Biriyle Konuşurken Sessizlik Olduğunda Sizi İlgi Çekici Kılacak 7 Sohbet Açma Taktiği

0
597
soylesi-ritmotrans-nedir

1. Konuyu çocukluğa getirme taktiği

Çocukluktan konular açıp sohbet etmek sadece eğlenceli değildir, aynı zamanda karşınızdaki insanın yaşamına dair derinlemesine bilgi sahibi olmanızı da sağlar. Çocukluk, insan yaşamında derin ve büyük izler bırakan bir dönemdir. Bazı insanların çocukluk anıları elbette tamamen iyi olmayabilir, ancak her zaman için paylaşılacak harika ve ilgi çekici anılar vardır.

İdeal olanı, bu tür konuşmaların çocukluk anektodlarına odaklanmasıdır. Herkesin ilkokula dair anıları vardır. Oradaki arkadaşlarınızla, oynamaktan zevk aldığınız oyunlarla veya o yaşlarda hayranlık duyduğunuz kişilerle ilgili anlatacak bir şeyler mutlaka bulursunuz. Zamanın çoğunlukla güzel geçtiği o dönemlere ait konular bulmakta herhangi bir sıkıntı veya tıkanıklık yaşamayacaksınız.

2. Seyahat anıları
Sohbet ettiğiniz kişi evinden zar zor çıkan biri bile olsa, geçmişte yaptığı ve mutlaka hatırladığı bir seyahati olacaktır. Seyahatler her zaman için bilinmeyene yapılan keşifler gibidir, bu nedenle sürprizlerle ve yeni bilgilerle doludur. Geçmiş seyahatler hakkında sohbet etmek bu yüzden her zaman keyif verir.

Bu konu başlığının kendi içinde bir bonusu daha bulunmaktadır: Geçmiş seyahatler hakkında konuşarak karşı tarafla faydalı bilgi alışverişlerinde de bulunabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz durum sadece tecrübe paylaşmak anlamına gelmemelidir; sohbeti yapan kişiler aynı zamanda bu yolla gelecekte kullanılmak üzere faydalı bilgiler de edinmiş olur.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Kitaplar ve filmler
Filmler, hemen hemen herkesin sıkıntı yaşamadan mutlaka söyleyecek bir şeyler bulabileceği bir sohbet başlığıdır. Filmlerden bahsetmek için sinefil olmanıza hiç de gerek yoktur. Herkes hayatının bir noktasında kalbine dokunan bir filmi mutlaka izlemiştir.

Bu filmler size gerçek anlamda temas eden, sizi güldürürken ağlatan ya da hayatınızda keşfedemediğiniz bir şeyi bulmanıza imkan sağlayan yapıtlardır. Sinema bir buluşma noktasıdır, ve bu şekilde birçok arkadaşlığı da başlatabilir.

4. Müzik
Kim müzik dinlemeyi sevmez ki? İnsanoğlu dünyaya geldiği ilk andan itibaren müzikle hep bir arada olmuştur. Tüm kültürlerde ve tarihteki her zaman aralığında müzik karşımıza çıkmaktadır. Muhakkak ki müzik, her türlü sosyal sınıfı delen ulusal bir dildir. Dini, ırkı veya herhangi bir ideolojisi yoktur. İki insan birçok konu hakkında tamamen zıt görüşlerde olabilir, ancak söz konusu müzik olduğunda mutlaka bir ortak nokta bulur.

5. Hayvanlar
İnsanoğlu binlerce yıldır evcil hayvanlarla birlikte yaşamaktadır. Bazıları papağanlardan ve balıklardan, birçok insan ise kedilerden ve köpeklerden hoşlanır. Bu evcil hayvanlar, evde süs olsun diye duran eşyalardan farklıdır. Bu hayvanlar hayatımızın birer parçası olur, ailemizin birer üyesi haline gelirler. Hayvanlardan bahsetmek mutlaka sizi keyifli bir sohbete götürecektir.

6. Yiyecek ve İçecekler
Sevdiğiniz veya hoşlanmadığınız yiyecekler hakkında konuşmak genellikle eğlencelidir. Örneğin mantarları neden tereyağında kızarttığınızı veya neden ıspanak yemeyi tercih etmediğinizi böyle bir sohbetin içinde açıklayabilirsiniz. Bu konular başta önemsiz görünebilir, ancak gerçek hayatınızın en insani ve gündelik parçaları bu konular üzerine kuruludur. Bir süredir denediğiniz egzotik gıdalar ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ilginç bir sohbeti başlatabilir.

7. Spor ve hobiler
Dünyada hobisi olmayan tek bir kişi bile yoktur. Herkesin yeterince boş zamanı vardır ve insanlar o anları en çok keyif aldığı şeyleri yaparak geçirir. Bazı insanlar bunu daha bilinçli yaparken, diğerleri bu şekilde yapmaz. Ama gerçek şu ki hepimiz boş zamanlarımızda sevdiğimiz bir etkinliği yapmaktan hoşlanırız. Bu boş zamanı bitkilerle ilgilenerek, televizyon izleyerek veya pencereden dışarı bakarak harcayabilirsiniz.

alıntı: filoji

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here