ewet sanki ufaktan ufaktan bişeyler oluyo gibi
şimdi burda uzun uzun yazmak isterdim ama vaktim yok kusura bakmayın
ama etrafındakiler artık daha böle tepki koyan, hakkını arayan biri oldugumu sölüyorlar
biraz dik kafalı oldum sanki ama bu bana haksızlık yapıldıgında oluyoMami
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
ya ben ilk olarak ego güçlendirici ve sucluluk duygularını dinledim 2 haftayı gecti ama sanki bende hiç degişiklik yok gibi geliyo…gunde 10-12 saat fln dinleyemiyorum bazen okadar oluyor ama ortlama 5 saat oluyor o yuzden kendine guven telkinine baslamadım biraz daha mı sabretmeliyim acaba…yoksa ben mi degişimi farketmiyorum nedir.Mami
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Sizin gönüllü çalışmanız ve yardımsever kalbiniz için teşekkür ederim. Sizin yardımlarınızla, telkin yöntemini ve sizin gönüllü çalışmalarınızı bilmeyen çevremdeki pek çok insana aracı oldum. internet nimetlerinden faydalanamayan o kadar çok insanımız mevcut ki.. Benim ulaştırdığım onlarca kişiden yine onların çevrelerindeki onlarca kişiye ulaşmıştır tüm telkin scriptleriniz. Sabır gösterip bu telkinlerin onlar için faydalı olacağına inanan tüm pozitif insanlarda işe yaradığını gözlemlemek çok sevindirici.Tülin
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Birkaç ay öncesine kadar çok çekingen biriydim,insanlarla ilişkilerim çok
soğuk ve resmiydi,şimdi ise sanki arkadaşlarımın bile bana bakış açısı
değişti sanki,şakacı bir insan oldum çıktım,yaptığım espirilere arkadaşlarım
gülüyor ve bu bende çok olumlu bir motivasyon oluyor,
ritmotrans müzikler bizde varolan iç potansiyelimizi keşfetmemizi
sağlıyor.Çoğumuz kendi kapasitemizden,varolan yeteneklerimizden
habersiziz,bunların farkına varmamızı sağlıyorAhmet
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Yaklaşık 4-5 aydır tüm telkinleri hemen hemen gece gündüz dinliyorum. Bazı günler bazı telkinlere ağırlık verip sadece onları dinliyorum. Ayrıca Atakan Bey bana özel termofobi için bir telkin hazırladı (yaklaşık 1 ay önce). Bendeki değişikliklere gelince: 10 kilo verdim bu sürede; 4 yıldır aralıklarla termofobim için ilaç kullanıyordum, uzunzamandır ilk defa ilaç kullanmadan 38-40 derece sıcaklığa rahatlıkla
çıkabiliyorum. Bir de kendime güvenim eskisinden çok daha iyi. Sigarayı henüz bırakamadım ama 1/3 oranında azalttım. Saygılarımla…Murat B.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
evet arkadaşlar aynen devam edin Murat herşeyi özetlemiş aynı şeyleri bende de oluyor Atakan abi hakkın ödenmez : ) hayatımdeğişitinin daha iyi tanıtılması lazım çok güzel faydalı bir site hepinize teşekkürlerm184
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Mehmet bey ben son iki gündür çok dinleyemedim ama dinlediğim 8 gün içinde çok şey değişti tabi bana göre. gerçekten artık sokakta çok rahat yürüyebiliyorum dik ve kendinden emin bir şekilde ,insana başta tuhaf gelebilir kendine sorabilir müzik dinlemeyle herşey düzelir mi diye ama kesinlikle dinlenmesini şiddetle öneriyorum.bir sosyal fobili olarak siz beni iyi anlarsınız.2 günlük bir gezideydim sokaktaki rahat ve doğal davranışlarıma inanamadım.insanlarla ilişkilerimde hala sorunlarım var ama bunların dinledikçe geçeceğine öyle inanıyorum ki sizde inanın ve dinlemeyi sabırla sürdürün.biliyorum ki sizde kendinizde olacak değişimlere inanamayacaksınız.bende suçluluk ve ego güçlendirici mp3\’lerini dinliyorum.sizde değişimleri bana yazabilirsiniz.düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.çünkü bende bir sosyal fobiliyim…Birbirimizi daha iyi anlayabilirizSoninlow
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Merhaba Arkadaşlar Ben Okan Kıbrıstayım. Atakan kardeşimizin çalışmalarını öğreneli 1 hafta kadar oluyor.Herşey için hepinize teşekkür ederim.Mp3 lerden daha çok sosyallik ile ilgili olanı dinliyorum..Değişimlerin farkındayım. Eskisi kadar utangaç ve sıkılgan değilim. Zaman ilerledikçe daha iyi olacağıma inanıyorum.Tekrar teşekkür ederim.Okan
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
merhabalar ben Şebnem.aslında 1 haftadir mail grubunu takip
ediyordum.baska bi arkadasimin maillerinden.scriptlerle tanismam da 1
hafta önce oldu ve tanişir tanişmaz da bütün scriptleri indirdm.ilk
birkaç gün gercekten tavsiye edildigi gibi dinledim.hepsini birden
dinledim gerci ama şunu farkettim baş ağrısından cok başımda bir
agirlik hissi oldu ve bilmiyorum belki de baska bi sebepten
dolayidir ama bi gerginlik ve de sinirlilik hali oldu ben de.dedigim
gibi baska bi sebebe de bagli olabilir belki de.sonradan bu
gerginlik hali gecti ve ozellikle 2 gundur kendimi daha hafifi
hissediyorum ve yine dediginiz gibi atakan bey içsel konusmalarim
fazlalasti sanki ve de sanki beni ben motive etmeye calisiyorumSebnem
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
merhaba arkadaşlar;
paylaşmak istiyorum da bu mp3 eri dinledikten sonra bendeki gelişmeleri..
bir kere hakikaten dik yürüyorum, yüzüm gülüyor sürekli.. belki de insanlar abi ne var gülücek diyebilirler, umursamıyorum.. kendime güvenimi yeniledim, bu güven diğerlerine de yansıyor farkındayım.. gerçekten en önemli gelişme ne biliyormusunuz? kullandığım bütün sözcükleri bilinçli seçiyorum.. hani derler ya, boğazın dokuz boğum ağzından çıkanı kulağın duysun diye, ben daha ağzımdan çıkmadan seçiyorum sözcükleri.. bilincim, bilinçaltım şoklarda, karşılıklı gülüşüyoruz… şimdiye kadar olumlu ya da olumsuz verdiğim emirler öylesine kökleşmiş ki, onların hepsini söküp yeni tohumlar ekilince tüm alışkanlıklar yerleşmişlikler sonsuzluğun denizinde kaybolmaya mahkum olmayı pek hazmedemiyorlar.. ama ben olmuyo abi daha fazla seni sahiplenemicem diyince, pılısını pırtısını toplayıp gidiyorlar..
neyse biz kendimizi geliştirmeye karar verince de o an da karşımıza çıkan birinin müthiş desteğini deneyimliyoruz.. ve atakan kendindeki güzellikleri paylaşma adına geliştirdiği bu sistemle, mutlu doyumlu sağlıklı bireyleri yapılandırıyor diyorum ben.. yani biz birbirimizi birlikte yeniliyoruz… tabi ki sonsuz teşekkürlerimi yinelerim…Züleyha
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Herkese selam;
Mesela eskiden tatlı yediysem nasıl olsa bozdum diyip başka şeyleride rahatlıkla abartıyordum veya tatlının hepsini bitiriyordum.şimdi tadımlık yiyerek ve bir sonraki öğünüde ona göre dengelemeyi başarıyorum sanırım.Ayrıca ek olarak hafızamda ilginç değişmeler oldu eskiden isimleri,yerleri bir olay anlatırken hep unuturdum ciddi bir ilerleme var..Bu scriptlerin nasıl etkisi oldu bilmiyorum ama isimleri ve yerleri unutmamaya başladım!!!Atakan bey sitenizi raslantı sonucu ulaştım ve çevremde ki ihtiyacı olduğunu düşündüğüm her arkadaşıma bahsediyorum.Gerçi konuyu toparlayıp anlatmam oldukça uzun sürüyor ama kime bahsettiysem soluğu sitede alıyor.))Kilo vermeme yardımcı olacak farklı bir script öneriniz varmı?Veya bana özel bir script hazırlayabilirmisiniz bunun için gerekli ödemeyi yapmaya hazırım.Ayrıca size teşekkür etmek istiyorum çünkü en azından bu sorunuma farklı bir bakış açısı kazandırdınız. Sevgiler…Yeşim
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
kilo verme ve suçluluk duygusu mp 3 lerini dinlemeye başlayalı 3 hafta oldu ve tam 3.5 kg verdim.Ben ömrüm boyunca diyetisyenlere taşınan belkide bir villa alabilecek parayı doktorlara bayılan birisiyim.Ve sürekli verdim ama bana daha fazlasıyla geri döndü her zaman!!!!!!!!!!!!!!!! Ve hayatım da ilk defa kendi başıma ve aç kalmadan ve rejimdeyim stresini yaşamadan 3.5 kg verdim.ATAKAN BEY SİZE ONBİNLERCE TEŞEKKÜR. SEVGiLERRRRRRRRRRYeşim
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir
MERHABA, Ben ÇOK teşekkür ediyorum Atakan bey……ama nasıl bir ÇOK olduğunu tahmin bile edemezsiniz…..26 yaşına kadar hayatı bir oyun gibi yasadım.Her sorunu her derdi umutla,sevgiyle,pozitif düşünceyle aştım.Ama o zaman bunları bilincli yapmamıştım.Sonra en son girdiğim işimde ilk yıllar harikalıklar devam ederken, son 6 yıldır bütün olumlu yanlarımı kaybetmeye basladım.Insanlar nasıl oluyorda bu kadar üzgün,bunalımlı,stresli,hayattan zevk alamaz halde oluyorlar diye düşünüp dururken , birden kendimide o insanların yanında buldum.O zamanlarda insanlara o kadar yansıyorduki benim pozitifliğimJ)) .Neyse 3-4 kere depresyona girdim.Psikiyatr ,ilac tedavileri vs..biraz duzelince bıraktım herseyi…..ama bir iki ay sonra başa sardım yine…..Sonra bir gün enerjilerle calısmaya basladım, islamı arastırmaya basladım.Tasavvuf okudum derken son geldigim nokta, bilincaltı temizligi idi. Bunu surekli ve duzenli bir şekilde yapmak icin hipnoz ve telkin cd leri ararken sizlerle karsılastım.Daha bir hafta olmadı cd leri dinleyeli ama, o kadar harika hissediyorumki kendimi….Eski kendimi yeniden kesfettim.Yeniden icimde beliriverdi mutluluk,hayattan alınan haz,alınan bir solugun essiz guzelliği, icim cıvıl cıvıl kıpır kıpıır bu gercekten anlatılması imkansız bir şey……Bir zamanlar sahip olupda sonradan kaybettiğim cok degerli bir hazineyi buldum ben…..bu olumsuz degisikligimin bedelini 50 kilo alarak odedim ve ne denediysem zayıflayamadım ama ozellikle 2 gundur saglıklı besleniyorum ve bunu o kadar yürekten ,o kadar zevkle yapıyorum ki.
yaa anlatamıyorum yaaa….valla anlatamıyorum yasadıklarımı……ben yeniden doguyorum….yeniden dogdum ve yeniden büyüyorum…..
Bütün bunlar sadece cd lerden olabilirmi diyorum? Diye düsünüyorum. Neden olmasın ki? İnanc ve bilincaltındaki temizlik ……zaten bizde var olanın , cd ler aracılığı ile üstlerindeki cöplükleri temizliyoruz.Böylece gercek sahip olduklarımız su yüzüne cıkıyorJ)))) Belki birazcıkda olsa anlatabilmisimdýr,yukarýda bahsettigim COK la neler anlatmak istedigimi…
J)))) Belki birazcýkda olsa anlatabilmisimdir,yukarıda bahsettigim ÇOK la neler anlatmak istedigimi…Kadriye
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Herkese merhaba.Bu gün scriptlerde 8. günümdeyim ve bir \’SOSYAL FOBİ\’li olarak kendime inanamıyorum.Değişimler müthiş, ben ben değilim sanki üzerimdeki başka birinin bedeni. Eskiden(8 gün önce) mecbur kalmadan kimseyle konuşamazdım konuşsan bile elim ayağım dolanırdı ve çok fazla titriyordum,başım devamlı yere bakardı,istem dışı olarak gözlerimi o kadar kaçırırdımki insanlardan artık bedenimin kontrolüm altından çıktığını düşünüyordum,dışarıya çıkmak, bırakın gezmeyi iþim olduğu için bile dışarıda olmak, otobüse,vapura,tramvaya vs. binmek,kalabalık bir yerde yürümek,haksızlığa uğradığımda hakkımı aramayı bırakın çok basit bir konuda bile düşüncelerimi söylemek zorunda kalmak (bu listeyi daha da uzatabilirim) benim için resmen işkenceydi. Şu ana kadar iki kez psikiyatriye gittim.Son olarak bir ay öncesine kadar üç-üç buçuk ay kadar sürekli tedavi gördüm.Evet biraz rahatlıyor insan ama ben ne maddi olarak verdiğimin karşılığını alabildim nede sosyal fobiden kurtuldum.Yani kendi adıma söylüyorum hiç bir işime yaramadı sadece boşu boşuna kendimi maddi olarak sıkıntıya soktum.Artık gitmemeye karar verdikten sonra bu siteyle karşılaştım.Önce sitenin içeriğini biraz karıştırdış0m, ritmotransı anladıktan sonra kendimi birden scriptleri dinlerken buldum.Hayatımın bu kadar kısa sürede ve bu kadar kolay bir şekilde değişeceğine beni hiç kimse ama hiç kimse inandıramazdı. Sonuç olarak hayatım çok etkili bir şekilde değişmeye başladı0. En çokta kendime güvenim ve cesaretim arttı herkesin yüzüne bakabiliyorum.Vapurda ellerim titremeden,kasılmadan,başkalarının bana baktığını önemsemeden rahaaat rahat sigara içebiliyorum.Her yerde içimden geldiği şekilde hareket edebiliyorum,yolda yürürken kol hareketlerimi,adımlarımı sorgulamıyorum,otobüs duraklarının önünden geçerken artık benim için daha önemli olan şeyleri düşünüyorum, rahatlığın ve doğallığın tadını çıkarıyorum.Dolmuşlarda,marketlerde verilmeyen para üstünü 5 kuruşta olsa isteyebiliyorum.Hem de bütün bunları kendimden emin ve net bir şekilde yapıyorum. Darısı diðer sf\’lilerin başına diyorum. Biraz karışık oldu çünkü tamamen doğaçlama,içimden geldiği gibi fazla düşünmeden yazdım bunları. Biraz uzun oldu ama sizinle paylaşmak istedim. Buraya kadar okuduysanız teşekkürederim )
Atakan bey sizin hakkınızı nasıl ödeyeceğim ben…Murat
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Kadriye hanımın da dediği gibi başımda bir basınç, başımın ön tarafında daha çok alın kısmında bir baskı hisediyorum, sanki hiç boş yer kalmamış gibi geliyor smilies/smiley.gif.
Bu gün farkettiğim bir şey son bir iki gündür de eski suçluluk duygularımın yüzeye çıkmaya çalıştığını içten içe bana baskı yaptığını hissediyorum ama belli bir süre sonra geçiyor. Ayrıca yaşadığımı bile unuttuğum
beni üzen, sinirlendiren, bazı eski olayları da hatırlamaya başladım. Özellikle gece yatağa yattığımda gözümün önüne geliveriyor bende evet ya bunu da yaşamıştım diyorum
Belki de Kadriye Hanım ve sizinde dediğiniz gibi telkinler yüzeysel duyguları temizlesi ve derinlere iniyor ve bilinçaltım daha çok direnç göstemeye başladı. Hiç hatırlamadığım olayları da yüzeye çıkararak bu direnci kuvvetlendirmeye çalışıyor belki de , bunu da aşacağıma inanıyorum tabiki, sabır, kararlılık ve süreklilik ile
Bu konuda sizin ve diğer arkadaşların yorumunu bekliyorum.Çok aşırı alınganlık gösterdiğim durumlarda artık alınganlık göstermediğimi de farkettim dün gece. Önceden bazı durumlarda verdiğim tepkilerin benzer durumlarla karışılaştığmda değiştiğini gördüm. Daha kesin ve net tepkiler veriyorum artık olumlu yada olumsuz.Ama daha hala sabah sürünerek ve yorgun bi şekilde uyanıyorum
) Mp3lere devam….Bünyemdeki bütün olumsuz duygulardan kurtulacağıma inanıyorum, yukarda da yazdığım gibi süreklilik sabır ve kararlılık ile başaracağıma inanıyorum. Belki de ilk defa bişeyleri değiştirmekte bu kadar kararlıyım bunda yaşam kalitemi olumsuz etkileyen duygulardan bıkmam kadar telkinlerinde etkili olduğunu düşünüyorum.Bu fırsatı sunduğun için sonsuz teşekkürler Atakan bey,Sibaru
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
merhabalar,
daha önce mail sitesinde 4 kilo verdiğimden bahsetmistim. kilo vermeye devam ediyorum üstelik kendimi hiç zorlamadan. istediğim şeyden yiyebiliyorum,belki bunun formulünü bilmek isteyen arkadaslar vardir diye dusundum ve forumda paylaşmak istedim. bunu günlük kalori hesabı yaparak hallediyorum gunde 1200 kaloriyi gecmemeye calisiyorum, yedigim seylerin kalorilerini hesapliyorum ve boylece de istedigim şeyi yiyerek kilo verebiliyorum. Ancak bunun için yiyeceklerin kalorilerini bilmek gerekiyor. Aslında google\’da kalori tablosu vb. kelimelerle arama yaparsaniz yiyeceklerin kalorilerini görebilirsiniz. Bende de aslına aburcuburlardan kahvaltılıklara kadar pek cok yiyeceğin kalorisini gösteren bir tablo var ancak bilgisayarda kayıtlı degil. Şu yoğunluktan kurtulur kurtulmaz bilgisayara geçmeyi düşünüyorum o zaman sizlere bunu da verebilirim. Bu sayede sabah sucuklu yumurta ve iki dilim ekmek, öğlen sütlaç ve tavuk ve akşam atıyorum ıspanak yemeyi yiyerek, ya da sabah mesela, bir dilim tost, öğlen bi pors. döner ve akşam mantı yiyerek zayıflayabiliyorum. aaa bu arada bir de aksam 6\’dan sonra yememeye de ozen gosteriyorum sevgilerleBeatrice
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Son olarak, bugün itibariyle kesinlikle eminim ki artık dik yürüyorum ve yolda yürürken biraz eğilsem de hemen dik yürüme ihtiyacı hissediyorum, içimden bişey beni zorluyor sanki buna farkında olmadan dikleşiyorum, bir de eskiden çoğunlukla bakışlarım yerde olurdu bugün net bi şekilde konuşuyorum ki artık ileriye bakarak yürüyorum smilies/smiley.gif
Sibaru
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Merhabalar
Bende pazartesiden beri 3 adet telkinden oluşan listeyi dinliyorum.Bu cd \’lerin hazırlanmasında emeği geçen herkeze özelliklede Atakan\’a sonsuz teşekkürler, inanılmaz etkileri var bence.. Bu mp3 ler hakikaten çok başarılı…Ben 27.03 den beri gündüzleri işyerinde neredeyse sürekli olarak fonda ve akşamları yatma saatine yakın başlayarak tüm gece boyunca dinliyorum. İhtiyaçlarıma göre belirlediğim liste içinde yeralan konuların sonuçlarını aldığımı düşünüyorum. Bir defa daha sakin ve dolayısıyla kendine güvenli ve işbitirici hissediyorum. Daha önceleri fikir belirtirken çok inanarak hissetsem de yüksek sesle dile getiremediklerimi şimdi Sanki 2.2=4 gibi kesin ifade ediyorum. Yarım kalan birçok işimi tamamladım. Yeni başladığım birkaç projem var ve önceleri iki günde ya sıkılıp yada yok canım olmaz bu iş tutmazki deyip bıraktığım şeylere sıkılmadan ve ümitsizliğe kapılmadan devam EDİYORUM…Fiziksel etkilerine gelince kendimde hissettiğim şeyler hafiflik hissi ve dinçlik ama birlikte dinlediğim eşim sindirim sistemi ile ilgili sorunlarının da düzene girdiğini belirtiyor.Ayrıca çok enterasan birşey daha, ben ofiste bunları dinlerken masa arkadaşımda kendinde farklı şeyler hissettiğini belirtti Yahu sen ne dinliyorsun, ben bunları duydukça rahatlıyorum falan demeye başladı tabi hemen onuda konuyla tanıştırdım….Amma uzun oldu , neyse herkeze mutluluk ve huzur dilerim…..Mert
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Telkinleri ilk olarak 28/03 de dinlemeye
başladım biliyorsunuz, İlk mailimde de yazdığım gibi hissettiğim ilk şeyler
içimin huzurlu, beynimi sanki bomboşmuş gibi bütün yüklerden arınması gibi
olması ve ruhumun tam bir huşuğ içinde olması. Bu nasıl anlatılır bilmiyorum
gerçekten ama çeken bilir; sanki 50 kg lik bir çuvalı sırtınızda bir
taşıyormuşsunuz da bir anda sırtınızdan atıverdiğinizde ferahlar kalırsınız ya onun
gibi…
İki gündür de sanki yürürken daha dik yürüdüğümü hissediyorum. bununla ilgili kimse bana bişey söylemedi ama benim hissettiğim şey bu. Çok fazla değil ama genelde biraz öne eğik yürürüm genelde. İleride bu konu hakkında daha net konuşabilirim
sanırım.Bugün farkettiğim bir etki ise son geçmiş yıllarda yaptığım hatalar aklıma geldiğinde içimden bir sesin sanki \”onlar geçti, geçmişte kaldı artık onlar üzülmek anlamsız\” diyerek bana seslenmesi ve o olayın (yada hatıranın) aklıma geldiği gibi kaybolup gitmesi bi anlık bişey yani. Eskiden hatırladığımda bana çok fazla suçluluk
yüklettiren sürekli keşke dedirten bu hatıraların şimdi yok denecek kadar az ve
anlık bir sızıyla hatırımdan kaybolması.Son olarak dünyaya bakışımdan bahsetmek istiyorum.. Yani, son bi kaç gündür dünyaya daha farklı bakıyorum smilies/smiley.gif Daha inançlı daha hevesli ve daha coşkulu. Bunu içimde hissediyorum, hisseden bilir smilies/smiley.gif Eskiden
hiç bişey yapmayı canım istemezken bu gün yapmak istediğim çok şey var artık…
Size ne kadar teşekkür etsem az , biliyorum.Sibaru
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Gruba üye olalı yaklaşık bir hafta oldu. Scriptleri dinlemeye başlama tarihim de hemen hemen ayni ve artik bendeki degişimlerle ilgili yorumlarımı gönül rahatlığıyla yapabilirim. Bu yılın başında biraz sıkıntılı günler geçirmiştim ve bu günlerin ardından toparlanmam biraz zaman almisti. Ancak yine de kendimde iç huzuru yakalayamamistim. Bu cd\’leri dinlemeye basladigimdan beri kendimi cok iyi hissediyorum. Yeniden tütsü ve mum rituellerime döndüm ve yeniden bir seyler karalamaya başladım,yürüyüşlere ve uzun calismalara, yeniden dost sohbetlerine başladım. Üstelik zorunluluktan degil bütünüyle içimden geldiğinden. Aslına bakarsaniz şu an bunları yazıyor olmam bile bir gelisme. Çünkü bugüne kadar tanimadigim insanlarla hiçbir şey paylasmadimsmilies/smiley.gif dahasi da var, insanlardan inanilmaz iltifatlar aliyorum. Buna okulun dekanı da dahil. Bugün beni muhteşem bulduğunu söyledismilies/smiley.gif hep böyle neşeli canlı harika ol dedismilies/smiley.gif bi dee artik haftada bir gun bir kafede viyolonsel ve keman eşliginde siir okumaya baslayacagimsmilies/smiley.gif önceden böyle bi teklif gelseydi saniyorum reddederdim. simdi ise baliklama atladim. makalem ünlü bi dergide yayinlanacak ve yeni makale teklifleri aldim. bunlarin hepsi bu dinledigim mp3\’ler sayesinde mi oldu bilmiyorum ama ben bu yasam enerjimi bana yeniden kazandiranin bu site ve mp3\’ler olduunu dusunuyorum. bu siteyi kuranlar ve bu yazismalari başlatan arkadaslarin sicak yureklerine yurekten tesekkurler.
sevgiyle ve dostlukla kalın…Özge
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Bende bas agrısı ilk zamanlarda olmuştu ya da şöyle diyim aslinda olan şey baş agrisindan ziyade bir nevi doluluk hissi, basimin agir gelmesi haliydi.Gerci listede bu konular konusulmadan once bunlarin scriptlerden oldugunu dusunmemistim ve mevsim degisimine baglamistim ama mevsim hala degisiyor fakat su an o durumlar yok.Bir de başlarda(baş derken ilk zamanlarda manasindasmilies/smiley.gifaşırı yorgunluk durumu vardı ancak şu günlerde onda da gözle görülür bir azalma oldu.Viking
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Bu sabah uyku ile uyanıklık arasında daha önceden hiç düşünmediğim şeyleri düşündüğümü farkettim. tuhaf da geldi açıkçası. küçüklükten bir anı uyandı zihnimde. o zamanlar yaşadığım bir günde bir olay anında hissettiğim bir şey, o sırada orada olan insanlara bakışım ve onlardan biri hakkındaki o anki fikrim. bunu anımsadım.
bu uzun yıllarca kafa karışıklığına neden olan çözmeyi bir türlü başaramadığım düğümleri açan anahtar mıydı acaba? o kişiye hissettiğim o dile gelmemiş his/fikir… bunu ancak zaman gösterecek bence.
Çağla
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir
Bende üç gündür dinliyorum. Gece uyurken ve gündüz işyerinde dinliyorum baş ağrısı olmadı. Yanlız çevremdeki insanlara karşı daha cevap verici oldum. Kendimi tutamadan konuşmuş oluyorum..Daha dışaa dönük yaptığını düşünüyorum..Daha önceleri içime attığım şeyleri (karşımdakini kırmamak için ) şimdi dışarı yani karşımdaki insanlara tepkimi vererek sakınmamış oluyorum Sonra biraz şaşkınlık oluyor nasıl söyledim şeklinde.. Tam bir agresiflik değil ama ona yakın diyebilirim. Belki neler olduğunu anlamam için biraz daha dinleme süresi devam ettirmem gerekiyor.
Emeğiniz için çok teşekkür ederim..Suçluluk hissi, kendine güven ve sınav telkinlerini gündüz dinliyorum. gecede sadece suçluluk telkinini.. kilo problemi olmadığı için onu eklememiştim..Ama tekrar imkan olduğunda onu ve tek birleştirdiğiniz telkini de ekleyerek dinlemek istiyorum.Lebibe
——————————————————————————————————————————————————————-


Yazan Misafir,
Ben uyurken hiç dinlemedim.Basagrisi gibi bir sıkıntımda olmadı.Fazıl
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
iyi günler Atakan Bey, yoğun çalisiyorum ancak elimden geldiğince telkinleri 5 gündür dinlemeye çalışıyorum. Bazen sadece gündüz dinliyorum, akşamları yatmadan önce, dün gece ise uyurken dinledim, yalnız bluetooth ile telefona attığım dosyadan dinledim ses oldukça net geldiği için bir sorun olmayacağını düşündüm. Hiç baş ağrım olmadı hatta kendimi daha rahat hissediyorum. Ancak son iki gündür kendimi gergin ve hassas hissediyorum. Bu durumu ise zaman zaman yaşadığım işle ilgili problemlere bağlıyorum.
çalışmalarınız için size teşekkür ederimTugba
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Ama ben de birkac gündür bulantı var benimde başım ağır dorusu belki yüzyüze geldigim eskiiii duygular açığa çıkıyor biraz da durgunlaştım ama şunu söylemeliyim ki bir topluluga girdigim zaman ilgi cekmeye başladım galiba ilginç….
birde eskiden ne yapsam çocuklarima söz geçiremezdim buna köpegim de dahil beni hic takmazlardı aaa bir baktım onlar bile beni dinlemeye basladi hahahah
Sevgiler bakalım daha neler olacakFiliz
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Atakan Bey,
NLP ve hipnoza olan ilgim yaklaşık olarak 2 yıl önce
başladı.Sizin gurubunuzu da tesadüfen keşfettim ve
sevinçle karışık heyecan duyduğumu itiraf etmeliyim.
Subliminal kayıtlarınızı kullanabileceğimizi
öğrendiğimde hem çok memnun oldum hem de çok şaşırdım.
Gönüllü olarak sağladığınız olanaklar için teşekkür etmek istiyorum.Bendeki etkilerine gelince:Ben de bir kaç arkadaşın dediği gibi kesinlikle artık
dik yürüyorum.içimden dik yürümek geliyor.Kendimi daha
iyi hissediyorum.TeşekkürlerFazıl
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Belki burada bahsi geçmese dikkat etmezdim ama bugünkü dinlemelerimin bana katkısı dik yürümek !!!sanki sırtımda bir yük vardı da kalktı hep olması gereken buymuş gibi…Çağla
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
MERHABALAR BEN BU TELKİNLERİ 2-3 GÜNDÜR DİNLİYORUM VE GERÇEKTEN FARKLILIKLAR GÖRDÜM. BEN BUNA İNANMIYORDUM COK TEŞEKKÜRLER
Alime
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir
Mehrabalar
kendine güven – suçluluk duygusu – topluluk içinde konuşma mp3lerini yaklaşık 1 haftadır dinliyorum.. Etkilerini yavaş yavaş görmeye başladım. Örneğin; bugün sınav olduk. Hoca bana kağıt vermeyi unuttu. Anfide yaklaşık 100 kişinin arasında- \”hocam bana kağıt vermediniz\” diye bağırabildim. Bir sosyal fobili olarak bu benim için çok zor bir şey. Ayrıca gün içerisinde de çok rahattım.. Pek fazla anxiety hissetmedim.Nerde bir hafta önceki \”ben\”, nerde şimdiki \”ben\”.. Tabi bütün bunlar bu mp3 ler sayesinde.. Atakan Bey\’e çok teşekkürler..Cem
——————————————————————————————————————————————————————-

——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Benim de sindirim sistemimin daha sıkı daha iyi çalışmaya başladığını bundan önce yazmıştım smilies/smiley.gif
Sanırım sizin de dediğiniz gibi, beyin kendini meşgul eden ve strese neden olan birtakım düşüncelerden kurtulurken kendini vücudun düzensiz çalışan sistemlerini düzenlemeye yönlendiriyor. Nasıl ki stres vücudun dengesini bozuyorsa, stresten kurtulmaya başlayan vücudun da normal çalışma düzenine dönmesi de normaldir sanırım. Tabiki bu bilimsel bi açıklama değil sadece bünyemde meydana gelen değişmeye kendi yaptığım bir yorum smilies/smiley.gifSibaru
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan tuncay,
Ben sitedeki mzii alam창yorum. Bana hemen yardm gerek. 😕
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Kendini geliştirme, kendine güven, suçluluk ve sorunlarından kurtulma hakkında birçok şeyler okudum, birçok kişiyle özellikle de psikolojik danışman olan bir tanıdığımla da uzun uzun konuştum. Her okuduğum yazı yada kitaptan ve her konuşmadan sonra içime bir güven ve huzur duygusu geliyordu evet, belki kendimi
koşullandırıyordum yazılanlardan yada dinlediğim sözlerden ama neden bu
duygular en fazla ertesi gün uykudan uyandığımda kaybolup gidiyordu ve ben
eski halime dönüyordum.? Ayrıca bilenler bilir; kendine güven ve başarı vs.
konularında her okuduğum yazıya , konuşmalarda söylenilen her söze \”ama\”
ile başlayan, olumsuz bir cevapla karşılık veriyordum.Yani her iyi
öneriye bir olumsuz cevap muhakkak buluyordu beynim.
Ayrıca, annemin dün bana son bir haftadır değiştiğiimi söylemesi artı bi
güzellik smilies/smiley.gif
telkinlerin bende başarılı olmasındaki en büyük etken ise benim onları
duymamam buna eminim. Eğer duysaydım kesinlikle beynim gene bi olumsuz cevap
bulur ve sindirirdi onları smilies/smiley.gif sucluluk telkkininde sesler geliyor alttan ama
iyice kısınca çok az muzik duyuyorum ve hic ses
duymuyorum.
Bundan önceki yorumlarımda değişimlerimi hissettiklerimi anlattım ve en
güzeli bu güzel hislerin bu değişimin, uyandığmda kaybolmadığını görmek
Sibaru

——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Ancak emin olmamakla birlikte şöyle bir etkisi olduğunu düşünüyorum ;
bağırsakları çalıştırıyor. Yani neredeyse zayıflama çaylarının yaptığı etkiyi yapıyor diyeyim, sen anla
Esra
——————————————————————————————————————————————————————-
Bende ki Etkiler
Yazan Meral,
Herkese merhaba;
Bir süredir telkinleri dinliyorum. Telkinlerin grup üyelerindeki ve bendeki etkilerini de düzenli takip ediyorum.
Bendeki etkilerini gruba aktarmadan önce daha uzun bir süre sonuçları gözlemlemek ve ardından paylasmak istemiþtim. Sanırım çalışma alanım gereği bendeki sonuçları bilimsel acidan da desteklemek istemistim. Ama su an etkilerini bir an önce paylasma kararı aldım.
1) Telkinleri ilk dinlemeye basladigimda bende bas agrilari olusuyordu. Ama artık olmuyor. Bu daha bendeki bazý olumsuz düsüncelerin ayıklanması ile ilgili olduğunu sanıyorum.
2) Son bir hafta-10 gündür eskiye nazaran daha gergin ve sinirliyim. Özellikle iş ortaminda. Ama bunu hakkımı daha iyi savunma anlamında gerekli olarak görüyorum. sunu fark ettim: Daha önce yapmayı kabul ettiğim bir çok işii artýk eskisi gibi hemen kabul etmiyorum. Özellikle direkt benim görevim değilse…. Veya benim görevim oldugu kesin değilse. Daha çok itiraz etmeye başladım. Bu da bence gerekiyordu.
3) İş konusunda zaman kaybýna ve düzensizliğe tahammülüm azaldı. Sanırım düşünme ve iş yapma süratim arttığı için artık zamanımı çalan ve beni yavaşlatanlara tahammülüm azaldı. Mesela, Cuma günü bir çalismanin planlamasını yapıyordum tam iki saatimi buna harcadım ve sonra verileri bana veren kisinin bana eski dökümanları verdiðini fark ettim ve o zaman çok sinirlendim ve şunu söyledigmi hatırlıyorum \”benim deðerli iki saatim gitti… Bu iki saatime yazık degil mi?\” Daha önce olsa yine bir seyler söylerdim ama sanırım bu kadar net konusamazdim.
Bunu sizlerle paylaþmak istedim
Meral HN
Psikolojik Danışman
——————————————————————————————————————————————————————-
Baş Ağrısı ile İlgili
Yazan Meral
merhaba arkadaslar
bazi psIkolojik yaklasimlarmlara göre hastaliklarin psIkolojik karsiliklari vardir bas agrisi ve mide bulantisi da da bunlar arasinda. bu belirtiler telkinlerin ise yaradiklarinin belirtileri. daha dogrusu kisiide bazi seyleri aktif hale getirdiginin, bazi seyler degistirdigini ve gecis surecinin gostergesi. taslar yerinden oynamaktadir, yeni duzen de henuz tam olarak olusmamaktadir, fakat yeni duzene dogru bir gecis soz konusudur. iste bu belirtiler su an bence bu gecis doneminin gostergesi…
mide bulantisinin farkli psIkolojik karsiliklari vardir, her kiside ki anlami farkli olabilir. bununla birlikte genel olarak bir cok kiside yeni bir fikri, yasantiyi kabul etmeye karsi direnci, yenilikten korkmayi sembolize edebilir… (buna \”korku\” degildee \”cekinme\” de diyebiliriz.)
ki sanirim bizlerdeki karsiligi bu olsa gerek. bizdeki diyorum cunku bendeki degisiklikleri yazarken mide bulantisini yazmayi unuttugumu fark ettim. mide bulantisi bir kac gundur artik yok. sanirim bu yuzden yazmayi unutmusum.
Meral hn
Psikolojik Danışman
——————————————————————————————————————————————————————-
sindirim sistemi
Yazan Seil,
slm bende de telkinleri dinledikten sonra başağrısı oluştu. Ancak ardardınabirçok kez dinledim. Sonra başım ağrıyınca çekindim ve bir daha dinlemedim. Bu belirtilerin iyileşmeyle birlikte oluşmasına sevindim. Ayrıca sindirim sisteminin de gerçekten iyi çalışmasını sağlıyor bu telkinler.. Onu da kendimde gözlemledim..
Eğer bu belirtiler telkinlerin işe yaradığını gösteren belirtilerse o zaman dinlemeye devam edeceğim. Hepinize kucak dolusu sevgiler
Seçil
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Sevgili Atakan ve sevgili Arkadaslar tekrar merhaba ;
ben bu telkinleri dinlemeden önce enerji hapı alıyordum,hergun altıtane valla kutunun üstünde oyle yaziyor \”6 taneye kadar içebilirsiniz\” diye bende alıyordum yerimden kalkacak halim yoktu simdi bir enerji bir enerji sormayın, bu arada geceleri dinlemek için de allem edip kallem edip eşime taaa kilerde olan küçük hoperlörü buldurttum \”niye istiyorsun bunu\” deyincede sen bul ben geceleri müzik dinlemeye karar verdim dedim , ama daha önce ona söz etmistim subliminal filan diye aa ben biliyorum dedi onlari reklamlarda kullaniyorlar değil mi filan dedi evet dedim neyse telkinleri dinleyecegimi bilmiyor hala da söylemedim iste; diger bir tescil beni bekliyordu ….. Esim türkçe küfürlerden başka kelime türkçe bilmez ama kulak dolgunlugu vardır, bir gece dinledik ama o yatarken televizyon izler ben sen izle canim televizyonunu dedim ve cok kısık sesle ben ve o (O farkinda olmadan garibim ) dinledik ….. Iki gecedir çaktirmadan dinliyoruz bugün sabah neler oldu neler ben mixer\’i kirdim adam da tık yok , polislik bir davamiz vardi ( guya ben araba cizdirtmisim haha yalancilar yapmadim ama yaptın diye birileri yalanci şahitlik yaptı almanya\’da ırkçılık diz boyu benim araba yabancı plaka diye o adamı yakalarsam ona da dinletecegim) bugün sigortadan mektup geldi para odeyin diye benimkinde yine tık yok… Bende gülümseyerek ama bunlar Türkçe ya sen nasıl anladın yahu diye bütün gün dolandım durdum … Çocuklara da dinletiyorum onlarda pek türkçe bilmez ama eşimiden daha iyidirler , kızım sabırsızlıkla su altını ıslatma telkinini bekliyor ben daha sabırsızım enerjimi camasır makinesi valla tüketti gitti ….Bir alfa kanallı camasir makinesi uretsinler diye bekliyorum camasırları kanaldan biz iletsek geriye temizlenmis olarak gelse yada düşünce gücüyle bir temizlesek bir temizlesek ap ak olmaz mi olur olur ilisyon camasirlar ne olacak….Saka bir yana gercekten inanamadim ya bu nasil oldu adam türkçe anlamadıgı halde bir tatlılaştı ki sormayin gitsin…Filiz hanım
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir, Şubat 07, 2007
Kızkardeşim kilo verme scriptni dinliyor ve canım birşey istemiyor diyor..Markette abur cuburlardan resmen kolundan tutup cekerdim,şimdi bakmıyor bile….smilies/smiley.gif))))))
teşekkür ederim…Eylem
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
kilo verme mp3
Sayın yetkililer kilo verme mp3\’nü çok beğendim harika bir parça ile hazırlamışsınız ve sıkılmadan defalarca dinliyorum .Mümkünse diğer mp3\’lerinizi de bu müzik yada benzeri popüler bir parça ile(slow tür de olabilir) hazırlarsanız memnun olurum bu arada telkinleriniz müthiş faydalı abur cubur şeyler yeme yada açlık hissim hemen azaldı akşamları özellikle yemeğe saldırmıyorum gayet ölçülü yiyorum ve içimde bir ses limit doldu diyor ve çatalı bırakıyorum çok teşekkür ederim.Saygılarımla…çelikbudak
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Merhaba,
2 gündür özelikle gündüzleri 2-3 saat kadar telkinleri dinliyorum (sürekli kısık sesle arka planda çalıyor) İlk gün,gece dinlemiştim ertesi gün başağrısı oldu. Sonrasında ise geçti kendiliğinden, acıkmadığımı farkettim, az birşeyler yiyor ve doyuyorum, ayrıca kendimi iyi hissediyorum. Hayatın akışını izleme ve uyumlu olma, yaşamın sunmakta olduklarını farketme yetimde gelişmeler oluyor.Ayla
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Merhabalar.. Çalışmalarınız için sizi kutluyorum.. 3 gündür kilo verme, kendine güven ve sosyallik telkinlerini cd\’ye çektim ve dinliyorum hem de gece-gündüz… Artık fazla bir şeyler yiyemiyorum, midem bulanıyor.. oysa tüm hırsımı yemek yiyerek çıkarıyordum ben.Bir de bu dinlediklerime depresyonu da eklemem gerekiyor sanırım,biraz fazla gerildim de smilies/smiley.gif) yani bir düşünceli bir karamsar oldum.. Garip rüyalar görüyorum.. Daha sonra size yine yazıcam ..Aysun
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Merhaba arkadaslar..
1 haftadan fazladır sadece gündüzleri topluluk karşısında konuşma mp3\’ü dinliyorum..Heyecanlı biriyimdir.Heyecanımda sesimden belli olur.sesim inceleşir ve titrer..Dün tüm gün boyunca dersim vardı.2 tane sunumum vardı.2 sunumumda hiç ara vermeden 2\’şer saat süreyle sundum ve sesim titremedi.Geçmiş anlatımlara nazaran da bir heyecan hissetmedim.Sonucunu dışardan görenlerden de yorum aldım,dinleyenler hiç sıkılmadı ve hatta tebrik ettiler beni !.. Yani etkisini gördüm …Heyecanlanmayarak ve sesim titremeyerek…….. Teşekkürler Atakan bey ve diğer emeği geçen arkadaslar..Gönül
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir
Sayın Atakan Bey;
Ben sitenizi birkaç gün önce keşfettim. Mp3’leri indirdim geceleri hariç sürekli dinliyorum. Daha 4. günde olmama rağmen kendimde birtakım olumlu değişiklikler hissetmeye başladım. Bence siz; size gelen olumsuz eleştirilere lütfen kulak asmayınız. Yapmakta olduğunuz şey gerçekten takdire şayan. Lütfen diğer scriptler için de mp3 hazırlayın. Sabırsızlıkla bekliyorum.. Sevgi ve saygılarımla…
Murat
——————————————————————————————————————————————————————-
Depresyondan kurtulma
Yazan Misafir,
merhaba,
bu siteyle tesadüfen karsilaştim,önce biraz süpheyle yaklastim ama kilo verme ,kendine güven ve sucluluk duygusuna karsi olan mp3 \’lerde ses arka planda duyuluyordu. Bunu duyunca içim rahatladı ve dinlemeye basladim.İnanarak dinledim.Şu ana kadar iki gündüz ve bir gece dinledim.Ardarda tabiki ve olanlara inanamiyorum.Azıcık yiyorum,tatlılar aklımdan geçse bile kısa sürüyor.Kendimi iyi hissediyorum,gülümsüyorum.Bukadar kisa zamanda etkisi olur mu bilmiyorum.Ayrıca gercekten bende dik yürümeye baslayanlardanım.
Atakan bey,
umarım yakın zamanda depresyondan kurtulma scriptine mp3 seklinde ulasabiliriz.
İnanin bu cok fazla insana faydali olabilecek birsey.Bu kadar emek harcadığınız için
çok tesekkürler.Melis
——————————————————————————————————————————————————————-
göz temasından artık kaçmıyorum
Yazan Gl,
Ben hazırlamış olduğunuz telkinleri buraya yazdığı ilk günden beri sürekli dinliyorum, fakat hiç kesintisiz dinleme imkanım olmadı. Bu süre sonunda hayata daha iyi baktIğımı , insanlarla arasında ki davranışlarımda daha rahat olduğumu ve özellikle göz temasýnda önceki kadar çekingen olmadığımı hissediyorum. kendimi kötü hissettiğim zamanlarda diyeyim insanlarala konuşurken gözlerinin içine fazla bakamam, sanki gözlerime bakarken benim o an hissettiðim olumsuz duyguları görüverecekmiş gibi, şimdi daha rahatım bu konuda, gözlerimi önceki gibi kaçırmıyorum.. biz bu telkinleri işyerimde odamı paylaştığım bir arkadaşımla beraber dinliyoruz. o konuyu tam olarak bilmiyor, mp3 lerde psikolojik telkinler olduðunu onada anlattım bu arkadaşımda bu müziklerin dünyaya daha güzel bakmasını sağladığını ifade etti bana.
Gül
——————————————————————————————————————————————————————-
Yaşadığım il gözüme farklı gözüktü
Yazan Eda,
En son dinledigim ego güçlendirici telkin ile ilgili hissettiklerimi yazmak istedim.Sizde değişiklikler varmı bilmiyorum fakat bende var.Tüm gün dinliyorum.yazı yazarken.dun
Bankada kuyruk beklerken dışarıyı farklı bir gozle gordum..Cok enteresan geldi ..Hani bilmedğiniz bir ile gidersiniz de tanıma amaçlı incelersiniz o şekilde..Halbukİ yıllardır bu ildeyim aynı sokak aynı dukkanlar..Birde gun boyunca depresif halým olmuyor..Eskisi gibi sıkıntı yasamıyorum.Sebepsiz huzursuzlugum azaldI .akIıma gelmiyor bile.. .Sebepsiz içim dolardı ağladığımı bile hatırlarım ama artık tık yok.
EDA
——————————————————————————————————————————————————————-
pazartesi sendromu
Yazan WERTHER,
Atakan Bey, siz bir harikasınız
Suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinleri dinlememin bu gün
beşinci günü (aslında artı iki gün daha dinlemistim gece gündüz
dinlemediðim için o iki günü saymıyorum)Hani pazartesi sendromu vardır, çalışan insanların, bu gün de mi işe
gideceðim, ne çabuk pazartesi oldu, kalkmam lazım, çok uyudum, ama
uykumu alamdım ki, hadi kalk artık, beş dakika daha yatayım, beş
dakika daha, eyvah yarım saat olmuş, geç kaldım, başım ağrıyor,
uykumu da alamdım diye söylene söylene kalkardım, hem de
pazartesileri değiil her sabah aynı işkenceyi yaşıyordum.Suçluluk duygusu ve ego güçlendiriciyi bir kaç gün dinledikten sonra
her sabah saat çalmadan çok önce uykumu almış dinlenmiş bir şekilde
uyanıyorum , böyle kendimi çok mutlu hissediyorum.Boşaltım ve sindirim sistemlerinde önemli ölçüde değişiklik var,
düne kadar saatte bir tuvalete gidiyordum, neredeyse tuvalete
karargah kuracaktım, neyse ki bu gün bir düzene oturuyor gibi, baya
azaldı tuvalete gidip gelmelerim.
WERTHER
——————————————————————————————————————————————————————-
dişleri kenetleme sorunu
Yazan neseli,
doğrusunu isterseniz bu kadar kısa sürede böle bi etki olacağını düşünmüyordum.Uykuya dalma aşamasında sorun yaşıyorum çoğu zaman kendimi dişlerimi birbirine kenetlemiş vaziyette yakalıyorum.Sürekli bi kasılma hali yanii.Ama sadece bi kaç saat dinlemeyle bile aştım bu sorunu tabii gece boyuncada dinliordum
tşklerrr
——————————————————————————————————————————————————————-
MRB
Yazan DENZ1983,
ÇOK ETKİLENDİM BENDE KENDİME GÜVEN DUYMAMI OLUŞTURACAK MP3 İSTİYORUM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan Misafir,
Allah razi olsun sizden bende de olumlu yonde gelismler oldu.tesekkurler.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan gecikmez
3-4 gündür dinliyorum ve cok faydasını gördüm bendeki değişiklikler
kendime güvenim arttı,korkularım yok olmaya başladı
herşeyi olumlu düşünmeye başladım,artık karamsarlık yok mutsuzluk yok
——————————————————————————————————————————————————————-
sabrl olun
Yazan kadirayvaz,
Telkinleri 1 aydır dinliyorum:Etkilerini yavaş yavaş görmeye başladım.sizlere tavsiyem acele etmeyin.Atakan beyin dediklerini yapın.Kendinizde mutlaka değişiklikler göreceksiniz.
——————————————————————————————————————————————————————-

Yazan doymaz,
bende artık kendimi çok mutlu hissetmeye başladım acaba insanlar ne düşünür diye düşünmeden rahatça kendime güvenerek konuşabiliyorum. ama insanlar daha sinirli oldugumu söylüyorlar olsun daha öncekilerine saysınlar .bendeki etkileri inanılmaz hem sigarayı bırak hem kilo ver hemde kendine güven .burası adını hakeden bir yer hayatım degişti. bende hep hayatımın degişmesini çok istemiştim zaten.benim için çok kolay ve çabuk oldu
müzeyyen

54 YORUMLAR

 1. Barış UNAN

  Telkinlerinizi dinledikten hayatımda çok ciddi değişiklikler oldu. Gözlem yeteneğim, kişilerle iletişimim, insanlara yaklaşımım yani kısacası her şeyim değişti. Çok teşekkür ederim.

  http://www. estetikdisklinik.com/

 2. zeyzey

  Merhabalar..Bende 10 gün kadar netten ücretsiz telkinleri indirip dinledim..Sonra Atakan beyle çekirdek inanç çalışması yaptık..özel cdlerimde geldi,dün gece eşim,3 yaşımdaki kızımla gece boyu birlikte dinledik..Panik atak ve anksiyete problemim vardı..Ama şu an o kadar umutluyumki 8 yıl aramalarım sonuncunda,şifamı buldurdu Rabbim inanıyorum!Çok daha iyi olacağım! Arkadaşlar kesinlikle bugün ne yaşıyorsak bilinç altımızdaki olumsuz düşünce kalıplarından!Gelişmeleri yazacağım herkese umut olsun,sevgiyle kalın..

 3. Poyraz

  Merhabalar. Geç te olsa bu siteyi buldum yaşım 22. Malesef yaşadığınız birçok sıkıntıyi bende yaşadım. İlişkilerde olsun topluluk içinde olsun hep bir çekingenlik utangaçlık kendini ifade edememe. Şimdi bu siteye rast geldim ücretsiz olanları indirdim. Birde atakan beyden geçmişinden özgürleş adlı isme özel cd siparişi verdim . Bu gün 3. Günüm olacak. İlk gün durduk yere baya asabilestim idi şimdi sakinim Bişeyler sanki değişmeye başladı ama zincirler belirgin hâlâ. Bakalım hayırlısı bende işe yaramasini temenni ediyorum. Tek umudum şimdilik bu cdler. . Hayırlı geceler herkese . Başta atakan beye ve arkadaşları Abdullah canitez ve özlem hanıma çok teşekkürler böyle çalışmayı ücretsiz yayınladıkları ve ilgilendikleri için ?✋

 4. Kader

  Ben bir şekilde geleceği görebiliyorum, hissedebiliyorum. Bunu yeni anladım. Dün gece gücümü keşfedebildiğim için çok mutlu oldum ama yakınımın ölümünü görürsem diye çok korktum ve dün gece annemin öldüğünü rüyamda gördüm sizce bu korkarak yattığım için mi yoksa haber mi veriliyor

 5. Aygul sancak

  Kilo verme telkin cd sinden istiyorum. Çok tesekkurler

 6. Ozan yıldırım

  Kardeşim madde bağımlısı bide takıntılı sizden yardım istiyorum nasıl kurtarabilirim yardımcı olurmusunuz tesadüfen buldum bu siteyi ?

 7. Pınar ilhan

  Yorumları okudum tesadüfen denk geldim.lütfen bende yararlanmak istiyorum cd’den

 8. Tubanaz

  Ücretsiz zayıflama telkininden bende yararlanmak istiyorum, sevgiler

 9. Sami Toprak

  Ben kullandım. Özellikle karizma ve özgüven konularında çok etkili oldu

 10. Anonim

  Artik bitmis bir haldeyim hjc bir ilac bile agrilarimi dindirmiyor

 11. seher zumrut

  Fibromiyalji icin hangi cumleleri kullanmam gerek

 12. yahya

  telkinleri indiriyorum ama her defasında aynısı indiriliyor bu konuda bilgi verir misiniz?

 13. BAĞIMLILIK BİTTİ:)

  Ben yıllarca esrar hap bağımlısı olarak yaşadım.Sonra telkinlerle tanıştım.Uzun bir süre telkinleri dinledim.Belki bir yıl sürekli telkin dinledim.Çekirdek inanç çalışması yaptırdım,ücretsiz telkinleri dinledim,özel ücretli telkinlerde aldım.Ayrı ayrı konularda yaklaşık 35 telkin dinledim.Esrar bağımlılığından kurtul telkinide vardı yanlız nedense onu hiç dinlemiyordum 🙂 Fakat birgün baktımki ben artık bağımlı değilim.İçimde yaşama karşı büyük bir istek varolduğunu sağlığıma çok değer verdiğimi gördüm.Bağımlılık insanı mahveden birşey ve ben artık hiçbirşeye bağımlı değilim.Arada esrar kullanımım oluyor yeminle 2 ayda bir.Ama ben bağımlı değilim.! Bağımlı olanlar,hemen hergün hayatı esrar yörüngesinde geçenler ne demek istediğimi çok iyi anlarlar.Suan bağımlılıktan o kadar kurtuldumki bir insan niye bağımlı olur diye garipsiyorum.Ama tabiki biliyorum…Bağımlılık aslında bilinçaltındaki sorunların dışavurumu.Mesela anne-babayla ilgili problemi olanların çoğu bağımlıdır.İster esrara ister başka birşeye.Mesela bastırılmış duyguların çoksada bağımlı olabilirsin çünkü o şekilde bilinçaltı kebdini rahatlatıyor vs vs. Bağımlılıktan kurtulmak isteyenler önce bilinćaltındaki eksiklikleri çözsün sonra olay kendiliğinden halloluyor.Ana sabır ve proğramlı dinlemek şart.Teşekkürler atakan bey.Bir bağımlıdan ayık yaşamı seven birisi oldum.Ve artık kafagüzel halinden nefret ediyorum…Hayata fresh bakıyorum :)))

 14. özge karaman

  Bugün 2. günüm. 5.30 da uyandim. Üstelik çok dinç bir sekilde. 2 gecedir degisik rüyalar görüyorum. Cok once yaşanmiş ama pisman oldugum seyler bunlar. Coktan unuttum sandigim seyler. O an ne yasadiysam tekrar yasadim bu gece. Bu normal bir sey mi? Gece surekli kotu anilarimla boğusuyorum. Bu yuzden sabahlari biraz mutsuz uyaniyorum. Ama hemen geciyor. Yaklasik 2 senedir nedensiz bir mutsuzluk, melankolik bor hava icerisindeydim. Bu iki gunde sanki daha mutluyum. Bilemiyorum. Belki de psikolojik olarak kendimi sartlandiriyorum. Bu arada artik daha az yiyerek doydugumu farkettim. Simdilik bu kadar ilerleyen gunlerde degisik seyler kesfedersem yazmaya devam edecegim. Her sey icin tesekkurler;))

 15. zehra

  ben daha 2gün oldu siteyle tanışalı 15 yıldır şiddetli panik atak ölüm korkusu anksiyeteyle boğuşuyorum 34 yaşındayım yedi buçuk aylık hamileyimhamilelik zor ilaçları bıraktığım için açıkçası çok umutlandım bana ne önerirsiniz

 16. Ali

  Bu insanlar iyi insanlar.Burda yazılan etkileri bende gördüm bende şükranlarımı sunarım.Elinize yüreğinize sağlık.

 17. aslan

  Sosyal fobi ve takıntı rahatsızlığı olup ta SOSYAL FOBİ SET alan kimse var mı?
  Sosyal fobisi olan arkadaşlar lütfen yorumlarınızı yazın.Böylelikle daha hızlı ilerleriz

 18. misafir

  Merhaba arkadaşlar,

  Sizlere motivasyon olması açısında yazıyorum bu satırları. Çok küçük yaşlardan başlayan kendime güvensizliğim, topluluk içinde konuşamama gittiğim psikologların söylediğine göre babamın bana bir hediyesiymiş. Kendisi çok mükemmeliyetçi olduğu için bilinç altımda hep kendimi eleştiren, insanların ne düşüturndüğüne önem veren birisi oldum. Özellikle ergenlik döneminde tavan yapan güvensizliğim panik ataklara dönüşmüştü. O zamanlar böyle siteler yoktu. İnternette forumlarda dolanırken birisinin sosyal fobi ile yazdığı bir yazıyı okumuştum. “ne yaparsanız yapın sosyal fobiden kurtulamazsınız”diyordu. O zaman çok demotive olmuştum. Sonrasında bundan kurtulmak için ne gerekiyorsa yapacağıma söz verdim. Çok zorluklar çektim. Bir yılımın her gününü ağlayarak geçirdim. Ama en sonunda üniversitede okuduğu bölümümde bölüm başkanı, iş yerinde yönetici, sosyal bir çevrenin en aranılan insanı, doğumgünlerini minimum 20 kişiyle kutlayan birisi, oldum. Nasıl mı oldu bunlar? Korkularınızın üstüne gidin. Her korktuğunuzda üstüne bir tuğla daha koyuyorsunuz demotivasyon olacağınız sebeplere. Düşünce sisteminizi değiştirin. Bunun en hızlı yolu meditasyon ve telkin cd’leri. bizim zamanımızda yoktu veya ben bulamadım ama ben meditasyon yapardım. Hayatta her düşünce sistemine sahip olmak mümkün onu sadece beyninizde tekrar edip inanmanız gerekiyor. Bunun yanında sizi motive edecek başarılara ihtiyacınız var. Kendinizi okyanusa atmak gibi ama bir kere başardınız mı gerisi geliyor. birde bunları yaparken hayatı ve insanları sevmeyi sakın unutmayın. Hayatı severseniz onun da sizi sevdiğini göreceksiniz. Hepinize bol şans ve inanç diliyorum.

 19. vhde

  1 yıl oldu cd geldi dinledim ve kendimi harika hissediyorum mutluyum farkındalık yaratıyor sanki herşey güzel görünüyor güzel düşünüyorsun teşekkür ederim atakan bey ve abdullah bey :))

 20. Anonim

  kesinlikle her yönden pozitif bir etkisi var,alışkanlık oldu dinlemeden duramıyorum

 21. Gamzee

  tesadüfen internette gezinirken keşfettim.kendimdeki gelişmeleri gözlemleyebiliyorum.teşekkür ederim.atakan bey ve bu telkinleri hazırlayan arkadaşlardan allah razı olsun.bizlere ışık tuttuğunuz için teşekkürlerr..

 22. masor_engin

  telkinleri dinledigim ikinci gecem bugun,
  iki gundur gecelı gunduzlu telkinleri dinliyorum hatta bunları yazarken dahi suan dınlıyorum
  ve yazıyorum…

  telkinlerin, suana kadar bende ki tesiri,
  sinir bozuklugu yaratması, sakinleştirmesi
  baş agrısı halsizlik, mide ağrısı,
  duygularımda ve duygularımda ve düsüncelerimde belirsizlik…

  suan ki ruh halim ego ve suçlulukları dinlerken biliyorum bunu kendime yapmamam gerekiyor, ama suan kendimi gözümü göresim yok..

  fakat buna rağmen bukez pes etmek ve ertelemek yok…

  kısaca bendeki sorun… mukemmelliyetçilik ve suan bunları yazarken bile seçici olmam,
  çekirdek inancımda taşıdıklarım ve yaşadıklarım.. sanırım gelecek kaygısı yaşamama neden ve insanlar üzerinde etkili olma istegim, çok fazla unutkan olmama ve dikkat dagınıklığı yaşamama neden oldu…

  son olarak atakan beye ve tüm çalışanlarına tşekkür ederim…

  herkeze iyi geceler…

 23. Akkoca 22/01/2014

  Öncelikle emegi gecen herkese teker teker tesekkurlerimi iletmek istiyor ve bende kendimde görmüs oldugum desiklikleri sizlerle paylasmak istiyorum. Bu siteyle yaklasik bir hafta önce tanistim ve son üc gündür ego gûclendirici ve kendine güven telkinlerini is yerinde 8 saat dinliyorum.Degisimler simdiden inanilmaz. Arasira dik yürüdügümün farkina variyorum,insanlarla daha cok göz temasi yapiyor ve kendimi daha rahat ifade edebiliyorum.Suan yasim 25 in sonlarinda ve bu site 2006 dan buyana faliyetteymis, tanismamiz biraz gec oldu ama zarardan ne cabuk dönersek kardir degil mi?:)Yakinda kafamda belirledigim cdleri siparis edecegim ve gelismeleri paylasmaya devam edecegim .Atakan bey basarilarinizin devamini diler,sonsuz sükranlarimi sunarim. Selamlar

 24. serkan

  size çok teşekkur edyorum panık atak cdnız aldım..ılk basta param bosuna gıttı dıye dusundum sonra sureklı mp3 lerınız dınledım ve en sonunda panık ataktan kurtuldum…bu mp3 sureklı kullanmam gerektığını anlıyorum…çünkü ataklar nasıl herzamn oluyorsa dınlemekte herzaman olmalıdır..

 25. NESLİ

  yaşadıklarını yazma sırası bende 🙂 karamsar, mutsuz, sinirli bi insandım aklımdan en ufak olumlu düşünce geçmezdi sabah erken saatlerde zihnimdeki olumsuz cümlelerin sesiyle uyanırdım. Netten zihnimdekileri nasıl susturabilirim diye çare ararken bu siteyi gördüm telkinleri dinlemeye başladım çünki değişmeye gerçekten ihtiyacım vardı.İlk gün baş ağrısı çektim ama bırakmadan dinledim telkinleri.1 hafta oldu ve ben sakin rahat olumlu düşünmeye başlayan bi insan oldum. 1 haftada amaann neleri kafama takmışım diyebilecek duruma geldim. ben gerçekten faydalı olduğuna inanıyorum zira sabahları o sesler yok artık 😉

 26. yaseminn

  2 gündür hem gece hem gündüz ,tm gün dinliyorum.Henüz bişey anlamadım .evim de çalışırken iş yaparken sürekli açık sese odaklanmıyorum rutin işlerimi yapıyorum sadece açık bir yararı olurmu .Kilo verme ve güven ,suçluluk duyguları bunları dinliyorum şimdilik doğrumu yapıyorum bilgisi olan cevap yazabilirmi 🙂

 27. kehanet

  Merhaba ego-güven telkinini dinliyorum 3-4 gündür ilk dinlemem de herhangi bir sıkıntı olmadı ama daha sonra mide bulantısı olmaya başladı, dinlerken iki bardak su içmiştim ve telkinin sonlarına doğru içtiğim suları geri çıkarttım, bunlar normal mi bilmiyorum ama biraz daha dinlemeye devam edicem bakalım ne olacak merak ediyorum birde rüyalarım iyice garipleşti…

 28. george best

  atakan bey özlem hanım ben ki dünyanın en depresif insanıyım iki gündür depresyon geride kaldı mp3 ünü dinliyorum noluyo bilmiyorum olumsuz hiçbişey düşünemiyorum ben istesem bile zihnim sanki izin vermiyo hemen iyi şeyler düşünmeye başlıyorum bu kalıcımı bilmiyorum ama kalıcıysa siz dahisiniz yolunuz açık olsun allah razı olsun

 29. didem k

  pazar günü özlem hanım ile görüşme yaptım. umarım benim de hayatımda olumlu gelişmeler olur ve ben de bu platformda sizlerle paylaşırım.

 30. seçil seçil

  Daha yeni başladık dinlemeye arkadaşımla (Didem)..Umarım bu telkinler bizi telkin eder 🙂

 31. KADIN..! 21.12.2012

  bugün 3.günüm telkinleri dinleyeli.. yazımın devamını yazıyorum ..hocam allah sizlerden razı olsun.şuanda nedenini bilmiyorum ama sürekli ağlıyorum telkinlerimi dinliyorum..durduramıyorum kendimi..Ama sankı birısı bana akıl verıyor gıbı dınlıyormusum gıbı aglıyorum..kafamın ıcı bosalıyor sankı ego guclendırıcı -sucluluk-kendıne guvenle yoluma 2 hafta daha devam edecegım sonra sıra dıgerlerınde..maddı durumum bıraz duzelıncede cekırdek ınancı yaptırıcamm sızleree cokk tesekkurlerrr cokk…

 32. KADIN..!

  Son bir aydır Olumlu düşünce ile ilgil kitap makaleler okuyorum ve hayatıma bir şekilde geçirmenin yollarını ararken ayatım değişti sitesi ile karşılaştım..
  1.gün işyerinde Ego güven güçlendirici,suçluluk duyguları ve kendine güveni 4-5 saat boyunca dinlendi..İlk olarak şiddetli bir baş ağrısı,kafamın içinde ağırlık,Gözlerde ağırlık ,Ensemde bir çekilme ve uyku hali hakim oldu..ilerleyen saatlerde yani akşama doğru İçimde tarif edileyemeyen bir huzur olumsuz birşey düşünmeye çalıştıkça beyin adeta direnç gösterdi konudan uzaklaşmak istercesine farklı şeylere yöneldi..Akşam eve giderken ise kafamın içinde tarif edemediğim bir boşluk ve pozitif düşünceler hakimdi..mutluluk vardı..Eve gittiğimde ise aşırı uyku hali nedeni ile yattım yine ego güçlendirici ve suçluluk açtım fakat kafamın içinde bir sürü yaşanmış olaylar dans etti bir sıkkınlıkla ve mide bulantısı ve baş ağrısı ile kalktım..baktım onlarda bitmiş zaten..Gece geç saate kadar oturdum içimde tarif edilemeyen bir buhran hisseyle unuttuğumu sandığımı bir çok şeyi adeta tekrar hatırladım..unuttuğumu sandığım aşk acım ayyuka çıktı..Saatler sonra tekrar yattım tekrar açtım hepsini Ego güven güçlendirici,suçluluk duyguları ve kendine güven ve ek olarak zinde uyanmayıda ekledim..devamındaki saatlerde kafamın sağ tarafında şiddetli bir baş ağrısı ile uyandım..sonra Uyumuş kalmışım..Sabah onca uykusuzluğa rağmen mutsuz kalkmam gerekirken zinde uyandım..Üstelik hoş olmayacağını düşündüğüm bir mail aldım ayrıldığım erkek arkadaşımdan..tepkilerim çok donuktu evet acı çekıyordum ama bunu en derinlerde yaşadım çok tuhaftı..İşe giderkende yüzümde hep bir gülümseme hakimde yolda otobüste vs vs..Acı şeyleri tam düşünüyorken beynim buna sürekli engel olup başka şeyler düşündürüyor..Bugün 2.günüm..yine dinliyorum yine kafamda ağırlık ve ağrı var özellikle suçluluk duygularını dinlerken oluşuyor..(TAMAM BİLİYORUM HEP KENDİMİ SUÇLADIM YILLARDIR:) )Umarım herşey çokk daha güzel olacak..Notlarımı alıyorum yazmaya devam edeceğimm..Atakan bey size bu başarınızdan dolayı teşekkür etmek isterim..Sevgiyle kalın..

 33. Ayşe Sevda

  12.12.12 Miladım oldu artık 🙂

  Ücretsiz telkinleri dinlemeye başlayalı 2 hafta olmuştu. 11 aralık akşamı Özlem hanımla görüştüm. Sıcak, samimi…(ablam gibi sanki)Derdimi, sorunlarımı anlattım,dinledi bana sorular sordu. Meğer ne çok şeyle mücadele ediyormuşum. Hayatımın sürekli tekrar eden bir döngüden oluşması bu yüzdenmiş demek ki. Umutsuzluk,başarısızlık,uyumsuzluk ve bir sürü şey. Özlem hanım sayesinde çekirdek inancımı tespit ettik. Şimdi egzersizlerimi yapıyor ve adıma özel telkinlerimi bekliyorum. Mutluyum, huzurluyum, olaylara farklı açıdan bakmayı öğrendim, dik yürüyorum, dik oturuyorum…:) 11 yaşındaki Sevdanın sırtındaki kamburlarından kurtulmasını sağlıyorum,büyütüyorum onu. Mutlu bir hayat seçiyorum artık ve gelecek güzellikleri sevgiyle kucaklıyorum….İyiki varsınız hayatım değişti ekibi :))

 34. Ümit yıldız

  Ben yaklaşık on gündür suçluluk ve ego güçlendiriciyi dinliyorum ama sadece yatağa yattığımda sabaha kadar. Yani günde 7-8 saat kadar. Henüz bür değişiklik görmedim acaba yetersiz mi? Yoksa uykuda dinlediğim için mi?

 35. fatma

  ben henüz 18 yaşıma girmedim fakat bi kaç ay sonra 18 olucam o zamana kadar kendim sipariş veremezmiyim birde kredi kartı kullanmıyorum yurtiçi kargodan siparişlerimizi temin edebilirmiyiz litfen acil cvp.

 36. NEFİSE ŞEN

  Teşekkür ederek başlamak istiyorum.5 ay önce çekirdek inanç çalışması yaptırdım 3 ay hiç bir değişiklik hissetmedim,işe yaramıyor diye Atakan beyi aradım bana bilgiler verdikten sonra da dinledim.Benim yaşadığım inançların ne kadar beni elegeçirdiğini şimdi anlıyorum.Değişmemek için direnç gösterdiğimi de şu an o kadar keyifliyim ki saplantıhalinde olan para takıntım gitti,hiçbiri yerden para gelmedi ama kafam çok rahat enerjinin aktığını hissediyorum,beni mutsuz eden hırslarım her ortamda önde olma istediğim kendimi gereksiz yormalarım hepsi bitti herşey akışana kendiliğnden girdi.Hayatım da olağan üstü şeyler olmadı ama ben çok mutluyum ruhum büyüdü,sınırlarımı koydum artık duygularımı kimse kullanamıyor(bunlar en yakınlarım)kısacası iyi bu çalışmayı yaptırdım hayatımın dinginliğinle huzurluyum..sonsuz teşekkürler..

 37. ASLI

  bir kaç ay önce sucluluk ve ego ile başladım.
  daha sonra telefonda özlem hanımla görüşüp, bana hazırlanmış özel cd’yi dinlemeye başladım.
  3 aya yakın dinlememe rağmen sadece bir kaç samimi arkadaşımdan uzaklaşma ve çok az pozitif etki yaşamıştım.
  telkinleri bıraktıktan sonra ben de kalıcı değişiklikler olduğunu farkettim.sigarayı bıraktım. kilo verdim. daha sosyal daha güvenli davranmaya başladım.
  beni olumsuz etkileyen insanlardan uzaklaştım.
  insanlara karşı daha pozitif, yargılamayan birine dönüştüm. ben de geç etki görüldüğü gibi sizde de görülebilir arkadaşlar.
  tekrardan dinlemeye başladım 1 haftadır 🙂

 38. saffet coşkun

  mrblar atakan bey öncelikle böyle insanlar için faydalı bi site yaptığınız için sizden Allah razı olsun.ben yaklaşık olarak 2.5 aydır sitenizi takip ediyorum buraya yorum yapan,fayda sağlayan arkadaşların yorumlarını okuyorum bende gerçekten faydalı olduğuna inanıyorum ama nedense ben 2.5 aydır dinliyorum ilk on gün ego ve suçluluk duygularını dinledim biraz kendimde değişimler hissedince diğerlerini ekledim listeme ve yaklaşık 15 saat dinlememe rağmen fayda sağlayamıyorum acaba benim çekirdek inanç çalışmasımı yaptırmam gerekiyor.cevap verirseniz sevinirim iyi günler

 39. neslihan coşkun

  ücretsiz telkinleri yaklaşık 4 gündür dinliyorum gerçekten kendimde değişimler hissetmeye başladım.site yöneticilerinden Allah razı olsun.çalışmalarınızda başarılar diliyorum.iyiki varsınız.

 40. Ein Ezgi

  Ben de 1 seneye yakındır ara ara dinleyebiliyorum.Genelde Bolluk Bereket cd.dinledim ne zaman dinlesem güzel gelişmeler oldu.Teşekkürler.

 41. GÜLŞAH SÜSLÜ

  MRB ÖZLEM HANIM TELKINLERI DINLEDIM KENDIMI BULDUM RESMEN SANIRIM IYILESTIM HERSEYI DAHA NET GORUYORUM ACAYIP FARKINDALIGIM ARTTI VE HERSEYDEN ONEMLISI MUTLUYUM ALLAH RAZI OLSUN

 42. ersin kaya

  valla ben ego guçledirici ve suçluluk duyguları telkinini dinliyorum yni gayet iyi geliyor öcguvenim yavas yavas artmaya basladı rahatım sakinim diniginim muhteşem bişey…

 43. Anonim

  üçretsiz telkinlerde hiç birşey yok hep su sesleri hiç birşey anlamadım ben acıklarmısınız konuşmalar ya da kitap gibi degilmi bu telkinler beni aydınlatırmısınız

  • Atakan Sönmez

   Telkinler subliminal yöntemle hazırlanmaktadır. Sitemizi inceleyiniz.

 44. Nefise Şen

  Dünya varmış….Hey!!!! herkese sesleniyorum….adını koyamadığınız duygularınız ,birgünününüz diğerine uymuyorsa,huzursuzsanız,nedensiz ağlamaklıysanız,bana ne oluyor böyle deyip zaman kaybetmeyin.Ben bu karışık duygularla mücadele eden sayısız kitaplar okuyan,başka sitelerden çözüm arayıp uygulamalar yapan ama hiçbir sonuç alamayan biriyken,tesadüf karşılaştığım (aslında tesadüf yok ) bunuda denemek istiyorum dedim.Öncelikle Atakan beyi,Özlem hanımı videolardan takip ettim bende güven duygusu uyandırdılar ve Atakan beyi aradım(kendisinin uygulamayı kendisinde deneyip olumlu sonuç almasıda beni etkiledi)Özlem hanımla çekirdek inanç çalışması yaptık.Eyvah!!! ben ne duygularla boğuşuyormuşum,meğer boğuluyorum diye gece uyanmalarım boşuna değilmiş,yüzleşmek ahhh o yüzleşmek nasılda zormuş,iki günüm itiraflarla geçti ne güzel bir duyguymuş hiç kaytarmadan direk sorulara cevap bulmak,içim şişiyor derdim kendime meğer balon artık patlayacak noktaya gelmiş.Herkesin yükünü üstlenmektenmiş omuzlarımın çökük olması ben kendimin farkına varmadan herkesi kurtarayım derken kendimden vazgeçmişim .yazacak okadar duygularım varki,sadece 4 günde hissettiklerimin özeti bu ben artık uyuyarak sorunlardan kaçmıyorum,güneşin doğuşu denizin rengi,evdeki kuşların ötüşü ne kadar güzel geliyor içimde kelebekler uçuşuyor mutluluk heran keyif almak sorunlara çözümleyerek bakmak sakin ve iç huzurun olması harika…Atakan bey Özlem hanım tam bir profösyenel kendilerine sonsuz teşekkürler..sizi sevgiyle kucaklıyorum…

 45. misafir

  ucretsiz telkinleri dinledikten sonra ciddi degisimler gozlemleyip, hemen aradığım kisiler.hayatimiz değişiyor, hemde bizim istediğimiz yone doğru.iyiki varsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here