Kilo Verme Ücretsiz Yenilendi

80
25787
Kilo Verme

 http://www.telkincd.com dan indirebilirsiniz.

Gorevimiz Kilo Verme Telkin İçeriği

Şimdi daha derin bir şekilde gevşiyorsun . Eski aliskanliklarindan vazgecip yenilerini kazanmak uzere bir adaya gittigini dusun sana bu en onemli gorev verildi.Bu gorevi basarmak icin yola ciktigin hayal et.

İnce beyaz bir bulut düşün. Bedenini aşağıdan yukarıya sararak yükseliyor… seni yavaşça ve nazikçe yukseklere gorevini gerceklestirecegin yere kaldırıyor … kaldırıyor ve düşünebildiğin en güzel adaya taşıyıp bırakıyor… Gorev yerin burasi.göğe bakıyorsun… derin depderin bir mavilik… çiçekleri farkediyor kokularını duyuyorsun… hafif narin kokular… çiçeklerin kadife yapraklarına dokunup enerjilerini duyumsuyorsun… daha da derinleşiyor gevşemen… yürürken narin ve ılık bir rüzgarın tenine dokunduğunu hissediyorsun… şefkatle saçlarının arasından esiyor bu meltem… yüzünü ılık güneş ışığına doğru çeviriyorsun denizin eşsiz tuzlu kokusunu alıyorsun… neredeyse damağında tadıyorsun…Now going even deeper into relaxation, I want you to imagine that a gentle white cloud snuggles up under your body… and begins to lift you ever so slowly and gently… lifts you up and takes you to the most beautiful island you’ve ever imagined… you look up at the sky… the deep, deep blue… you notice the flowers and their scent… light, delicate fragrances… you touch their velvety petals and feel their energies… relaxing even deeper… as you walk, you feel the warm, gentle breeze on your skin… gently blowing through your hair… you raise your face to the warm sunshine… smell the wonderful salty seal air… you can almost taste it…

Bu adada, kendini tam da olmak istediğin gibi GÖRÜYORSUN… daha incesin… daha zarifsin… kasların sımsıkı, bütün vücudun formda… Bilinçaltın bu görüntüyü engelleyemeyecek cunku onun gorevi sana yardim etmek… bilncaltinin bu gorevinde tumuyle sana destek oluyor. Sen kendini kilo vermeye bırakacaksın, kilo vereceksin, fazla kilolarını vereceksin, ihtiyacın olmayan kilolarını vereceksin… verdiğin kiloları geri almayacaksın… Şimdi olumsuz yemek alışkanlıklarını iyi alışkanlıklarla değiştiriyorsun . Bunun kolayca ve hiçbir çaba harcamadan olmasını sağlıyorsun.

On this island, you can SEE yourself as you really want to be… you are slimmer… thinner… muscles tight, total body in shape. Your subconscious will not act on this image and realize and actualize this image. You will allow yourself to lose weight, to lose weight, lose the amount of weight you no longer want or need… and you will maintain that weight loss. You can change negative eating patterns into good patterns now. You allow this to take place easily and effortlessly.

Sağ tarafına baktığın da, önüne dizilmiş bir ziyafet masası görüyorsun… sevdiğin bütün yiyeceklerin bu masada olduğunu düşlüyorsun… bütün o zararlı yiyecekler… en sevdiğin tatlılar… senin bedenine ve duygularına zarar veren bütün yiyecekler… Artık sen yaşamını çevreleyen stresten ve gerilimden uzaksın, şimdi sen daha huzurlu, daha sakin, daha dinginsin… şimdi bütün gerilimlerin bütün streslerin senden uzaklaşıp gitmesine izin ver… hepsinin hemen senden uzaklaşıp gitmesine izin ver.Cunku kendini iyi hissetmek ve bu yiyecekleri reddetmek senin gorevin ve bu gorevde bilincaltin sana yardim ediyor.

Now as you look to your right, you see a large buffet table set in front of you… imagine that all the foods that you used to love are here on this table… all those harmful foods… your favorite sweets… all the foods that are harmful to your body and emotions… Know now that regardless of the stress and tension that may surround your life, you may now remain more at peace, calmer, and more relaxed… now just allow all the tension and stresses to bounce off and away from you… just bounce off and away from you.

olumlu duygular gorevin sona ersede seninle kalacak, sen gün boyunca gitgide daha güçlü daha güçlü olacaksın… bütün hayatın boyunca gitgide daha güçlü olacaksın… gitgide daha derin gevşeyeceksin… Çünkü sen şimdi dinginlik ve gevşeme içindesin, her istediğin amaca erişebilirsin… kilo verme gorevinde de başarılı olacaksın. Şimdi kilo verdiğini düşlüyorsun. Artık istemediğin bütün kiloları verdiğini düşlüyorsun… Verdiğin kiloları artık geri almayacaksın… bunu GÖRÜYORSUN!

These positive feelings will stay with you, and you will grow stronger and stronger throughout the day… throughout your whole life… you continue to relax deeper and deeper… Because you are now at peace and relaxed, you can be successful at reaching any goal… you will be successful at losing weight. You are imagining that you have lost the weight that you no longer want or need… and you have maintained that weight loss… SEE it!

Şimdi gözünün önünde masayı canlandır… Üstünde yiyecekler bulunduğunu canlandır gözünde… tatlıları gör, çerezleri gör, abur cubur yiyecekleri gör, tuzluları turşuları gör… Onları zihnindeki masaya yerleştir… bu yiyeceklerin sana ne kadar zararlı olduklarını bil… onlar senin için zehir gibidir… bu tür yiyecekler sana kilo kazandırır, artık sen onları istemiyorsun, onlara ihtiyacın yok. Bu yiyeceklerden yersen, çok az – çok az yiyeceksin… bu yiyeceklerin minicik bir parçası tümüyle doyurur seni… tümüyle doyurur seni.

Now imagine the table with all these foods very clearly… you see the sweets, the snacks, the junk foods, the salty foods… You place them on the table in your mind… and you know how harmful these foods are to you… they are just like poison to your system… these kinds of foods cause you to gain weight, and you longer want or need them. If you choose to eat any of these foods, you eat a small, small amount… a very minute amount of these foods satisfies you completely… satisfies you completely.

Şimdi, bu yiyecekleri aklından bile geçirsen, bedenin onları reddedecek. Bütün bu sağlıksız yiyecekleri elinle itiyorsun masadan… bütün bu sağlıksız yiyeceklerden temizliyorsun masayı ve gorevini basarmaya yaklasiyorsun… zihnin, bedenin, duyguların reddediyor artık bu yiyecekleri. Masanın üstü tertemiz, şimdi sen hoşuna gidecek bütün sağlıklı yiyecekleri koyabilirsin sofraya… bol bol taze sebzeyi gör… güzel güzel meyveleri gör… yağsız et… salatalar… her türlü düşük kalorili besinler… sağlıklı besinler. Şimdi senin sevdiğin yiyecekler bunlar, tümüyle doyurur bunlar seni. Bütün öbür sağlıksız yiyecekleri reddediyorsun, çünkü bu sağlıklı yiyecekleri çok sevdiğini biliyorsun.

Now, as you even imagine these foods, your body and mind reject them. You push all those unhealthy foods off the table… clear the table of all those unhealthy foods… your mind, your body, your emotions reject these foods now. As the table is clear now, you place on the table all the healthy foods that you can now enjoy… you see lots of fresh vegetables… you see a wonderful bounty of fresh fruits… lean meats… salads… all low calorie foods… healthy foods. These are the foods that you enjoy now, that satisfy you completely. You reject all those unhealthy foods knowing how much you are going to enjoy all these healthy foods.

Bu güzel, sağlıklı yiyecekleri masanın üstünde görünce, bu besinleri yemeyi düşlüyorsun… yavaş yavaş yiyorsun, çok yavaş. Yemek yerken konuşsan da konuşmasan da, ne kadar yediğini biliyorsun, küçük küçük porsiyonlar yiyorsun… biraz tokluk hissedince yemeyi bırakıyorsun, bundan büyük bir keyif duyuyorsun! Hem keyif duyuyor hem de gorevini basarmanin mutlulugunu yasiyorsun.

Doğru ve akla uygun miktarlar yiyorsun, tümüyle doyuyorsun. Bir öğünden öbür öğüne dek tok kalıyorsun, öğünler arası atıştırma yapmayı canın istemiyor.

As you see all those good, healthful foods on that table, you imagine eating these foods… you eat slowly, very slowly. Whether you are conversing while you eat or not, you are totally aware of the amount you are eating, and you eat modest portions… then you stop eating when you feel almost full, and that feels wonderful! You eat correct and reasonable amounts, and you are completely satisfied. You are satisfied from one meal to the next, and you have no desire for snacks between meals.

Kendinle gurur duyuyorsun! Hayattaki bütün olumlulukları aklından geçiriyorsun… amaçları, kazandığın başarıları. O kadar çok başarı kazanmışsın ki, doğal olarak, başarılı olmayı sürdüreceğini biliyorsun. Bütün amaçlarına ulaşacaksın, kendine en sağlıklı en olumlu yaşamı kuracaksın.

You feel absolutely proud of yourself! You reflect on all the positive things in life… the goals, the successes you have already achieved. You know that you will continue to be successful because you have already achieved so much. You will reach all your goals, creating the most healthy and positive life for yourself.

Şimdi kendini güzel bir boy aynasının önünde düşle. Aynadaki yansımanın senin ideal görüntün olarak sana baktığını göreceksin. Karnın dümdüz, kalçaların ve basenlerin taş gibi sımsıkı… bacakların güçlü ve ince. Harika görünüyorsun, kendini çok iyi hissediyorsun. Şimdi aynadaki bu güzel imgenin aynadan çıkıp senin şimdiki bedeninle kaynaştığını düşün. Şimdi teksin. Şimdi sen kendi kendinin ideal görüntüsüsün. Dingin ve huzurlusun. Yemek yemek senin için artık önemsiz, gitgide daha önemsiz… yavaş yavaş yemek yemekten huzur veriyor, sadece sağlıklı besinler yemekten zevk alıyorsun.

Now imagine yourself standing in front of a beautiful, full-length mirror. You see your reflection looking back at you as your perfect image of yourself. You have a flat stomach, your hips and thighs are firm and trim… your legs are firm and slim. You look great, and you feel so good. Now picture that perfect image of you stepping out of the mirror and merging with your present body. You are one now. You ARE that perfect image of yourself. You are relaxed and peaceful. Food is less and less important to you… you are more comfortable eating slowly, and enjoying only healthy foods.

Nerede olursan ol, ne yapıyor olursan ol, evde ya da işte, atıştırmak senin için önemsiz artık. Lokantalarda ve restoranlarda küçük miktarlar yiyip doyuyorsun, gitgide daha yavaş yemek yiyeceksin. Bir miktar yiyeceği tabağında bırakabilirsin, bu çok hoş. Stresten uzaksın, daha huzurlusun, çok dinginsin. Yapacak yeni uğraşlar buldukça hayatta yemek yemek daha önemsiz oluyor senin için. Sen daha ince daha sağlıklı bir kişi oluyorsun. Ödüllerin pek çok! Kendinle övünüyorsun! İyi ve sağlıklı olan besinleri seçiyorsun. Gerektiği kadar yiyorsun. Gerektiği kadar yiyip, doyunca, yemeyi bırakıyorsun… yemeyi bırakıyorsun… yemeyi bırakıyorsun…

Snacking is unimportant to you, regardless of where you are, what you are working on, at home or at work. You can eat small amounts of foods in restaurants, and you will eat more slowly. You may even leave small amounts of the meal on your plate, and that is fine. Regardless of stress, you are more at peace and very relaxed. Food is less important in your life as you find new things to do as a thinner, healthier person. Your rewards now are tremendous! You feel so proud of yourself. You choose foods that are good and healthy. You eat the correct amount. When you have eaten the correct amount, you stop eating… you stop eating… you stop eating…

Bir parça yemeği tabağında bırakabilirsin, bu çok hoş. Öylesine yemeyi bırakıyorsun ve dingin oluyorsun. Şimdi o güven duygusunun, o huzur duygusunun, içinden akıp geçmesine yol veriyorsun. Şimdi sen, kendin için en sağlıklı en olumlu düşünceleri yaratmaya her zamankinden daha fazla isteklisin. Eski kötü yemek yeme alışkanlıklarını yeni iyi alışkanlıklarla değiştirmeye isteklisin… artık istemediğin sevmediğin fazla kilolarını atmaya isteklisin… attığın kiloları aynı tutmaya isteklisin. Eski alışkanlıklarına karşı kullanacak yeni yöntemlerin var şimdi. İçinde her gün biraz yürümek için büyük bir istek var… temiz havadan ve güneşten zevk almaya istek var… hoş bir kısa yürüyüşten sonra kazandığın enerjinin tadına varmak için içinde istek var.

You may even leave some food on your plate, and that is fine. You simply stop eating and continue to relax. Allow that sense of confidence, that sense of peace, to flow through you now. You are more motivated than ever before to create the most healthy and positive thoughts for yourself to change old eating patterns into good eating patterns… to lose the amount of weight you no longer want or need… and to maintain the weight loss. You now have new ways of dealing with your old habits. You find that you have a strong desire to walk a little bit each day… to enjoy the fresh air and sunshine… to feel the surge of energy you have after a nice brisk walk.

Sen yağları yakıp seni daha yüksek bir enerji düzeyine getirecek metabolizma yükselmesini tam anlamı ile hissediyorsun bedeninin içinde. Kendini harika hissediyorsun. Kendine değer vermen günden güne artıyor! Yeni alışkanlıkların sürekli kilo vermeyi olanaklı kılıyor. Kendini çok iyi hissediyorsun. Bedeninden ve zihninden akıp geçen yeni ve sağlıklı bir yaşam enerjisi deneyimine başlayabilirsin. Düşüncelerin olumlu, güvenli. Kendinle ilgili bütün olumlu yönleri zihninden geçiriyorsun… zekânı… yaratıcılığını… ne kadar çekici bir kişi olduğunu görüyorsun. Bu olumlu duyguların her gün her gece gitgide daha çok güçlenmesine izin veriyorsun. Şimdi gevşemeye devam et.

You actually feel your metabolism rising within your body to burn fat and leave you with a higher energy level. You feel so great about yourself. Your self-esteem is higher and higher each day! Your new habits will make permanent weight loss possible. You feel wonderful. You can begin to experience a new and healthy vital energy that flows through your body and mind. Your thoughts are positive, confident. You reflect on all the positive aspects about yourself… your intelligence… your creativity… see yourself as the attractive person that you are. You allow these positive feelings to grow stronger and stronger for you every day, every night. Now continue to relax.

Bir dakika daha bu yeni goruntunu görmekle zevk al, sonra ben birden beşe kadar saymaya başlayacağım… Ben birden beşe kadar sayarken, sen yavaş yavaş uyanmaya başlayabilirsin… sanki uzun bir dinlenmeden çıkıyorsun. Uyanınca kendini canlı, tazelenmiş, dinlenmiş hissedeceksin. Şimdi yavaşça uyan…

Enjoy that new image of yourself for another moment, and then I will begin to count from one to five… As I count from one to five, you can begin coming back slowly to full consciousness… as if you’ve had a long rest. Come back feeling alert, feeling refreshed, feeling relaxed. Come back slowly now…

olumlu enerjinin bütün bedenine yayıldığını duyuyorsun
her bakımdan harika hissediyorsun… harika hissediyorsun

Gorevini basarmanin mutlulugunu hissediyorsun.

feeling positive energy surge through your whole body

feeling wonderful in every way… feeling wonderful

Okuduğunuz için teşekkürler! Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız.Yaşamınızda aynı olayların tekrar tekrar gerçekleşmesi sizi yordu ise çekirdek inanç ile bilinçaltı temizliği. ;) İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar www.hayatimdegisti.com ve www.cekirdekinanc.com olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım Atakan Bey inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür, Atakan Bey e teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR.. SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR Size minnettar bir KADIN:) **************************************************************************** Eğer bile bile gücünüz yettiğinden daha azı olmayı planlıyorsanız sizi uyarırımmmmm , hayatınızın geri kalan kısmında MUTSUZ olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor OLACAKSINIZ.. 1. Çekirdek inanç nedir ve değişmezse ne olur? Bilinçaltı 11 yaşına kadar kararlar alır ve çekirdek inançlar oluşturur..Bu kararlar bilinçaltından temizlenmezse hayatınızda hep aynı şeyler tekrar eder. 2-Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor. Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz. 3-Çalışma sonrası rahatlayacak mıyım ne değişecek? Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır. 4-5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı? 5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Standart dakikanız dışında kesinlikle bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışma ücretlidir. sorunuz. 05424475050 5-Yurtdışından nasıl katılırım Bu çalışma telefon yada online olarak yurtdışından yapılabilir. 6-Nasıl güvenebilirim? Çekirdek inanç 8 yıl önce tescil edilmiş bir markadır.Tüm çalışmalarımız yaşam boyu garantilidir.Güvenle arayabilir bilgi alabilirsiniz. ********************************************************************************** Merhaba; Sonunda linkleri geceyarisi indirebildik.... gece boyunca dinledim,ne söyleyecegimi bilmiyorum inanilmaz ilk dinlemede yok böyle birsey sabah yataktan gülerek ,sanki yillardir bekledigim seyler olmus gibi cok cok rahatlamis uyandim:) Sevgili ,Atakan ve tüm emegi gecen herkese cok ama cok tesekkür ederim.... Bugün ilk gündü,sadece hissttigim huzuru hayatim boyunca hissetmemistim,bircok calismaya ragmen, IYIKI VARSINIZ:))) *************************************************************************** Atakan Bey, Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim, 5 Mayıs tarihlerinde telefonda görüşmüştük. Çekirdek İnanç tespiti yaptık. Öncesinde de zaten sitedeki ücretsiz telkinleri disiplinli bir şekilde 21 güne tamamlayarak gece gündüz dinlemiştim. Öncelikle hayattan şikayet eden iç sesim sustu, elimdeki imkanlarla en güzelini yapmayı en iyiyi elde etmeyi öğrendim, önüme çıkan imkanları algılamaya başladım. Eski ben ile iyi arkadaş olup yenisi ile ortak nokta bulamayacak anlaşamayacak, algılayamayacak “dost”lar birer birer hayatımdan çıktı, yerine yenileri geldi, bu başta korku ve suçluluk yarattı, yılların dostluklarının bitmesi ama şimdi sebepleri ve sonuçları net görebiliyorum, böyle olması kaçınılmazdı zaten bu değişimlerden sonra. Çalıştığım bankanın yurt dışı şubesine üstelik de bu iş için bütün gerekli şartları sağlamıyor olmama rağmen (nasıl bir cesaretle başvurduysam ) kabul edildim, gelirim 3 e katlandı, üstelik çevrem istediğim gibi, bana bir şeyler katacak insanlarla çevrili, vizyonumu ve hayat görüşümü genişletecek deneyimler yaşamak istiyordum ve elde ettim. 3 aydır yurt dışındayım, Eskiden olsa cesaret edemeyebilirdim, güvenmezdim kendime. Babamla olan ilişkim düzeldi, eskiden olsa görmek bile istemezdim, batardı bazı tavırları, şimdi etkilemiyor bile, babam diyorum, seviyorum. Hayatıma flash-back yaptığımda rüya gibi bir hikaye görüyorum ben, ve şu anda da hayatla oyun hamuru gibi oynayıp ona istediğim şekli vermek çok güzel bir şey. Teşekkür ederim. ******************************************************************* . Kendimi artık tükenmiş hissettiğim bir anda elimin gittiği bir telefon görüşmesinin beni ve hayatımı bu kadar hızlı ve yoğun bir biçimde değiştireceğini hayal bile edemizdim.İçimdeki son umut kırıntısının, çelimsiz bir çabamın beni çok uzun zamandır özlemini ve açlığını çektiğim, mutluluk, iç huzuru ve aşk dolu bir okyanusa açılmamı sağlayacağını hiç tahmin edemezdin.Aslında sitenizi çok önceden görüp aramaya cesaret edememiştim.Henüz benim için yaptığınız Cd'ler elime geçmemişken ve ben sadece internet sitenizdeki mp3'lerinizi dinlerken ruhum bu kadar huzurla, kalbim mutlulukla dolmuşken, aklım,vicdanım, bedenim ve düşüncelerim bu kadar hürleşmiş ve özgürlük hayatımın tam ortasında bayrağını göndere çekmiş dalgalanıyorken, Cd'leri dinledikten sonra neler olabileceğini düşünmek bile beni inanılmaz heyecanlandırıyor.İç dünyamı düzenleyen, temizleyip , pırıl pırıl, berrak aydınlık yapan, her bir zerremi aşkla tutuşturan olağanüstü emekleriniz sonucunda ortaya çıkmış bu olağanüstü çalışmalarınız için yürek dolusu teşekkürler.Kalbimdeki hayat aşkının fitilini yakan, içimdeki sönmeye yüz tutmuş son mum ışığını harlayıp onunla milyonlarcasını tutuşturan değerli niyetlerinizle canı gönülden içtenlikle yaptığınız çalışmalarınızın, harcadığınız her bir anın her zerresi için milyonlarca teşekkürler.Size minnettarım, yolunuz daima açık, şansınız bol olsun. Sevgi ve saygılarımla.. ************************************************ sizinle karşılaştığıma çok seviniyorum. Telkin CD'leriniz elime ulaştı.Çok teşekkür ederim. Telkinleri daha dinlemeye başlamadan itibaren hayatımda çok güzel sevinçler yaşadım. Çekirdek inançlarımı bulup çıkardığınız andan beri şaşkınlığım hala devam ediyor. Uzun süredir alamadığımız bir para aldık.Şükürler olsun. Sırada acaba ne var derken benim maaşım da aynı gün erkenden yatınca ilk kez bu ay banka hesaplarımız artı bakiyeye ulaştı. Hatta telkinleri daha dinlemeden böyle sürprizler yaşarsam,kim bilir dinleyince daha ne güzellikler olacak diye geçirdim içimden. O akşam hemen eve gidip telkinleri dinlemeye can attım.İlk gün sadece uyku hali ve ağırlık yaptı ama çabuk geçti. Şimdi bayram tatili nedeniyle uzun süre dinleyebiliyorum. Müzikleriniz çok dinlendirici.Hele okyanus sesleri harika. Bugün de sevindirici bir haber aldım. Bu da telkinlerin 3. günü aldığım sevinçli haber,hem de çok sevinçli.Bu habere inanın çok şaşırdım. 6 ay önce elime geçmesi gereken bir paradan artık ümidimi kesmek üzereydim.Çok iyi geldi. Sıradaki sürprizi bilmiyorum ama çok sevineceğimi hissediyorum. Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor,ailenizle ve sevdiklerinizle nice bayramlar geçirmenizi diliyorum. Sevgi ve saygılarımla ******************************************************************** Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız.Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. *************************************************************************** Çekirdek inanç çalışması birden fazla kez karşıma çıktı.Ben de aramaya cesaret edemeyenlerdedim.Abartmıyorum 2 yıl bekledim.Saniyordum ki aradığımda bir ürün satılmak için ısrar edilecek.Defalarca telefonuma mesajlar atılacak.Şimdi bu düşündüklerime aklıma gelince kendi kendime gülüyorum.Çalışma sonrası yapılan cd lerimi dinledim.Bir çok arkadaşıma önerdim.Bu bir yıl süresince aradığımda tüm sorularıma yanıt aldım.Herhangi bir şekilde sizden ne bir sms ne tanıtım maili almadım.Eleştirim sadece bu yönde olabilir.Çekirdek inanç sonrası sizinle daha farklı çalışmalar yapmak isteyenler ilerlemek isteyenler olabilir.Onlara daha ileri düzey çalışmalar yapabilirsiniz.Her şey için tekrar teşekkürler. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- **********************************************************************************. ****************************************************************************** merhabalar iyi gunler oncelikle allah razi olsun diyerek baslamak istiyorum,her naptinizsa 10 gundur kendimi taniyamicak kadar mutlu ve enerjik hissediyorum esim de bende muthis degisiklikler gordugunu soyluyo,hergun kendi kendime sarkilar soylemeler,sabahlari enerjik hareketler,aklima gelen komik seylere kendi kendime gulmeler ve daha simdi aklima gelmeyen bir suru pozitif degisikliler diyebilirim... bildiginiz gibi ben bu ayin dordunde cekirdek inac calismasi yapmistim ve bundan bi hafta sonra kadar sizin gonderdiginiz linkten telkinleri cd ye ve cep telefonuma atip buyuk bir disiplinle gunde en az 6-7 saat olmak uzere(ki bazen12 saatte dinledigim oldu) dinlemeye basladim. orjinal cd geldi en nihayetinde cok sukur biraz uzun surdu gelmesi ama herhalde yurtdisinda oldugum icin o da.. bu on gunde ruyalarim acayip netlesti ve degisik degisik ruyalar gormeye basladim....hatta oyleki bazen diyorum acaba bu gece ne gorucem film gibi diye merakla yattigim oluyo buarada esim bendeki degisikleri gordukten sonra o da cekirdek inac calismasi yaptirmaya karar verdi,en kisa zamanda onada yapcaz insallah... aslinda aklimda birsuru sey vardi paylasmak ve konusmak istedigim ama simdilik bu kadar geldi artik bidahali sefere cok tesekkurler saygilar ********************************************************************************** Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni edip Özlem hanıma da selam söylüyoruz. Danışanımız Sevim Hanım ***************************************************************************. Ne amaçla yapılır çekirdek inançlar? Eğer bir şeylerin size engel olduğunu düşünüyorsanız nedeni büyük oranda çekirdek inançlarınızdır.İş başarısı ilişkiler endişe kaygı daha mutlu ve iyi hissetmek daha güvenli olmak en önemlisi kendi gerçek kimliğinizi ortaya çıkarmak için çekirdek inanç çalışması yapılır. Çekirdek İnanç ne kadar gerçek? Yukarıda okuduğunuz yorumlar tamamen gerçektir. kişilerden talep edilmeden kendi istekleri ile yapılmıştır.Bu nedenle yorumların samimi olduğu anlaşılır. Çekirdek inanç 8 yildir tescil edilmiş bir marka. Almanya fransa isveç avusturya hatta vietnam dahil bir çok ülkeden bu çalışmayı yaptıranlar oldu.Yurtdisindan da yaptirabilirsiniz.Whatsup viber üzerinden ulaşabilirsiniz. Çekirdek inanç ön tespit 5 dakikadır ve üretsizdir. Telefonla yurtiçi ve yurtdışı çalışmalar ve bireysel çalışma fiyatları için sitemizden ve telefonlarımızdan ulaşınız. Bilgi 5 dakika ücretsiz ön tespit için www.cekirdekinanc.com Ücretsiz deneme telkin mp3 leri suçluluk duyguları ego güven ve koruma kalkanı bir çok subliminal telkini hayatimdegisti sitesinden indirebilirsiniz www.hayatimdegisti.com https://www.telkincd.com/sss.html çok sorulanlarda ücretsiz telkinler vardır. Telefonla çekirdek ön tespit bilgi amaçlı 5 dakika ve ücretsizdir. +90 212 924 24 15 (sabit no tüm dünyadan arayabilirsiniz) +90 542 447 50 50 (vodafone ve yurtdisi için whatsup viber )

80 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar 3. Günüm ilk gün 800 gram gitti şu anda toplamda 2 kg. Gitti ve azıcık dinledim biraz yoğunum ama çok etkili gerçekten. Ayrıca Atakan beyden satış ve kalıcı zayıflama çalışması almıştım onları da dinliyorum. Satışlarda artışlar hızla devam ediyor. Çok teşekkürler bu güzel çalışmalar için:)

 2. fazla kilolarım beni çok rahatsız ediyor..özellikle karnımda toplanmış yağ kütlesi..aynaya baktığımda kendimi iyi hissetmek istiyorum sitenize ilk kez mesaj YOLLUYORUM

 3. Bambaşka bir sayfada iken ,birden kendimi burada buldum.
  Hastam için olumlama hazırlıyordum ve bir doktor sitesindeydim ,tanı ve tedavi sürecini okuyordum ,bu sayfaya yönlendirildim.
  Vardır bunda bir hayır dedim ve siparişimi verdim.Bu tarz CD ve teknikleri bildiğim ve kullandığım için denemek istedim .Daha sonra yorum bırakırım ,kendim içinde başlayacağım ,öncelik hastamızın .Sevgiler

 4. 6 aydır düzenli olarak spor ve diyet yapıyorum sonuç yok, denemediğim birşey kalmadı ama bir gram bile değişen bir şey olmadı. artık tüm motivasyonum gitti tüm umudumu yitirmiştim ki; bugün sabah saat 6’dan kahvaltıya kadar dinledim. ilk gün için sonuç çok şaşırtıcı:
  1-çok açlık hissetmedim dolayısıyla yiyeceklere saldırmadım
  2-her zamankinden çok daha az yedim ve gerçekten doyduğumu hissettim. sofradan kendimi zorlayarak kalkardım hep, çok çabuk doydum 😀
  3-moralim düzeldi, motivasyonum arttı.
  hadi bakalım, 15 gün sonra tekrar yorum yaparım, sonuçları yazarım buraya 😀

 5. Gece bu muzikleri dinleyerek uyudum. (Ego guclendirici ve kilo verme muziklerini) daha 1 gun bile olmadan cesitli ruyalar gormeye basladim. Guya beyaz show a cikmisim. Herkesin icinde sarki soyluyorum falan;D sanirim egoyu cok dinledim. Kilo verme muzigine gelince normalde sabahlari dwli gibi ac uyanan biriyim. Sadece bir gecw dinledim ve bu sabah uyandigimda hic ac degildim. Zorunluluktan kahvalti yaptim. Azicik yedim ve doydum. Bu muthis bir sey;) herkese tavsiye ederim.

 6. gercekten çok tsk ederm ben buradaki diğer ücretsiz telkinleri dinledim ve bende çok etkisi oldu aklında şüphe olan arkadaslara tavsiyem aklınızda şüphe olmasın işe yarıyor doğa sesini koyduğunuz için gercekten çok minnettarımm

 7. Merhaba
  Sitenizi bugun kesfettim
  Bazi sorularim olacak bu muzikleri gunluk minumum kac saat dinlememiz gerekiyor
  Ayrica telkin metinlerinide okumak dahami etkili oluyor eger oyleyse mwtinlere nereden ulasabiliriz
  Son sorum bu kilo verme muziginden once sucluluk duygusu muzigini mi dinlemek gerekiyor
  Tesekkurler

 8. Merhaba Atakan Bey; ben reiki öğrencisiyim.Spiritüel yolu tercih etmemden dolayı kişisel gelişime özen ve önem veren biriyim.Yaklaşık 2-3 aydır çokda rejim yapmadan zararlı yiyeceklerden uzak durmaya itina göstererek haftanın 3 günü yürüyüş ve bantlı plates yapıyorum 07/04/2014 de klasik müzik olan kilo verme telkinine başladım.bugün 3.günüm anladığım kadarıyla günde 8 saat dinlenebiliyor.Sorum şu: mesela biz spritüel tollara başvurduğumuzda genelde 21 gün tekniğini kullanırız.Bu kilo verme telkinini en az yada en fazla kaç gün dinlenmeli ? gün atlanabilir mi gibi sorularıma yanıt verebilirseniz çok sevinirim.Tşk eder, tüm çalışmalarınızın sevgiyle başarıya ulaşmasını dilerim.

 9. abi işe yarıyomu cidden ya birkaç gün oldu ama sanki biraz daha az yiyo gibiyim ama gerçekten ilk duyduğumdan beri dinliyorum zaten ozamanda etkilemişti bi deniyim dedim normalde sofradan enson ben kalkarım ama 😛 bugün atıştırdım resmen 😀 Sadece biraz susadım normalde bukadar olmuyodu ama hayırlısı 🙂

 10. BEN DE BOY UZATMA TELKİN CD Sİ SİPARİŞ ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM TELKİNLE BOY UZATMA GERÇEKTEN MÜMKÜN MÜ VE NE KADAR ZAMANDA ETKİSİNİ GÖSTERİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 11. Atakan bey merhaba sitenizi yeni buldum, ve kilo verme telkinlerini dinlemek istiyorum. sıralama nasıl olmalı rica etsem yazarmısınız..
  hangi telkinle başlamalıyım ve ne kadar süre dinlemeliyim. birini bırakıp diğerinemi geçmeliyim, yoksa birer birer artırarak mı gitmeliyim?

 12. bu siteyi bulalı iki gün oldu .kilo vermeyi dinliyorum dinleyince iştahımın gittiğini ve acayip şekilde susadıgımı hissediyorum .bu durum sizlerinde başına geldimi

 13. ya kardeşler güzel hoş söylediklerinizde şimdi bn anlamadım lütfen cvp verin sadece bu şarkıları dinlemek mi gerekio :(( yoksa şarkılar çalarken telkinleri okuyup kaydedip mi dinlemem lazım ??? lütfen cvp yazınn..

 14. Ağustos 02, 2007
  Zayıflama mp3 ünü çok başarılı buldum. 1 haftadır dinliyorum. masada elim otomatikman sağlıklı yiyeceklere gidiyor. Dışarıda yemek bile yesem örneğin bir döner porsiyonunda pilav ve patatesleri hiç zorlanmadan aklıma bile gelmeden bırakıyorum. Akşam pasta bile yedim ama sabah yine bir gün önceye göre yarım kilo vermiştim. Farkındayım ki ekmeği bile mink parçalara bölerek yiyorum. Teşekkürler.

 15. Ağustos 10, 2007
  merhaba ben mp3 indiremiyorum.cunku bir turlu forum sayfasına giremitorum…bir radyo sayfası geliyor.ritmotransla ilgili…yardmcı olursanız çok sevnrm!

 16. Ağustos 10, 2007
  kilo verme telkınını dınlemek için ilk suçluluk ve ego guçlendırıcı yı dınlemek şart m?ı.direkt kılo verdırıcı telkını dınlesem etkılı olur mu

 17. Ekim 05, 2007
  meraba atakan bey bende fazla yağlardan dolayı kilo problemim var.bide fazla yemek yiyorum.3 ayda 12 kilo aldım bunları bu telkinle verebilirmiyim.birde şunu sorucam ilk başta suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinleri önermişsiniz ben başlangıç olarak suçluluk duygusu ego güçlendirici ve kilo verme telkinlerini dinlesem ne kadar sağlıklı olur.yada kilo vermek için ilk olarak nasıl bi liste yapmam gerekiyo.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.birde bendeki gelişmeleri sürekli buraya yazacam aktarımlarım olucak.cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.şimdiden teşekkürler

 18. merhaba atakan bey,
  ben de dun aksam kesfettim sitenizi ve pek begendim. ben fransa da calisan bir turkce ogretmeniyim yillardir bu hipnoz konularina ilgim var, ama hep yarim biraktim.sizdende bir iki mp3 indirdim bakalim faydasini gormeyi umuyorum.
  calismalarinizi tebrik ediyorum ayrica ucretsiz yayinladiginiz icin ayrica sizi tebrik ediyorum.ticari dusunmediginize gore siz bir seylerin farkina vardiniz gibi geliyor bana. sizinle tanismayi isterdim
  iyi gunler
  ulku

 19. Ekim 24, 2007
  yha bnde zayıflamak istiorum bana da bana da ltfnn bulun şunlarıı yha anlatın bana yha herhangi bi kişi anlatsın işte yeter ki anlatsın biri nolursunuuzzz yhaa yalvarabilirim

 20. Ekim 27, 2007
  merhaba ,
  yine ben ve bu telkinleri dinleyeli 4 ya da 5. gunumdeyim fakat kilo verme muzigini dinleyeli 2 gun oluyor.henuz bi sey farketmedim. sanirim daha cok dinlemem gerekiyor. benim sorunum su ki ben karnim doluyken kendimi mutlu ve rahat hissediyorum ama aynaya baktigimda ayni seyleri hissedemiyorum yani.bu bir hastalik midir ve bunun icin ne yapmam gerekiyor? bana yardimci olursaniz sevinirim.
  bu arada 34 yasindayim 170 cm ve 66 kiloyum.
  hoscakalin ve iyi gunler.
  cevap istiyorum lutfen!!

 21. Mart 22, 2008
  Atakan Bey,
  lütfen bu yorumu siteye ekleyin diyerek başlıyorum, çünkü kafası karşık olan arkadaşlarla kendi deneyimi paylaşmak istiyorum.
  Ben yaklaşık 1.5 aydır, scripleri dinliyorum, üstelik sadece gece uyurken dinliyorum ve 4 farklı script dinliyorum, buna rağmen bende ciddi değişimler oldu. Öncelikle herkese sabırlı olmalarını ve inanmalarını tavsiye ediyorum. En somut değişim kilo vermede olduğu için onu paylaşmak istiyorum. Ben fazla kilosu olan biri diğilim ancak bi kaç kilo verebilmek için scriptleri dinlemeye başladım, ayrıca cok dengesiz besleniyordum bundan da cok rahatsızdım. Scripleri dinlemeye başladıktan sonra zorlanmadan bazı yiyecekleri reddettiğimi gördüm, örneğin eski bir çikolata bağımlışı olarak artık hiç canım istemiyor, ekmek yemeden doymayan ben artık ekmeğe elimi sürmüyorum, kızartmalar da tarih oldu. Kısacası hiç olmadığı kadar sağlıklı oldu artık menüm… sonuçta da 3 kg verdim… benim için süper çünkü zaten fazla kilom yoktu, yani verbileceğimin maksimum kiloyu vermiş durumdayım… sabırlı olun değişimi günler içinde beklemeyin, zamanla alışkanlıklar değişecek emin olun… alışkanlıklar değişince hayat da değişicek… sevgiyle kalın

 22. Haziran 05, 2008
  ben muzık calarken yazıları okuyup kaydettım ve hergun dınlemeye calısıyorum yalasık 3 4 gun oldu ama cıddı anlamda yeme ıstegım azaldı. ve yememem gereken bı seyı yerken artık dusunuyorum, yememem gerektıgı aklıma gelıyor ve genelde yemıyorum gelişmelerı aktaracagım…

 23. Ağustos 03, 2008
  bende kilo vermek istiyorum ama buraya yazılan yorumlardan sonra bunu başarabileceğime daha çok inandım.geçen sene doktor kontrolüyle 25 kilo vermiştim fakat 10 kilosunu geri aldım.bu sene çok istememe rağmen cesaretimi toplayıp bir türlü başlayamadım.bende bunu deneyip başaracağım.çok teşekkür ederim.değişimleri paylaşmak üzere hoşçakalın

 24. Şubat 21, 2009
  Bu siteye internette gezerken rastladım ve telkinleri indirdim. kilo verme konusunda henüz başlarılı olamasam bile zamanla olacağına inanıyorum. Yürüyüşüm, rüyalarım, duruşum ve konuşmalarım çoook değişti. ben farketmesem bile çevremdekiler bu değişiklikleri farkettiler. Ama hala kilo veremedim sanırım yavaş yavaş olacak herşey… Teşekkürler herşey için

 25. Haziran 28, 2009
  siteye dün gece üye oldum, ilk dikkatimi çeken telkin kilo verme telkini oldu kendime göre 6 kilo fazlam var, birkaç ay önce 7 kilo fazlam vardı. düzenli beslendim, düzenli olarak yüzdüm, sevdiğim yiyeceklerden kısıtladım kendimi. 3 haftasını sabah ve akşam mısır gevreği yiyerek geçiştirdim ve bünyemi bu az yeme durumuna alıştırdım ama 2 ayda sadece 1 kilo verebildim bu noktada inandığım tek şey ‘kilo verme’ durumunun da diğer herşeyde olduğu gibi düşünce gücüyle elde edilelebilecek bişey olduğu oldu. bir yandan kendinizi yemeklerden kısıtlayıp, düzenli egsersizlerinizi yaparken diğer yandan veremeyeceğiniz kiloları düşünürken işler hiç de umduğunuz gibi gitmiyor.sonra sevgili esin ablanın yönlendirmeleri ve çok sevgili kuzenimin desteği ile bu siteyi keşfettim. bütün gece uyurken ney dinledim sabah kalktığımda biraz başım ağrıordu ama normal karşıladım, beynim uyurken müziğe alışmaya çalışıyor. gündüz ise klasik dinliyorum ve biliyorum ki bu telkinler sayesinde beklediğimden çok daha az sürede ideal kiloma kavuşacağım. bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler

 26. Eylül 22, 2009
  hayatım daha ilk günden değişmeye başladi rüyalarım netleşti.daha dinç uyanıyorum.3 saat uyusam bile mutlu kalkıyorum hemde dincim.teşekkürler

 27. Temmuz 21, 2010
  Merhabalar
  Kilo verme telkinini diğer telkinlerle birlikte dinliyordum. Yemek hazırlarken masaya üç dilim ekmek koydum.yEMEĞİMİ YEDİM. ekmeğimin 1 tanesini zar zor yedim.Daha önceleri üç tane ile bile doymadığımı zannederdim.(Bir hafta da 4 kilo verdim.)Mutluym..Teşekkürler …

 28. Eylül 04, 2010
  mrblar… sitenizi dün keşfettim ve mp3lerden bazılarını indirdim . yalnız aklımın takıldığı bi yer var… telkin yazılı sitede ancak indirdiklerim sadece müzik , şimdi benim hem bu mp3 leri dinleyip hem de metinleri mi indirip okumam gerekiyo yoksa telkinli mp3 ler de mi var ayrıca ?

 29. Kasım 20, 2010
  dünpc başında olduğum sürece ve uyumadan önce dinlediğim telkinlerhemen işe yaramaya başlaı…sabah kahvaltısında ve öğle yemeğinde normalde doymam mümkün olmayan bir miktarda yedim ve doydum….devamında daha da güçlü etki göstereceğin inanıyorum.Çünkü daha önce hastalık tedavisi için bir dr a hipnoterapi yaptırmış ve yararını görmüştüm.Bununda etkisini göreceğime0 eminim.

 30. Kasım 22, 2010
  yorumlardan faydalı olduğu anlaşılıyor ama bende ilk kez deneyecek olanlardanım nasıl ne zaman dinlenilmesi gerektiği konusunda bilgisi olanlar paylaşırsa dahada faydalı olur sanırım

 31. Aralık 08, 2010
  Ben iki gün önce keşfettim sizi.Çok güzel çalışmalar.Merak eetiğimse ben uyumadan önce dinliyorum müziği, sonrada müzik çalmaya devam ederken uykuya dalıyorum.Bütün gece müzik çalıyor repeat şeklinde.Bunun bir zararı var mı? Ya da bu şekilde faydalı olur mu?
  Çünkü ders çalışmam gerektiği için gün boyu müzik dinlemekten kaçınıyorum sadece uyku saatlerine yakın uyanıkken en azla bir saat oluyor bu.Cevap verirseniz sevinirim.

 32. Şubat 19, 2011
  bilinçaltına gönderilen bu telkinler gerçekten çok önemli..ben de önce kilo vermek için olanı dinledim hala dinliyorum.az yemekle doyuyorum devam edeceğm bakalım sonuçları yine burdan yazarım..

 33. Mart 11, 2011
  indirme işlemin için t yönlendirilen sayfada indirme için tıkladığımda sadece müziği dinliyorum neden indiremiyorum mümkünse yardımcın olurmusunuz

 34. Nisan 01, 2011
  bugün 3. günüm dinledikçe tok hissediyorum kendimi ve çikolatalar hiç cazip gelmemeye başladı, sonuç alacağımdan eminim, çok teşekkür ederim bu güzel paylaşımınız

 35. Nisan 11, 2011
  şu anda da zayıflama mp3 ünü dinliyorum.başlayalı 5 gün oldu.henüz kilomda bir değişiklik yok.fakat iştahımın nasıl bu kadar kesildiğine hayret ediyorum.geceleri uykumdan kalkıp çikolata paketini bitirnceye kadar yiyordum.şimd ise hiç canım istemiyor.abur cubur yemeyi tamamıyla bıraktım.kilo vermeye başlayacaıma inanıyorum.devam.teşekkükler

 36. Ağustos 10, 2011
  harika bir çalışma bu burda bizimle paylaştığınız için Allah sizden razı olsun çok teşekkürler ellerinize sağlık.

 37. Eylül 23, 2011
  ben bir hafta önce kilo verme mp3 nü geceleri uyurken ve gündüz pc başındayken dinliyorum,aynı zamanda bir hafta önce diyete başlamıştım
  onun için faydası olur mu acaba diyerek dinliyordum.
  bugün öğrendim ki önce suçluluk ve ego güçlendirici dinlemek lazımmış
  4 günden sonra aralarda yediğim kepekli bisküviyi canım istemedi ve hiç yemedim açlık hissetmedim
  ben çikolataya bayılırdım,abur cubur yemeyi çok severdim ama evde olmasına rağmen elim hiç onlara gitmiyor canım istemiyor
  diyete başladığım zaman arkadaşımın yaptığı çok güzel çikolatalı kek var ondan istemiştim diyet yaparken
  haftada bir gün kendimi ödüllendirim diye düşündüm
  bugün yapmış bana 4 dilim getirdi ben ne yaptım pekii, sadece çikolatalı olan kısımdan ufak bir parça yedim ve
  farkettim ki mp3 ler işe yaramış, inanamadım normalde bir dilimi kesin yerdim ama canım hiç istemedi açıkçası bu beni çok mutlu etti
  bir hafta sonunda 1 kilo 600 gram kilo vermişim
  bunları hazırlayanlara teşekkürler…

 38. Aralık 01, 2011
  ben az önce tüm bedenimle hissederek bu yaziyi sesli sesli okudum, üzerimde polar hirka vardi bir anda yanmaya basladim, hirkami cikardim, atletle duruyorum su an, ve ilginc olan; elinle masadaki yemekleri itiyorsun u okumadan önce ellerimle itmeye baslamistim okurken… insallah verecegim kilolarimin bütün fazla olanlarini…

 39. Aralık 16, 2011
  Bu siteyle ilk karşılaştığımda yazılan şeylere inanamadım. Ama kesinlikle denemek istediğimi düşündüm. Tüm örnek mp3leri gün aşırı dinledim,hatta gece uyurken bile kısık sesle dinledim. Topluluk önünde konuşma ve kilolara veda mp3leri ağırlıktaydı.Tuhaf bir şekilde bir süre sonra telkinlerin gerçekten beni olumlu olarak etkilediğini farkettim. Sonra Atakan Bey’e siparişte bulundum. Adıma hazırlanan Kilo Verme ile ilgili CD yi dinlemeyi ihmal etmedim.
  Bir türlü istikrarlı diet yapamayan ben, ciddi anlamda konsantrasyon sağladım ve hiç zorlanmadan 3 ayda 9 kilo verdim. Bence diet yapacak kişilerin kesinlikle denemesi gerek. Ancak muzık dınleyıp oturduğunuz yerden kilo vermeyi beklemeyin. Konsantrasyon sağlamak içinn mutlaka deneyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here