Değişimi Aynada Farket

153
46241
Değişimi Aynada Farket

Murat’ın Yorumlarıyla

Merhabalar. Sitenizle tanışalı yaklaşık 5 gün oldu. 5 gündür suçluluk duygusu+ego güçlendirici+kendine güven+depresyon dünde kaldı scriptlerini akşam saat 8 den sabah saat 6.30 a kadar dinliyorum. Pek etkisini gördüğümü söyleyemem ama bu yönteme inandım ve başarana kadar dinleyeceğim. Bize bu imkanı verdiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

Aynaya bakmasını ve dik durup durmadığını kontrol etmesini  söyledikten sonra  ikinci yorum

 – Az önce aynanın karşısındaydım. Durum aynen söylediğiniz gibi. Kendiliğimden fark edememiştim ama aynanın karşısına geçince farkı anladım.

Aradan bir gün geçtikten sonra 3. Yorum

Merhaba Atakan abi (sanırım sizsiniz) ,
Ben Murat daha önce mail atmıştım. Bu gün 6. günümdeyim scriptlerde. Sadece geceleri dinlememe rağmen etkisini çok çabuk gördüm. Bu gün benim için çok farklıydı. Artık kendime çok daha fazla güveniyorum,daha dik yürüyorum,kendimden daha fazla eminim ve olaylara daha pozitif yaklaşıyorum. Bir kaç gün daha aynı şekilde dinlemeye devam edeceğim. Bunlar için çoooook teşekkürler.

Ne Gibi Farklar Hissedeceksiniz?

Telkinleri yani ego güçlendirici ve suçluluk duygusu telkinlerini bir hafta dinlediniz. İlk etapta ne gibi değişimleri yaşayacaksınız? Genelde benzerlikler olsa da herkesin potansiyeli farklı farklı. Ancak ipuçları vermek açısından bazı değişimleri fark etmenizi sağlayacaktır bu yazı.Sabah her zamanki gibi kalktınız ve yüzünüzü yıkadınız. Aynaya bakmanızı istiyorum. Şöyle bir beden duruşunuza bakınız. Daha mı dik duruyorsunuz? Eğik durmaya gayret edin. Sanki bir güç eğik durmanıza izin vermiyor değil mi?

Şimdi gözlerinize bakmanızı istiyorum. Bunu sadece ayna karşısında değil günlük yaşamınızda insanlar karşısında konuşurken de fark edebilirsiniz. Bakışlarınıza bir güç gelmiş mi? Göz temasını daha rahat bir şekilde yapabiliyor musunuz? Ego güçlendirici telkin gün içinde kendinizi depresif hissetmenize engel olur. Kendinizi daha güçlü ve daha güvenli hissediyor musunuz?

Görüslerinizi eskiye göre daha kesin ve net ifade edebildiğinizi fark ettiniz mi? Olumlu yada olumsuz her ne olursa olsun görüslerinizi daha net bir şekilde ifade edebildiğinizi zaman içerisinde fark edebileceksiniz.

İş hayatında haksızlığa olan tahammülünüz azaldı mı? Önceden işiniz olsun olmasın sizin üzerinize yıkılan görevlere karşılık kolaylıkla “Hayır” diyebildiğinizi fark ettiniz mi?Daha fazla mı gülümsüyorsunuz? Telkinleri deneyenlerden çoğunluğu daha fazla gülümsediklerini söylediler. Ancak gergin ve sinirli olduklarını söyleyenler de oldu. Daha önceden size karşı yapılmış haksızlıklara karşı ses çıkarmazken belki artık bunlar daha fazla dikkatinizi çekmeye başlamıştır.

Telkinleri dinleyenlerde ilk etapta baş kısımında ağırlık hissi,şiddetli ya da hafif baş ağrısı, sindirim sisteminin daha iyi çalışması olabilmektedir. Bu da bir şeylerin harekete geçtiğinin göstergesidir. Bu tip şikayetleri olan arkadaşlar bunların birkaç gün sonra geçtiğini bildirmişlerdir. Suçluluk duyguları mp3’ü sayesinde kendilerini çok çok iyi hissedenlerin yanı sıra bir süredir kendimi kötü hissediyorum diyenler de olmuştur. Bunun nedeni geçmişte kalan, üzerini örttüğünüz ya da halının altına süpürdüğünüz duyguların temizlenmesidir. Bu kendini kötü hissetme hali geçicidir. Aslında şöyle bir baktığımızda sadece suçluluk ve ego güçlendiriciyi dinledikten sonra listenize ekleyeceğiniz diğer telkinlerin etkileri ise yaklaşık olarak böyle olacaktır. Sosyallik telkini sayesinde insanlarla daha rahat iletişim kurabileceksiniz. Hatta bir ortamda kendinizi hiç tanımadığınız bir kişi ile sohbet halinde bulabilirsiniz. Rahatça iletişim kurmak oldukça keyifli olacaktır. Ayrıca sosyal aktivitelere daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Topluluk karşısında konuşma mp3’ü sadece sunum için değil genel bir mp3 tür. Yani bunu dinlemek için ille bir sunumunuz olması gerekmiyor. Gün içi konuşmalarda sesinizin daha gür çıktığını kalabalık içerisinde sanki sadece siz varmışsınız gibi gayet net bir şekilde konuşabildiğinizi görebileceksiniz. Farkı gördükten sonra mutlaka foruma gelip paylaşınız. Benzer şeyler de olsa o fark sizde olduğu için size özeldir. Sitenin ana sayfasında yayınlanan yorumlar sadece bana gelen yorumların küçük bir kısmıdır. Unutmayınız ki düzenli dinlemek çok önemlidir. Bir gün dinleyip bir gün dinlememek  ya da bir hafta sonra vazgeçmek telkinleri indirdikten sonra bir iki kez dinleyip bilgisayarda öylece bırakmak çokça yapılan hatalardandır. Yılların olumsuz düşünceleri sadece birkaç kez dinleme ile düzelmez. Yapacağınız bir şey yok sadece uyurken kısık ses ile açık bırakın ,web de surf yaparken kısık sesle açın,kitap okurken açın vs… Bu kadar basit olmasına rağmen dinlemeye üşenenler için yapabileceğim pek bir şey yoktur.

Okuduğunuz için teşekkürler!

Okuduğunuz için teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez burasi hayatimdegisti.com. Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve türkiye'de ilk subliminal telkin mp3 uzmanıyım.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse…

Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece  subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı . 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu.

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?…

Tam olarak değil.Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur.Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir.Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız.Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

 

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım? 

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa.İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız..Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse.Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız.Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız.Hayır demekte zorlanıyorsanız.Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız.İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız.İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa.Ertelemeleriniz fazla ise.Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanızÇocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

Hangi sorunlarda faydalı olur?

Hiçbir sorunu olmadan sadece daha iyi olmak için de yaptıranlar da vardır.İş başarısı bolluk ilişkiler kaygı depresyon takıntılar kilo vermek panik fobiler  sosyal fobi yüz kızarması sigara vb. bağımlılıklar dahil bir çok konuda faydalı olur.

Okumaya devam etmeden önce zorunlu  bir hatırlatma .

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri marka patent tescili yapılmış yaşam boyu garantili bir çalışmadır. Bu isimde sitemiz dışında başka bir çalışma eğitim görürseniz lütfen bize bildiriniz.

Çekirdek inanç 5 dakikalık ön tespit ücretsizdir. Telefonla arayınız 05424475050

Neden Farklı?

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesine girdiğimde hayatımda bütün engellerin kalktığını hissetmiştim.Ancak derslere odaklanmakta sorun yaşıyordum mutsuzdum.Okulu bırakmak zorunda kaldım ve işe başladım.

İş hayatımda da sorunlar yaşamaya devam ediyordum.Kitaplar okudum olmadı.Hipnozu denedim olmadı.Daha pratik olan uykuda dinleyebileceğim İngilizce hipnoz mp3 ler indirdim onlar da işe yaramadı.2000 li yılların başlarında  kendi yaptığım kayıtları dinlemeye başladım.Bir gün bir kayıt esnasında mikrofonum da bir arıza oldu ve ses yükselmeleri meydana geldi.Bu kayıtları dinlediğimde ses yükselmelerini ve alçalmalarını doğru kullandığımızda telkin cd lerinin daha etkili olduğunu gördüm.

Bu telkinleri dinleyerek   okuluma geri döndüm ve aynı yıl biri Boğaziçi Üniversitesi Elektronik olmak üzere iki üniversite bitirdim.

 Boğaziçi Üniversitesinden almış olduğum ses frekansları üzerine eğitimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

 

 

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım. Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

 

2008 de telkincd.com u kurdum, bu sitede 400'e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var.... Bu siteye girenler özel konularda telkin mp3 ler alabiliyorlar...

 

Peki Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı? Peki bu telkinler kişiye ve ona engel olan çekirdek inançlara yapılsa nasıl olurdu?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında kurdum. Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bilinçaltımız 7 yaşına kadar gerçek ile hayali ayırt edemez ve o dönem her şeyi kayıt eder. Bu kararları telefonla  ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz. Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Yurt dışında yaşıyorum, Çekirdek İnanç Çalışmasını nasıl yaptırabilirim?

Dünyanın her yerinden Çekirdek İnanç Çalışması için bizleri, +905424475050 nolu numaramızdan whatsapp üzerinden ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Yurt dışında yaşayan danışanlarımızın en çok tercih ettiği çalışmalar online form ile veya telefonla çekirdek inanç tespitidir. Telefonla gerçekleşen çalışmada seansınız tüm ülkeler için whatsapp üzerinden aranarak gerçekleşir. Ayrıca Vodafone olan bazı ülkeler için Almanya, ABD, Fransa, Kıbrıs, İngiltere, İsviçre, İtalya, Avustralya vb. telefon hattı üzerinden aramayı biz yapıyoruz

Nasıl tespit ediliyor, ne faydası var ve çözüm için neler yapılıyor?

Çekirdek inanç çalışması telefonla  da online bir form ile yazılı tespit edilir. Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz. Çekirdek inanç; iş başarısı, ilişkiler, kaygı, panik atak, depresyon, takıntılar dahil birçok konuda faydalı olmaktadır.

 
 

Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?

Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmeniz biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem de dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.

 

Çocuklar için çekirdek inanç var mı?

Ağaç yaş iken eğilir. Bu nedenle çocuklarda ders başarısı,matematik zekası odaklanma, daha öz güvenli olma, öfke kontrolü vb. gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapılır. Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne ya da babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir. İlk 10 gün değişimleri siz fark edeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler. Daha dik yürürsünüz, göz temasınız kuvvetlenir, endişenin yerini mutlu hissetme hali alır. İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir. Tepkileriniz daha net olur. Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır. Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz... Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır. Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

 

5 dakikalık ön tespit nedir? Telefonuma ücret yansıtılır mı?

5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur. Aşağıdaki butona basarak ya da +905424475050 den yurtdışındaysanız whatsapp'tan arayabilirsiniz. Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz. Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Detaylı çalışmalar ücretlidir.

Çekirdek İnanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz. İki ay içinde randevunuz gerçekleşir, ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanlarımız çekirdek inançlarınızı belirler ve buna yönelik çözüm için çalışmalar yaparlar. Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada görülür. Genelde değişimi fark etmek için sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün. Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir. Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.
 

Bilgilerimiz gizli mi?

Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

 

Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz? Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?

Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım. Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum.

Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.

 

Kitabınız çıktı mı?

Çekirdek İnanç kitabımız geçen 2 yıl önce çıktı…Ve 3. baskısı tükendi.. Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz. Yakında tekrar  güncellenmiş basımı ile tüm kitapçılarda olacak.

 

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden birkaçını okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var. Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

 

Subliminal CD satın alırken dikkat

Site sahibinin eğitimi  nedir?

 'Konu ile senelerdir ilgiliyim, kişisel gelişim firmalarına danışmanlık yaptım gibi ya da yurtdışında eğitim aldım...'' gibi  cevaplar tatmin edici değildir.Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi mezunudur.Ve dünyada hiç bir sitede bulunmayan ritmotrans telkin kaydetme yöntemini geliştirmiştir.

Garantisi Var mı?

Hayatimdegisti.com ve Telkincd.com 'daki tüm CD'ler yaşam boyu koşulsuz destek ve iade garantilidir.hiçbir garantisi olmayan çalışmalar muhtemelen aldatıcıdır.

Herhangi bir firmaya bağlılar mı?

Sitemiz hayatimdegisti.com ve telkincd.com cekirdekinanc.com  Çekirdek Teknoloji Danışmanlık Ltd firması bünyesi altındadır.Firması olmayan, iletişim ve yer bilgileri olmayan siteler güven verici değildir.

Telkinlerde hangi teknikler kullanılmaktadır?

Sitemizde kullanılan teknik ritmotrans tekniğidir.Bu tekniği Atakan Sönmez geliştirmiştir ve insan sesinin doğal ritmleri kullanılır.Bu yöntemde telkinlere ek  herhangi bir frekans eklenmez.Telkinleri düz bir tonla okuyup üzerine frekans ekleme işlemi kolaylıkla yapılabilir ancak bu frekanslar doğal değildir.Bu yüzden frekans ekleme gibi işlemler yapılan CD'leri dinlerken dikkat ediniz.

Peki hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir. Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce  bir yıl boyunca ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır. Bu iade  sistemi sözde değil gerçektir.

 
 

 

------------------------------------------------------------------------------ 11  Başlıkta ve yorumla çekirdek inanç

1-Sadece siz değil çevrenizde faydalansın

Ben psikolojik danışmanım ...mesleğim gereği birçok seminere katıldım setifikalar aldım...ama 5 yıl önce girdiğim şiddetli depresyon aralıklarla devam eden ilaç tedavileri...aile içi karmaşalar...özel hayatımla ilgili sonu gelmeyen sorunlarım vardı..cesaretim kırılmış....istemeden de olsa cesaretim kırılmıştı sanki yaşıyor olmak için yaşıyor....görev icabı nefes alıp veriyordum sanki...ilk arkadaşım söylediğinde...hem umutlandım hem de tedirgin olmuştum itiraf ediyorum....ama müziği ilk duyduğum anda hatta neyde gözlerim oldu...gerçekten biticekti olumsuz herşey..bunu hissettim...üçüncü gündeyim...tüm ailecek dinliyoruz...babam genelde önyargılı olduğu için çaktırmadan dinliyor...sokağa çıkmayan küskün adamın neşesi yerine geldi))..kendimi güçlü... mutlu ve cesur hissediyorum... Deniz Çevik, psikolojik danışman *************

2-Telkine yatkınsanız 24 saatte bile etki görebilirsiniz

başka bir konuyu araştırırken sitenize rastladım.önce dikkatimi çekmedi sıradan bir gelişim sitesi zannettim.giriş sayfanızdaki müziği dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha doğrusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.herşeye rağmen müziği açayım dedim.açtım değişik geldi.dinledikçe bilmiyorum birşeyler hissetmeye başladım.müzikten sonra sitenizi daha ayrıntılı incelemeye başladım.daha önceden buna benzer şeyler duymuştum.daha da ilgilenmeye başladım.24 saat olmasına rağmen telkin müzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir şeyleri harekete geçirdiğini fark ettim.devam edeceğim.olumlu gelişmeler olursa buradan sizinle paylaşırım.hoşçakalın.mutlu kalın Zübeyde Karacan, Öğrenci *********************************************************** 3-Çekirdek inanç çalışması telefonla ve internet ile nasıl yapılır ücreti nedir  

Çekirdek inanç tespiti  internet üzerinden ve telefonla yapılır.Sonrasında 20 adete yakın subliminal telkin mp3 isminize özel hazırlanır.Bu mp3'leri uykuda yada uyanıkken dinlersiniz. Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 1 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

4-Neden bir şeyler bizi engelliyormuş gibi gelir.

Neden hayatımızda hep aynı şeyler tekrar eder.Bu sizi de yormuyor mu? Neden bir girişimci her şeyi doğru yapmasına rağmen çok iyi bir yerde muhteşem yemekleri çok iyi fiyatlarla veren bir restoran açsa bile müşterileri az olurda tam yanında bulamaç gibi yemekleri olan bir çok şeyi görünürde yanlış yapan restoran tıklım tıklım dolu olur. Neden herkese iyiliği dokunan elinden geldikçe herkese yardım eden kişinin kıymeti bilinmez üstelik bolluğu bereketi kesilir . Tüm bunların nedeni bilinçaltınızdan temizlenmesi gereken çekirdek inançlarınız olabilir. Neden aşırı uyumlu iyi olan erkek karşı cins tarafında sadece arkadaş olarak görülür.Kadınlarda bir gariplik mi var.İyi doğru dürüst kişileri seçemiyorlar mı? Neden bazı kadınlar hep sorunlu ilişkileri ya da kişileri mıknatıs gibi kendilerine çekerler. Neden en kontrolcü garantici kişilerin başına hiç olmayacak şeyler gelir. Oldukça zeki olan bir çocuk en iyi üniversiteyi bitirip üzerine Harvard masterı yapıp nasıl 10 yıl işsiz kalabilir. (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. **************************************************************************** 5-Risk alın ve kariyerinizi değiştirin.

Atakan Bey, Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim, 5 Mayıs tarihlerinde telefonda görüşmüştük. Çekirdek İnanç tespiti yaptık. Öncesinde de zaten sitedeki ücretsiz telkinleri disiplinli bir şekilde 21 güne tamamlayarak gece gündüz dinlemiştim. Öncelikle hayattan şikayet eden iç sesim sustu, elimdeki imkanlarla en güzelini yapmayı en iyiyi elde etmeyi öğrendim, önüme çıkan imkanları algılamaya başladım.Çalıştığım bankanın yurt dışı şubesine üstelik de bu iş için bütün gerekli şartları sağlamıyor olmama rağmen (nasıl bir cesaretle başvurduysam ) kabul edildim, gelirim 3 e katlandı, üstelik çevrem istediğim gibi, bana bir şeyler katacak insanlarla çevrili, vizyonumu ve hayat görüşümü genişletecek deneyimler yaşamak istiyordum ve elde ettim. 3 aydır yurt dışındayım, Eskiden olsa cesaret edemeyebilirdim, güvenmezdim kendime. Tuba Çalık, İş kadını .******************************************************************** ******************************************************************** 6-Çekirdek inanç çalışmasını güvenle yaptirabilirsiniz.

Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız. Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Emre Özel, Rehber Öğretmen Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. *************************************************************************** -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*************************************************************** 7-Sakın ümitsizliğe kapılmayın

Arkadaşlar sakın ümitsizliğe kapılmayın gerçekten süper bir yöntem bendeki değişiklikler gözle görürlür düzeyde. birtane örnekverecek olursam , ben herzaman kambur yürüyen yani kafa önde omuzlar düşmüş vaziyette gerçekten kambur olmamama rağmen ne yapsam dik yürüyemiyor çbalasam müthiş sıkıntılar ve ağrılar oluyordu tabi zamanla kemikler eğiliyo , şimdi ego güven güçlendiriciyi devamlı dinlemeye başladım 2 gün sonra kardeşim abi sen dik yürüyosun yorulmadın mı diyip espiri yapınca heycanlandın ve o an farkettim artık dikyürüyor ve bu beni yormuyordu kendimi takip ediyorum 2 ay oldu kambur duramıyorum otururken gezerken yatarken omuzlarım ve başımdik haliyle o hantal ezik korkak görüntümde kalmadı . tek kelimelyle mükemmel ve heycanverici..teşekkürler Allah yolunuzu açık etsin.saygılarımla *************** (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com 02128070142)Detaylı .çalışmalarımız internet üzerinden ve telefonla yapilir telkinler internet  üzerinden gönderilir. -****** ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (5 dakikalık ücretsiz ön tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com - 02128070142) ***

8-Subliminal telkin müzik değildir.İçinde telkinler olduğunu bilerek dinleyin.

şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.. Burak Hoşses, Öğrenci ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9-Kalıcı değişimi yaşayın

piyasada “kişisel gelişim” adı altında pek çok uğraşı ve bundan beslenmeye çalışan çok şarlatan var dünün din istismarcılığı gibi bugün de kişisel gelişim ile değişmek dönüşmek isteyen insanlardan faydalanmaya çalışan pek çok kişi ve kurum mevcut onlar güven yıkarken sizin böyle dürüstçe bu işi kotarıyor olmanız ayrıca takdire şayan çok teşekkür ederim iyiki sizleri tanıdım ve iyiki bu çalışmayı yaptım hayatımın sonuna kadar sürecek olan ve bir daha asla eskiye dönmemek üzere bir değişim yaşattınız bana bu parayla ölçülecek bir şey değil tekrar çok teşekkür ediyorum. Sevgiler… **********************************************************************************

10-İnsanların size olan davranışları değişsin.

Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni edip selam söylüyoruz. Danışanınız Sevim Hanım *************************************************************************** ********************************************************************************

11-Göz temasınız kuvvetlensin 

sizller nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. 5 dakikalik ön tespit ücretsizdir telefonla arayabilirsiniz 0542 447 50 50  Bir aylık detaylı  çekirdek inanç programı için bilgi alabilirsiniz.

153 YORUMLAR

 1. Muhammedi

  Yaklaşık 7 aydır düzenli olarak dinliyorum cdleri. Çalışma yaptırdım isme özel cdler geldi. Oldukça faydalı. Yüz kızarması sorununda çok etkili geldi. Teşekkürler emeği geçenlere…

 2. İçinizden Biri

  Arkadaşlar kötü anılarımla dolu bir çocukluk ve lise hayatım oldu Bu siteyle geçen sene tanıştım. Telkinleri 21 gün boyunca dinledim ego+kendine güven+sosyallik. Büyük değişimler yaşadım. Dinlemeyi bıraktım biraz gerileme oldu ama yine de etkilerini taşıyorum. Yeniden dinlemeye başladım, sonuçlar daha iyi 🙂

 3. defne erkol

  Bende kilo ilgili telkinleri dinlemek istiyorum.

 4. Gökçe

  BEN ÇOK İRADESİZ BİRİYİM BAŞLADIĞIM İŞİ BİTİREMİYORUM VE ZAR ZOR OTURDUĞUM İŞTE ÇOK OYALANIYORUM SONU GELMİYOR ÇOK VAKİT KAYBEDİYORM ÖZELLİKLE DERS ÇALIŞIRKEN BİR TÜRLÜ BİTİREMİYORUM SONRA VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM HER GÜN KENDİME SÖZ VERİYORM AMA YAPMIYORUM BENİM İÇİN DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA TELKİNİ VAR MI

 5. Aslan

  Sosyal Fobi hastaları lütfen yorumlarını gizlemesinler.Benimde SOSYAL FOBİ rahatsızlığım var.Birbirimiz ile yorumlarımızı paylaşırsak daha iyi olur.Birbirimize moral vermiş oluruz. iSME ÖZEL SOSYAL FOBİ 7’Lİ SET ALIP FAYDA GÖREN VAR MI?

 6. ulviye

  Salam.Men azerbaycanliyam.Azerbaycanda yasayiram.SD isteyirem Azerbaycana gelermi.Sosyal fobi setinden istiyirem.birde azerbaycanliyam telkinler turkce mene tesir edermi.

 7. Ulvi Hamidov

  birde ben ego ve sucluluk ücretsiz telkinleri geceler doğa versiyonunu dinliyorum

 8. Ulvi Hamidov

  Salam Əleyküm,Sizə 1 kaç sorum olucak,ben Azeriyim bu telkinler bana tesir edermi ? ben türkce anlıyorum,birde ben ücretli cdlerinizden sifariş versem Azerbaycana gelirmi ? ve kaç güne gelir ? Cevab yazarsanız çok mutlu olurum.şimdiden teşekkürler.inanın çok ihtiyacım var.
  telkinler link olarak da gönderilebilir.azeri danışanlarımıza da etki eder.

 9. Anonim

  Bende yardim almak istiyorum bana yardimci olurmusunuz

 10. damla döner

  Bende içime kapanık asosyal sessiz bırıyım arkaadaslarım gulup eglenıyolar konusuyolar benımse ıcımden konusmak gelmıyor cok sessızsın dıyolar yalnız kalıyorum hep bunu ıcın hangı telkını dınlemem gerek

 11. zeynep

  Merhabalar.bu müzikleri bu gün keşfettim. Müzik ben de çok az dinlememe rağmen bir korku bıraktı.bu normal mi çok merak ediyorum çünkü gercekten sorunlarım var özellikle ikili iletişim ve toplum a adapte olma konusunda bu yüzden müziklerin etkileri benim için önemli bir depresyon donemini daha kaldıracak gücüm olmadığı na inanıyorum. Bilgi edinebilirsem harika

 12. cansu ertürk

  Google da dolaşırken tesadüfen rastladım ihtiyacım olan şeye çare bu olur inşallah diye düşünüyorum siteniz gerçekten çok ilgimi çekti hemen denemeye başlıcam şimdiden teşekkürler

 13. sitare koç

  bir kaç gündür dinliyorum,sadece boğazım düğümleniyor sanki ağlayacak gibi oluyorum.Şu an için sadece bunları gözlemledim.

 14. yuksel ak

  Merhabalr. Ben de yaklasik bir yil oldu bu tarz muzikleri bulali. Ama surekli dinlememistim simde yaklasik bi 15 gun oldu kesintisiz dinliyom. Sikintim sosyal fobi ve beni is ortaminda etkiliyor.pskolojik destekte aldim yavas yavas atlatiyorum (bu arada makine muhendisyim)
  Sorularim var
  – sabahlari herkesin dedigi gibi huzur icinde uyanirken is yerinde niye devam etmiyor
  – aranizdan sf li varsa deneyimlerimizi birbirimize anlatacak sfli arkadas ariyorum bence bu durumun cikmasi kimsenin bilmesini istemedigimizdender
  Ayrica bi kismini atlatmis biri olarak yardimci olabilirim

 15. ayten cakir

  Merhaba ben bilgi almak ve telkinlere katilmak istiyorum tesekkur ederim

 16. emre demir

  dinledim gayretle bırakmadan şimdi kendimden korkar oldum şirkette işler kötüyken bir gün toplantıda birden ayrılmak istediğimi pat diye söyledim (çok ta lazımmış gibi)neler konuştum neler herkesin kahramanı oldum ayrılmayı beklerken ne mi oldu 1 numarayım su an

 17. zeynep

  Atakan Bey önce size teşekkür ederim. Ücretsiz bir sürü müzik dinliyorum.Bu siteyi face de arkadaşımın paylaşması sonucunda öğrendim .İlk 4 gün aşırı başağrısı çektim . Vazgeçmedim .Önceleri 2-3 çeşit müzik dinliyordum ,şimdi 6 ya çıkardım .Bazı günler 8-10 saatten fazla dinledim. 20 gün oldu . Kafamın içi sanki tamamen boşaldı .Olayları o kadar önemsemiyorum.Bağırsak hareketlerim başladı .Susuzluk çekiyorum ,az su içen ben normal su içmeye başladım.Sabah dinç uyanıyorum ve az yemeye başladım . Artık müziklere de alıştım :))) Güzel ….

 18. emre güven

  Depresyon hastasıyım.tam 12 sene kullanmadığım ilaç kalmadı.Ve 2 hafta öncesine kadarda 2 senedir bağımlılık yapıcı ilaçlar kullanıodum.1 gün dinledim.Ama nasıl oldu veya bana mı öyle geliyor anlamadım ama ilaçları bıraktım ve kendimi çok güçlü hissediorum.inanılır gibi değil….

 19. Osman Atık

  Bu mp3 ler çok kısa, nasıl sabaha kadar dinleyeceğiz ?

 20. arzu tuncer

  merhabalar bendede zannedersem nette arştırdığım kadarı ile sosyalfobi var.telkinlerinize şöyle bir göz attım ve çok ilgimi çekti benim gibi yeni başlayacak biri hangi sıralamaya göre kaç saat bu telkin mp3 lerini dinlemeli.ayrıca size teşekkürlerimi bir borç bilirim umutsuzluğa düştüğüm bir anda umut oldunuz bana sağlıkla sevgiyle kalın.

 21. Nekropsi35

  Merhabalar bende aranıza yeni katılanlardanım.sitenizi ise tesadüfen sosyal paylaşım sitelerinin birinde gördüm.ve ditek olarak buraya yönlendirdi link beni.yorumların tamamını okudum ve insanların bu denli olumlu görüşler yazıp hayatında yaşadığı deneyimlemeleri paylaşmaları dikkatimi çekti açıkçası.bende ilk yorumdan itibaren dinlemeye başladım mp3leri.kendine güveni olmayan insanlarla iletişim kurmaktan yoksun ve tartışmalarda baskın kalan biriydim.ailemle sürekli olarak sorunlar yaşıyorum.toplumdan soyutladım kendimi çok az insanla görüşüyorum ve yalnız kalmayı tercih ediyorum.çalışmadığım için insanların dikkatleri ve tepkileri hep üzerimde.umarım tüm bu sorunları aşmamda yardımcı olur bu mp3’ler.birkaç gün sürekli dinleyip bendeki etkilerii sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.bir sorum olacak ayrıca;ben mp3lerin hepsini dinliyorum bilgisayarıma indirdim ve winamp listeme aldım.zararı olurmu bunun.yoksa sadece tek bir sorun üzerinde giderek mi dsinlemeliyim.bu konuda cevap yazarsanız sevinirim atakan bey.ilginize tşkler.ve böyle hizmet verdiğiniz içinse minnettimi bildiririm.saygılar ve sevgiler.

 22. gamze özcan

  mrb. sitenizi yeni keşfettim… sosyal hayatta toplum önünde konuşma açısından pek sıkıntım yok ama derslerde kendime güven konusunda sıkıntı yaşıyrm nasılsa başaramıycam diye. belki kaçış için belki de ders çalışmayı sevmediğim için bi bahane arıyrmdur bilmiyrm. bunun için ego ve suçluluk telkini mi dinlemeliyim? ne kadar süre dinlemeliyim etkisini hmn göstermesi için? snva 3ay kaldı çünkü.. tşkler..

 23. yosun

  merhaba, 3 ay önce telkinleri indirdim fakat işe yarayıp yaramayacağı konusunda şüpheliydim ve dinlemeyi bıraktım. sonra yorumlara baktım olumlu ya da olumsuz birçok yorum var ve yüzde doksan beş kendisinde değişimi hissettiğini dile getirmiş. tekrar yükledim ve şimdi istikrarlı bir biçimde dinlemek istiyorum inşallah işe yarar..

 24. zeynep begüm

  merhabalar Atakan bey ben bu siteye üye olmak istiyorum ve bu mp3 leri nasıl dinleme imkanı olabilir yardımcı olur musuunuz

 25. Işık

  Önceleri biraz baş ağrısı oluştu. Başımda bir ağırlık hissi ve çok yorgun oluyordum. Adeta gözlerim kapanıyordu. Şimdilerde ise çok susuyorum. Ha bire su içiyorum. Fakat bu normal bir susuzluk değil. Sanki içim kavruluyor. Ve galiba sindirim ve boşaltım sistemimde düzelmeler var. Son olarak da midem de biraz şişkinlik var. Fakat bu şöyle bir şey hani içime bir taş oturmuş gibi. Midem de bu benim nefes almamı engelliyor. Bakalım belki o da çözülür zamanla

 26. Ümit

  Merhaba sitenizi bir arkadaşım aracılığı ile öğrendim çok ilgimi çekti ücretsiz mp3 leri hangi sırayla dinlemeliyim yada bana uygun olanlarımı seçmeleyim. Sınav heyecanını 12 yaşındaki oğluma dinletebilirmiyimmm.cevap verirseniz çok sevinirim.

 27. Cemre

  Merhaba ücretsiz telkinlerini dün 2 saat boyunca dinledim.Etkisi olsun diye hepsini karıştırmadım sadece kendine güven telkinini farklı tarzlarda dinledim.Bugün öğleden sonra 2 saat boyunca başım ağrıdı hafiften ateşim çıktı.Hasta olacağımı sandım ama sonra hepsi geçti.Yazılanları okuyunca müziğin,beyne etki ettiği ve bilinçaltı temizliği yaptığını öğrendim.Acaba bu yüzden mi başım ağrıdı?Bir de bugün her zamankinden daha sessiz va içekapanıktım ve çevremde daha önce hiç görmediğim insanların farkına varmaya başladım.

 28. serpilelif

  mrb. ben bir haftadır ego güçlendirici ve suçluluk telkinlerini dinliyorum. henüz kendimde(biraz sinirlilik hariç) olumlu bir değişiklik farketmedim.ama inanıyorum. ve ısrarla telkinleri dinlemeye devam ediyorum. henüz erken olabilir. benim durumum biraz kronik olabilir çünkü sosyal fobi hastasıyım aynı zamanda. .ayrıca çekirdek inanç, biyo frekans gibi yöntemlerden hangisi benim için faydalı olur? kafam çok karışık bana yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

 29. Muhammet

  merhabalar bir kaç soru sormak istiyorum
  1.)telkinleri indiremiyorum neden olabilir 2 mb doluyor sonra daha indirmiyor aslında indiriyorda 1-2 dk birinci bu ?

  2.) baska telkinlerle karısık dinlesek bu siteden olmayan ders telkini buldumda bir tane onlar beraber dinlesem olurmu ama bu sitedeki telkinlerin güvenli olduguna inanıyorum ama diğer telkinin inanamıyorum ne önerirsiniz lütfen yardım edin ?

 30. Sevda

  Merhabalar;

  4 gündür düzenli olarak telkinleri dinliyorum. Gece sabaha kadar, gündüzleride dinlediğim normal müziğin yanında telkinlerimi açıyorum. İlk etapta ego güven güçlendirici, suçluluk duyguları ve depresyon dünde kaldıyı dinlemekteyim. 2-3 yıldır süre gelen depresyonum var, tam iyi olduğunu düşündüğüm zamanda kendini gösterdi ve beni inanılmaz dibe çekti(şuan bunları yaşıyorum) Bir günüm iyi geçse ikinci günüm berbat halde aklımdaki olumsuz düşünceleri sayar halde buluyordum kendimi. halada öyleyim aslında, inanılmaz bi karamsarlık gelecek kaygısı vs. Heralde telkinler bilinçaltımı temizliyor diye düşünüyorum. Ve az önce istem dışı aynanın karşısında buldum kendimi ve söylediklerim; Kendine gel, hirbirşey sendan daha önemli değil, ufacık şeyleri kafana takıyosun, ne kadar güzelsin, beğeniliyorsun bunların farkına var gibi cümlelerdi 🙂 Sanırım değişime az önce şahit oldum. Ve dinginlik geldi yüreğime ilk günlerdeki gibi fırtınalar esmiyor artık. (Bir yandanda çekirdek inanç için randevumu bekliyorum. Eminim o zaman daha güzel olacak herşey.) Sıkıntılar, sorunlar bizim için değilmi bu dünyada Ve onları bu kadar kolay yolla çözmemize yardımcı olanlara sonsuz teşekkürler.. Sevgiyle kalın…

 31. Kayra B.

  Klasik muzik sevmeyenler icin biraz kotu bir arkafon muzigi olmus suan dinliyorum daha birkac saniye oldu, telkinler kacinci dakikada girer bilmiyorum 🙂 bakalim ben de buraya yazacagim durumlar gelistikce, saygilar.

 32. mert

  Merhaba Bu müzikleri en yakın zamanda denemeye başlayacağım gerçekten işeyarıyor mu merak ediyorum yorumlar öyle gösteriyor gibi deneyip 2 güne yazacağım

 33. seldaa

  merhaba uzun süredir kişisel gelişimle ilgili birçok şey yaptım kitap film seminer vs ama kendimi değişim konusunda hiç bu kadar başarılı görmedim evet bildim öğrendim ama yaşamadım şu ana kadar..ben bu siteyi fark edeli çok oldu ama düzensiz dinledim telkinleri..ama sonra çok kötü olduğum bi dönemde sürekli dinlemeye başladım ve değişimleri gördüm..hemen ardından Atakan beyle görüşüp özel cd mi aldım…şimdi kendime daha fazla güveniyorum…daha mutluyum..bu hafta kötü bir şey yaşamış olmama rağmen daha umutlu ve umutluyum :)…Atakan beye ve sitede emeği olan herkese teşekkür ediyorum..İYİKİ VARSINIZ

 34. cansu aslan

  merhaba bi sorum olucak bu telkinleri kulaklıkla dinlemenin bi sakıncası olur mu?

 35. Nurşen Görşen

  Merhaba,
  Teşekkür etmek için gecikmediğimi umarım.
  3 yıldır, 9 ay boyunca atölye çalışmasında GSF sınavına girecek öğrencilerime ritmotrans müziğinizin anlamını anlatarak sınav kaygısı ve ego güven geliştirici klasik müziklerinizi çalıyorum. Müzik çalarken duymasalar da arka fondaki telkin sözlerinin metnini daha önce okuttuğum için müziğin amacını-anlamını biliyorlar. “Bu müzikler insanı rahatlatıyor” şeklinde ifade etseler de algılarının açıldığını, sınava güvenle gittiklerini her yıl gözledim. Kendim için “kilo verme” müziğini düzensiz dinlediğim için olmalı etkisi olmadı, bu yıl düzenli/dikkatli dinlemeye niyetliyim. Emekleriniz için teşekkür, selam ve sevgilerimizle hep var olun.

 36. gaye solmaz

  ücretsiz telkinlerinizi yaklaşık 1 aydır dinliyorum.gerçekten kendimde inanılmaz derecede değişimler yaşıyorum,eskiden insanlardan kaçardım ama su anda toplum içerisinde kendimi gayet net birşekilde ifade edebiliyorum.çok değerli site yöneticilerine sonsuz tşk ediyorum iyiki varsınız.çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 37. ferda mrt

  şimdi de diğer yorumları okurken farkettim insanlarla telepati kurabiliyorum kolayca.yukarıda da aynısını yazan birisi olmuş.ben telkinlerle ilgili olduğunu düşünmemiştim.yani farketmemiştim.ilginç…

 38. ferda mrt

  telkinleriniz işe yarıyor.kendime güvenim arttı,duruşum,konuşmam değişti.insanları inanılmaz şekilde çekmeye başladım.değişim inandığınız sürece kaçınılmaz bence.dinlememiş olanlara tavsiye ediyorum.bir de sanırım kendinizi inandırmakla alakalı.önceden şartlandırmayın bu da neymş işe yaramaz diye.buna ihtiyacım var,yada ihtiyacım olan şey bu,kendimi aşacağım deyin,göreceksiniz işe yaradığını…teşekkürler atakan bey ve diğerleri…

 39. ferda mrt

  merhabalar.öncelikle teşekkür ederim site için.tesadüfen bambaşka birşey ararken karşılaştım siteyle ve kişisel gelişimle ilgilendiğim için kendimi alıkoyamadım.merakımdan;forumu okuduktan sonra bütün dinletileri indirdim,bir süredir de dinliyorum,geceleri uyumadan önce,uyurken,metroda,otobüste…vakit buldukça dinliyorum ve aileme de dinletiyorum telkinleri.kendimde değişimler olduğunu söylemek için sayfanızı tekrar açtım

 40. değişimmm

  faydasını ciddi anlamda görüyorum biraz asosyal bi insanım bunu için sosyallik artırıcı müzikleri dinledim % 80 faydası oldu diyebilirim üstelik bu etki bir hafta gibi kısa bi sürede kendini gösterdi…. bu tarz şeylere inanıp körü körüne bazı şeyleri yapan bi insan asla değilimdir bu siteyle karşılaştığımda aklımda bi çok soru işareti vardı bi araştırma yaptım hepsinede cevap bulduktan sonra dinlemeye başladım o yüzden herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.. atakan beye de teşekkürlerimi iletiyorum, allah razı olsun ondan.. herkese kolay gelsin 🙂

 41. gül sena

  ben mp3 leri indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 42. s-her

  merhaba.ben de bu siteyi keşfedeli çok olmadı ama kafama takılan şeyler var.telkinleri karışık olarak dinlesek olur mu yoksa azar azar mı başlamak gerekiyor?çünkü hepsine çok ihtiyacım var

 43. praxiphanes

  Hocam ..şu an 2. gündeyim. Aşırı bir ağlama isteği geldi..Acaba içime attığım çok mu olay varmış???

 44. praxiphanes

  Gün içindede kısık sesle dinlememiz şart mı? Normal sesle dinlersek birden beyne aşırı yüklenmiş mi oluruz?

 45. kardelen531

  ben daha yeni başladım.ama olumlu etkisi olacağına çook içten inanıyorum..dinledikten sonra yaşadıklarımı,hissettiklerimi paylaşacağım sizlerlede:)

 46. rukiye

  merhabalar ben rukiye. suçluluk ve ego telkinlerini dinlemeye başlayalı 7 gün oldu. ve tabi kendimi daha mutlu hissetmeme de… içimde değişim yaşandığını hissedebiliyorum. önceleri çok utangaç ve çekingen olan ben, artık düşüncelerimi daha kolay söyleyebiliyor olmanın tadını çıkarıyorum. keşke daha önce tanışmış olsaydım sitenizle.bu dertten çok çektim. ama tesadüflere inanmadığım için vardır bunda da bir hayır diyorum . kendimde yaşadığım değişimler gerçekten çok güzel. insanlarla daha rahat konuşabiliyorum. gözlerinin içine rahatlıkla bakabiliyorum.bu bana artık zevk veriyor. . ama daha tam istediğim kıvamda değilim. bugünden itibaren sosyallik artırıcı, kendine güven ve topluluk önünde konuşma telkinlerine başlayacağım. inş. her şey daha güzel olacak. daha iyiye gideceğim .şimdiden her şey için teşekkürler

 47. nurhayat

  merhaba ben cdlerinizi bir aydır dinliyorum gerçekten bende inanılmaz değişiklikler oldu bu da dolayı çok mutluyum çok teşekkür ediyorum.

 48. SUNAHAN

  DÜNDEN BERİ DİNLİYORUM TELKİNLERİNİZİ İŞYERİNDE ARKADAŞLARIMA DA PC DEN DİNLETİYORUM. AYRICA EVDE DE DİNLİYORUM HATTA ŞU AN BİLE . 1 GÜNDE DURUŞUMDA VE YÜRÜYÜYÜŞÜMDE DEĞİŞİKLİK OLDU.DİMDİK DURUYORUM YILLARDIR BUNU YAPAMIYORDUM. KENDİMİ ZORLADIĞIMDA EN FAZLA YARIM SAAT DAYANABİLİYORDUM ÇÜNKÜ SIRTIM ÇOK AĞRIYORDU BU ŞEKİLDE.AYRICA AYLARDIR İLK DEFA BU SABAH BEL AĞRILARIM OLMADAN UYANDIM VE BÜTÜN GÜN DİMDİK BİLGİSAYAR BAŞINDA OTURMAMA RAĞMEN HİÇ AĞRI ÇEKMEDİM. ÇOK MUTLU HİSSEDİYORUM.TEŞEKKÜR EDİYORUM

 49. aygül

  telkinlerin hepsini indirdim…uzun zamandır araştırıyordum zaten cok isabet oldu…fakat bır sorum olacak telkinlerin hepsini dinlemem de ( bir gece de hatta her gece ) bi sakınca var mı acaba …,
  sewgiyle kalın emeğinize sağlık….

  • Atakan Sönmez

   merhaba, her gece uyurken de dinleyebilirsiniz

 50. belmax

  Gerçekten aynaya baktığınızda kendinden emin ve olumlu değişimlere açık birini görüyorsunuz. Bir iki hafta sonra etkisi geçer diye düşünmüştüm ancak altı haftadır dinliyorum halen olumlu gelişmeler devam ediyor. Atakan bey size sonsuz saygılarımı sunuyorum burdaki teşekkürler size az süpersiniz.

 51. saziye esra

  Mart 31, 2012
  merhaba ben cdlerimin ikinci günündeyim ve ne hikmetse bugün antidepresan ilacımı almak istemedim dün ilk dinlediimde basım cok ağrımıstı bugün sadece midem bulanrıyo gibi sanki biseylerin etkisi altında gibiyim suan ki eksiğim insanlarla daha iletisime geçmemis olmam ama ilrleyen zamanlarda bunun da olacağına inanıyorum kendimden emin yürümek ve insanlarla dialog kurmak istiyorum ve en önemlisi mutlu olmak istiyorum herkese sevgiler

 52. kuru üzüm

  Mart 19, 2012
  -ben de 10 gündür dinliyorum. aslında önemli olan kendimizin keşfettikleri, başkalarının gözlerinde aramamalıyız kendimizi ama objektif olması bakımından farklı kişiler tarafından söylenenleri aktarayım:
  -yorgun görüyorsun ama bi güzellik yansımış yüzüne, hamile misin?
  -keşke ben de senin kadar enerjik olsam..(oysa ben kendimi hiç enerjik hissetmiyordum )
  -ne oluyormuş bunu dinleyince? (bir arkadaş soruyor) -(diğeri cevap veriyor) bugünkü kadar kötü bir olay yaşasanda yıkılmıyormuşsun (iş alaında çook kötü bir durumla karşılaştım hala çözülmedi ama sanki bu durumdan korkmuyorum, olağan akış gibi geliyor. afyonlandım mı ne)

  bir de dün ayna egsersizini yaptım sanki zayıflamışım gibi geldi. eskiden beni sevsinler diye uğraştığım müşterilerimle şimdi ilgileri için çırpınmadan konuşuyorum ve onlar beni evlerine davet ediyorlar..çok ilginç.. bir de sanki telepatik olaylar yaşıyorum. acaba ben mi abartıyorum.
  ay sonra da gelip yazacağım çünkü bu bir yanılsama ı merak ediyorum. belki de hepsi geçecek…

 53. sibelll_bjk

  Mart 15, 2012
  MERHABA ATAKAN BEY,BEN BİR HAFTADIR DİNLİYORUM OKADAR GÜZEL DEĞİŞİKLİKLER OLDUKİ İYİKİDE DİNLEMİŞİM ÇOK MUTSUZDUM UMUTSUZDUM KENDİME GÜVENİMİ KAYBETMİŞTİM…BUKADAR SÜREDE OKADAR GÜZEL ŞEYLER OLUYORKİ VE BİLİYORUM OLMAYA DEVAM EDECEK..SİTENİZ ÇOK GÜZEL YAŞAMA SEVİNCİ AŞILIYOR.ATAKAN BEY SİZİNLE İLETİŞİME GEÇMEYİ ÇOK İSTİYORUM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM…İYİKİ VARSINIZ..

 54. anemoonnn

  Şubat 07, 2012
  bu telkinlerin iyice yerleşmesi için ne kadar süre dinlemek gerekli?

 55. öznur

  Ocak 15, 2012
  Bu telkinleri saatlerce dinlemesemde bende değiştim.Eskiden çok fazla utangaçtım biri bana birşey dese hiç cevap veremezdim ama artık böyle değilim biri bana birşey söylediğinde karşılık veriyorum kendime güven geldi dinlemeye devam edicem mp3 aldım ona yükliceğim sizlere teşekkür ederim

 56. kübra

  Aralık 29, 2011
  öncelikle herkese merhablarr,bu siteyi geçen yıl keşfettim aslında ve telkınlerı ara ara dinliyodum sonra geçenlerde tekrar girdim siteye hem üye oldum hemdee suçluluk ve ego scriptlerini dinlemeye başladımm . ilk gün baya dinledim hatta gece yatrken bile ama sabah müthişş baş ağrısı hissettim bende burdaki yorumları okuyunca normal bi durum olduğunu görüyorum neysee şimdi 3. günümdeyim . ufak tefek değişimler olduğunu farkediyorum ama dün daha yeni tanıştığım biri bana gözlerimin parladığını söyledii. içimdeki kıvılcım dışarı yansımış hemn bende çok mutlu oldum tabii.çok kararlıyım devam ettcem dinlemeye daha yeni başlıyoruzz. değişmin kapılarını sonuna kadrr açmaya kararlıyım . mutlu olmak benimde hakkımm

 57. rezan görmez

  Aralık 17, 2011
  Atakan Bey Teşekkür Ederim güçlüydüm we daha güçlü oldum insanlarla konuşurken gözlerinin içlerine baktığımı farkedebildim ve gerçekten işe yarayanları var sctriplerden .D Hayatın tüm sıkıntıları omuzumdan kalkmış gibi oldu gerçekten 3 4 gündür gözlemlerdiğim ,gözlerimin içinde bir güzellik we parıltıyı farkedebiliyorum… insanlar kötülük amacı taşısa bile artım umrumda değl diyorm … .D Gerçekten işime yarayan oldu we sabırla dinleyip çevremdekilere de tavsiye ediyorum .. iyi günler .D

 58. aadam

  Mayıs 14, 2011
  Ben öyle görmek istediğim için mi öğle diye aynada epey bir inceledim. hayır dik duruyorum ve gülüyorum. klasik müzik severim zaten ne kaybederim diye inanmadan hatta ön yargılı olarak başladım. ilk gün baş ağrısı ve mide bulantısını dinlenen müzik altındadaki duyulmayan frekanslardan kaynaklandığının bilinciyle alışırım umuduyla işe yaramıyor buda işe yaramıyor herşeyi denedim ölmeden huzura eremeyeyeceğim diyebilmek için oyun bozanlık yapmadan dinlemeye devam ettim. ediyorum belki mucize değil ama yıllardır dikkat etmeme rağmen dik duramıyorken belkizahiri plecebo etki belki gerçek etki bilmiyorum ama 3 gün önceki halimden dik duruyorum ve kendimle barışıyorum yavaş yavaş. tek sıkıntım aynı müzikleri dinlemek. onuda doğa sesini fazla bastırmadan kendi müzik listemi çalarak aşıyorum şimdilik umarım varlığına bile inanmadığım bu etkiyi bastırmaz ve gerçekten hayatım değişir.

 59. 06esin

  Nisan 24, 2011
  daha önce de yazmıştım buraya…ego güçlenrici suçluluk giderici kilo verme başkalarının düşüncelerini önemsememe mutluluk kanseri defet hepsini de dinledim ve dinlemeye de devam ediyorum.ben etkisini ve faydasını gördüm. bir çok kişiye de önerdim.ama dalga geçtiler.hayatımızı seçimlerimiz doğrultusunda yaşıyoruz. ben telkinleri kullanıp mutlu olmayı seçtim…teşekkürler hayatimdegisti.com

 60. tanju

  Mart 31, 2011
  merhaba sitenizle 6 ay önce tanışmıştım ama pek önemsemedim fakat şu an durum değişti oldukça önemsiyorum dün çok kötü 1 gün ve gece geçirdim. gece uyuyamadım doğru dürüst, sabah uyandım ve hala çok kötüydüm ne yapabilirim dedim kendi kendime sonra bu site aklıma geldi denemek amaçlı da olsa bir deneyeyim dedim aradan şu an 6 saat geçti bir çok telkin müziğini dinledim sabahki halimle şu anki ruh halim arasında büyük fark var..isanırım şe yarıyor ….tşk ler.

 61. bbella

  Mart 25, 2011

  Ben 3 gündür dinliyorum.Geçenlerde otobüsteyim…Hiç tanımadığım orta yaşlı çok hanımefendi bir bayan, yaka broşunuz ne kadar hoş.. dedi gülümsedi..Sakin bir ses tonuyla çok zevkli olduğunuz her halinizden belli dedi..güldüm teşekkür ettim.Biraz utandım Hiç yabancı birinden böyle bir iltifat alacağım aklıma gelmezdi..Demek ki aklım başımda değilmiş..Yaşasın subliminal ritmotranssdiyebilir miyim acaba?Böyle heyecan verici bir deneyimi paylaşan haberi olan herkese selam ve sevgilerimle…

 62. guest

  Şubat 21, 2011
  ney versiyosunu çok çok hoş egomu yerine getirmese bile sadece zevk için dinleyebilirim ve en sevdiğim su sesi harika paylaşımlar

 63. nilgün

  Ocak 24, 2011
  telkınleri 5 gündür dinliyorum daha cok aynaya bakmaya ve daha neşeliyim sanki teşakkür ediyorum

 64. gülser

  Ocak 22, 2011
  sitenizi bugün keşfettim müzikleri henüz dinlemeye başladım ama çok güzel hazırlanmış emeği geçen herkezin eline koluna sağlık teşekkü
  rler

 65. Meliha Can

  Ocak 21, 2011
  Birkaç gün önce bir arkadaşım siteden bahsetti, ben de bu konulara meraklı olduğum için girdim.2 gün önce bazı mp3ler indirdim ve ilk gün harika hissettim. Gece uyurken de dinledim (ego güçlendirici suçluluk telkinleri), sabah başım ağrıyarak uyandım. sanırım olumsuz düşüncelerden arınma nedeni ile böyle oldu. bugün tam gün boyunca bir ağırlık hissi yaşadım. sanki yüksek dozda ilaç alıp sersemlemiş gibi… ama dediğim gibi bunların normal olduğunu düşünüyorum. hayatımda herşeyin çok daha olumlu olacağını biliyorum, bu sitenin çok büyük faydası olacağına inanıyorum. kendime özel cd’de sipariş ettim, gelmelerini sabırsızlıkla bekliyorum. birkaç gün sonra yeniden yazacağım. siteyi hazırlayan kişiye de çok teşekkür ederim. bence salt iyi niyet ile hazırlamış bu siteyi.

 66. hilal

  Aralık 26, 2010
  merhaba atakan bey
  ben toplum karşısında yani arkadaşlarım yanımda çok fazla konuşan biri değilim ama bende diğer arkadaşlarım gibi çok konuşmak istiyorum bana hep yine çok sessizsin diyip duruyolar ve bundan çok sıkıldım hangi telkinleri dinlemeliyim önce.yardımcı olursanız sevinirim.

 67. cansuu

  Aralık 26, 2010
  PekDE inanmıyarak dinlemey başladlım umut ve umutsuz lukla ..ne kaybederimki dedim bir hafta etkisi olmadı bırakmayı duşunuyordum..neyse belki acele ediyorum dinleyim dedim.başta göz temasım .göz kontagı kuruyorum ..daha eminim kendimden ve endişerimin azaldıgını gördum sipariş verdim korkularım vardı dunya varmış korkumdan kurtuldum son 7 senedir bazı hastalıklar sıkıntılar oldu evde v e endişeli biriydim kurtuldum ama tam gitmesi için bi 21 gun daha dinleyecegim harıkasınız iyiki varsınız.. anlamıyorum inanmayanlara size ses duymuyorum diyorlar muzik bi ufak ara da duyuyorum telkkinleri dikkat ederlerse duyacaklar.kucak dolusu sevgiler..saygılar ..

 68. Aşkın

  Aralık 23, 2010
  Merhaba, ben bu siteyi 3-4 yıl önce keşfetmiştim ama telkinleri bir süre dinleyip sonra unutuyordum.3 gün önce tekrar dinlemeye başladım,umarım bu sefer daha istikrarlı olabilirim. Dün ve bugün başımda ağırlık hissettim, aynı zamandan ağrı da vardı. Hala o durumdayım ve dinlemeye devam ediyorum. Bu telkinlerin işe yaradığını gösteriyor heralde. Diğer değişimleri de zamanla görmeyi bekliyorum. Bu defa gerçekten iyi olmak istiyorum, değişiklik olsun istiyorum.

 69. ÖZLEM

  Aralık 14, 2010
  Sanırım çok kısa bir süre sonra sizlere çok ama çok teşekkür edeceğim.Yinede şimdiden teşekkürler

 70. Serkan

  Aralık 06, 2010
  Ben 17 yaşındayım ve üniversiteye hazırlanıyorum. Üstüme biraz yüklenme ve sorumluluk duygusu gelmeye başladı. Nette gezinirken tesadüfen girdim siteye ve üye oldum. Ben 17 yıldır hep silik ve kendine güvensiz bir tiptim, gerçi hala öyleyim. Bunun üzerine bu üniversite ve okul stresi derken kendimi dünyadan tamamen çektim. Arkadaşlarımla konuşamaz, göreşemez oldum. Eğer bu site bir nebze de olsa bana yardımcı olacaksa çok teşekkür ederim. Üzerimdeki yüklere rağmen gülebilmeyi istiyorum ve kendime ifade edebilmeyi. Daha yeni üyeyim ve ” Ego güçlendirici, Suçluluk duyguları ” scriptlerini dinlemeye başladım, eğer işe yararsa diğerlerini de denemek istiyorum. Test çözerken dinliyorum ve umarım yararını görürüm. Şimdiden teşekkürler değişiklik olduğunda yeniden yazacağım.

 71. özlem öztürk

  Aralık 01, 2010
  Ben de bu siteyi tesadüfen buldum… üstelik tam da her şeyden ümidimi kesmişken.. ama bu telkinler benim için bir ümit oldu şimdi acaba asıl bu mu tesadüf? bilemdim

 72. hülya

  Kasım 08, 2010
  yıllardır olmadığım kadar mutluyum.2 aydır telkinleri dinliyorum.Sanki karanlık bir mağaradan gün ışığına çıktım.TEŞEKKÜRLER ATAKAN BEY.

 73. eylem yılmaz

  Kasım 07, 2010
  3 gündür telkinleri dinliyorum. söylediğiniz gibi başlarda biraz gerginlik oldu ve baş ağrısı çektim. sürekli dinlemeye çalışıyorum. soskakta yürürken bile. sanki etrafımda ki herşey çok daha net renkler binalar ve insanlar. dil sürşmelerim çokça vardı azaldığını hisediyorum. gün geçtikçe hafiflik hissediyorum. ama sigara bırak doğa versiyonunu çokça dinlememe rağmen sigara içmekten kendimi alamıyorum ama miktarında azalma oldu mutlaka ki… umarım istediğim sonuçları alabilirim. TEŞEKKÜR EDERİM…

 74. bilgendilo

  Eylül 13, 2010
  Böyle bi siteyi kuran, oluşturan, emeği geçen herkese sonzuz teşekkürler, emeğinize sağlık, bu sitenin varlığı için ve üyesi olduğum için sonzuz şükürler olsun iyi ki varsınız ..

 75. Selami Kalkandelen

  Ağustos 22, 2010
  Merhabalar,

  43 yaşındayım. Küçüklüğümden beri sosyal yönüm zayıftır.
  Defalarca diksiyon kursuna, hızlı okuma kursuna gittim.
  Sosyallik için pek çok kitap, dergi vs aldım.
  Artık ümidi kestim.
  Bazı yeteneklerin doğuştan geldiğini düşünmeye başladım.
  Eğer sosyal yönü güçlü, sevilen, sayılan, aranan, hoşsohbet,
  sıcakkanlı, sempatik biri olacağımı bilsem bu cd’lere 2000 TL’yi seve seve verebilirim.
  Ama içimde tereddüt var.
  Bir de biri ile tartışmaya girdiğimde altta kalabiliyorum.
  Karşımdaki benim bilgi birikimimin %5’ine sahip değil ama tartışma sırasında
  maalesef altta kalabiliyorum.
  Hazır cevap değilim.
  Ama karşımdakini kırmadan, kendi doğrularımı canlı bir şekilde aktarabilme yeteneğine sahip olmak istiyorum.
  Ama bu CD’leri dinlerken dikkatimi PC’ye, okuduğum şeye versem faydası olur mu, bunu bilmiyorum.
  Şimdilik ücretsiz indirilebilen mp3’leri dinleyeceğim.
  2 ay kadar sonra belirgin bir fayda görürsem adıma özel CD’leri satın alacağım.
  Herkese mutluluklar dilerim.

 76. mavibirkus

  Ağustos 03, 2010
  selamlar.netde öylesine gezinirken sitenize rastladım ve dikkatimi çekti .bir deneyeyim derken bikaç tanesini indirdim.şimdi yaklaşık 1 saatdir dinliyorum.gerçekden çok iyidir ve dinlerken içimi bi huzur kaplıyor.günlerdir sıkıntılı hissediyordum ama sebebpsiz yere gidiverdiler.inanıyorum ki daha da iyi olucak .saolun herşey için

 77. ziko

  Temmuz 17, 2010
  dinledığım günden beri sadece 4 gun oldu deli gibi gülüyorum şiddetle tavsıye ediyorum

 78. Derya Deniz

  Temmuz 08, 2010
  Benim yıllardır en büyük sorunlarımdan biri dik yürümememdi, bu konuda çevremden çok eleştiri alırdım.5 gündür ego güçlendirici ve suçluluk telkinlerini gece gündüz dinliyorum, bu sabah aynaya baktığımda dik durduğumu farkettim hatta eskiden olduğu gibi eğik durmaya çalıştım ama sırtım ağrıdı, bir güç bunu engelledi, çok mutluyum çoook.Aşırı su içme isteği, baş ağrısı, sindirim sisteminin hızlı çalışması diğer etkiler, telkinleri dinlemeyi bırakmayı hiiiç düşünmüyorum, böyle bir site için Atakan Bey’e çok teşekkür ediyorum

 79. ebru

  Temmuz 04, 2010
  BEN 35 YASINDA KENDİNDE KEKEMELİK OLMASADA BUNU BI TURLÜ ATAMAYAN BİR BAYANIM 4 GÜN OLDU SÜREKLI DİNLİYORUM 2 GÜNDÜR SANKİ HERŞEY DURDU YİNE ZOR KONUŞUYORUM SANIRIM 35 YILLIK YORGUN VUCUD BUKADAR MUTLULUGU HUZURU KALDIRAMADI ATMAK İSTİYO AMA ASLA BEN BU YENİ EBRUYU SEVİYORUM VE İSTİYORUM

 80. Özlem

  Haziran 25, 2010
  tesadüf eseri buldum inanılmaz tesirler göstermeye başladı sadece 1 gün dinlememe rağmen ertesi gün aynada gözlerim capcanlı fırıl fırıldı sanki. sindirim sistemi hızlandı. 2 yaşındaki oğlum kabızdı dinlediğimiz gün tuvaletini yapmaya başladı..

 81. hayallerimigeriver

  Haziran 12, 2010
  Merhabalar bende aranıza yeni katılanlardanım. Üzerimde yılların biriken yorgunlukları ve bıkkınlıkları ile boğuşurken kuantum isim analizi sayesinde bu sitede buldum kendimi. Zaten ilgi alanıma giren daha önce deneyip başaramadığım bişey. Ama bu sefer daha kararlı ve istekliyim başaracağım. Hayatımı daha pozitif bir hale getirmek mutlu olmak ve mutlu etmek istiyorum. Burda benim gibi olan arkadaşlarla paylaşımlarda bulunmakta çok iyi gelecek eminim. Hayat kadere inat seni sil baştan yaşayacağım.

 82. iznikli

  Haziran 08, 2010
  gireli tam yarım saat oldu ve yoruma buradan başladım..sadece şaşkınım..ne diceğimi bilmiyorum..ama..bi rastlantı sonucu çıktı bu sayfa..ve tamda
  hayatıma format atıp kanatlarımı çırptığım anda..belkide bunları okumak bile bana hız ve güç verecek teşekkürle rarkadaşlar…ve şunu gördüm bitek ben deli değilim=))yada herkes normalde benmiyim anormal durumu bak yok olmaya başladı yalnız değiliz oleyy=))

 83. fatoş

  Haziran 03, 2010
  siteyle tanışalı 1,5 gün oldu. Siteyi tesadüfen buldum. Şöyle bir göz gezdireyim derken kayboldum üye oldum. tam bana göre olduğunu düşünüyorum.Ben karamsar ve melenkonik bir tipim.bir kitaplık dolusu kişisel gelişim okudum eh biraz farketti. kendimde olan değişimlerin dahada büyük olmasını istiyorum yorumlara bakılırsa cdler ve mp3 ler bayağı faydalı en kısa zaman da başlamak istiyorum. Kendi içimde öğle karmaşığımki bişeylerin bunu çözmesi gerekiyor. Fakat yardımsız olmuyor.Ve şöyle bir baaktığımda benim gibi nekadar çok insan olduğunu bilmek bana yalnız olmadığımı hissettirdi. Böyle kişsel gelişim konusunda birşeylere bu site aracılıyla hizmet ettiğiniz için teşekkür ederim çağımız rahtsızlığı mutsuzluk,eğo tatmınsizliği vs. bahsettiğiniz konular bende ise bunların bir çoğu var ve içimde bu olumsuzlukları aşamcağım bir dolu şey var sanki hep içimden bişey beni geriye çekiyor yani olumsuz duygularım hat safhada ve biliyorum bu durum hem beni hem çevremi etkiliyor. Kendime inancım var evet potansiyelim var bişeylere fakat neye ve nasıl enerji vermen gerektiğini bilmiyorum.

 84. canan

  Haziran 01, 2010
  merhaba,
  ben yaklaşık 20 gündür dinliyorum telkinleri suçluluk duydusu ve ego güven güçlendirici dediğiniz gibi başlangıç için bu ikisi mutlaka gerekli.ben 33 yaşındayım ve evliyim 7 yıldan beri.sanki şey gibi hissediyorum o 19-20 yaşlanrında yeniden aşık olursunuz içiniz hep kıpır kıpırdır.herşey sizi mutlu eder. deli deli gülersiniz herşeye yani içinizden geldiği gibi davranırsınız o yaşlarda.temkinli,acaba etraftakiler benim için ne düşünür vs.. böyle duygular pek olmaz o yaşlarda işte aynen öyleyim. çok mutluyum çokkkkkkkk. suçluluk duyguları telkini çok iyi geldi…. ama biraz etki etmesi uzun sürdü yaklaşık 15 gün kadar. denemekten vazgeçmeyin. lütfen……teşekkürler atakan bey ..sizi çok seviyorum..(gerçekten)kendimi extacy içmiş gibi hissediyorum.

 85. Lily

  Mayıs 24, 2010
  merhaba, ben yeni üyeyim. 5 aydır reiki öğrencisiyim. 2 aydır telkin terapileri alıyorum. bu site benim dikkatimi çekti. peki ben scriptleri nasıl indireceğim arkadaşlar? müzik mp3 lerini indirdim ama ya diğerleri? teknoloji eksiğimi sizlerle aşabilir miyim.
  güzel paylaşımlar yaşayacağımız inancıyla

 86. serap

  Nisan 20, 2010
  Bu siteyi nette dolaşırken buldum ve 3 gündür dinliyorum henüz bi fark varmı farkında değilim. Aslında ben çabuk iletişim kuran çabuk kaynaşan biriyim İnsanlarla konuşurken göz teması benim için herzaman önemli idi ve gözlerine bakmadan konuşamazdım. ( ara sıra yalan söylediğim zamanlar hariç) sadece dik durmuyorum ve yaptığım işisevmiyorum bakalım bana etki yapacak mı ?

 87. gulten

  Mart 23, 2010
  sitenize yeni üye oldum yoruumları okudum umarım aynı etkileri bende alırım.çünkü ben hayatım boyunca çok asabi bir insandım şu anda dinledigim ego güçlendirici ve suçluluk. umarım bundan sonra insanlara kendimi çok daha iyi ifade edebilirim. faydasını görürsem diger cd leride almayı düşünüyorum. bugun 2 ci günüm ve ara vermeden dinliyorum . bir hafta sonra tekrar yazarım.

 88. elif

  Aralık 29, 2009
  sitenize bugün üye oldum.hemen bu telkin mp3 leirini indirip dinlemeye başladım.yaklaşık 2 saatir aralıksız dinliyorum.işe yarıycağına yürekten inananlardanım.çok huzur verici olduğunu düşünüyorum.değişimlerimi yine paylaşıcam.böyle bir siteyi vareden herkese çok teşekkür ederim…

 89. elmas

  Aralık 10, 2009
  1 ay önce 1 hafta dinledikten sonra dik yürümeye başladığımı farkettim. Sonra herhalde tamam oldu diye düşünerek mp3 leri unuttum. 5 gün önce tekrar hatırladım ve 5 gündür dinliyorum. Yürürken dikkat ettim istesemde eğri duramıyorum.sadece gündüz aklıma geldiğinde dinledim halde. günde en çok 3 saat dinledim . Bugün geceleri de dinlemeye başlayacağım. Ancak ben suçluluk duyguları ile ego güçlendiriciyi indirebildim sadece. diğerlerini indiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Son olarak gerçekten çok mutluyum. Gerçekten davranışlarımdan çok rahatsız olup kurtulmak istediğim bir zamandaki ettiğim duaların karşılığı olarak Allah sitenizi bana gösterdi. (Tesadüf diye bir şey yoktur). Sizlere de sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. İnşallah emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alısınız.Saygılarımla…

 90. sevdadeniz

  Kasım 10, 2009
  merhabalar aslında kişisel gelişim konuları ile yeni tanışmış sayılmam daha önce aldığım eğitimler olsun okuduğum kitaplar olsun bana nasıl daha güçlü ve daha güvenli bir hayat süreceğimi anlatıp durdular… gariptir ama bu güne kadar hayatıma hiç uygulayamadım sadece etrafımdakilere akıl verip onların daha mutlu olmalarını sağladım. sanrım sıra bende…
  bikaç müzik download ettim uzun süreler dinleyebilirmiyim bilmiyorum ama dinleyebildiğim kadarı bile etki gösterir diye umuyorum…
  ne gibi değişiklikler olacak yazıdsını okuyunca bişeyi farkettim ben migren hastasıyım ve yaklaşık 10 yıldır gerçek bir baş ağrısı yaşamıyorum sadece migren krizi yaşıyorum ama dinlemeye başladıktan sonra garip bir baş ağrısı tuttu beni…
  özlemişim inannın…
  neyse işe yarayacak bişiyorum

 91. emel

  Kasım 06, 2009
  Ben 3 gün günde 4 saat dinledim ama bende faydası olmadı hiç bi değişiklik yok bende UUF ya bende mi sorun war….Aynıyım çabuk mu pes ettim acaba..Birileri bişi yazsın bu normal mi : smilies/undecided.gif Umarım yayınlanır..

 92. handiş

  Ekim 12, 2009
  aranıza yeni katılıyorm henüz dinlemeyede başlamadım mp3 leri indirmeye uğraşıyorum faydalı olmasını ümit ediyorum

 93. altan alişan

  Eylül 23, 2009
  herkes ilk değişimleri anlatıyor bende hayatımdaki değişimi anlatayım.. ben 5-6 gün değil 2.5 senedir bu sitede takılıyorum bütüüün telkinleri binlerce kez dinlemişimdir özel telkinler yaptırmısımdır. burayla tanısmadan önce psikopat kimseyle muhabbet etmeyen asosyal sinirli sürekli arabesk müzik dinleyip derdine dert katan sinirlenince sagı solu yumruklayıp hem kendime hem etrafıma zarar veren biriydim ama şimdi değişim o kadar büyük ki hepsini yazsam sığmaz elimden geldiğince butun organizasyonlara katılan yolda otobus beklerken dahi tanımadığı bi iki kişiyle muhabbet eden sürekli gülen kızamayan bagırmaya calısıyorum sanki sinir duygularımı almıslar kızamıyorum bagıramıyorum ve bu hoşumada gidiyor aslında hayata yeniden ve sıpsıkı baglanan herşeyi silbaştan yaşayan müzik tarzını bile değiştiren bi insan oldum bunların hepsi bu site sayesinde bu sitede yazan öneriler sayesinde oldu teşekkür ediyorum Atakan beye böyle bi sitede bizleri topladığı için teşekkür ediyorum hayatımı değiştirmeme vesile olduğu için herşey için teşekkürler…

 94. ümit

  Temmuz 26, 2009
  öncelikle sizlere teşekkür ediyorum bizlere bu fırsatları sundugunuz için…ben daha yeni başladım yaklaşık 8 gün oldu ego sucluluk duyguları telkinlerini dinliyorum.artık kendimi sacma seyler için üzmüyorum kendime güvenim arttı.insanlarla daha rahat iletişim kurabiliyorum.söylediğiniz gibi bende de dik durma daha rahat göz teması kurma belirtileri oldu..arkadaslara tavsiyem sizin de dediginiz gibi gündüzleri dinleyemiyorsanız aksam yatarken müziği kısık sesle dinlemeniz…yorumlarımızı da belirtirsek denemek isteyen arkadaşlara yarımcı olmuş oluruz…bu site yapımında emegi gecen herkese telkinleri hazırlayanlara bu siteye üye olan herkese sevgi ve saygılarımı sunuyor allahtan yolumuzu açık etmesini diliyorum…

 95. ebruli61

  Nisan 25, 2009
  Bende dün kşfettim bu siteyi ve denilenleri tek tek uygulamaya başladım.Baş ağrısı hat safhada,Ama sabah bayagı erken uyandım 6dan sonra uyuyamadım.Birde acayıp şekilde midem yanıyor ben bunları dinliyorken öyle böyle değil hani.Normalde kilo vermek için başlamayı düşünüyordum telkınlere ama özgüven eksıklıgı vs konualrdada destek almaya basladım.Diyet yapıyorum spor o bu.Ama bu müzıgın mıdemı kazındırması ıslerı tersıne cevırecek gıbı.Acaba kılo verme telkınını hemen eklesem bı sorun olurmu ??????LÜTFEN yardımmm

 96. çağrı sanıcı

  Mart 18, 2009
  MERHABALAR SITEYLE TANISALI 3. GÜNÜM VE BIRSEY DAHA OLMADI DERKEN , YORUMLARI OKUYUP AYNAYA BAKTIGIMDA YÜZÜM DAHA GÜZEL BAKIŞLARIM ÇOK CANLI GELDI…ÇOK UMUTLUYUM VE HEPSINI KENDIME UYGULAYIP DAHA SONRA KISIYE OZELLERI DE ALACAGIM GELISMELERI YINE YAZARIM AMA BU UMUT BASKA BIR UMUT COK TESEKKUR EDIYORUM..SU AN ISIMDEN AYRILDIM VE MADDI SIKINTILARIM VAR BUNLARLA BOĞUSURKEN KENDIMI IYI HISSETMEM GEREKIYOR..COK TESEKKÜRLER ATAKAN BEY….

 97. yekbun

  Mart 12, 2009
  sıtenıze 2 gundur uye oldum ve tesadufen buldum ıyıkı bulmusum 2 gundur dınlemem ragmen ınanılmaz etkısını gordum olaylara daha pozitif bakar oldum daha sakınım cabuk sınırlenmıyorum olaylara bakıs acım bıle deyıstı dıyebılırım ve artık kendımı kahretmıyorum cok ılgınctırkı 2 gunde etkılı oldu sanırım gercektende hayatım deyısecek v ehuzurluyum atakan bey ıyıkı varsınız allah razı olsun sızden umut ısıgı oldunuz bana cok sag olun

 98. kumsalsarı

  Mart 12, 2009
  Bu siteyi hayatımdaki tüm olumsuzlukları tekrar tekrar yaşamam sonucunda psikolojimin tamamen bozulduğu bir anda buldum. İlacım aslında kendimdim fakat bilmeme rağmen beynime, düşüncelerime hükmedemiyordum kontrol edemiyordum kendimi. Yaklaşık 20 gündür yatarken her gece dinliyorum söyleyeceğim tek şey ”HAYATIM GERÇEKTEN DEĞİŞTİ”. Çok çok çok teşekkür ediyorum…

 99. gökçe

  Şubat 01, 2009
  Dinlemeye başlayalı 7 – 8 gün falan oldu. Benim geçmişte yaşananları bir türlü unutamama problemim var. Bazı insanları bir türlü affedemiyorum ve bu affedememe onlara değil sadece bana zarar veriyor. Öyle ki geceleri geçmişi düşünmekten uyuyamadığım bile oluyor. Son birkaç gündür bu insanlar, olaylar aklıma geldiğinde “Allah affetsin, hatasız insan olmaz” gibi şeyler düşünür olduğumu fark ettim ve sanki daha pozitifim. Bilmiyorum bunlar telkinlerin etkisi mi, ama bana öyleymiş gibi geliyor. Kendimi zorlamadan, süreçten zevk alarak dinlemeye devam edeceğim. Dinlemekten hiçbir zarar gelmez. Bakalım neler olacak?

 100. Mustafa Kara

  Aralık 05, 2008
  04.12.2008 tarihinde dosyaları indirdim, gece yatarken kulatlığımı taktım ve Ego güçlendirme Kendine güvenme MP3 lerini sabaha kadar dinledim, yorumları ve etkilerini okumamıştım. Sabah işe giderken birden fark ettim ki daha dik yürüyorum, ve Akşam eve döndüğümde açıkmayan ben Kurt gibi acıkmıştım….. Sanırım etkili oluyor. Dinlemeye devam ediyorum, daha farklı etkileri olursa yazmaya gayret edeceğim. TEŞEKKÜRLER emeği geçen herkese

 101. İbrahim

  Aralık 05, 2008
  dün suçluluk duygusu ve ego güçlendirme mp3 lerini tavsiyenizle indirdim.
  şu an dinliyorum ve çok olumlu olduğunu söylemek istiyorum.
  Fakat diğer mp3 leri bir türlü indirmeyi başaramadım.
  Tüm mp3leri indirmem konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
  Şimdiden teşekkürler. Saygılar

 102. Ali Acaroğlu

  Aralık 01, 2008
  Selam herkese Bende daha bugün gördüm siteyi üye oldum merak ettim …. Mp3 leri indir ve dinliycem bakalım gerçekten anlatılanlar doğrumu çok merak ediyorum çünkü Herkes bişeyler yazmış bakalım doğrumu….

 103. flzz

  Ekim 12, 2008
  sadece 2 gündür dinlememe rağmen dik duruşum güzel bir kanıttı…teşekkürler…

 104. ali :)

  Eylül 15, 2008
  merhaba dun basladım mp3 leri dinlemeye bas agrısı ve sindirim sisteminde hızlanma belirtileri oldu deişik bişey daha oldu icimi bi huzur kapladı gozlerimden yas geldi sanki bunlar huzurun mutlulugun goz yaslarıydı belki ney sesindede olmus olabilir tam bilemiorum

 105. tuncayyy

  Eylül 10, 2008
  merhaba, telkinleri 3 aydır dinliyorum, hayatım değişti gerçekten, şimdi çok çok farklı bir insanım, teşekkürler herşey için. Allah razı olsun.

 106. irena

  Temmuz 28, 2008
  herkese merhaba ve siz Atakan bey böyle hizmetler sunmanız mükemmel karşılaştığım herkese sitenizden bahsediyorum.Burada kurulan bağlar hiç çözülmeyecek sanırım çünkü başı ve sonu sevgiii…

 107. adsız

  Haziran 30, 2008
  Merhaba Atakan Bey,
  Öncelikle böyle bir site hazırladığınız, insanlara bu denli karşılıksız bir sevgiyle yaklaştığınız için (kelimeler yetersiz de olsa) gönül dolusu teşekkürler. İkinci teşekkür de bu site ile beni tanıştıran arkadaşıma.İnsanların hayatlarında böylesine köklü değişimleri yapabilmelerine rehber ve kanal olmanın verdiği huzur ve mutluluk ve hazzın yerini başka hiçbir şey tutamaz sanırım . Özellikle duygusal olarak dibe vurduğumuz zamanlarda böyle bir dost ve dost site ile karşılaşmak, hayatın bize verdiği bir başka şans olmalı. Telkinleri dinliyorum, değişimi fark ediyorum ve çevremde ulaştırabildiğim herkese ulaştırarak da bu haz ve mutluluktan kendime de pay çıkarmaya çalışıyorum. Koşulsuz sevgiyi anladığımız ve anlatabildiğimiz oranda dünyayı güzelleştirecek, egolarımızdan arınarak daha yaşanası, daha güzel hayatlar ve bir dünya yaratacağız.Sevgi ve ışık hayatımızdan hiç eksik olmasın..

 108. serios

  Haziran 11, 2008
  aslında kendime güvenen biriyim ama yinede bir yerlerde eksik olan bir şey vardı.ego kuvvetlendirmek işte aradığım buydu kendime güven yetmiyordu benim için daha fazla olması gerekiyordu,aradım ve çok şükür bu sitede buldum.emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 109. melikemel

  Haziran 10, 2008
  merhaba siteyi kesfedeli 5 gun oldu. ilk kez duydugum icin cok sasirdim dinledikcede cok taktir ettim. bence turkiyede bir ilk. 5 gundur duzenli olarak dinlemeye calisiyorum ego ve sucluluk telkinlerini. hem rahatlatici hem de olumlu etkileri var bence telkinlerin. 5 gunde bile farki hissettim diyebilirim. emegi gecenlere tesekkur ederim

 110. filoloji osman

  Haziran 08, 2008
  3 GÜN ÖNCE İNDİRDİM BİLGİSAYARIMA VE ACAİB DİK YÜRÜMEYE BAŞLADIM,GÖZ TEMASLARIM ARTTI VE ARKADAŞLA KÜRT SORUNU ÜZERİNE TARTIŞTIĞIMDA RAHATÇA FİKİRLERİMİ SÖYLEYEBİLDİM(SOSYAL FOBİ OLARAK BU ÇOK GÜÇTÜ BENİM İÇİN)…….BEN GEÇEN YIL ÜYE OLMUŞTUM AMA HİÇ TAKILMADAN ÇIKMIŞ VE UNUTUP GİTMİŞTİM VE ÇOK AMA ÇOK PİŞMANIM BU HATAMDAN DOLAYI…ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN ,SELAM İLE

 111. yarkin

  Mayıs 10, 2008
  merhaba, ben 2 gün önce tesadüfen sitenizi keşfettim, söylediğiniz gibi ego ve sucluluk duguları mp3 lerini indirdim. 5 ve 6 yaşlarında ,iki çocuğum var ve oğlum kızımı çok dövüyor ve kızım kendini korumak adına kaçmak dahil hiçbirşey yapmıyor. şimdiye kadar kendini koru, yada oğluma yapma ikazları hiçbir işe yaramadı. ve sitenizi keşfettiğim akşam onlara uykuda dinletmeye başladım. ertesi gün dinletemedim ama bu sabah erkenden onlar çizgi film izlerken dinletmeye başladım, az önce ben işlerimle uğraşırken duyduklarıma inanamadım: oğlum kızıma vuruyor ve kızıyordu, kızımda benimle böyle konuşamazsın diyordu. bu kadar kısa zamanda etki göreceğimi beklemiyordum doğrusu. böyle şeylere inanmayan babamızın işten gelmesini dört gözle bekliyorumsmilies/smiley.gif yalnız merak ettiğim, onlar film izlerken çok kısık bir sesle dinletiyorum, yeterince etkili olurmu?

 112. mahonii

  Mayıs 02, 2008
  merhaba benim şöyle bir sorum olacaktı:bi arkadaş ortamında bulunurken genelde suskun kalıyorum yani yorum yapamıyorum uzun cümleler kuramıyorum sıkça sohbete katılamıyorum espiri yapmak isteyen biriyim ama bunu her zaman yapamıyorum anlayacağınız yaratıcı olamıyorum hazır cevap biri değilim söyleyeceklerimi zamanında söyleyebilen biri değilim bazen neden bunu o zaman söylemedim diye yakınırım ayrıca çok heyecanlı ve pasifim bu durumların üstesinden nasıl gelebilirim.en azından yanımda bulunanların sıkılmamalarının önüne nasıl geçebilirim?Teşekkürler.bu arada telkinleri iki haftadır dinliyorum(ego güven güçlendirici-suçluluk duyguları)3 gündürde diğer telkinleri dinliyorum

 113. aysegül

  Mayıs 01, 2008
  bir yıldır ugrasıyordum bilinçaltımı programlamaya,sürekli araştırıyordum,okuyordum,olumlama yapıyordum,ben bütün gün ugrasıyordum,sabah uyanınca yine eski benle karşı karşıya kalıyordum.bugün 2.günüm hareketlerim yavaşladı ve başımda agırlık hissi oldu.gelişmeleri yazmaya devam edecegim

 114. benbenben

  Nisan 23, 2008
  Slm, başta dinlenmesi tavsiye edilen müzikleri dün gece sabaha kadar dinledim, uyumuş kalmışım. Bugün bütün gün aklıma sinir olduğum şeyler geldi, çok gerildim, sinir nöbetleri yaşadım, sonra duruldum, rahatladım, aylardır başım ağrımazdı baş ağrısı çektim bugün. Kendimde değişiklikler hissediyorum, benim eşim gece işinde çalışıyor, sürekli huzursuz olurdum, bugün onu huzurla yolladım, ayrıca kaynanama da sinir olmadım bugün, çok sakinim. Arkadaşlar new age ve klasik müzik versiyonları da süper, klasik müzik versiyonu sanki masal müziği. Derler ya inanırsan olur, bunların etki etmesi için inanmaya cidden gerek yok ki ben yıllardır mutluyum diye kendimi inandırmaya çalıştım, fakat bu cd lerin inanmakla alakası yok, inanmasanız da oluyor, kalp güpürtüsü yaşamadığım tek gece bu yıllardır, teşekkürler

 115. Doğan Akbaş

  Nisan 18, 2008
  Merhaba Atakan …
  ben forumunuza yeni üye oldum , telkinleri dinlemeye yeni başlıyacagım . Hatta şu anda ben size yazarken birini indiriyorum bile . neyse dinledikten sonra yorumlarımıda yazarım .
  Kendinize ii bakın .

 116. Gökhan

  Nisan 15, 2008
  Merhaba ben Gönül hanımın yorumlaarını dinledim ve dier arkadaşların konusmalarını dinledim ve gerçekten siteye girdiğim an pozitif bir enerjiyle karşılastım gerçekten su an kendimi cok rahat hissediyorum kişisel gelişime katkıda bulunduğunuz için hepinizi kutluyorum kucak dolusu sevgilerle.

  Burada söyleyeceğim cok önemli birşey var inanın işsiz ve maddi durumu iyi olmayan insanlarımız o kadar çokki onları unutmamamız lazım hepinize başarılar..

 117. montaigne

  Nisan 14, 2008
  gerçekten çok güzel öncelikle sizi tebrik ediyorum sizleri dinlemeye dewam ediyorum çok ama çooook tesekkürler

 118. Sinan

  Nisan 12, 2008
  Öncelikle çok teşekkür ediyorum ..Sayın Atakan bey e…

  Yaklaşık 5 gündür suçluluk ve ego güclendirici dinledim…

  İlk iki gün hafif baş ağrıları oldu..Ama doğal olarak karşıladım..Şu an 5.gündeyim..baş ağrısı yok..Atakan beyin dediği gibi göz teması güçlendi..

  Ve şu 5 gün çok mutlu olmaya başladım..

  Sizleri dinleeye devam ediyorum…

  Teşekkürler…

 119. yekta yalin

  Nisan 10, 2008
  Mrb oncelıkle sıze cok tesekkur ederım.scriptleri 2 gun oldu dinliyorum ve gercekten sımdıden sesımın daha gur kendıne daha guvenir bır sekılde cıktıgını hıssedıyorum umarım ılerleyen zamanlarda daha ıyı gelısmelerle karsılasırım ve karsılastıkcada sızlerle paylasmayı ısterım.Sizlere cok cok tesekkur edıyorum

 120. Asmin333

  Şubat 20, 2008
  iki gündür dinliyorm.
  şimdilik bir değerlendirme yapamayacağm

 121. nüans

  Şubat 07, 2008
  telkinleri dinlemeye başlıyalı 8 gün oldu. tahminimden çok daha fazla etki etmesi gerçekten sevindirici. inanılması çok güç etkiler bunlar..sabah kalkarken bayram sabahı psikolojisinde kalkma durumum sanırım her şeyin bir özetidir. insanlarla daha ilgili olmaya başladım . sohbetlerden çok daha fazla keyf almaya başlamak da güzel oldu. hatta adres sorulduğunda 15 sn yelik çoşkun cvplar verişim dahi insanları etkilemeye yetti. anlatılacak çok şey var . zaman zaman görüşlerimi paylaşıcam . atakan bey ve herkese slm .sevgiler.

 122. empati72

  Şubat 05, 2008
  Günaydın,sitenizle dün tanıştım. Tesadüf eseri başka bir alanda bilgi ararken bu siteye ulaştım. İşin ilginç tarafı geçen cuma günü yaşadığım olumsuzluktan dolayı kendimi sorgulamaya başladığım, nerde yanlış yapıyorum diye düşündüğüm bir zamanda karşıma çıkmış olması bu sitenin…Dün indirdim ve dinlemeye başladım. Baş ağrısı yaşattığı bir gerçek, daha doğrusu beyin yorgunluğu gibi bişey yaşanan. Umarım çok sürmez bu durum. Dediğim gibi cuma günü yaşanan olumsuzluklardan sonra iş yerinde pazartesiyi daha kötü geçireceğimi düşünüyordum ama daha olumlu atlattım.Dinlenenlerin etkisimi bilmiyorum ama. çünkü dün çok sağlıklı dinleyemedim. Siteyi inceleme, mp3 leri indirme ve düzenleme falan zaman aldı…

 123. melekif

  Şubat 01, 2008
  ben telkinleri bulamıyorum. sitenin neresinde

 124. bahi

  Ocak 30, 2008
  sadece şu an yaorumları okuyabiliyorum.çünki daha mp3 leri indiremedim.problemimide bildirdim.bakalım.indirip bir dinliyeyim.inanıyorumki bana katma değeri olacaktır.

 125. ESEN CAN

  Aralık 06, 2007
  Merhaba
  Google da bişeyler ararken tesadüfen sitenizle tanıştım. Telkinle çok ilgimi çekti. Zaten benim önceden enstrümental müzikelre karşı çok ilgim vardı.
  Fakat buradaki yorumları incelediğimde sizin müziklerde müziğin ötesinde bişey olduğunu görüyorum. Ancak bende herhangi bir değişim olmadı bu telkinleri dinlerken. Burada belirttiğiniz değişimleri yakalayabilmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Şunu da belirteyim ben telkinleri pc başında çalışırken dinliyorum ve sizde de olmuştur belki iş yaparken çoğu zaman kulağınızın dibinde çalan müziği duymazsınız. Buradaki telkinlerden maksimum düzeyde faydalanmak için izlemem gereken yolu bana bildirirseniz çok ama çok mutlu olurum. Önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

 126. ulkualci

  Ekim 26, 2007
  merhabalar,
  ben de araniza yeni katilanlrdanim.skriptleri dinleyeli 3 . gunumdeyim. onerlen ego guc. sucluluk ve kendine guven ile basladim.ilk gun biraz basim agridi ama oyle geldi gecti, ayrica biraz sindirimimde bir duzelmeoldu sanki. ama en onemlisi su ki kendimi iyi hissediyorum hic bir seye bozulmuyorum eskiye nazaran daha bir rahatim.park yeri bulmada sanki sihirli bir degnek dokunmus gibi.hakkimi daha cok arar oldum. yani bendeki degisiklikler bunlar. yalniz daha once sorular sormustum neden cevap verilmiyor???ben kendi kendime mi soru soruyorum???
  ulku
  iyi gunler

 127. ERHAN

  Ekim 20, 2007
  öncelikle atakan beye sonsuz teşekkürlerimi iletir çalışmalarında başarılar dilerim siteyi yeni keşfettim telkinleri ise 2 gündür dinliyorum beklentilerim var bu çalışmalarınızdan başarılar dilerim.

 128. AHMET

  Eylül 28, 2007
  Ben Mp3’leri indireli yaklaşık 1 hafta oldu ve indirdiğim günden beri hergün gün içinde iş yaparken bilgisayarımda atakan beyin tavsiye ettiği gibi kısık veya normal ses ile dinliyorum. İlk dinlediğim gün gerçekten hafif baş ağarısı ve mide bulanıklığı hissettim. Daha sonraki günler bunlar tekrarlamadı. Gariptir ilk dinlediğim gün içimde anlam veremediğim bir huzur ve coşku vardı ki inanın bu çok uzun zamandır olmayan birşeydi. Şuan dediğim gibi yaklaşık bir haftadır dinlemekteyim ve atakan beyin sitede bahsetmiş olduğu değişiklikleri kendimde farketmeye başladım. Örneğin toplum içinde muhabbete çok fazla karışmayan sadece dinlemeyi tercih eden biri idim şuan yavaş yavaş muhabbete iştirak etmeye başladığımı farkediyorum bunu yaparkende kendimi gayet rahat hissediyorum. Bu telkinleri dinlemeye başlamadan önce konuşmaya katılsam dahi çekine çekine konuşuyordum. Artı göz kontağından kaçan ve çekinen bir insandım şuan bu konudada gayet rahatladığımı hissediyoum. Tavsiyem bu telkinleri sektirmeden vaktiniz oldukça dinlemenizdir. Açıkçası başta pek etkisi olacağına inanamadım fakat beni şaşıtıcı derecede etkili olduğunu bizzat yaşayarak görüyorum. Atakan beye emekleri için çok teşekkür ederim.

 129. ebru

  Eylül 15, 2007
  siteyi keşfedeli 1 hafta oldu ve şimdiye kadar böyle bişiyden nasıl haberim olmaz diye kendime kızdım açıkçası telkinleri pc me hemen indirmeme rağmen üşengeçlik yaptım 1 saat dinledim ve bıraktım.Ama aklım hep telkinlerde kaldı ve bugün tam anlamıyla dinlemeye karar verdim umarım faydasını görürüm.Sitede emeği geçen ve bizi aydınlatan herkeze saygılarımı sunarım…

 130. tulcay

  Ağustos 03, 2007
  merhabalar bir yaşında kızım var onunla birlikte dinleyebilirmiyim sevgiler

 131. Banu

  Ağustos 01, 2007
  merhaba,
  dun sitenizi kesfettim . bugun ciddi olarak denemeye basliyorum. olacak her tur degisimi de paylasayi dusunuyorum.
  sevgiler.

 132. elif malkoç

  Haziran 24, 2007
  MERHABA ATAKAN BEY. ÖNCELİKLE SİZE BÖYLE BİR SİTE YAPTIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BEN BU SİTEYE POZİTİF ENERJİ VE ÇEKİM KUVVETİNİ ARAŞTIRIRKEN TESADÜFEN GİRDİM VE ÇOK BEĞENDİM ÜYENİZ OLDUM YANİ BENZER BENZERİ ÇEKTİ DİYEBİLİRİM.HEMEN TELKİN MÜZİKLERİNİ İNDİRDİM BU GÜNE KADAR HAYATTA HEP OLUMSUZLUKLARI YAŞAMIŞ VE KÖTÜMSER BAKAN BİR İNSANDIM OLAYLARA .BAZI KİTAPLARI OKUDUKÇA VE BU SİTEYİ GÖRDÜKTEN VE YAZILANLARI OKUDUKTAN SONRA GERÇEKTEN HAYATIM DEĞİŞTİ . TELKİNLERİNİZİN HEMEN HEMEN HEPSİNİ İNDİRDİM VE YAZDIĞINIZ ŞEKİLDE DİNLEMEYE BAŞLADIM VE FAYDASINI GÖRÜCEĞİMDEN EMİNİM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER
  BENİM BİR DE SORUM OLUCAK SİZE
  8 YAŞINDA BİR KIZIM VAR BEN BU TELKİNLERİ DİNLERKEN ONUN DA DİNLEMESİ VEYA UYKUDA DİNLERKEN ONUN DA DUYMASI ONUN AÇISINDAN NASIL OLUR YAŞI UFAK OLDUĞU İÇİN ZARARLI MI OLUR YOKSA FAYDALI MI OLUR
  CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER smilies/smiley.gif

  Çocuklar içinde telkinler faydali olmaktadir.

 133. zekaver

  Haziran 19, 2007
  Yorumları okuyunca merak ettim,ben de deneyeyim bakalım,paylaşırım gelişmeleri

 134. Mayıs 29, 2007
  Atakan bey i ve emeği geçen herkesi kutluyorum.
  tesadüfen siteye girdim. SCRİPTLERİ dinledikten 4 gün sonra çok sakin davranmaya başladığımı farkettim.
  kendimi iyi hisediyorum.Harikasınız.

 135. margu

  Ocak 07, 2007
  merhaba;bende yaklaşık 2 haftadır telkinleri dinliyorum.kendimde farkettigim en önemli değişiklik sakin olmam…2hafta öncesine kadar buyuk kucuk gereksız bir cok seye sinirleniordum ama 2 haftadır ozellıkle gecelerı uyumadan once dınledıgımde sabaha zinde,dinlenmiş olarak kalkıyorum.herkese tavsiye ederim.

 136. zeynep1978

  Aralık 06, 2006
  Merhaba,
  Bugün ikinci günüm ve söylediğiniz gibi ilk dinlenmesi gerekenlerden başladım ve kinci günde inanılmaz bir değişim hissettim….
  Harika.sürekli bireysel gelişim ve psikoloji okuyan bir insanım…okuduklarımı pratiğe geçirmem için büyük bir fırsat bu müzikler…emeğinize teşekkürler…

 137. fozdemir

  Kasım 17, 2006
  Ben Mp3\’leri hafta ici is yerimdeki pc\’de dinlemeye basladim. Hafta sonlari evdeyken dinlemiyorum (aslinda sadece 5,6 gun oldu). Her gun ara vermeden dinlemek onemli mi?
  Mp3\’lerin henuz bir etkisini gormedim. Tahminen ne kadar srede belirgin bir etki grmeyi beklemeliyim ?

 138. ayluf

  Ekim 11, 2006
  ATAKAN BEY BİR KAÇ GÜN ÖNCE SİZE BİR MSJ YAZMIŞTIM BELKİ HATIRLARSINIZ.SCRİPTLERİ İNDİREMİYORUM DİYE.DÜN DİĞERLERİNİ DE İNDİRMEYİ BAŞARDIM.TEŞEKKÜR EDERİM.2 GÜNDÜR MUTLULUK MP3\’Ü DİNLİYORUM.BEN ZATEN POZİTİF BİR İNSANDIM.ŞUAN ÇOK DAHA İİYİM.BUNU BAZI ÖĞRENCİLERİME DE DİNLETİYORUM İNŞALLAH ONLARDADA AYNI SONUCU ALIRIM.DÜN ÖĞRENCİM GELİP HOCAM HERGÜN GÜLER YÜZLÜ OLMAYI NASIL BECERİYORSUNUZ DEDİ.İNANIN BUNU DUYMAK HERŞEYE BEDEL BENİM İÇİN.SAĞOLUN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here