Kilo Verme Ücretsiz Yenilendi

80
35786
Kilo Verme

 http://www.telkincd.com dan indirebilirsiniz.

Gorevimiz Kilo Verme Telkin İçeriği

Şimdi daha derin bir şekilde gevşiyorsun . Eski aliskanliklarindan vazgecip yenilerini kazanmak uzere bir adaya gittigini dusun sana bu en onemli gorev verildi.Bu gorevi basarmak icin yola ciktigin hayal et.

İnce beyaz bir bulut düşün. Bedenini aşağıdan yukarıya sararak yükseliyor… seni yavaşça ve nazikçe yukseklere gorevini gerceklestirecegin yere kaldırıyor … kaldırıyor ve düşünebildiğin en güzel adaya taşıyıp bırakıyor… Gorev yerin burasi.göğe bakıyorsun… derin depderin bir mavilik… çiçekleri farkediyor kokularını duyuyorsun… hafif narin kokular… çiçeklerin kadife yapraklarına dokunup enerjilerini duyumsuyorsun… daha da derinleşiyor gevşemen… yürürken narin ve ılık bir rüzgarın tenine dokunduğunu hissediyorsun… şefkatle saçlarının arasından esiyor bu meltem… yüzünü ılık güneş ışığına doğru çeviriyorsun denizin eşsiz tuzlu kokusunu alıyorsun… neredeyse damağında tadıyorsun…Now going even deeper into relaxation, I want you to imagine that a gentle white cloud snuggles up under your body… and begins to lift you ever so slowly and gently… lifts you up and takes you to the most beautiful island you’ve ever imagined… you look up at the sky… the deep, deep blue… you notice the flowers and their scent… light, delicate fragrances… you touch their velvety petals and feel their energies… relaxing even deeper… as you walk, you feel the warm, gentle breeze on your skin… gently blowing through your hair… you raise your face to the warm sunshine… smell the wonderful salty seal air… you can almost taste it…

Bu adada, kendini tam da olmak istediğin gibi GÖRÜYORSUN… daha incesin… daha zarifsin… kasların sımsıkı, bütün vücudun formda… Bilinçaltın bu görüntüyü engelleyemeyecek cunku onun gorevi sana yardim etmek… bilncaltinin bu gorevinde tumuyle sana destek oluyor. Sen kendini kilo vermeye bırakacaksın, kilo vereceksin, fazla kilolarını vereceksin, ihtiyacın olmayan kilolarını vereceksin… verdiğin kiloları geri almayacaksın… Şimdi olumsuz yemek alışkanlıklarını iyi alışkanlıklarla değiştiriyorsun . Bunun kolayca ve hiçbir çaba harcamadan olmasını sağlıyorsun.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

On this island, you can SEE yourself as you really want to be… you are slimmer… thinner… muscles tight, total body in shape. Your subconscious will not act on this image and realize and actualize this image. You will allow yourself to lose weight, to lose weight, lose the amount of weight you no longer want or need… and you will maintain that weight loss. You can change negative eating patterns into good patterns now. You allow this to take place easily and effortlessly.

Sağ tarafına baktığın da, önüne dizilmiş bir ziyafet masası görüyorsun… sevdiğin bütün yiyeceklerin bu masada olduğunu düşlüyorsun… bütün o zararlı yiyecekler… en sevdiğin tatlılar… senin bedenine ve duygularına zarar veren bütün yiyecekler… Artık sen yaşamını çevreleyen stresten ve gerilimden uzaksın, şimdi sen daha huzurlu, daha sakin, daha dinginsin… şimdi bütün gerilimlerin bütün streslerin senden uzaklaşıp gitmesine izin ver… hepsinin hemen senden uzaklaşıp gitmesine izin ver.Cunku kendini iyi hissetmek ve bu yiyecekleri reddetmek senin gorevin ve bu gorevde bilincaltin sana yardim ediyor.

Now as you look to your right, you see a large buffet table set in front of you… imagine that all the foods that you used to love are here on this table… all those harmful foods… your favorite sweets… all the foods that are harmful to your body and emotions… Know now that regardless of the stress and tension that may surround your life, you may now remain more at peace, calmer, and more relaxed… now just allow all the tension and stresses to bounce off and away from you… just bounce off and away from you.

olumlu duygular gorevin sona ersede seninle kalacak, sen gün boyunca gitgide daha güçlü daha güçlü olacaksın… bütün hayatın boyunca gitgide daha güçlü olacaksın… gitgide daha derin gevşeyeceksin… Çünkü sen şimdi dinginlik ve gevşeme içindesin, her istediğin amaca erişebilirsin… kilo verme gorevinde de başarılı olacaksın. Şimdi kilo verdiğini düşlüyorsun. Artık istemediğin bütün kiloları verdiğini düşlüyorsun… Verdiğin kiloları artık geri almayacaksın… bunu GÖRÜYORSUN!

These positive feelings will stay with you, and you will grow stronger and stronger throughout the day… throughout your whole life… you continue to relax deeper and deeper… Because you are now at peace and relaxed, you can be successful at reaching any goal… you will be successful at losing weight. You are imagining that you have lost the weight that you no longer want or need… and you have maintained that weight loss… SEE it!

Şimdi gözünün önünde masayı canlandır… Üstünde yiyecekler bulunduğunu canlandır gözünde… tatlıları gör, çerezleri gör, abur cubur yiyecekleri gör, tuzluları turşuları gör… Onları zihnindeki masaya yerleştir… bu yiyeceklerin sana ne kadar zararlı olduklarını bil… onlar senin için zehir gibidir… bu tür yiyecekler sana kilo kazandırır, artık sen onları istemiyorsun, onlara ihtiyacın yok. Bu yiyeceklerden yersen, çok az – çok az yiyeceksin… bu yiyeceklerin minicik bir parçası tümüyle doyurur seni… tümüyle doyurur seni.

Now imagine the table with all these foods very clearly… you see the sweets, the snacks, the junk foods, the salty foods… You place them on the table in your mind… and you know how harmful these foods are to you… they are just like poison to your system… these kinds of foods cause you to gain weight, and you longer want or need them. If you choose to eat any of these foods, you eat a small, small amount… a very minute amount of these foods satisfies you completely… satisfies you completely.

Şimdi, bu yiyecekleri aklından bile geçirsen, bedenin onları reddedecek. Bütün bu sağlıksız yiyecekleri elinle itiyorsun masadan… bütün bu sağlıksız yiyeceklerden temizliyorsun masayı ve gorevini basarmaya yaklasiyorsun… zihnin, bedenin, duyguların reddediyor artık bu yiyecekleri. Masanın üstü tertemiz, şimdi sen hoşuna gidecek bütün sağlıklı yiyecekleri koyabilirsin sofraya… bol bol taze sebzeyi gör… güzel güzel meyveleri gör… yağsız et… salatalar… her türlü düşük kalorili besinler… sağlıklı besinler. Şimdi senin sevdiğin yiyecekler bunlar, tümüyle doyurur bunlar seni. Bütün öbür sağlıksız yiyecekleri reddediyorsun, çünkü bu sağlıklı yiyecekleri çok sevdiğini biliyorsun.

Now, as you even imagine these foods, your body and mind reject them. You push all those unhealthy foods off the table… clear the table of all those unhealthy foods… your mind, your body, your emotions reject these foods now. As the table is clear now, you place on the table all the healthy foods that you can now enjoy… you see lots of fresh vegetables… you see a wonderful bounty of fresh fruits… lean meats… salads… all low calorie foods… healthy foods. These are the foods that you enjoy now, that satisfy you completely. You reject all those unhealthy foods knowing how much you are going to enjoy all these healthy foods.

Bu güzel, sağlıklı yiyecekleri masanın üstünde görünce, bu besinleri yemeyi düşlüyorsun… yavaş yavaş yiyorsun, çok yavaş. Yemek yerken konuşsan da konuşmasan da, ne kadar yediğini biliyorsun, küçük küçük porsiyonlar yiyorsun… biraz tokluk hissedince yemeyi bırakıyorsun, bundan büyük bir keyif duyuyorsun! Hem keyif duyuyor hem de gorevini basarmanin mutlulugunu yasiyorsun.

Doğru ve akla uygun miktarlar yiyorsun, tümüyle doyuyorsun. Bir öğünden öbür öğüne dek tok kalıyorsun, öğünler arası atıştırma yapmayı canın istemiyor.

As you see all those good, healthful foods on that table, you imagine eating these foods… you eat slowly, very slowly. Whether you are conversing while you eat or not, you are totally aware of the amount you are eating, and you eat modest portions… then you stop eating when you feel almost full, and that feels wonderful! You eat correct and reasonable amounts, and you are completely satisfied. You are satisfied from one meal to the next, and you have no desire for snacks between meals.

Kendinle gurur duyuyorsun! Hayattaki bütün olumlulukları aklından geçiriyorsun… amaçları, kazandığın başarıları. O kadar çok başarı kazanmışsın ki, doğal olarak, başarılı olmayı sürdüreceğini biliyorsun. Bütün amaçlarına ulaşacaksın, kendine en sağlıklı en olumlu yaşamı kuracaksın.

You feel absolutely proud of yourself! You reflect on all the positive things in life… the goals, the successes you have already achieved. You know that you will continue to be successful because you have already achieved so much. You will reach all your goals, creating the most healthy and positive life for yourself.

Şimdi kendini güzel bir boy aynasının önünde düşle. Aynadaki yansımanın senin ideal görüntün olarak sana baktığını göreceksin. Karnın dümdüz, kalçaların ve basenlerin taş gibi sımsıkı… bacakların güçlü ve ince. Harika görünüyorsun, kendini çok iyi hissediyorsun. Şimdi aynadaki bu güzel imgenin aynadan çıkıp senin şimdiki bedeninle kaynaştığını düşün. Şimdi teksin. Şimdi sen kendi kendinin ideal görüntüsüsün. Dingin ve huzurlusun. Yemek yemek senin için artık önemsiz, gitgide daha önemsiz… yavaş yavaş yemek yemekten huzur veriyor, sadece sağlıklı besinler yemekten zevk alıyorsun.

Now imagine yourself standing in front of a beautiful, full-length mirror. You see your reflection looking back at you as your perfect image of yourself. You have a flat stomach, your hips and thighs are firm and trim… your legs are firm and slim. You look great, and you feel so good. Now picture that perfect image of you stepping out of the mirror and merging with your present body. You are one now. You ARE that perfect image of yourself. You are relaxed and peaceful. Food is less and less important to you… you are more comfortable eating slowly, and enjoying only healthy foods.

Nerede olursan ol, ne yapıyor olursan ol, evde ya da işte, atıştırmak senin için önemsiz artık. Lokantalarda ve restoranlarda küçük miktarlar yiyip doyuyorsun, gitgide daha yavaş yemek yiyeceksin. Bir miktar yiyeceği tabağında bırakabilirsin, bu çok hoş. Stresten uzaksın, daha huzurlusun, çok dinginsin. Yapacak yeni uğraşlar buldukça hayatta yemek yemek daha önemsiz oluyor senin için. Sen daha ince daha sağlıklı bir kişi oluyorsun. Ödüllerin pek çok! Kendinle övünüyorsun! İyi ve sağlıklı olan besinleri seçiyorsun. Gerektiği kadar yiyorsun. Gerektiği kadar yiyip, doyunca, yemeyi bırakıyorsun… yemeyi bırakıyorsun… yemeyi bırakıyorsun…

Snacking is unimportant to you, regardless of where you are, what you are working on, at home or at work. You can eat small amounts of foods in restaurants, and you will eat more slowly. You may even leave small amounts of the meal on your plate, and that is fine. Regardless of stress, you are more at peace and very relaxed. Food is less important in your life as you find new things to do as a thinner, healthier person. Your rewards now are tremendous! You feel so proud of yourself. You choose foods that are good and healthy. You eat the correct amount. When you have eaten the correct amount, you stop eating… you stop eating… you stop eating…

Bir parça yemeği tabağında bırakabilirsin, bu çok hoş. Öylesine yemeyi bırakıyorsun ve dingin oluyorsun. Şimdi o güven duygusunun, o huzur duygusunun, içinden akıp geçmesine yol veriyorsun. Şimdi sen, kendin için en sağlıklı en olumlu düşünceleri yaratmaya her zamankinden daha fazla isteklisin. Eski kötü yemek yeme alışkanlıklarını yeni iyi alışkanlıklarla değiştirmeye isteklisin… artık istemediğin sevmediğin fazla kilolarını atmaya isteklisin… attığın kiloları aynı tutmaya isteklisin. Eski alışkanlıklarına karşı kullanacak yeni yöntemlerin var şimdi. İçinde her gün biraz yürümek için büyük bir istek var… temiz havadan ve güneşten zevk almaya istek var… hoş bir kısa yürüyüşten sonra kazandığın enerjinin tadına varmak için içinde istek var.

You may even leave some food on your plate, and that is fine. You simply stop eating and continue to relax. Allow that sense of confidence, that sense of peace, to flow through you now. You are more motivated than ever before to create the most healthy and positive thoughts for yourself to change old eating patterns into good eating patterns… to lose the amount of weight you no longer want or need… and to maintain the weight loss. You now have new ways of dealing with your old habits. You find that you have a strong desire to walk a little bit each day… to enjoy the fresh air and sunshine… to feel the surge of energy you have after a nice brisk walk.

Sen yağları yakıp seni daha yüksek bir enerji düzeyine getirecek metabolizma yükselmesini tam anlamı ile hissediyorsun bedeninin içinde. Kendini harika hissediyorsun. Kendine değer vermen günden güne artıyor! Yeni alışkanlıkların sürekli kilo vermeyi olanaklı kılıyor. Kendini çok iyi hissediyorsun. Bedeninden ve zihninden akıp geçen yeni ve sağlıklı bir yaşam enerjisi deneyimine başlayabilirsin. Düşüncelerin olumlu, güvenli. Kendinle ilgili bütün olumlu yönleri zihninden geçiriyorsun… zekânı… yaratıcılığını… ne kadar çekici bir kişi olduğunu görüyorsun. Bu olumlu duyguların her gün her gece gitgide daha çok güçlenmesine izin veriyorsun. Şimdi gevşemeye devam et.

You actually feel your metabolism rising within your body to burn fat and leave you with a higher energy level. You feel so great about yourself. Your self-esteem is higher and higher each day! Your new habits will make permanent weight loss possible. You feel wonderful. You can begin to experience a new and healthy vital energy that flows through your body and mind. Your thoughts are positive, confident. You reflect on all the positive aspects about yourself… your intelligence… your creativity… see yourself as the attractive person that you are. You allow these positive feelings to grow stronger and stronger for you every day, every night. Now continue to relax.

Bir dakika daha bu yeni goruntunu görmekle zevk al, sonra ben birden beşe kadar saymaya başlayacağım… Ben birden beşe kadar sayarken, sen yavaş yavaş uyanmaya başlayabilirsin… sanki uzun bir dinlenmeden çıkıyorsun. Uyanınca kendini canlı, tazelenmiş, dinlenmiş hissedeceksin. Şimdi yavaşça uyan…

Enjoy that new image of yourself for another moment, and then I will begin to count from one to five… As I count from one to five, you can begin coming back slowly to full consciousness… as if you’ve had a long rest. Come back feeling alert, feeling refreshed, feeling relaxed. Come back slowly now…

olumlu enerjinin bütün bedenine yayıldığını duyuyorsun
her bakımdan harika hissediyorsun… harika hissediyorsun

Gorevini basarmanin mutlulugunu hissediyorsun.

feeling positive energy surge through your whole body

feeling wonderful in every way… feeling wonderful

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.   Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanız... ;) ;) ;) ;) Yaşamınızda aynı olaylar tekrar tekrar gerçekleşiyorsa telefonla çekirdek inanç çalışması yaptırabilirsiniz. Çekirdek inanç ailemizden aldığımız olumsuz kalıplardan oluşur atalarımızdan gelen negatif kalıpları da içerir. Reddettiğimiz ama etkisinin çoğunlukla farkına varmadığımız bir özelliğimizdir. Kendimiz olmamızı engelleyen duyguyu bulduğumuzda hayatta çok hızlı yol alırız. Bunu fark edip bilinçaltımızdan temizletmezsek hep aynı şeyleri yaşarız...   Nasıl yaşamınızı değiştirmenize yardımcı olur ? Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız.Daha dik yürürsünüz ses tonunuz değişir.Çocuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız.Bu çalışma kişisel gelişim amaçlı yapıldığı gibi kaygı, panik atak, fobiler, sınav başarısı, kilo verme gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır. . Çekirdek inancım bilinçaltımdan nasıl temizleniyor? Telefonla, Bireysel yüz yüze ya da online form ile tüm dünyadan internet üzerinden yazılı da tespit yapılabilir. Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum ben de bu çalışmadan çok faydalandım Çekirdek inancın değiştirilmesinin yaşamınız üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız. Yorumlar samimi ve gerçektir.Sitelerimizde ve forumda yaklaşık 5500 kişinin yorumu vardır. Başarı Hikayeleri İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözeceğim diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar www.hayatimdegisti.com ve www.cekirdekinanc.com olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım Atakan Bey de Özlem hn da inanılmaz yardımcı oldular ve MP3 TELKİNCD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür, teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM   SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR.. SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR -------------------------------------------------------- SANIRIM BİR MUCİZEYİ YAŞIYORUM herkese merhabalar.30 yaşındayım ve fazla uzatmadan konuya gireceğim.alkol,düzensiz uyku ve depresyon ile neredeyse 15 yılımı geçirdim...kısacası bitmiştim.evde boş zamanlarımda internet ile uğraşırken bu siteye denk geldim.reklam ve vurgun amaçlı bir site olduğunu düşünüp salladım.ardından bir iki yorum okudum ve kesinlikle inanmadan sitede gezmeye başladım.tamamen tesadüf eseri bulduğum sitede ücretsiz telkin mp3 gördüm.dinleyince ilk başlarda sadece müzik sesi duydum ve aldatmaca olduğunu düşündüm.tam 2 gün boyunca sırf o kuş ve Deniz sesleri hoşuma gidiyor diye dinledim.geçen bir kaç gün sonra inanımaz şeyler olmaya başladı.hiç abartmadan bir şok geçiriyordum.inanamıordum.hayatım bir anda öyle bir düzene girmiştiki korkmaya bile başlamıştım.böyle birşey olamazdı.toplumda konuşurken insanlar bana uyuşturucumu aldın diye alay ediyordu.bazen ağzımdan çıkan kelimelere ben bile inanamıyordum.aradan 15 gün geçti.şimdi beni adam yerine koymayan insanlar bile saygıdan hergün beni arar oldular.insanların gözünün içine baktığımda bile seni artık tanıyamıyoruz diyorlar ve hayretler içindeler.korkuyorum çünkü ben bile kendimi tanıyamaz oldum.oturuşum kalkmam konuşmam yemem uyumam herşeyim bir anda mükemmel oldu.hiç inanmadığım bir durumda bile beni böylesine mükemmel yapan şeylere halen inanasım gelmiyorum.içkiyi kökten bıraktım.artık uyuyorum hemde bebekler gibi...... -------------------------------------------------------------- Nasıl oldu sorusunu cevaplayayım Ana 3 telkini dinlememle başladım 1 yıl önce 3 ay dinledim kesinlikle davranışlarımın değiştiğini gördüm ama yeterli değildi bu süreç beni çekirdek inanç çalışmasına kadar götürdü 2018 nisanda bu çalışmayı kredi kartına borçlanarak yaptırdım. Değişim süreci çekirdek inanç çalışması ile başladı ama ne deişim:))Yukarıda yazdıklarımın büyük bir ölümü son altı ayda oldu. Çekirdek inancı yaptırın arkadaşlar o zaman buzdağının görünmeyen kısmına ulaşıyor oradaki kodları değiştiriyorlar verdiği cd lerle.Sonuç olarak ben bu parayı işe yaramadı diyip geri alabilirdim sorgusuz sualsiz geri veriyorlar tabi böyle etik olmayan davranışı eğerki değişim olmussa burada bulunan bir çok arkadaşımın yapmıyacağına eminim. Şöyle bir ayrıntı var arkadaşlar biraz da olsa before- after yapmak lazım aradaki farkı görmeniz için ben kendi kardeşime yaptırdım çekirdek inanç çalışması bariz değişimleri ben kendi gözümle şahit oldum maddi manevi ama her seferinde adam dediki galiba bana bir etkisi olmadı:)) adam yurt dışından döndü geliri 5 e katlandı davranışları deişti ama işte insanın biraz kendini analiz etmesi gerekiyor tabi ben ondaki ve kendimdeki değişimleri o farkına varmasa bile gördüğüm için çok mutlu oluyorum.Bunları telkinleri dinleyipte bende işe yaramıyor diyen arkadaşlar için dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı için yazdım.  
********************************************************************** "Öncelikle bir gönül borcu olarak bu yorumu yapmak istedim.Geçen yıl sitenizden sipariş verip sadece 2 hafta dinleyip ön yargılı bir şekilde davranmıştım.Ücret iadesi istediğimde hiç bir sorun çıkarmadan ücretin tamamını iade ettiniz.Hatta cd leri geri almadınız.Cd leri dinlemeye devam ettim ve 4 yıldır atanamadığım bölüme atandım.İlk maaşımla kabul ederseniz tekrar ödemenizi yapacağım.Hakkınızı helal edin. Ben de diğer arkadaşlarım gibi telefonla çekirdek inancı bulma çalışmasına katıldım. İlk olarak Atakan Bey ile irtibata geçerek Özlem hn'a ulaştım. Bir çok tereddütüm olmasına rağmen yani telefonla nasıl olurda bu konuda başarı sağlanabilir endişesini taşımama rağmen Atakan Bey'le konuştuğumuz ilk andan itibaren onlara duyduğum güven hemen hissettirdi kendini bedenimde ve ruhumda 3-02-2018 günü akşam saat 9 da ( bu tarihi ve saati unutmuyorum çünkü hayatıma katkısı sözle ifade edilmeyecek kadar önemli) Sesini duyduğum ilk andan itibaren anında yaptığı tespitlerle sanki beni görmeden tanıyormuş gibi inanılmaz bir his bıraktı bendeTelefonda bu kadar iyi tespitlerin yapılabileceğini aklımdan bile geçirmemiştim. Hayatımda bildiğim ancak benim hayatımda nasıl bu kadar olumsuzluk yaratabileceğini düşünemediğim çok çok önemli noktaları yakaladı ve bu konuda beni bilgilendirdi inanılmaz derecede. Konuşmamızın sonucunda bazı olumsuzlamalar ve olumlamalarla ev ödevleri verildi bana. Ve şu an onları büyük bir sabırla ve kararlılıkla uyguluyorum. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ben eşinden gizli yaptırdım çekirdek inanç telefonla çalışmasını.çok da memnun kaldım.1 ay sonra eşim öğrenince tartıştık ve hemen ücreti iade ettiniz.CD leri dinlemeye devam ettim.eşim dahil çevredeki herkes değişimi fark etti. 2 ay sonunda o da yaptığının farkına vardı ve ücreti tekrar ödemek istedi.öyle yerlerden hic umulmadık paralar geldi ki ona ihtiyaç duymadan kendim ucretinizi gönderdim.bu süreçteki anlayışınız gösterdiğiniz kolaylık için milyonlarca kez tesekkur ederim. sizler nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sızlere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Atakan Bey Merhaba, yaklaşık 4 ay önce görüşmüştük. Uzun zamandır size yazmam gerektiğini düşünüyordum ve sonunda o 1 saatlik görüşmenin ardından hayatımda oluşan olumlu gelişmelerdeki etkiniz için teşekkürlerimi iletmek adına size yazıyorum. Çok değil sadece 3 hafta sonra kariyerimde gerçek anlamda bir basamak atladım. Evet, sizden tarafıma ulaşan telkin müziklerini dinlemeye başladıktan 3 hafta içerisinde, telefonum çaldı ve bir iş teklifi aldım. Hayal gibiydi, hem de bir anda çok hızlı şekilde oldu. Bazen hayal gibi görünen şeylerin gerçek olabileceğini ve her şeyin zihnimiz ile olabileceğini bire bir şahit oldum. Olabilecek tüm olumlu gelişmeler sanki de benim için bir araya gelmiş gibiydi ve şimdi çalıştığım firmada Yönetici pozisyonunda 3. ayımı doldurmuş bulunmaktayım. Size o dediğim cümleyi daha dün gibi hatırlıyorum.'Uzun bir süredir iş hayatımda ilerleyemediği-mi hissediyorum' ve siz de bana başarı için gerekli telkinlerin de olacağını söylemiştiniz. Tabi ki de sizi arama ihtiyacını bu sebeple duymamıştım. En somut örneklerden biri olduğu için paylaşmak istedim. Daha size kendimi anlatmak için kurduğum ilk cümlemde beni anlayarak bana beni anlatmanız ve tespitlerinizin doğru olması da bir o kadar şaşırtıcıydı.Kendimi tanımak için başvurduğum onca danışman ve psikolojik yöntemlerin yanında sizin kullanmış olduğunuz bu yöntemin hızlı ve etkileyici bir şekilde doğru tespitlerle olması inanılır gibi değil. Her fırsatta söylediklerinizi hatırlıyor ve kendime dışarıdan bakabiliyorum. Telkin cd'lerinizi hala ara ara dinliyorum. Özellikle de 'Mükemmeliyetçililik' üzerine daha çok yoğunlaşmam gerektiğini biliyorum. Ama yine de bana o kadar çok faydası oldu ki, bu doğru tespitleriniz için size çok çok teşekkür ederim     Nedir ne değildir bilgi çekirdek inanç uzmanlık ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için www.cekirdekinanc.com www.cekirdekinanc.com/magaza Uyurken bile dinleyip bir gecede sizi değiştirecek ritmotrans telkin cd leri indirmek için www.hayatimdegisti.com www.telkincd.com Telefonla çekirdek ön tespit bilgi amaçlı 5 dakika ve ücretsizdir. +90 212 4816645(sabit no tüm dünyadan arayabilirsiniz) +90 542 447 50 50 (vodafone ve whatsup )

80 YORUMLAR

 1. Anonim

  Arkadaşlar 3. Günüm ilk gün 800 gram gitti şu anda toplamda 2 kg. Gitti ve azıcık dinledim biraz yoğunum ama çok etkili gerçekten. Ayrıca Atakan beyden satış ve kalıcı zayıflama çalışması almıştım onları da dinliyorum. Satışlarda artışlar hızla devam ediyor. Çok teşekkürler bu güzel çalışmalar için:)

 2. çiğdem akça

  fazla kilolarım beni çok rahatsız ediyor..özellikle karnımda toplanmış yağ kütlesi..aynaya baktığımda kendimi iyi hissetmek istiyorum sitenize ilk kez mesaj YOLLUYORUM

 3. Destina

  Bambaşka bir sayfada iken ,birden kendimi burada buldum.
  Hastam için olumlama hazırlıyordum ve bir doktor sitesindeydim ,tanı ve tedavi sürecini okuyordum ,bu sayfaya yönlendirildim.
  Vardır bunda bir hayır dedim ve siparişimi verdim.Bu tarz CD ve teknikleri bildiğim ve kullandığım için denemek istedim .Daha sonra yorum bırakırım ,kendim içinde başlayacağım ,öncelik hastamızın .Sevgiler

 4. kadriye ertaş

  dönem dönem karşıma çıktıgında ücretsiz olanlardan dinliyorum henüz bir belirti yok

 5. obez miyim ben

  6 aydır düzenli olarak spor ve diyet yapıyorum sonuç yok, denemediğim birşey kalmadı ama bir gram bile değişen bir şey olmadı. artık tüm motivasyonum gitti tüm umudumu yitirmiştim ki; bugün sabah saat 6’dan kahvaltıya kadar dinledim. ilk gün için sonuç çok şaşırtıcı:
  1-çok açlık hissetmedim dolayısıyla yiyeceklere saldırmadım
  2-her zamankinden çok daha az yedim ve gerçekten doyduğumu hissettim. sofradan kendimi zorlayarak kalkardım hep, çok çabuk doydum 😀
  3-moralim düzeldi, motivasyonum arttı.
  hadi bakalım, 15 gün sonra tekrar yorum yaparım, sonuçları yazarım buraya 😀

 6. ayten mutlu

  ben sayfanızı yeni gördüm. üye olmak istiyorum.

 7. seyhan yurtseven

  Bende birşeyler sormak istiyorum ama mail adresim acilmadigi için soramiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

 8. özge karaman

  Gece bu muzikleri dinleyerek uyudum. (Ego guclendirici ve kilo verme muziklerini) daha 1 gun bile olmadan cesitli ruyalar gormeye basladim. Guya beyaz show a cikmisim. Herkesin icinde sarki soyluyorum falan;D sanirim egoyu cok dinledim. Kilo verme muzigine gelince normalde sabahlari dwli gibi ac uyanan biriyim. Sadece bir gecw dinledim ve bu sabah uyandigimda hic ac degildim. Zorunluluktan kahvalti yaptim. Azicik yedim ve doydum. Bu muthis bir sey;) herkese tavsiye ederim.

 9. Beyza Türkmen

  İNDİRMEYİ, DİNLEMEYİ ÇOK İSTİYORUM AMA MÜZİĞE BİR TÜRLÜ ULAŞAMADIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

 10. İradesiz

  Günde kaç saat dinlemek gerekiyor ve zamanı var mı

 11. merve

  gercekten çok tsk ederm ben buradaki diğer ücretsiz telkinleri dinledim ve bende çok etkisi oldu aklında şüphe olan arkadaslara tavsiyem aklınızda şüphe olmasın işe yarıyor doğa sesini koyduğunuz için gercekten çok minnettarımm

 12. Zühal Akbaş

  Ben kilo verme ücretsiz telini indiremiyorum yardimci olurmusunuz

 13. REYHAN BAYKARA

  KİLO VERME ÜCRETSİZ LİNKİNİ BULAMIYIORUM.. DOLAYISIYLADA DİNLEYEMEDİM .. LİNK NEREDE AÇIK BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ…

 14. ayten

  telkinlerin içeriği nedir?yukarıda verilen yazı kilo verme telkininde mi kullanılıyor yoksa biz mi okuyoruz?

 15. Emine

  Merhaba
  Sitenizi bugun kesfettim
  Bazi sorularim olacak bu muzikleri gunluk minumum kac saat dinlememiz gerekiyor
  Ayrica telkin metinlerinide okumak dahami etkili oluyor eger oyleyse mwtinlere nereden ulasabiliriz
  Son sorum bu kilo verme muziginden once sucluluk duygusu muzigini mi dinlemek gerekiyor
  Tesekkurler

 16. Seli

  Merhaba Atakan Bey; ben reiki öğrencisiyim.Spiritüel yolu tercih etmemden dolayı kişisel gelişime özen ve önem veren biriyim.Yaklaşık 2-3 aydır çokda rejim yapmadan zararlı yiyeceklerden uzak durmaya itina göstererek haftanın 3 günü yürüyüş ve bantlı plates yapıyorum 07/04/2014 de klasik müzik olan kilo verme telkinine başladım.bugün 3.günüm anladığım kadarıyla günde 8 saat dinlenebiliyor.Sorum şu: mesela biz spritüel tollara başvurduğumuzda genelde 21 gün tekniğini kullanırız.Bu kilo verme telkinini en az yada en fazla kaç gün dinlenmeli ? gün atlanabilir mi gibi sorularıma yanıt verebilirseniz çok sevinirim.Tşk eder, tüm çalışmalarınızın sevgiyle başarıya ulaşmasını dilerim.

 17. Serap

  Çok bilimsel geldi okuduklarım .Bu gün bu site ve bu konu ile yeni tanıştım biraz daha araştırıp deneyimlemek istedim.

 18. isimsiz kahraman

  abi işe yarıyomu cidden ya birkaç gün oldu ama sanki biraz daha az yiyo gibiyim ama gerçekten ilk duyduğumdan beri dinliyorum zaten ozamanda etkilemişti bi deniyim dedim normalde sofradan enson ben kalkarım ama 😛 bugün atıştırdım resmen 😀 Sadece biraz susadım normalde bukadar olmuyodu ama hayırlısı 🙂

 19. Merve ırmak

  CD yi nasıl alabilirim etkilendim denemek isterim

 20. HİCRAN DURMUŞOĞLU

  BEN DE BOY UZATMA TELKİN CD Sİ SİPARİŞ ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM TELKİNLE BOY UZATMA GERÇEKTEN MÜMKÜN MÜ VE NE KADAR ZAMANDA ETKİSİNİ GÖSTERİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 21. aygız

  kilo almak için telkin yokmu:) 5 kilo eksiğim var zayıflıkta sorun olabiliyor sağlık açısından.Varsa paylaşırsanız sevinirim.

 22. sezgi türker

  merhaba. ben bilinçaltı temizliği yaptırmıştım. kilo verme telkininden başlasam bir şey fark eder mi? etkili olur mu sizce ?

 23. jerome

  Atakan bey merhaba sitenizi yeni buldum, ve kilo verme telkinlerini dinlemek istiyorum. sıralama nasıl olmalı rica etsem yazarmısınız..
  hangi telkinle başlamalıyım ve ne kadar süre dinlemeliyim. birini bırakıp diğerinemi geçmeliyim, yoksa birer birer artırarak mı gitmeliyim?

 24. fatma

  bu siteyi bulalı iki gün oldu .kilo vermeyi dinliyorum dinleyince iştahımın gittiğini ve acayip şekilde susadıgımı hissediyorum .bu durum sizlerinde başına geldimi

 25. nesli

  acaba kendine güven telkinlerini öğrencilerimle dinlesem onlara ve bana faydası olur mu

 26. esra

  bu siteyi bulalı tam 3 gün oldu ve ben 1 kg verdim bile. çok teşekkür ederim

 27. muc

  ya kardeşler güzel hoş söylediklerinizde şimdi bn anlamadım lütfen cvp verin sadece bu şarkıları dinlemek mi gerekio :(( yoksa şarkılar çalarken telkinleri okuyup kaydedip mi dinlemem lazım ??? lütfen cvp yazınn..

 28. misafir

  ayni telkini indiremiyorum baska kilo verme telkinini cikiyo karsima.

 29. Misafir

  Ocak 15, 2007
  oss ye hazırlık donemınde kılo wermek bana sadece hayal gıbı gelıyo :cry

 30. Misafir

  Şubat 10, 2007
  süper bir müzik bu hiç farketmez dinlerim ben her şekilde

 31. SERCA

  Haziran 08, 2007
  SÜPER MÜZİK ŞU NEY . DİNLEDİKÇE ZAYIFLADIĞIMI HAYAL EDİYORUM. DENEYİNNNNNN

 32. princessnana

  Ağustos 02, 2007
  Zayıflama mp3 ünü çok başarılı buldum. 1 haftadır dinliyorum. masada elim otomatikman sağlıklı yiyeceklere gidiyor. Dışarıda yemek bile yesem örneğin bir döner porsiyonunda pilav ve patatesleri hiç zorlanmadan aklıma bile gelmeden bırakıyorum. Akşam pasta bile yedim ama sabah yine bir gün önceye göre yarım kilo vermiştim. Farkındayım ki ekmeği bile mink parçalara bölerek yiyorum. Teşekkürler.

 33. iceee

  Ağustos 10, 2007
  merhaba ben mp3 indiremiyorum.cunku bir turlu forum sayfasına giremitorum…bir radyo sayfası geliyor.ritmotransla ilgili…yardmcı olursanız çok sevnrm!

 34. NUR

  Ağustos 10, 2007
  kilo verme telkınını dınlemek için ilk suçluluk ve ego guçlendırıcı yı dınlemek şart m?ı.direkt kılo verdırıcı telkını dınlesem etkılı olur mu

 35. oktay

  Ekim 05, 2007
  meraba atakan bey bende fazla yağlardan dolayı kilo problemim var.bide fazla yemek yiyorum.3 ayda 12 kilo aldım bunları bu telkinle verebilirmiyim.birde şunu sorucam ilk başta suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinleri önermişsiniz ben başlangıç olarak suçluluk duygusu ego güçlendirici ve kilo verme telkinlerini dinlesem ne kadar sağlıklı olur.yada kilo vermek için ilk olarak nasıl bi liste yapmam gerekiyo.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.birde bendeki gelişmeleri sürekli buraya yazacam aktarımlarım olucak.cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.şimdiden teşekkürler

 36. ulkualci

  merhaba atakan bey,
  ben de dun aksam kesfettim sitenizi ve pek begendim. ben fransa da calisan bir turkce ogretmeniyim yillardir bu hipnoz konularina ilgim var, ama hep yarim biraktim.sizdende bir iki mp3 indirdim bakalim faydasini gormeyi umuyorum.
  calismalarinizi tebrik ediyorum ayrica ucretsiz yayinladiginiz icin ayrica sizi tebrik ediyorum.ticari dusunmediginize gore siz bir seylerin farkina vardiniz gibi geliyor bana. sizinle tanismayi isterdim
  iyi gunler
  ulku

 37. qopuq

  Ekim 24, 2007
  yha bnde zayıflamak istiorum bana da bana da ltfnn bulun şunlarıı yha anlatın bana yha herhangi bi kişi anlatsın işte yeter ki anlatsın biri nolursunuuzzz yhaa yalvarabilirim

 38. ulkualci

  Ekim 27, 2007
  merhaba ,
  yine ben ve bu telkinleri dinleyeli 4 ya da 5. gunumdeyim fakat kilo verme muzigini dinleyeli 2 gun oluyor.henuz bi sey farketmedim. sanirim daha cok dinlemem gerekiyor. benim sorunum su ki ben karnim doluyken kendimi mutlu ve rahat hissediyorum ama aynaya baktigimda ayni seyleri hissedemiyorum yani.bu bir hastalik midir ve bunun icin ne yapmam gerekiyor? bana yardimci olursaniz sevinirim.
  bu arada 34 yasindayim 170 cm ve 66 kiloyum.
  hoscakalin ve iyi gunler.
  cevap istiyorum lutfen!!

 39. nursen

  Kasım 28, 2007
  bende müzik indiremedim şu ney i merak ettim yardımınızı rica ediyoru

 40. ayşen şükran

  Şubat 05, 2008
  ben hem müzikleri dinliyorum , hemde telkinleri okuyorum ,

 41. özge

  Mart 22, 2008
  Atakan Bey,
  lütfen bu yorumu siteye ekleyin diyerek başlıyorum, çünkü kafası karşık olan arkadaşlarla kendi deneyimi paylaşmak istiyorum.
  Ben yaklaşık 1.5 aydır, scripleri dinliyorum, üstelik sadece gece uyurken dinliyorum ve 4 farklı script dinliyorum, buna rağmen bende ciddi değişimler oldu. Öncelikle herkese sabırlı olmalarını ve inanmalarını tavsiye ediyorum. En somut değişim kilo vermede olduğu için onu paylaşmak istiyorum. Ben fazla kilosu olan biri diğilim ancak bi kaç kilo verebilmek için scriptleri dinlemeye başladım, ayrıca cok dengesiz besleniyordum bundan da cok rahatsızdım. Scripleri dinlemeye başladıktan sonra zorlanmadan bazı yiyecekleri reddettiğimi gördüm, örneğin eski bir çikolata bağımlışı olarak artık hiç canım istemiyor, ekmek yemeden doymayan ben artık ekmeğe elimi sürmüyorum, kızartmalar da tarih oldu. Kısacası hiç olmadığı kadar sağlıklı oldu artık menüm… sonuçta da 3 kg verdim… benim için süper çünkü zaten fazla kilom yoktu, yani verbileceğimin maksimum kiloyu vermiş durumdayım… sabırlı olun değişimi günler içinde beklemeyin, zamanla alışkanlıklar değişecek emin olun… alışkanlıklar değişince hayat da değişicek… sevgiyle kalın

 42. dennis_

  Haziran 05, 2008
  ben muzık calarken yazıları okuyup kaydettım ve hergun dınlemeye calısıyorum yalasık 3 4 gun oldu ama cıddı anlamda yeme ıstegım azaldı. ve yememem gereken bı seyı yerken artık dusunuyorum, yememem gerektıgı aklıma gelıyor ve genelde yemıyorum gelişmelerı aktaracagım…

 43. gülsüme

  Ağustos 03, 2008
  bende kilo vermek istiyorum ama buraya yazılan yorumlardan sonra bunu başarabileceğime daha çok inandım.geçen sene doktor kontrolüyle 25 kilo vermiştim fakat 10 kilosunu geri aldım.bu sene çok istememe rağmen cesaretimi toplayıp bir türlü başlayamadım.bende bunu deneyip başaracağım.çok teşekkür ederim.değişimleri paylaşmak üzere hoşçakalın

 44. Julmeral

  Şubat 21, 2009
  Bu siteye internette gezerken rastladım ve telkinleri indirdim. kilo verme konusunda henüz başlarılı olamasam bile zamanla olacağına inanıyorum. Yürüyüşüm, rüyalarım, duruşum ve konuşmalarım çoook değişti. ben farketmesem bile çevremdekiler bu değişiklikleri farkettiler. Ama hala kilo veremedim sanırım yavaş yavaş olacak herşey… Teşekkürler herşey için

 45. éternité

  Haziran 28, 2009
  siteye dün gece üye oldum, ilk dikkatimi çeken telkin kilo verme telkini oldu kendime göre 6 kilo fazlam var, birkaç ay önce 7 kilo fazlam vardı. düzenli beslendim, düzenli olarak yüzdüm, sevdiğim yiyeceklerden kısıtladım kendimi. 3 haftasını sabah ve akşam mısır gevreği yiyerek geçiştirdim ve bünyemi bu az yeme durumuna alıştırdım ama 2 ayda sadece 1 kilo verebildim bu noktada inandığım tek şey ‘kilo verme’ durumunun da diğer herşeyde olduğu gibi düşünce gücüyle elde edilelebilecek bişey olduğu oldu. bir yandan kendinizi yemeklerden kısıtlayıp, düzenli egsersizlerinizi yaparken diğer yandan veremeyeceğiniz kiloları düşünürken işler hiç de umduğunuz gibi gitmiyor.sonra sevgili esin ablanın yönlendirmeleri ve çok sevgili kuzenimin desteği ile bu siteyi keşfettim. bütün gece uyurken ney dinledim sabah kalktığımda biraz başım ağrıordu ama normal karşıladım, beynim uyurken müziğe alışmaya çalışıyor. gündüz ise klasik dinliyorum ve biliyorum ki bu telkinler sayesinde beklediğimden çok daha az sürede ideal kiloma kavuşacağım. bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler

 46. songül metin

  Eylül 22, 2009
  hayatım daha ilk günden değişmeye başladi rüyalarım netleşti.daha dinç uyanıyorum.3 saat uyusam bile mutlu kalkıyorum hemde dincim.teşekkürler

 47. emine

  Temmuz 15, 2010
  hergün yeni birşeyler keşf etmek harika bu sitede bana ve cümlemize hayırlı olsun

 48. inci

  Temmuz 21, 2010
  Merhabalar
  Kilo verme telkinini diğer telkinlerle birlikte dinliyordum. Yemek hazırlarken masaya üç dilim ekmek koydum.yEMEĞİMİ YEDİM. ekmeğimin 1 tanesini zar zor yedim.Daha önceleri üç tane ile bile doymadığımı zannederdim.(Bir hafta da 4 kilo verdim.)Mutluym..Teşekkürler …

 49. nigra

  Eylül 04, 2010
  mrblar… sitenizi dün keşfettim ve mp3lerden bazılarını indirdim . yalnız aklımın takıldığı bi yer var… telkin yazılı sitede ancak indirdiklerim sadece müzik , şimdi benim hem bu mp3 leri dinleyip hem de metinleri mi indirip okumam gerekiyo yoksa telkinli mp3 ler de mi var ayrıca ?

 50. ışıl

  Kasım 03, 2010
  telkinler sadece mp3 metinleri nerde? bana yardımcı olursanız sevinirim. tşk.

 51. esin beyaz

  Kasım 20, 2010
  dünpc başında olduğum sürece ve uyumadan önce dinlediğim telkinlerhemen işe yaramaya başlaı…sabah kahvaltısında ve öğle yemeğinde normalde doymam mümkün olmayan bir miktarda yedim ve doydum….devamında daha da güçlü etki göstereceğin inanıyorum.Çünkü daha önce hastalık tedavisi için bir dr a hipnoterapi yaptırmış ve yararını görmüştüm.Bununda etkisini göreceğime0 eminim.

 52. gamzelim

  Kasım 22, 2010
  yorumlardan faydalı olduğu anlaşılıyor ama bende ilk kez deneyecek olanlardanım nasıl ne zaman dinlenilmesi gerektiği konusunda bilgisi olanlar paylaşırsa dahada faydalı olur sanırım

 53. melekesma

  Aralık 08, 2010
  Ben iki gün önce keşfettim sizi.Çok güzel çalışmalar.Merak eetiğimse ben uyumadan önce dinliyorum müziği, sonrada müzik çalmaya devam ederken uykuya dalıyorum.Bütün gece müzik çalıyor repeat şeklinde.Bunun bir zararı var mı? Ya da bu şekilde faydalı olur mu?
  Çünkü ders çalışmam gerektiği için gün boyu müzik dinlemekten kaçınıyorum sadece uyku saatlerine yakın uyanıkken en azla bir saat oluyor bu.Cevap verirseniz sevinirim.

 54. sevgi lluvia

  Şubat 19, 2011
  bilinçaltına gönderilen bu telkinler gerçekten çok önemli..ben de önce kilo vermek için olanı dinledim hala dinliyorum.az yemekle doyuyorum devam edeceğm bakalım sonuçları yine burdan yazarım..

 55. cancan janan

  Şubat 20, 2011
  Kilolarım yüzünden çok mutsuzum.Lütfen yardım edin bana

 56. rukiye tatar

  Mart 11, 2011
  indirme işlemin için t yönlendirilen sayfada indirme için tıkladığımda sadece müziği dinliyorum neden indiremiyorum mümkünse yardımcın olurmusunuz

 57. hatice

  Nisan 01, 2011
  bugün 3. günüm dinledikçe tok hissediyorum kendimi ve çikolatalar hiç cazip gelmemeye başladı, sonuç alacağımdan eminim, çok teşekkür ederim bu güzel paylaşımınız

 58. nilgün

  Nisan 11, 2011
  şu anda da zayıflama mp3 ünü dinliyorum.başlayalı 5 gün oldu.henüz kilomda bir değişiklik yok.fakat iştahımın nasıl bu kadar kesildiğine hayret ediyorum.geceleri uykumdan kalkıp çikolata paketini bitirnceye kadar yiyordum.şimd ise hiç canım istemiyor.abur cubur yemeyi tamamıyla bıraktım.kilo vermeye başlayacaıma inanıyorum.devam.teşekkükler

 59. sevcan

  Mayıs 05, 2011
  ne zaman ne kadar sürede dinlenecek bir açıklama yapılmamış …..

 60. me_di_ha

  Ağustos 10, 2011
  harika bir çalışma bu burda bizimle paylaştığınız için Allah sizden razı olsun çok teşekkürler ellerinize sağlık.

 61. hülya16

  Eylül 23, 2011
  ben bir hafta önce kilo verme mp3 nü geceleri uyurken ve gündüz pc başındayken dinliyorum,aynı zamanda bir hafta önce diyete başlamıştım
  onun için faydası olur mu acaba diyerek dinliyordum.
  bugün öğrendim ki önce suçluluk ve ego güçlendirici dinlemek lazımmış
  4 günden sonra aralarda yediğim kepekli bisküviyi canım istemedi ve hiç yemedim açlık hissetmedim
  ben çikolataya bayılırdım,abur cubur yemeyi çok severdim ama evde olmasına rağmen elim hiç onlara gitmiyor canım istemiyor
  diyete başladığım zaman arkadaşımın yaptığı çok güzel çikolatalı kek var ondan istemiştim diyet yaparken
  haftada bir gün kendimi ödüllendirim diye düşündüm
  bugün yapmış bana 4 dilim getirdi ben ne yaptım pekii, sadece çikolatalı olan kısımdan ufak bir parça yedim ve
  farkettim ki mp3 ler işe yaramış, inanamadım normalde bir dilimi kesin yerdim ama canım hiç istemedi açıkçası bu beni çok mutlu etti
  bir hafta sonunda 1 kilo 600 gram kilo vermişim
  bunları hazırlayanlara teşekkürler…

 62. Zeynep Türkmenoglu

  Aralık 01, 2011
  ben az önce tüm bedenimle hissederek bu yaziyi sesli sesli okudum, üzerimde polar hirka vardi bir anda yanmaya basladim, hirkami cikardim, atletle duruyorum su an, ve ilginc olan; elinle masadaki yemekleri itiyorsun u okumadan önce ellerimle itmeye baslamistim okurken… insallah verecegim kilolarimin bütün fazla olanlarini…

 63. Zen

  Aralık 16, 2011
  Bu siteyle ilk karşılaştığımda yazılan şeylere inanamadım. Ama kesinlikle denemek istediğimi düşündüm. Tüm örnek mp3leri gün aşırı dinledim,hatta gece uyurken bile kısık sesle dinledim. Topluluk önünde konuşma ve kilolara veda mp3leri ağırlıktaydı.Tuhaf bir şekilde bir süre sonra telkinlerin gerçekten beni olumlu olarak etkilediğini farkettim. Sonra Atakan Bey’e siparişte bulundum. Adıma hazırlanan Kilo Verme ile ilgili CD yi dinlemeyi ihmal etmedim.
  Bir türlü istikrarlı diet yapamayan ben, ciddi anlamda konsantrasyon sağladım ve hiç zorlanmadan 3 ayda 9 kilo verdim. Bence diet yapacak kişilerin kesinlikle denemesi gerek. Ancak muzık dınleyıp oturduğunuz yerden kilo vermeyi beklemeyin. Konsantrasyon sağlamak içinn mutlaka deneyin.

 64. glcn94

  Şubat 08, 2012
  bu telkin tokluk hissi veriyo çok sevdim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here