Kilo Verme Ücretsiz Yenilendi

80
42840
Kilo Verme

 http://www.telkincd.com dan indirebilirsiniz.

Gorevimiz Kilo Verme Telkin İçeriği

Şimdi daha derin bir şekilde gevşiyorsun . Eski aliskanliklarindan vazgecip yenilerini kazanmak uzere bir adaya gittigini dusun sana bu en onemli gorev verildi.Bu gorevi basarmak icin yola ciktigin hayal et.

İnce beyaz bir bulut düşün. Bedenini aşağıdan yukarıya sararak yükseliyor… seni yavaşça ve nazikçe yukseklere gorevini gerceklestirecegin yere kaldırıyor … kaldırıyor ve düşünebildiğin en güzel adaya taşıyıp bırakıyor… Gorev yerin burasi.göğe bakıyorsun… derin depderin bir mavilik… çiçekleri farkediyor kokularını duyuyorsun… hafif narin kokular… çiçeklerin kadife yapraklarına dokunup enerjilerini duyumsuyorsun… daha da derinleşiyor gevşemen… yürürken narin ve ılık bir rüzgarın tenine dokunduğunu hissediyorsun… şefkatle saçlarının arasından esiyor bu meltem… yüzünü ılık güneş ışığına doğru çeviriyorsun denizin eşsiz tuzlu kokusunu alıyorsun… neredeyse damağında tadıyorsun…Now going even deeper into relaxation, I want you to imagine that a gentle white cloud snuggles up under your body… and begins to lift you ever so slowly and gently… lifts you up and takes you to the most beautiful island you’ve ever imagined… you look up at the sky… the deep, deep blue… you notice the flowers and their scent… light, delicate fragrances… you touch their velvety petals and feel their energies… relaxing even deeper… as you walk, you feel the warm, gentle breeze on your skin… gently blowing through your hair… you raise your face to the warm sunshine… smell the wonderful salty seal air… you can almost taste it…

Bu adada, kendini tam da olmak istediğin gibi GÖRÜYORSUN… daha incesin… daha zarifsin… kasların sımsıkı, bütün vücudun formda… Bilinçaltın bu görüntüyü engelleyemeyecek cunku onun gorevi sana yardim etmek… bilncaltinin bu gorevinde tumuyle sana destek oluyor. Sen kendini kilo vermeye bırakacaksın, kilo vereceksin, fazla kilolarını vereceksin, ihtiyacın olmayan kilolarını vereceksin… verdiğin kiloları geri almayacaksın… Şimdi olumsuz yemek alışkanlıklarını iyi alışkanlıklarla değiştiriyorsun . Bunun kolayca ve hiçbir çaba harcamadan olmasını sağlıyorsun.

On this island, you can SEE yourself as you really want to be… you are slimmer… thinner… muscles tight, total body in shape. Your subconscious will not act on this image and realize and actualize this image. You will allow yourself to lose weight, to lose weight, lose the amount of weight you no longer want or need… and you will maintain that weight loss. You can change negative eating patterns into good patterns now. You allow this to take place easily and effortlessly.

Sağ tarafına baktığın da, önüne dizilmiş bir ziyafet masası görüyorsun… sevdiğin bütün yiyeceklerin bu masada olduğunu düşlüyorsun… bütün o zararlı yiyecekler… en sevdiğin tatlılar… senin bedenine ve duygularına zarar veren bütün yiyecekler… Artık sen yaşamını çevreleyen stresten ve gerilimden uzaksın, şimdi sen daha huzurlu, daha sakin, daha dinginsin… şimdi bütün gerilimlerin bütün streslerin senden uzaklaşıp gitmesine izin ver… hepsinin hemen senden uzaklaşıp gitmesine izin ver.Cunku kendini iyi hissetmek ve bu yiyecekleri reddetmek senin gorevin ve bu gorevde bilincaltin sana yardim ediyor.

Now as you look to your right, you see a large buffet table set in front of you… imagine that all the foods that you used to love are here on this table… all those harmful foods… your favorite sweets… all the foods that are harmful to your body and emotions… Know now that regardless of the stress and tension that may surround your life, you may now remain more at peace, calmer, and more relaxed… now just allow all the tension and stresses to bounce off and away from you… just bounce off and away from you.

olumlu duygular gorevin sona ersede seninle kalacak, sen gün boyunca gitgide daha güçlü daha güçlü olacaksın… bütün hayatın boyunca gitgide daha güçlü olacaksın… gitgide daha derin gevşeyeceksin… Çünkü sen şimdi dinginlik ve gevşeme içindesin, her istediğin amaca erişebilirsin… kilo verme gorevinde de başarılı olacaksın. Şimdi kilo verdiğini düşlüyorsun. Artık istemediğin bütün kiloları verdiğini düşlüyorsun… Verdiğin kiloları artık geri almayacaksın… bunu GÖRÜYORSUN!

These positive feelings will stay with you, and you will grow stronger and stronger throughout the day… throughout your whole life… you continue to relax deeper and deeper… Because you are now at peace and relaxed, you can be successful at reaching any goal… you will be successful at losing weight. You are imagining that you have lost the weight that you no longer want or need… and you have maintained that weight loss… SEE it!

Şimdi gözünün önünde masayı canlandır… Üstünde yiyecekler bulunduğunu canlandır gözünde… tatlıları gör, çerezleri gör, abur cubur yiyecekleri gör, tuzluları turşuları gör… Onları zihnindeki masaya yerleştir… bu yiyeceklerin sana ne kadar zararlı olduklarını bil… onlar senin için zehir gibidir… bu tür yiyecekler sana kilo kazandırır, artık sen onları istemiyorsun, onlara ihtiyacın yok. Bu yiyeceklerden yersen, çok az – çok az yiyeceksin… bu yiyeceklerin minicik bir parçası tümüyle doyurur seni… tümüyle doyurur seni.

Now imagine the table with all these foods very clearly… you see the sweets, the snacks, the junk foods, the salty foods… You place them on the table in your mind… and you know how harmful these foods are to you… they are just like poison to your system… these kinds of foods cause you to gain weight, and you longer want or need them. If you choose to eat any of these foods, you eat a small, small amount… a very minute amount of these foods satisfies you completely… satisfies you completely.

Şimdi, bu yiyecekleri aklından bile geçirsen, bedenin onları reddedecek. Bütün bu sağlıksız yiyecekleri elinle itiyorsun masadan… bütün bu sağlıksız yiyeceklerden temizliyorsun masayı ve gorevini basarmaya yaklasiyorsun… zihnin, bedenin, duyguların reddediyor artık bu yiyecekleri. Masanın üstü tertemiz, şimdi sen hoşuna gidecek bütün sağlıklı yiyecekleri koyabilirsin sofraya… bol bol taze sebzeyi gör… güzel güzel meyveleri gör… yağsız et… salatalar… her türlü düşük kalorili besinler… sağlıklı besinler. Şimdi senin sevdiğin yiyecekler bunlar, tümüyle doyurur bunlar seni. Bütün öbür sağlıksız yiyecekleri reddediyorsun, çünkü bu sağlıklı yiyecekleri çok sevdiğini biliyorsun.

Now, as you even imagine these foods, your body and mind reject them. You push all those unhealthy foods off the table… clear the table of all those unhealthy foods… your mind, your body, your emotions reject these foods now. As the table is clear now, you place on the table all the healthy foods that you can now enjoy… you see lots of fresh vegetables… you see a wonderful bounty of fresh fruits… lean meats… salads… all low calorie foods… healthy foods. These are the foods that you enjoy now, that satisfy you completely. You reject all those unhealthy foods knowing how much you are going to enjoy all these healthy foods.

Bu güzel, sağlıklı yiyecekleri masanın üstünde görünce, bu besinleri yemeyi düşlüyorsun… yavaş yavaş yiyorsun, çok yavaş. Yemek yerken konuşsan da konuşmasan da, ne kadar yediğini biliyorsun, küçük küçük porsiyonlar yiyorsun… biraz tokluk hissedince yemeyi bırakıyorsun, bundan büyük bir keyif duyuyorsun! Hem keyif duyuyor hem de gorevini basarmanin mutlulugunu yasiyorsun.

Doğru ve akla uygun miktarlar yiyorsun, tümüyle doyuyorsun. Bir öğünden öbür öğüne dek tok kalıyorsun, öğünler arası atıştırma yapmayı canın istemiyor.

As you see all those good, healthful foods on that table, you imagine eating these foods… you eat slowly, very slowly. Whether you are conversing while you eat or not, you are totally aware of the amount you are eating, and you eat modest portions… then you stop eating when you feel almost full, and that feels wonderful! You eat correct and reasonable amounts, and you are completely satisfied. You are satisfied from one meal to the next, and you have no desire for snacks between meals.

Kendinle gurur duyuyorsun! Hayattaki bütün olumlulukları aklından geçiriyorsun… amaçları, kazandığın başarıları. O kadar çok başarı kazanmışsın ki, doğal olarak, başarılı olmayı sürdüreceğini biliyorsun. Bütün amaçlarına ulaşacaksın, kendine en sağlıklı en olumlu yaşamı kuracaksın.

You feel absolutely proud of yourself! You reflect on all the positive things in life… the goals, the successes you have already achieved. You know that you will continue to be successful because you have already achieved so much. You will reach all your goals, creating the most healthy and positive life for yourself.

Şimdi kendini güzel bir boy aynasının önünde düşle. Aynadaki yansımanın senin ideal görüntün olarak sana baktığını göreceksin. Karnın dümdüz, kalçaların ve basenlerin taş gibi sımsıkı… bacakların güçlü ve ince. Harika görünüyorsun, kendini çok iyi hissediyorsun. Şimdi aynadaki bu güzel imgenin aynadan çıkıp senin şimdiki bedeninle kaynaştığını düşün. Şimdi teksin. Şimdi sen kendi kendinin ideal görüntüsüsün. Dingin ve huzurlusun. Yemek yemek senin için artık önemsiz, gitgide daha önemsiz… yavaş yavaş yemek yemekten huzur veriyor, sadece sağlıklı besinler yemekten zevk alıyorsun.

Now imagine yourself standing in front of a beautiful, full-length mirror. You see your reflection looking back at you as your perfect image of yourself. You have a flat stomach, your hips and thighs are firm and trim… your legs are firm and slim. You look great, and you feel so good. Now picture that perfect image of you stepping out of the mirror and merging with your present body. You are one now. You ARE that perfect image of yourself. You are relaxed and peaceful. Food is less and less important to you… you are more comfortable eating slowly, and enjoying only healthy foods.

Nerede olursan ol, ne yapıyor olursan ol, evde ya da işte, atıştırmak senin için önemsiz artık. Lokantalarda ve restoranlarda küçük miktarlar yiyip doyuyorsun, gitgide daha yavaş yemek yiyeceksin. Bir miktar yiyeceği tabağında bırakabilirsin, bu çok hoş. Stresten uzaksın, daha huzurlusun, çok dinginsin. Yapacak yeni uğraşlar buldukça hayatta yemek yemek daha önemsiz oluyor senin için. Sen daha ince daha sağlıklı bir kişi oluyorsun. Ödüllerin pek çok! Kendinle övünüyorsun! İyi ve sağlıklı olan besinleri seçiyorsun. Gerektiği kadar yiyorsun. Gerektiği kadar yiyip, doyunca, yemeyi bırakıyorsun… yemeyi bırakıyorsun… yemeyi bırakıyorsun…

Snacking is unimportant to you, regardless of where you are, what you are working on, at home or at work. You can eat small amounts of foods in restaurants, and you will eat more slowly. You may even leave small amounts of the meal on your plate, and that is fine. Regardless of stress, you are more at peace and very relaxed. Food is less important in your life as you find new things to do as a thinner, healthier person. Your rewards now are tremendous! You feel so proud of yourself. You choose foods that are good and healthy. You eat the correct amount. When you have eaten the correct amount, you stop eating… you stop eating… you stop eating…

Bir parça yemeği tabağında bırakabilirsin, bu çok hoş. Öylesine yemeyi bırakıyorsun ve dingin oluyorsun. Şimdi o güven duygusunun, o huzur duygusunun, içinden akıp geçmesine yol veriyorsun. Şimdi sen, kendin için en sağlıklı en olumlu düşünceleri yaratmaya her zamankinden daha fazla isteklisin. Eski kötü yemek yeme alışkanlıklarını yeni iyi alışkanlıklarla değiştirmeye isteklisin… artık istemediğin sevmediğin fazla kilolarını atmaya isteklisin… attığın kiloları aynı tutmaya isteklisin. Eski alışkanlıklarına karşı kullanacak yeni yöntemlerin var şimdi. İçinde her gün biraz yürümek için büyük bir istek var… temiz havadan ve güneşten zevk almaya istek var… hoş bir kısa yürüyüşten sonra kazandığın enerjinin tadına varmak için içinde istek var.

You may even leave some food on your plate, and that is fine. You simply stop eating and continue to relax. Allow that sense of confidence, that sense of peace, to flow through you now. You are more motivated than ever before to create the most healthy and positive thoughts for yourself to change old eating patterns into good eating patterns… to lose the amount of weight you no longer want or need… and to maintain the weight loss. You now have new ways of dealing with your old habits. You find that you have a strong desire to walk a little bit each day… to enjoy the fresh air and sunshine… to feel the surge of energy you have after a nice brisk walk.

Sen yağları yakıp seni daha yüksek bir enerji düzeyine getirecek metabolizma yükselmesini tam anlamı ile hissediyorsun bedeninin içinde. Kendini harika hissediyorsun. Kendine değer vermen günden güne artıyor! Yeni alışkanlıkların sürekli kilo vermeyi olanaklı kılıyor. Kendini çok iyi hissediyorsun. Bedeninden ve zihninden akıp geçen yeni ve sağlıklı bir yaşam enerjisi deneyimine başlayabilirsin. Düşüncelerin olumlu, güvenli. Kendinle ilgili bütün olumlu yönleri zihninden geçiriyorsun… zekânı… yaratıcılığını… ne kadar çekici bir kişi olduğunu görüyorsun. Bu olumlu duyguların her gün her gece gitgide daha çok güçlenmesine izin veriyorsun. Şimdi gevşemeye devam et.

You actually feel your metabolism rising within your body to burn fat and leave you with a higher energy level. You feel so great about yourself. Your self-esteem is higher and higher each day! Your new habits will make permanent weight loss possible. You feel wonderful. You can begin to experience a new and healthy vital energy that flows through your body and mind. Your thoughts are positive, confident. You reflect on all the positive aspects about yourself… your intelligence… your creativity… see yourself as the attractive person that you are. You allow these positive feelings to grow stronger and stronger for you every day, every night. Now continue to relax.

Bir dakika daha bu yeni goruntunu görmekle zevk al, sonra ben birden beşe kadar saymaya başlayacağım… Ben birden beşe kadar sayarken, sen yavaş yavaş uyanmaya başlayabilirsin… sanki uzun bir dinlenmeden çıkıyorsun. Uyanınca kendini canlı, tazelenmiş, dinlenmiş hissedeceksin. Şimdi yavaşça uyan…

Enjoy that new image of yourself for another moment, and then I will begin to count from one to five… As I count from one to five, you can begin coming back slowly to full consciousness… as if you’ve had a long rest. Come back feeling alert, feeling refreshed, feeling relaxed. Come back slowly now…

olumlu enerjinin bütün bedenine yayıldığını duyuyorsun
her bakımdan harika hissediyorsun… harika hissediyorsun

Gorevini basarmanin mutlulugunu hissediyorsun.

feeling positive energy surge through your whole body

feeling wonderful in every way… feeling wonderful

Okuduğunuz için teşekkürler!

Okuduğunuz için teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez burasi hayatimdegisti.com. Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve türkiye'de ilk subliminal telkin mp3 uzmanıyım.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse…

Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece  subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı . 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu.

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?…

Tam olarak değil.Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur.Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir.Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız.Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

 

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım? 

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa.İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız..Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse.Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız.Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız.Hayır demekte zorlanıyorsanız.Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız.İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız.İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa.Ertelemeleriniz fazla ise.Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanızÇocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

Hangi sorunlarda faydalı olur?

Hiçbir sorunu olmadan sadece daha iyi olmak için de yaptıranlar da vardır.İş başarısı bolluk ilişkiler kaygı depresyon takıntılar kilo vermek panik fobiler  sosyal fobi yüz kızarması sigara vb. bağımlılıklar dahil bir çok konuda faydalı olur.

Okumaya devam etmeden önce zorunlu  bir hatırlatma .

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri marka patent tescili yapılmış yaşam boyu garantili bir çalışmadır. Bu isimde sitemiz dışında başka bir çalışma eğitim görürseniz lütfen bize bildiriniz.

Çekirdek inanç 5 dakikalık ön tespit ücretsizdir. Telefonla arayınız 05424475050

Neden Farklı?

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesine girdiğimde hayatımda bütün engellerin kalktığını hissetmiştim.Ancak derslere odaklanmakta sorun yaşıyordum mutsuzdum.Okulu bırakmak zorunda kaldım ve işe başladım.

İş hayatımda da sorunlar yaşamaya devam ediyordum.Kitaplar okudum olmadı.Hipnozu denedim olmadı.Daha pratik olan uykuda dinleyebileceğim İngilizce hipnoz mp3 ler indirdim onlar da işe yaramadı.2000 li yılların başlarında  kendi yaptığım kayıtları dinlemeye başladım.Bir gün bir kayıt esnasında mikrofonum da bir arıza oldu ve ses yükselmeleri meydana geldi.Bu kayıtları dinlediğimde ses yükselmelerini ve alçalmalarını doğru kullandığımızda telkin cd lerinin daha etkili olduğunu gördüm.

Bu telkinleri dinleyerek   okuluma geri döndüm ve aynı yıl biri Boğaziçi Üniversitesi Elektronik olmak üzere iki üniversite bitirdim.

 Boğaziçi Üniversitesinden almış olduğum ses frekansları üzerine eğitimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

 

 

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım. Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

 

2008 de telkincd.com u kurdum, bu sitede 400'e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var.... Bu siteye girenler özel konularda telkin mp3 ler alabiliyorlar...

 

Peki Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı? Peki bu telkinler kişiye ve ona engel olan çekirdek inançlara yapılsa nasıl olurdu?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında kurdum. Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bilinçaltımız 7 yaşına kadar gerçek ile hayali ayırt edemez ve o dönem her şeyi kayıt eder. Bu kararları telefonla  ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz. Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Yurt dışında yaşıyorum, Çekirdek İnanç Çalışmasını nasıl yaptırabilirim?

Dünyanın her yerinden Çekirdek İnanç Çalışması için bizleri, +905424475050 nolu numaramızdan whatsapp üzerinden ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Yurt dışında yaşayan danışanlarımızın en çok tercih ettiği çalışmalar online form ile veya telefonla çekirdek inanç tespitidir. Telefonla gerçekleşen çalışmada seansınız tüm ülkeler için whatsapp üzerinden aranarak gerçekleşir. Ayrıca Vodafone olan bazı ülkeler için Almanya, ABD, Fransa, Kıbrıs, İngiltere, İsviçre, İtalya, Avustralya vb. telefon hattı üzerinden aramayı biz yapıyoruz

Nasıl tespit ediliyor, ne faydası var ve çözüm için neler yapılıyor?

Çekirdek inanç çalışması telefonla  da online bir form ile yazılı tespit edilir. Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz. Çekirdek inanç; iş başarısı, ilişkiler, kaygı, panik atak, depresyon, takıntılar dahil birçok konuda faydalı olmaktadır.

 
 

Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?

Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmeniz biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem de dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.

 

Çocuklar için çekirdek inanç var mı?

Ağaç yaş iken eğilir. Bu nedenle çocuklarda ders başarısı,matematik zekası odaklanma, daha öz güvenli olma, öfke kontrolü vb. gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapılır. Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne ya da babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir. İlk 10 gün değişimleri siz fark edeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler. Daha dik yürürsünüz, göz temasınız kuvvetlenir, endişenin yerini mutlu hissetme hali alır. İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir. Tepkileriniz daha net olur. Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır. Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz... Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır. Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

 

5 dakikalık ön tespit nedir? Telefonuma ücret yansıtılır mı?

5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur. Aşağıdaki butona basarak ya da +905424475050 den yurtdışındaysanız whatsapp'tan arayabilirsiniz. Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz. Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Detaylı çalışmalar ücretlidir.

Çekirdek İnanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz. İki ay içinde randevunuz gerçekleşir, ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanlarımız çekirdek inançlarınızı belirler ve buna yönelik çözüm için çalışmalar yaparlar. Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada görülür. Genelde değişimi fark etmek için sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün. Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir. Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.
 

Bilgilerimiz gizli mi?

Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

 

Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz? Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?

Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım. Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum.

Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.

 

Kitabınız çıktı mı?

Çekirdek İnanç kitabımız geçen 2 yıl önce çıktı…Ve 3. baskısı tükendi.. Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz. Yakında tekrar  güncellenmiş basımı ile tüm kitapçılarda olacak.

 

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden birkaçını okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var. Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

 

Subliminal CD satın alırken dikkat

Site sahibinin eğitimi  nedir?

 'Konu ile senelerdir ilgiliyim, kişisel gelişim firmalarına danışmanlık yaptım gibi ya da yurtdışında eğitim aldım...'' gibi  cevaplar tatmin edici değildir.Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi mezunudur.Ve dünyada hiç bir sitede bulunmayan ritmotrans telkin kaydetme yöntemini geliştirmiştir.

Garantisi Var mı?

Hayatimdegisti.com ve Telkincd.com 'daki tüm CD'ler yaşam boyu koşulsuz destek ve iade garantilidir.hiçbir garantisi olmayan çalışmalar muhtemelen aldatıcıdır.

Herhangi bir firmaya bağlılar mı?

Sitemiz hayatimdegisti.com ve telkincd.com cekirdekinanc.com  Çekirdek Teknoloji Danışmanlık Ltd firması bünyesi altındadır.Firması olmayan, iletişim ve yer bilgileri olmayan siteler güven verici değildir.

Telkinlerde hangi teknikler kullanılmaktadır?

Sitemizde kullanılan teknik ritmotrans tekniğidir.Bu tekniği Atakan Sönmez geliştirmiştir ve insan sesinin doğal ritmleri kullanılır.Bu yöntemde telkinlere ek  herhangi bir frekans eklenmez.Telkinleri düz bir tonla okuyup üzerine frekans ekleme işlemi kolaylıkla yapılabilir ancak bu frekanslar doğal değildir.Bu yüzden frekans ekleme gibi işlemler yapılan CD'leri dinlerken dikkat ediniz.

Peki hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir. Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce  bir yıl boyunca ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır. Bu iade  sistemi sözde değil gerçektir.

 
 

 

------------------------------------------------------------------------------ 11  Başlıkta ve yorumla çekirdek inanç

1-Sadece siz değil çevrenizde faydalansın

Ben psikolojik danışmanım ...mesleğim gereği birçok seminere katıldım setifikalar aldım...ama 5 yıl önce girdiğim şiddetli depresyon aralıklarla devam eden ilaç tedavileri...aile içi karmaşalar...özel hayatımla ilgili sonu gelmeyen sorunlarım vardı..cesaretim kırılmış....istemeden de olsa cesaretim kırılmıştı sanki yaşıyor olmak için yaşıyor....görev icabı nefes alıp veriyordum sanki...ilk arkadaşım söylediğinde...hem umutlandım hem de tedirgin olmuştum itiraf ediyorum....ama müziği ilk duyduğum anda hatta neyde gözlerim oldu...gerçekten biticekti olumsuz herşey..bunu hissettim...üçüncü gündeyim...tüm ailecek dinliyoruz...babam genelde önyargılı olduğu için çaktırmadan dinliyor...sokağa çıkmayan küskün adamın neşesi yerine geldi))..kendimi güçlü... mutlu ve cesur hissediyorum... Deniz Çevik, psikolojik danışman *************

2-Telkine yatkınsanız 24 saatte bile etki görebilirsiniz

başka bir konuyu araştırırken sitenize rastladım.önce dikkatimi çekmedi sıradan bir gelişim sitesi zannettim.giriş sayfanızdaki müziği dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha doğrusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.herşeye rağmen müziği açayım dedim.açtım değişik geldi.dinledikçe bilmiyorum birşeyler hissetmeye başladım.müzikten sonra sitenizi daha ayrıntılı incelemeye başladım.daha önceden buna benzer şeyler duymuştum.daha da ilgilenmeye başladım.24 saat olmasına rağmen telkin müzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir şeyleri harekete geçirdiğini fark ettim.devam edeceğim.olumlu gelişmeler olursa buradan sizinle paylaşırım.hoşçakalın.mutlu kalın Zübeyde Karacan, Öğrenci *********************************************************** 3-Çekirdek inanç çalışması telefonla ve internet ile nasıl yapılır ücreti nedir  

Çekirdek inanç tespiti  internet üzerinden ve telefonla yapılır.Sonrasında 20 adete yakın subliminal telkin mp3 isminize özel hazırlanır.Bu mp3'leri uykuda yada uyanıkken dinlersiniz. Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 1 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

4-Neden bir şeyler bizi engelliyormuş gibi gelir.

Neden hayatımızda hep aynı şeyler tekrar eder.Bu sizi de yormuyor mu? Neden bir girişimci her şeyi doğru yapmasına rağmen çok iyi bir yerde muhteşem yemekleri çok iyi fiyatlarla veren bir restoran açsa bile müşterileri az olurda tam yanında bulamaç gibi yemekleri olan bir çok şeyi görünürde yanlış yapan restoran tıklım tıklım dolu olur. Neden herkese iyiliği dokunan elinden geldikçe herkese yardım eden kişinin kıymeti bilinmez üstelik bolluğu bereketi kesilir . Tüm bunların nedeni bilinçaltınızdan temizlenmesi gereken çekirdek inançlarınız olabilir. Neden aşırı uyumlu iyi olan erkek karşı cins tarafında sadece arkadaş olarak görülür.Kadınlarda bir gariplik mi var.İyi doğru dürüst kişileri seçemiyorlar mı? Neden bazı kadınlar hep sorunlu ilişkileri ya da kişileri mıknatıs gibi kendilerine çekerler. Neden en kontrolcü garantici kişilerin başına hiç olmayacak şeyler gelir. Oldukça zeki olan bir çocuk en iyi üniversiteyi bitirip üzerine Harvard masterı yapıp nasıl 10 yıl işsiz kalabilir. (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. **************************************************************************** 5-Risk alın ve kariyerinizi değiştirin.

Atakan Bey, Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim, 5 Mayıs tarihlerinde telefonda görüşmüştük. Çekirdek İnanç tespiti yaptık. Öncesinde de zaten sitedeki ücretsiz telkinleri disiplinli bir şekilde 21 güne tamamlayarak gece gündüz dinlemiştim. Öncelikle hayattan şikayet eden iç sesim sustu, elimdeki imkanlarla en güzelini yapmayı en iyiyi elde etmeyi öğrendim, önüme çıkan imkanları algılamaya başladım.Çalıştığım bankanın yurt dışı şubesine üstelik de bu iş için bütün gerekli şartları sağlamıyor olmama rağmen (nasıl bir cesaretle başvurduysam ) kabul edildim, gelirim 3 e katlandı, üstelik çevrem istediğim gibi, bana bir şeyler katacak insanlarla çevrili, vizyonumu ve hayat görüşümü genişletecek deneyimler yaşamak istiyordum ve elde ettim. 3 aydır yurt dışındayım, Eskiden olsa cesaret edemeyebilirdim, güvenmezdim kendime. Tuba Çalık, İş kadını .******************************************************************** ******************************************************************** 6-Çekirdek inanç çalışmasını güvenle yaptirabilirsiniz.

Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız. Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Emre Özel, Rehber Öğretmen Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. *************************************************************************** -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*************************************************************** 7-Sakın ümitsizliğe kapılmayın

Arkadaşlar sakın ümitsizliğe kapılmayın gerçekten süper bir yöntem bendeki değişiklikler gözle görürlür düzeyde. birtane örnekverecek olursam , ben herzaman kambur yürüyen yani kafa önde omuzlar düşmüş vaziyette gerçekten kambur olmamama rağmen ne yapsam dik yürüyemiyor çbalasam müthiş sıkıntılar ve ağrılar oluyordu tabi zamanla kemikler eğiliyo , şimdi ego güven güçlendiriciyi devamlı dinlemeye başladım 2 gün sonra kardeşim abi sen dik yürüyosun yorulmadın mı diyip espiri yapınca heycanlandın ve o an farkettim artık dikyürüyor ve bu beni yormuyordu kendimi takip ediyorum 2 ay oldu kambur duramıyorum otururken gezerken yatarken omuzlarım ve başımdik haliyle o hantal ezik korkak görüntümde kalmadı . tek kelimelyle mükemmel ve heycanverici..teşekkürler Allah yolunuzu açık etsin.saygılarımla *************** (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com 02128070142)Detaylı .çalışmalarımız internet üzerinden ve telefonla yapilir telkinler internet  üzerinden gönderilir. -****** ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (5 dakikalık ücretsiz ön tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com - 02128070142) ***

8-Subliminal telkin müzik değildir.İçinde telkinler olduğunu bilerek dinleyin.

şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.. Burak Hoşses, Öğrenci ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9-Kalıcı değişimi yaşayın

piyasada “kişisel gelişim” adı altında pek çok uğraşı ve bundan beslenmeye çalışan çok şarlatan var dünün din istismarcılığı gibi bugün de kişisel gelişim ile değişmek dönüşmek isteyen insanlardan faydalanmaya çalışan pek çok kişi ve kurum mevcut onlar güven yıkarken sizin böyle dürüstçe bu işi kotarıyor olmanız ayrıca takdire şayan çok teşekkür ederim iyiki sizleri tanıdım ve iyiki bu çalışmayı yaptım hayatımın sonuna kadar sürecek olan ve bir daha asla eskiye dönmemek üzere bir değişim yaşattınız bana bu parayla ölçülecek bir şey değil tekrar çok teşekkür ediyorum. Sevgiler… **********************************************************************************

10-İnsanların size olan davranışları değişsin.

Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni edip selam söylüyoruz. Danışanınız Sevim Hanım *************************************************************************** ********************************************************************************

11-Göz temasınız kuvvetlensin 

sizller nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. 5 dakikalik ön tespit ücretsizdir telefonla arayabilirsiniz 0542 447 50 50  Bir aylık detaylı  çekirdek inanç programı için bilgi alabilirsiniz.

80 YORUMLAR

 1. Anonim

  Arkadaşlar 3. Günüm ilk gün 800 gram gitti şu anda toplamda 2 kg. Gitti ve azıcık dinledim biraz yoğunum ama çok etkili gerçekten. Ayrıca Atakan beyden satış ve kalıcı zayıflama çalışması almıştım onları da dinliyorum. Satışlarda artışlar hızla devam ediyor. Çok teşekkürler bu güzel çalışmalar için:)

 2. çiğdem akça

  fazla kilolarım beni çok rahatsız ediyor..özellikle karnımda toplanmış yağ kütlesi..aynaya baktığımda kendimi iyi hissetmek istiyorum sitenize ilk kez mesaj YOLLUYORUM

 3. Destina

  Bambaşka bir sayfada iken ,birden kendimi burada buldum.
  Hastam için olumlama hazırlıyordum ve bir doktor sitesindeydim ,tanı ve tedavi sürecini okuyordum ,bu sayfaya yönlendirildim.
  Vardır bunda bir hayır dedim ve siparişimi verdim.Bu tarz CD ve teknikleri bildiğim ve kullandığım için denemek istedim .Daha sonra yorum bırakırım ,kendim içinde başlayacağım ,öncelik hastamızın .Sevgiler

 4. kadriye ertaş

  dönem dönem karşıma çıktıgında ücretsiz olanlardan dinliyorum henüz bir belirti yok

 5. obez miyim ben

  6 aydır düzenli olarak spor ve diyet yapıyorum sonuç yok, denemediğim birşey kalmadı ama bir gram bile değişen bir şey olmadı. artık tüm motivasyonum gitti tüm umudumu yitirmiştim ki; bugün sabah saat 6’dan kahvaltıya kadar dinledim. ilk gün için sonuç çok şaşırtıcı:
  1-çok açlık hissetmedim dolayısıyla yiyeceklere saldırmadım
  2-her zamankinden çok daha az yedim ve gerçekten doyduğumu hissettim. sofradan kendimi zorlayarak kalkardım hep, çok çabuk doydum 😀
  3-moralim düzeldi, motivasyonum arttı.
  hadi bakalım, 15 gün sonra tekrar yorum yaparım, sonuçları yazarım buraya 😀

 6. ayten mutlu

  ben sayfanızı yeni gördüm. üye olmak istiyorum.

 7. seyhan yurtseven

  Bende birşeyler sormak istiyorum ama mail adresim acilmadigi için soramiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

 8. özge karaman

  Gece bu muzikleri dinleyerek uyudum. (Ego guclendirici ve kilo verme muziklerini) daha 1 gun bile olmadan cesitli ruyalar gormeye basladim. Guya beyaz show a cikmisim. Herkesin icinde sarki soyluyorum falan;D sanirim egoyu cok dinledim. Kilo verme muzigine gelince normalde sabahlari dwli gibi ac uyanan biriyim. Sadece bir gecw dinledim ve bu sabah uyandigimda hic ac degildim. Zorunluluktan kahvalti yaptim. Azicik yedim ve doydum. Bu muthis bir sey;) herkese tavsiye ederim.

 9. Beyza Türkmen

  İNDİRMEYİ, DİNLEMEYİ ÇOK İSTİYORUM AMA MÜZİĞE BİR TÜRLÜ ULAŞAMADIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

 10. İradesiz

  Günde kaç saat dinlemek gerekiyor ve zamanı var mı

 11. merve

  gercekten çok tsk ederm ben buradaki diğer ücretsiz telkinleri dinledim ve bende çok etkisi oldu aklında şüphe olan arkadaslara tavsiyem aklınızda şüphe olmasın işe yarıyor doğa sesini koyduğunuz için gercekten çok minnettarımm

 12. Zühal Akbaş

  Ben kilo verme ücretsiz telini indiremiyorum yardimci olurmusunuz

 13. REYHAN BAYKARA

  KİLO VERME ÜCRETSİZ LİNKİNİ BULAMIYIORUM.. DOLAYISIYLADA DİNLEYEMEDİM .. LİNK NEREDE AÇIK BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ…

 14. ayten

  telkinlerin içeriği nedir?yukarıda verilen yazı kilo verme telkininde mi kullanılıyor yoksa biz mi okuyoruz?

 15. Emine

  Merhaba
  Sitenizi bugun kesfettim
  Bazi sorularim olacak bu muzikleri gunluk minumum kac saat dinlememiz gerekiyor
  Ayrica telkin metinlerinide okumak dahami etkili oluyor eger oyleyse mwtinlere nereden ulasabiliriz
  Son sorum bu kilo verme muziginden once sucluluk duygusu muzigini mi dinlemek gerekiyor
  Tesekkurler

 16. Seli

  Merhaba Atakan Bey; ben reiki öğrencisiyim.Spiritüel yolu tercih etmemden dolayı kişisel gelişime özen ve önem veren biriyim.Yaklaşık 2-3 aydır çokda rejim yapmadan zararlı yiyeceklerden uzak durmaya itina göstererek haftanın 3 günü yürüyüş ve bantlı plates yapıyorum 07/04/2014 de klasik müzik olan kilo verme telkinine başladım.bugün 3.günüm anladığım kadarıyla günde 8 saat dinlenebiliyor.Sorum şu: mesela biz spritüel tollara başvurduğumuzda genelde 21 gün tekniğini kullanırız.Bu kilo verme telkinini en az yada en fazla kaç gün dinlenmeli ? gün atlanabilir mi gibi sorularıma yanıt verebilirseniz çok sevinirim.Tşk eder, tüm çalışmalarınızın sevgiyle başarıya ulaşmasını dilerim.

 17. Serap

  Çok bilimsel geldi okuduklarım .Bu gün bu site ve bu konu ile yeni tanıştım biraz daha araştırıp deneyimlemek istedim.

 18. isimsiz kahraman

  abi işe yarıyomu cidden ya birkaç gün oldu ama sanki biraz daha az yiyo gibiyim ama gerçekten ilk duyduğumdan beri dinliyorum zaten ozamanda etkilemişti bi deniyim dedim normalde sofradan enson ben kalkarım ama 😛 bugün atıştırdım resmen 😀 Sadece biraz susadım normalde bukadar olmuyodu ama hayırlısı 🙂

 19. Merve ırmak

  CD yi nasıl alabilirim etkilendim denemek isterim

 20. HİCRAN DURMUŞOĞLU

  BEN DE BOY UZATMA TELKİN CD Sİ SİPARİŞ ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM TELKİNLE BOY UZATMA GERÇEKTEN MÜMKÜN MÜ VE NE KADAR ZAMANDA ETKİSİNİ GÖSTERİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 21. aygız

  kilo almak için telkin yokmu:) 5 kilo eksiğim var zayıflıkta sorun olabiliyor sağlık açısından.Varsa paylaşırsanız sevinirim.

 22. sezgi türker

  merhaba. ben bilinçaltı temizliği yaptırmıştım. kilo verme telkininden başlasam bir şey fark eder mi? etkili olur mu sizce ?

 23. jerome

  Atakan bey merhaba sitenizi yeni buldum, ve kilo verme telkinlerini dinlemek istiyorum. sıralama nasıl olmalı rica etsem yazarmısınız..
  hangi telkinle başlamalıyım ve ne kadar süre dinlemeliyim. birini bırakıp diğerinemi geçmeliyim, yoksa birer birer artırarak mı gitmeliyim?

 24. fatma

  bu siteyi bulalı iki gün oldu .kilo vermeyi dinliyorum dinleyince iştahımın gittiğini ve acayip şekilde susadıgımı hissediyorum .bu durum sizlerinde başına geldimi

 25. nesli

  acaba kendine güven telkinlerini öğrencilerimle dinlesem onlara ve bana faydası olur mu

 26. esra

  bu siteyi bulalı tam 3 gün oldu ve ben 1 kg verdim bile. çok teşekkür ederim

 27. muc

  ya kardeşler güzel hoş söylediklerinizde şimdi bn anlamadım lütfen cvp verin sadece bu şarkıları dinlemek mi gerekio :(( yoksa şarkılar çalarken telkinleri okuyup kaydedip mi dinlemem lazım ??? lütfen cvp yazınn..

 28. misafir

  ayni telkini indiremiyorum baska kilo verme telkinini cikiyo karsima.

 29. Misafir

  Ocak 15, 2007
  oss ye hazırlık donemınde kılo wermek bana sadece hayal gıbı gelıyo :cry

 30. Misafir

  Şubat 10, 2007
  süper bir müzik bu hiç farketmez dinlerim ben her şekilde

 31. SERCA

  Haziran 08, 2007
  SÜPER MÜZİK ŞU NEY . DİNLEDİKÇE ZAYIFLADIĞIMI HAYAL EDİYORUM. DENEYİNNNNNN

 32. princessnana

  Ağustos 02, 2007
  Zayıflama mp3 ünü çok başarılı buldum. 1 haftadır dinliyorum. masada elim otomatikman sağlıklı yiyeceklere gidiyor. Dışarıda yemek bile yesem örneğin bir döner porsiyonunda pilav ve patatesleri hiç zorlanmadan aklıma bile gelmeden bırakıyorum. Akşam pasta bile yedim ama sabah yine bir gün önceye göre yarım kilo vermiştim. Farkındayım ki ekmeği bile mink parçalara bölerek yiyorum. Teşekkürler.

 33. iceee

  Ağustos 10, 2007
  merhaba ben mp3 indiremiyorum.cunku bir turlu forum sayfasına giremitorum…bir radyo sayfası geliyor.ritmotransla ilgili…yardmcı olursanız çok sevnrm!

 34. NUR

  Ağustos 10, 2007
  kilo verme telkınını dınlemek için ilk suçluluk ve ego guçlendırıcı yı dınlemek şart m?ı.direkt kılo verdırıcı telkını dınlesem etkılı olur mu

 35. oktay

  Ekim 05, 2007
  meraba atakan bey bende fazla yağlardan dolayı kilo problemim var.bide fazla yemek yiyorum.3 ayda 12 kilo aldım bunları bu telkinle verebilirmiyim.birde şunu sorucam ilk başta suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinleri önermişsiniz ben başlangıç olarak suçluluk duygusu ego güçlendirici ve kilo verme telkinlerini dinlesem ne kadar sağlıklı olur.yada kilo vermek için ilk olarak nasıl bi liste yapmam gerekiyo.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.birde bendeki gelişmeleri sürekli buraya yazacam aktarımlarım olucak.cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.şimdiden teşekkürler

 36. ulkualci

  merhaba atakan bey,
  ben de dun aksam kesfettim sitenizi ve pek begendim. ben fransa da calisan bir turkce ogretmeniyim yillardir bu hipnoz konularina ilgim var, ama hep yarim biraktim.sizdende bir iki mp3 indirdim bakalim faydasini gormeyi umuyorum.
  calismalarinizi tebrik ediyorum ayrica ucretsiz yayinladiginiz icin ayrica sizi tebrik ediyorum.ticari dusunmediginize gore siz bir seylerin farkina vardiniz gibi geliyor bana. sizinle tanismayi isterdim
  iyi gunler
  ulku

 37. qopuq

  Ekim 24, 2007
  yha bnde zayıflamak istiorum bana da bana da ltfnn bulun şunlarıı yha anlatın bana yha herhangi bi kişi anlatsın işte yeter ki anlatsın biri nolursunuuzzz yhaa yalvarabilirim

 38. ulkualci

  Ekim 27, 2007
  merhaba ,
  yine ben ve bu telkinleri dinleyeli 4 ya da 5. gunumdeyim fakat kilo verme muzigini dinleyeli 2 gun oluyor.henuz bi sey farketmedim. sanirim daha cok dinlemem gerekiyor. benim sorunum su ki ben karnim doluyken kendimi mutlu ve rahat hissediyorum ama aynaya baktigimda ayni seyleri hissedemiyorum yani.bu bir hastalik midir ve bunun icin ne yapmam gerekiyor? bana yardimci olursaniz sevinirim.
  bu arada 34 yasindayim 170 cm ve 66 kiloyum.
  hoscakalin ve iyi gunler.
  cevap istiyorum lutfen!!

 39. nursen

  Kasım 28, 2007
  bende müzik indiremedim şu ney i merak ettim yardımınızı rica ediyoru

 40. ayşen şükran

  Şubat 05, 2008
  ben hem müzikleri dinliyorum , hemde telkinleri okuyorum ,

 41. özge

  Mart 22, 2008
  Atakan Bey,
  lütfen bu yorumu siteye ekleyin diyerek başlıyorum, çünkü kafası karşık olan arkadaşlarla kendi deneyimi paylaşmak istiyorum.
  Ben yaklaşık 1.5 aydır, scripleri dinliyorum, üstelik sadece gece uyurken dinliyorum ve 4 farklı script dinliyorum, buna rağmen bende ciddi değişimler oldu. Öncelikle herkese sabırlı olmalarını ve inanmalarını tavsiye ediyorum. En somut değişim kilo vermede olduğu için onu paylaşmak istiyorum. Ben fazla kilosu olan biri diğilim ancak bi kaç kilo verebilmek için scriptleri dinlemeye başladım, ayrıca cok dengesiz besleniyordum bundan da cok rahatsızdım. Scripleri dinlemeye başladıktan sonra zorlanmadan bazı yiyecekleri reddettiğimi gördüm, örneğin eski bir çikolata bağımlışı olarak artık hiç canım istemiyor, ekmek yemeden doymayan ben artık ekmeğe elimi sürmüyorum, kızartmalar da tarih oldu. Kısacası hiç olmadığı kadar sağlıklı oldu artık menüm… sonuçta da 3 kg verdim… benim için süper çünkü zaten fazla kilom yoktu, yani verbileceğimin maksimum kiloyu vermiş durumdayım… sabırlı olun değişimi günler içinde beklemeyin, zamanla alışkanlıklar değişecek emin olun… alışkanlıklar değişince hayat da değişicek… sevgiyle kalın

 42. dennis_

  Haziran 05, 2008
  ben muzık calarken yazıları okuyup kaydettım ve hergun dınlemeye calısıyorum yalasık 3 4 gun oldu ama cıddı anlamda yeme ıstegım azaldı. ve yememem gereken bı seyı yerken artık dusunuyorum, yememem gerektıgı aklıma gelıyor ve genelde yemıyorum gelişmelerı aktaracagım…

 43. gülsüme

  Ağustos 03, 2008
  bende kilo vermek istiyorum ama buraya yazılan yorumlardan sonra bunu başarabileceğime daha çok inandım.geçen sene doktor kontrolüyle 25 kilo vermiştim fakat 10 kilosunu geri aldım.bu sene çok istememe rağmen cesaretimi toplayıp bir türlü başlayamadım.bende bunu deneyip başaracağım.çok teşekkür ederim.değişimleri paylaşmak üzere hoşçakalın

 44. Julmeral

  Şubat 21, 2009
  Bu siteye internette gezerken rastladım ve telkinleri indirdim. kilo verme konusunda henüz başlarılı olamasam bile zamanla olacağına inanıyorum. Yürüyüşüm, rüyalarım, duruşum ve konuşmalarım çoook değişti. ben farketmesem bile çevremdekiler bu değişiklikleri farkettiler. Ama hala kilo veremedim sanırım yavaş yavaş olacak herşey… Teşekkürler herşey için

 45. éternité

  Haziran 28, 2009
  siteye dün gece üye oldum, ilk dikkatimi çeken telkin kilo verme telkini oldu kendime göre 6 kilo fazlam var, birkaç ay önce 7 kilo fazlam vardı. düzenli beslendim, düzenli olarak yüzdüm, sevdiğim yiyeceklerden kısıtladım kendimi. 3 haftasını sabah ve akşam mısır gevreği yiyerek geçiştirdim ve bünyemi bu az yeme durumuna alıştırdım ama 2 ayda sadece 1 kilo verebildim bu noktada inandığım tek şey ‘kilo verme’ durumunun da diğer herşeyde olduğu gibi düşünce gücüyle elde edilelebilecek bişey olduğu oldu. bir yandan kendinizi yemeklerden kısıtlayıp, düzenli egsersizlerinizi yaparken diğer yandan veremeyeceğiniz kiloları düşünürken işler hiç de umduğunuz gibi gitmiyor.sonra sevgili esin ablanın yönlendirmeleri ve çok sevgili kuzenimin desteği ile bu siteyi keşfettim. bütün gece uyurken ney dinledim sabah kalktığımda biraz başım ağrıordu ama normal karşıladım, beynim uyurken müziğe alışmaya çalışıyor. gündüz ise klasik dinliyorum ve biliyorum ki bu telkinler sayesinde beklediğimden çok daha az sürede ideal kiloma kavuşacağım. bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler

 46. songül metin

  Eylül 22, 2009
  hayatım daha ilk günden değişmeye başladi rüyalarım netleşti.daha dinç uyanıyorum.3 saat uyusam bile mutlu kalkıyorum hemde dincim.teşekkürler

 47. emine

  Temmuz 15, 2010
  hergün yeni birşeyler keşf etmek harika bu sitede bana ve cümlemize hayırlı olsun

 48. inci

  Temmuz 21, 2010
  Merhabalar
  Kilo verme telkinini diğer telkinlerle birlikte dinliyordum. Yemek hazırlarken masaya üç dilim ekmek koydum.yEMEĞİMİ YEDİM. ekmeğimin 1 tanesini zar zor yedim.Daha önceleri üç tane ile bile doymadığımı zannederdim.(Bir hafta da 4 kilo verdim.)Mutluym..Teşekkürler …

 49. nigra

  Eylül 04, 2010
  mrblar… sitenizi dün keşfettim ve mp3lerden bazılarını indirdim . yalnız aklımın takıldığı bi yer var… telkin yazılı sitede ancak indirdiklerim sadece müzik , şimdi benim hem bu mp3 leri dinleyip hem de metinleri mi indirip okumam gerekiyo yoksa telkinli mp3 ler de mi var ayrıca ?

 50. ışıl

  Kasım 03, 2010
  telkinler sadece mp3 metinleri nerde? bana yardımcı olursanız sevinirim. tşk.

 51. esin beyaz

  Kasım 20, 2010
  dünpc başında olduğum sürece ve uyumadan önce dinlediğim telkinlerhemen işe yaramaya başlaı…sabah kahvaltısında ve öğle yemeğinde normalde doymam mümkün olmayan bir miktarda yedim ve doydum….devamında daha da güçlü etki göstereceğin inanıyorum.Çünkü daha önce hastalık tedavisi için bir dr a hipnoterapi yaptırmış ve yararını görmüştüm.Bununda etkisini göreceğime0 eminim.

 52. gamzelim

  Kasım 22, 2010
  yorumlardan faydalı olduğu anlaşılıyor ama bende ilk kez deneyecek olanlardanım nasıl ne zaman dinlenilmesi gerektiği konusunda bilgisi olanlar paylaşırsa dahada faydalı olur sanırım

 53. melekesma

  Aralık 08, 2010
  Ben iki gün önce keşfettim sizi.Çok güzel çalışmalar.Merak eetiğimse ben uyumadan önce dinliyorum müziği, sonrada müzik çalmaya devam ederken uykuya dalıyorum.Bütün gece müzik çalıyor repeat şeklinde.Bunun bir zararı var mı? Ya da bu şekilde faydalı olur mu?
  Çünkü ders çalışmam gerektiği için gün boyu müzik dinlemekten kaçınıyorum sadece uyku saatlerine yakın uyanıkken en azla bir saat oluyor bu.Cevap verirseniz sevinirim.

 54. sevgi lluvia

  Şubat 19, 2011
  bilinçaltına gönderilen bu telkinler gerçekten çok önemli..ben de önce kilo vermek için olanı dinledim hala dinliyorum.az yemekle doyuyorum devam edeceğm bakalım sonuçları yine burdan yazarım..

 55. cancan janan

  Şubat 20, 2011
  Kilolarım yüzünden çok mutsuzum.Lütfen yardım edin bana

 56. rukiye tatar

  Mart 11, 2011
  indirme işlemin için t yönlendirilen sayfada indirme için tıkladığımda sadece müziği dinliyorum neden indiremiyorum mümkünse yardımcın olurmusunuz

 57. hatice

  Nisan 01, 2011
  bugün 3. günüm dinledikçe tok hissediyorum kendimi ve çikolatalar hiç cazip gelmemeye başladı, sonuç alacağımdan eminim, çok teşekkür ederim bu güzel paylaşımınız

 58. nilgün

  Nisan 11, 2011
  şu anda da zayıflama mp3 ünü dinliyorum.başlayalı 5 gün oldu.henüz kilomda bir değişiklik yok.fakat iştahımın nasıl bu kadar kesildiğine hayret ediyorum.geceleri uykumdan kalkıp çikolata paketini bitirnceye kadar yiyordum.şimd ise hiç canım istemiyor.abur cubur yemeyi tamamıyla bıraktım.kilo vermeye başlayacaıma inanıyorum.devam.teşekkükler

 59. sevcan

  Mayıs 05, 2011
  ne zaman ne kadar sürede dinlenecek bir açıklama yapılmamış …..

 60. me_di_ha

  Ağustos 10, 2011
  harika bir çalışma bu burda bizimle paylaştığınız için Allah sizden razı olsun çok teşekkürler ellerinize sağlık.

 61. hülya16

  Eylül 23, 2011
  ben bir hafta önce kilo verme mp3 nü geceleri uyurken ve gündüz pc başındayken dinliyorum,aynı zamanda bir hafta önce diyete başlamıştım
  onun için faydası olur mu acaba diyerek dinliyordum.
  bugün öğrendim ki önce suçluluk ve ego güçlendirici dinlemek lazımmış
  4 günden sonra aralarda yediğim kepekli bisküviyi canım istemedi ve hiç yemedim açlık hissetmedim
  ben çikolataya bayılırdım,abur cubur yemeyi çok severdim ama evde olmasına rağmen elim hiç onlara gitmiyor canım istemiyor
  diyete başladığım zaman arkadaşımın yaptığı çok güzel çikolatalı kek var ondan istemiştim diyet yaparken
  haftada bir gün kendimi ödüllendirim diye düşündüm
  bugün yapmış bana 4 dilim getirdi ben ne yaptım pekii, sadece çikolatalı olan kısımdan ufak bir parça yedim ve
  farkettim ki mp3 ler işe yaramış, inanamadım normalde bir dilimi kesin yerdim ama canım hiç istemedi açıkçası bu beni çok mutlu etti
  bir hafta sonunda 1 kilo 600 gram kilo vermişim
  bunları hazırlayanlara teşekkürler…

 62. Zeynep Türkmenoglu

  Aralık 01, 2011
  ben az önce tüm bedenimle hissederek bu yaziyi sesli sesli okudum, üzerimde polar hirka vardi bir anda yanmaya basladim, hirkami cikardim, atletle duruyorum su an, ve ilginc olan; elinle masadaki yemekleri itiyorsun u okumadan önce ellerimle itmeye baslamistim okurken… insallah verecegim kilolarimin bütün fazla olanlarini…

 63. Zen

  Aralık 16, 2011
  Bu siteyle ilk karşılaştığımda yazılan şeylere inanamadım. Ama kesinlikle denemek istediğimi düşündüm. Tüm örnek mp3leri gün aşırı dinledim,hatta gece uyurken bile kısık sesle dinledim. Topluluk önünde konuşma ve kilolara veda mp3leri ağırlıktaydı.Tuhaf bir şekilde bir süre sonra telkinlerin gerçekten beni olumlu olarak etkilediğini farkettim. Sonra Atakan Bey’e siparişte bulundum. Adıma hazırlanan Kilo Verme ile ilgili CD yi dinlemeyi ihmal etmedim.
  Bir türlü istikrarlı diet yapamayan ben, ciddi anlamda konsantrasyon sağladım ve hiç zorlanmadan 3 ayda 9 kilo verdim. Bence diet yapacak kişilerin kesinlikle denemesi gerek. Ancak muzık dınleyıp oturduğunuz yerden kilo vermeyi beklemeyin. Konsantrasyon sağlamak içinn mutlaka deneyin.

 64. glcn94

  Şubat 08, 2012
  bu telkin tokluk hissi veriyo çok sevdim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here