Kilo Verme Ücretsiz Yenilendi

80
26949
Kilo Verme

 http://www.telkincd.com dan indirebilirsiniz.

Gorevimiz Kilo Verme Telkin İçeriği

Şimdi daha derin bir şekilde gevşiyorsun . Eski aliskanliklarindan vazgecip yenilerini kazanmak uzere bir adaya gittigini dusun sana bu en onemli gorev verildi.Bu gorevi basarmak icin yola ciktigin hayal et.

İnce beyaz bir bulut düşün. Bedenini aşağıdan yukarıya sararak yükseliyor… seni yavaşça ve nazikçe yukseklere gorevini gerceklestirecegin yere kaldırıyor … kaldırıyor ve düşünebildiğin en güzel adaya taşıyıp bırakıyor… Gorev yerin burasi.göğe bakıyorsun… derin depderin bir mavilik… çiçekleri farkediyor kokularını duyuyorsun… hafif narin kokular… çiçeklerin kadife yapraklarına dokunup enerjilerini duyumsuyorsun… daha da derinleşiyor gevşemen… yürürken narin ve ılık bir rüzgarın tenine dokunduğunu hissediyorsun… şefkatle saçlarının arasından esiyor bu meltem… yüzünü ılık güneş ışığına doğru çeviriyorsun denizin eşsiz tuzlu kokusunu alıyorsun… neredeyse damağında tadıyorsun…Now going even deeper into relaxation, I want you to imagine that a gentle white cloud snuggles up under your body… and begins to lift you ever so slowly and gently… lifts you up and takes you to the most beautiful island you’ve ever imagined… you look up at the sky… the deep, deep blue… you notice the flowers and their scent… light, delicate fragrances… you touch their velvety petals and feel their energies… relaxing even deeper… as you walk, you feel the warm, gentle breeze on your skin… gently blowing through your hair… you raise your face to the warm sunshine… smell the wonderful salty seal air… you can almost taste it…

Bu adada, kendini tam da olmak istediğin gibi GÖRÜYORSUN… daha incesin… daha zarifsin… kasların sımsıkı, bütün vücudun formda… Bilinçaltın bu görüntüyü engelleyemeyecek cunku onun gorevi sana yardim etmek… bilncaltinin bu gorevinde tumuyle sana destek oluyor. Sen kendini kilo vermeye bırakacaksın, kilo vereceksin, fazla kilolarını vereceksin, ihtiyacın olmayan kilolarını vereceksin… verdiğin kiloları geri almayacaksın… Şimdi olumsuz yemek alışkanlıklarını iyi alışkanlıklarla değiştiriyorsun . Bunun kolayca ve hiçbir çaba harcamadan olmasını sağlıyorsun.

On this island, you can SEE yourself as you really want to be… you are slimmer… thinner… muscles tight, total body in shape. Your subconscious will not act on this image and realize and actualize this image. You will allow yourself to lose weight, to lose weight, lose the amount of weight you no longer want or need… and you will maintain that weight loss. You can change negative eating patterns into good patterns now. You allow this to take place easily and effortlessly.

Sağ tarafına baktığın da, önüne dizilmiş bir ziyafet masası görüyorsun… sevdiğin bütün yiyeceklerin bu masada olduğunu düşlüyorsun… bütün o zararlı yiyecekler… en sevdiğin tatlılar… senin bedenine ve duygularına zarar veren bütün yiyecekler… Artık sen yaşamını çevreleyen stresten ve gerilimden uzaksın, şimdi sen daha huzurlu, daha sakin, daha dinginsin… şimdi bütün gerilimlerin bütün streslerin senden uzaklaşıp gitmesine izin ver… hepsinin hemen senden uzaklaşıp gitmesine izin ver.Cunku kendini iyi hissetmek ve bu yiyecekleri reddetmek senin gorevin ve bu gorevde bilincaltin sana yardim ediyor.

Now as you look to your right, you see a large buffet table set in front of you… imagine that all the foods that you used to love are here on this table… all those harmful foods… your favorite sweets… all the foods that are harmful to your body and emotions… Know now that regardless of the stress and tension that may surround your life, you may now remain more at peace, calmer, and more relaxed… now just allow all the tension and stresses to bounce off and away from you… just bounce off and away from you.

olumlu duygular gorevin sona ersede seninle kalacak, sen gün boyunca gitgide daha güçlü daha güçlü olacaksın… bütün hayatın boyunca gitgide daha güçlü olacaksın… gitgide daha derin gevşeyeceksin… Çünkü sen şimdi dinginlik ve gevşeme içindesin, her istediğin amaca erişebilirsin… kilo verme gorevinde de başarılı olacaksın. Şimdi kilo verdiğini düşlüyorsun. Artık istemediğin bütün kiloları verdiğini düşlüyorsun… Verdiğin kiloları artık geri almayacaksın… bunu GÖRÜYORSUN!

These positive feelings will stay with you, and you will grow stronger and stronger throughout the day… throughout your whole life… you continue to relax deeper and deeper… Because you are now at peace and relaxed, you can be successful at reaching any goal… you will be successful at losing weight. You are imagining that you have lost the weight that you no longer want or need… and you have maintained that weight loss… SEE it!

Şimdi gözünün önünde masayı canlandır… Üstünde yiyecekler bulunduğunu canlandır gözünde… tatlıları gör, çerezleri gör, abur cubur yiyecekleri gör, tuzluları turşuları gör… Onları zihnindeki masaya yerleştir… bu yiyeceklerin sana ne kadar zararlı olduklarını bil… onlar senin için zehir gibidir… bu tür yiyecekler sana kilo kazandırır, artık sen onları istemiyorsun, onlara ihtiyacın yok. Bu yiyeceklerden yersen, çok az – çok az yiyeceksin… bu yiyeceklerin minicik bir parçası tümüyle doyurur seni… tümüyle doyurur seni.

Now imagine the table with all these foods very clearly… you see the sweets, the snacks, the junk foods, the salty foods… You place them on the table in your mind… and you know how harmful these foods are to you… they are just like poison to your system… these kinds of foods cause you to gain weight, and you longer want or need them. If you choose to eat any of these foods, you eat a small, small amount… a very minute amount of these foods satisfies you completely… satisfies you completely.

Şimdi, bu yiyecekleri aklından bile geçirsen, bedenin onları reddedecek. Bütün bu sağlıksız yiyecekleri elinle itiyorsun masadan… bütün bu sağlıksız yiyeceklerden temizliyorsun masayı ve gorevini basarmaya yaklasiyorsun… zihnin, bedenin, duyguların reddediyor artık bu yiyecekleri. Masanın üstü tertemiz, şimdi sen hoşuna gidecek bütün sağlıklı yiyecekleri koyabilirsin sofraya… bol bol taze sebzeyi gör… güzel güzel meyveleri gör… yağsız et… salatalar… her türlü düşük kalorili besinler… sağlıklı besinler. Şimdi senin sevdiğin yiyecekler bunlar, tümüyle doyurur bunlar seni. Bütün öbür sağlıksız yiyecekleri reddediyorsun, çünkü bu sağlıklı yiyecekleri çok sevdiğini biliyorsun.

Now, as you even imagine these foods, your body and mind reject them. You push all those unhealthy foods off the table… clear the table of all those unhealthy foods… your mind, your body, your emotions reject these foods now. As the table is clear now, you place on the table all the healthy foods that you can now enjoy… you see lots of fresh vegetables… you see a wonderful bounty of fresh fruits… lean meats… salads… all low calorie foods… healthy foods. These are the foods that you enjoy now, that satisfy you completely. You reject all those unhealthy foods knowing how much you are going to enjoy all these healthy foods.

Bu güzel, sağlıklı yiyecekleri masanın üstünde görünce, bu besinleri yemeyi düşlüyorsun… yavaş yavaş yiyorsun, çok yavaş. Yemek yerken konuşsan da konuşmasan da, ne kadar yediğini biliyorsun, küçük küçük porsiyonlar yiyorsun… biraz tokluk hissedince yemeyi bırakıyorsun, bundan büyük bir keyif duyuyorsun! Hem keyif duyuyor hem de gorevini basarmanin mutlulugunu yasiyorsun.

Doğru ve akla uygun miktarlar yiyorsun, tümüyle doyuyorsun. Bir öğünden öbür öğüne dek tok kalıyorsun, öğünler arası atıştırma yapmayı canın istemiyor.

As you see all those good, healthful foods on that table, you imagine eating these foods… you eat slowly, very slowly. Whether you are conversing while you eat or not, you are totally aware of the amount you are eating, and you eat modest portions… then you stop eating when you feel almost full, and that feels wonderful! You eat correct and reasonable amounts, and you are completely satisfied. You are satisfied from one meal to the next, and you have no desire for snacks between meals.

Kendinle gurur duyuyorsun! Hayattaki bütün olumlulukları aklından geçiriyorsun… amaçları, kazandığın başarıları. O kadar çok başarı kazanmışsın ki, doğal olarak, başarılı olmayı sürdüreceğini biliyorsun. Bütün amaçlarına ulaşacaksın, kendine en sağlıklı en olumlu yaşamı kuracaksın.

You feel absolutely proud of yourself! You reflect on all the positive things in life… the goals, the successes you have already achieved. You know that you will continue to be successful because you have already achieved so much. You will reach all your goals, creating the most healthy and positive life for yourself.

Şimdi kendini güzel bir boy aynasının önünde düşle. Aynadaki yansımanın senin ideal görüntün olarak sana baktığını göreceksin. Karnın dümdüz, kalçaların ve basenlerin taş gibi sımsıkı… bacakların güçlü ve ince. Harika görünüyorsun, kendini çok iyi hissediyorsun. Şimdi aynadaki bu güzel imgenin aynadan çıkıp senin şimdiki bedeninle kaynaştığını düşün. Şimdi teksin. Şimdi sen kendi kendinin ideal görüntüsüsün. Dingin ve huzurlusun. Yemek yemek senin için artık önemsiz, gitgide daha önemsiz… yavaş yavaş yemek yemekten huzur veriyor, sadece sağlıklı besinler yemekten zevk alıyorsun.

Now imagine yourself standing in front of a beautiful, full-length mirror. You see your reflection looking back at you as your perfect image of yourself. You have a flat stomach, your hips and thighs are firm and trim… your legs are firm and slim. You look great, and you feel so good. Now picture that perfect image of you stepping out of the mirror and merging with your present body. You are one now. You ARE that perfect image of yourself. You are relaxed and peaceful. Food is less and less important to you… you are more comfortable eating slowly, and enjoying only healthy foods.

Nerede olursan ol, ne yapıyor olursan ol, evde ya da işte, atıştırmak senin için önemsiz artık. Lokantalarda ve restoranlarda küçük miktarlar yiyip doyuyorsun, gitgide daha yavaş yemek yiyeceksin. Bir miktar yiyeceği tabağında bırakabilirsin, bu çok hoş. Stresten uzaksın, daha huzurlusun, çok dinginsin. Yapacak yeni uğraşlar buldukça hayatta yemek yemek daha önemsiz oluyor senin için. Sen daha ince daha sağlıklı bir kişi oluyorsun. Ödüllerin pek çok! Kendinle övünüyorsun! İyi ve sağlıklı olan besinleri seçiyorsun. Gerektiği kadar yiyorsun. Gerektiği kadar yiyip, doyunca, yemeyi bırakıyorsun… yemeyi bırakıyorsun… yemeyi bırakıyorsun…

Snacking is unimportant to you, regardless of where you are, what you are working on, at home or at work. You can eat small amounts of foods in restaurants, and you will eat more slowly. You may even leave small amounts of the meal on your plate, and that is fine. Regardless of stress, you are more at peace and very relaxed. Food is less important in your life as you find new things to do as a thinner, healthier person. Your rewards now are tremendous! You feel so proud of yourself. You choose foods that are good and healthy. You eat the correct amount. When you have eaten the correct amount, you stop eating… you stop eating… you stop eating…

Bir parça yemeği tabağında bırakabilirsin, bu çok hoş. Öylesine yemeyi bırakıyorsun ve dingin oluyorsun. Şimdi o güven duygusunun, o huzur duygusunun, içinden akıp geçmesine yol veriyorsun. Şimdi sen, kendin için en sağlıklı en olumlu düşünceleri yaratmaya her zamankinden daha fazla isteklisin. Eski kötü yemek yeme alışkanlıklarını yeni iyi alışkanlıklarla değiştirmeye isteklisin… artık istemediğin sevmediğin fazla kilolarını atmaya isteklisin… attığın kiloları aynı tutmaya isteklisin. Eski alışkanlıklarına karşı kullanacak yeni yöntemlerin var şimdi. İçinde her gün biraz yürümek için büyük bir istek var… temiz havadan ve güneşten zevk almaya istek var… hoş bir kısa yürüyüşten sonra kazandığın enerjinin tadına varmak için içinde istek var.

You may even leave some food on your plate, and that is fine. You simply stop eating and continue to relax. Allow that sense of confidence, that sense of peace, to flow through you now. You are more motivated than ever before to create the most healthy and positive thoughts for yourself to change old eating patterns into good eating patterns… to lose the amount of weight you no longer want or need… and to maintain the weight loss. You now have new ways of dealing with your old habits. You find that you have a strong desire to walk a little bit each day… to enjoy the fresh air and sunshine… to feel the surge of energy you have after a nice brisk walk.

Sen yağları yakıp seni daha yüksek bir enerji düzeyine getirecek metabolizma yükselmesini tam anlamı ile hissediyorsun bedeninin içinde. Kendini harika hissediyorsun. Kendine değer vermen günden güne artıyor! Yeni alışkanlıkların sürekli kilo vermeyi olanaklı kılıyor. Kendini çok iyi hissediyorsun. Bedeninden ve zihninden akıp geçen yeni ve sağlıklı bir yaşam enerjisi deneyimine başlayabilirsin. Düşüncelerin olumlu, güvenli. Kendinle ilgili bütün olumlu yönleri zihninden geçiriyorsun… zekânı… yaratıcılığını… ne kadar çekici bir kişi olduğunu görüyorsun. Bu olumlu duyguların her gün her gece gitgide daha çok güçlenmesine izin veriyorsun. Şimdi gevşemeye devam et.

You actually feel your metabolism rising within your body to burn fat and leave you with a higher energy level. You feel so great about yourself. Your self-esteem is higher and higher each day! Your new habits will make permanent weight loss possible. You feel wonderful. You can begin to experience a new and healthy vital energy that flows through your body and mind. Your thoughts are positive, confident. You reflect on all the positive aspects about yourself… your intelligence… your creativity… see yourself as the attractive person that you are. You allow these positive feelings to grow stronger and stronger for you every day, every night. Now continue to relax.

Bir dakika daha bu yeni goruntunu görmekle zevk al, sonra ben birden beşe kadar saymaya başlayacağım… Ben birden beşe kadar sayarken, sen yavaş yavaş uyanmaya başlayabilirsin… sanki uzun bir dinlenmeden çıkıyorsun. Uyanınca kendini canlı, tazelenmiş, dinlenmiş hissedeceksin. Şimdi yavaşça uyan…

Enjoy that new image of yourself for another moment, and then I will begin to count from one to five… As I count from one to five, you can begin coming back slowly to full consciousness… as if you’ve had a long rest. Come back feeling alert, feeling refreshed, feeling relaxed. Come back slowly now…

olumlu enerjinin bütün bedenine yayıldığını duyuyorsun
her bakımdan harika hissediyorsun… harika hissediyorsun

Gorevini basarmanin mutlulugunu hissediyorsun.

feeling positive energy surge through your whole body

feeling wonderful in every way… feeling wonderful

Okuduğunuz için teşekkürler! Merhaba ...Buraya ilk kez geliyorsanız ismim Atakan.Burası Çekirdek Eğitim Danışmanlık.18 yıl önce başlayan hayatimdegisti.com ve 8 yıl once açılan cekirdekinanc.com hakkında bilgiler.Ücretsiz hediye deneme telkinleri için okumaya devam ediniz. Kişisel Gelişimde Arka Kapı; TELKİNCD   Subliminal yöntem ile müziğin arkasına mesaj eklemek ve bilinçaltını bu şekilde programlamak. Amerika ve Avrupada yaygın olarak kullanılan bu yöntemi  Türkiye’ye ilk kez getiren  Boğaziçi üniversitesi mezunu ve Hayatimdegisti.com sitesi kurucu Atakan Sönmez ile konuştuk. Oldukça heyecan verici bir söyleşi oldu… Ritmotrans nedir?   1970’li yıllardan itibaren kişisel gelişim kitapları hızla artmıştır. Bunların temelinde ne düşünürsen o gerçekleşir felsefesi vardı. Kitap okumak ile düşünce değiştirilemiyordu. bir süre sonra etkisini kaybediyordu. Çeşitli yöntemler geliştirildi bunlardan birisi de subliminal telkin içeren sesin çok kısık, müziğin daha yüksek olması….Seslendirilen telkinlerin müziğin içine gizlenerek bilinçaltına verilmesi… Ancak unuttukları birşey vardı.. Benim yaptığım sadece mevcut çalışmaların- ki bunu bir gökdelene benzetebiliriz- üzerine bir tuğla koymak oldu. Dünyada ilk kez telkinleri ritimler ile sesli okuyup kaydettim. Bu yöntem işe yaradı. İnsanlar beklentilerinin çok üzerinde sonuçlar elde ettiler; potansiyelleri ortaya çıktı. Yani sizin yaptığınıza bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz? Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine  ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.     Doğru mu tarif ediyorum bilmem ama, Telkin içeren MP3 nasıl hazırlanır?   Doğru diyebiliriz. Biz kısacası telkin cd dedik.. Bir metin vardır; kendini affetme, kendine güven, sosyallik, kilo verme , sigara bırakma ya da buna benzer  binlerce konuda olabilir. Metin türkçeye çevrildikten sonra kağıt üzerinde ritmler çıkartılır ve seslendirilir zaten işin asıl püf noktası kalıcı olmasını sağlayan da benim geliştirdiğim bu ritmlerdir…   Sonra da bir okyanus sesi ile ya da müzikle karıştırılır. Siz dinlediğinizde sadece okyanus sesi duysanız da bilinçaltınız telkinleri kabul eder. Zaten internette youtube'da bir sürü klasik müzik ve su sesi var. Sizinkinin farkı nedir? Bu soru aslında saçma gibi görünse de defalarca sorulduğu için yanıtlayayım.Müzik ya da doğa sesi hiç bir şey ifade etmez.Sadece içindeki kayıtın dirençle karşılaşılmadan bilinçaltına yerleşmesine yardımcı olur.Çalışma bir müzik terapi çalışması değildir.İçindeki gizli telkinler asıl etkiyi sağlar.   Özet olarak telkinler  öncesi yaşamınız nasıldı, eğitim hayatınız nasıl geçti?   1977 İstanbul  doğumluyum. İyi bir öğrenciydim ve çok kitap okuduğumu hatırlıyorum. Lise döneminde ise başarımda bir düşüş oldu. Liseden düşük bir ortalama ile mezun oldum.   Buna rağmen üniversite sınavında iyi bir derece ile Boğaziçi Üniversitesinin Elektronik bölümüne girdim .Hipnoz olmadan nasıl hayatımızı değiştiririze odaklandım. 1995 yılından itibaren telkinli mp3ler ile ilgili internetten bulduğum kaynakları araştırdım.   Ayrıca yurtdışında  Psikoloji üzerine yüksek lisans yaptım.   Çalışırken de etiketin hiç de önemli olmadığını bir kez daha fark ettim. En iyi üniversitelerin birinde okumuştum ve yabancı dilim gayet iyiydi. Gerçek yaşamda bunların hiçbir anlamı kalmıyordu.   Kişisel gelişim ile ilgili kitaplar okudum, yurtdışındaki sitelerdeki kişisel gelişim MP3′ lerini dinledim kendim kayıtlar yaptım. Ancak bir şey eksikti. Mikrofonumda bir arıza meydana geldi ve çeşitli ritimler ile telkinler kaydedilince bunların bilinçaltı tarafından algılandığını fark ettim. Bu yöntemi geliştirdim önce kendi hayatımı değiştirdim. Sonra aynı etkiler yüzlerce insanda meydana geldi.       Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor biraz bahseder misiniz?   Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritimleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi ya da herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.Telkinli mp3’leri forumdan indirebilirsiniz.   Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.   Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?   Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini önemli ölçüde yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz.Profesyonel olarak böyle bir portal açan kimse telkin yerine başka bir şey eklemeyi göze alamaz. Eninde sonunda sesleri ayıran programlar ile bu ortaya çıkar. Neden profesyonel anlamda bir site açma gereği duydunuz? İlk etapta ben bu telkinli mp3’leri sadece kendim için yapmıştım. Daha sonra insanlar da faydalansınlar diye ücretsiz olarak kayıt olunan hayatimdegisti.com sitesini açtım. Sonrasında da  200’e yakın metin içeren www.telkincd.com   e ticaret sitesi ile destekledik.ŞU an 400 den fazla telkin var. Ve 2010 yılında çekirdek inanç sitesi açıldı...  www.cekirdekinanc.com  Çekirdek inanç nedir ne gibi farkı vardır? Telkin hazırlarken kişiye engel olan şey nedir önce bunu bulup ona göre telkin cd hazırlama fikri oluştu.Aslında çekirdek inanç kavramı dünyada core belief olarak biliniyor.Biz  çekirdek inanç bulduktan sonra telkin cd leri ile bilinçaltını temizlemeyi geliştirdik.Bu konuda da çok iyi sonuçlar aldık.Çekirdek inanç tespiti 3 türlü yapılır.Telefonla 1 saatlik bir seans ile yüzyüze bireysel seans ya da online 60 soruluk bir form ile.Sonunda 15 e yakın telkin hazırlanır.Bu konuda  www.cekirdekinanc.com dan detaylı bilgi alabilirsiniz.Görüşmeleri Özlem Şahin yapar ben özel cd lerinizi hazırlarım.   telkincd Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz?Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız? Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım.Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim.Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum. Yaptığımız çekirdek inanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı.Telefonla ve bireysel görüşmeleri yapan Özlem Şahin şu an 20 kişiyi istihdam eden bir fabrikanin büyük ortağı.Kendi hayatımızda da telkinlerin ve çekirdek inanç etkisini görüyoruz. Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz? Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir. Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez. Bu konuda ingilizce çalişmalar hazirliyorum.Şu an ingilizce sitemiz açıldı ve son düzenlemeleri yapılıyor.   Yorumları gördüm ve oldukça şaşırdım. Neden böyle bir sitenin tanıtımı daha iyi yapılmıyor? Zaten etkili olan faydalı olan kaliteli olan ne olursa olsun kulaktan kulağa yayılır. Tanıtımı hiç yapmamama rağmen üye sayısı günden güne arttı.2010 ve sonrası ise sosyal medyada daha aktif olarak yer almaya başladık bunun sonucunda  günlük ziyaretçilerimiz 150 bini buldu.    Türkiye’de ilk kez böyle bir site açılıyor. Sizce sonrasında neler olur? Moda olduğu üzere bu sitenin benzerlerini yapmak isteyenler olacaktır. Kimileri etiketlerini ön plana çıkartacaklardır. Ancak etiketleri ne olursa olsun yapacakları yurtdışında yapıldığı gibi telkinleri sıradan ve ritimsiz bir şekilde okumaktan öteye geçemeyecektir.Şu an 50 ye yakın subliminal ile ilgili site açıldı.Bir kısmı ritmotrans yöntemini kullandıklarını söylüyor oysa henüz bu konuda kimseye eğitim vermedim.   Siz önce sayısal bir bölümde okumuşsunuz ve böyle bir konu ile uğraşıyorsunuz. Dünyada kişisel gelişim ile ilgilenen kişilerin çoğunluğu  sayısal bölümlerde ya da farklı konular içeren sözel bölümlerde okumuşlardır. Ben eğitimimin üzerine yurtdışında Psikoloji yüksek lisansı yaptim. Subliminal konusunda dünyadaki benzer sitelere bakıldığında aynı şekilde bir dağılım görebilirsiniz. Motivasyon CD’si hazırlamak için ille de sözel bölümlerde okunması gibi bir şart  yoktur.   Kendim telkin hazırlayabilir miyim? Kendi kendinize telkin hazırlamayınız. Ben konusuna göre yazılı scriptleri yurtdışındaki dünyaca ünlü uzmanlardan satın alıyorum.  Eğitimim olmasına rağmen kendim telkin hazırlamıyorum. Özetle söz yazarlığını çeşitli uzmanlar yapıyor ben ise onları Türkçe’ye çevirip seslendiriyorum.   Bu portalda satış yapılıyor ve %100 garanti yöntemi uygulanıyor. Bu sitenin başka bir alternatifi yok. Neden Böyle bir garanti ve memnun kalmayana iade yöntemi tercih ettiniz?Bu suistimale açık değil mi?Fayda görüp iade isteyen olmuyor mu? Her yöntem herkese uymayabilir.Bu nedenle yaşam boyu garanti yöntemini tercih ettim.Elbette zaman zaman kötüye kullanan olabiliyor.Ne olursa olsun iade yapıyoruz.Bunun en önemli kanıtı 14 yıldır hakkımızda tek bir şikayet olmamasıdır.       Cd’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz? İsme özel CD de hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Kilo verme mp3’ünü oğlu ile birlikte dinleyen bir kişi hem kendisinin hem oğlunun iştahının kesildiğinden bahsetti. Bu nedenle kişiye özel CD yapılması bazı durumlarda daha verimli olacaktır. İsimsiz olarak da alabilme seçeneği eklemiş bulunuyoruz.   CD’lerin garanti süresi ne kadardır ve iade edebilmek için garanti süresinin bitmesini mi beklemek gerekir?   İade etmek için garanti süresinin bitmesini beklemek gerekmez. Aldığınızın ertesi günü iade talebinde bulunursanız en geç 2-3 gün içerisinde paranız hesabınıza iade edilir. Önceden 90 gün olarak belirlediğimiz iade koşulları da güncellenmiştir, artık garanti süreleri sınırsız ve yaşam boyudur.     Kişisel gelişim özellikle bizim ülkemiz açısından neden bu kadar önemli?   Çok genç bir nüfusumuz var. Ancak eğitim sistemimizde aileden itibaren hep yapamazsın edemezsin sözleri çok fazla söyleniyor. . Özetle suçluluk duygularımız oldukça fazla, eğitim sistemi yeterli değil. Daha az üretiyoruz. Kişisel gelişim alanında böyle bir sitenin bu potansiyele oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.Dünyada elde edilen gelir oranına bakıldığında tek bir gelişmiş ülkenin milli geliri tüm müslüman ülkelerden daha fazla.Dünya kendi potansiyelini kullanmaya yatırım yapiyor.Dünyada subliminal cd satışı Türkiye'nin 300 katı civarında.   Scriptleri nereden alıyorsunuz?   Script dediğimiz herhangi bir konuda yazılı olan telkin içerikli bir ya da birkaç sayfadan oluşan yazılardır. Bunların bir kısmı için ücret ödeyip üye olduğum yabancı siteler var. Bir kısmı için ise yabancı uzmanlara mail atıp script satın almak istediğimi belirtiyorum. Bunu iyi bir söz yazarından söz satın almaya benzetebiliriz. Ben sonra bunun bestesini yapıyorum. Sizler de dinliyorsunuz.     Son olarak ya bu etkiler plasebo ise ...Yani insanlar etki göreceklerine inandıkları için etki görüyorsa... Bir çok kişi telkinden hiç haberi olmayan annesine babasına telkinleri dinletti ve bilmeden dinleyenler de aynı sonuçları aldılar.O yüzden gönül rahatlığı ile plasebo olmadığını yüzlerce deneyim ile söyleyebilirim. Deneme TELKİNLERi BU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.      

80 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar 3. Günüm ilk gün 800 gram gitti şu anda toplamda 2 kg. Gitti ve azıcık dinledim biraz yoğunum ama çok etkili gerçekten. Ayrıca Atakan beyden satış ve kalıcı zayıflama çalışması almıştım onları da dinliyorum. Satışlarda artışlar hızla devam ediyor. Çok teşekkürler bu güzel çalışmalar için:)

 2. fazla kilolarım beni çok rahatsız ediyor..özellikle karnımda toplanmış yağ kütlesi..aynaya baktığımda kendimi iyi hissetmek istiyorum sitenize ilk kez mesaj YOLLUYORUM

 3. Bambaşka bir sayfada iken ,birden kendimi burada buldum.
  Hastam için olumlama hazırlıyordum ve bir doktor sitesindeydim ,tanı ve tedavi sürecini okuyordum ,bu sayfaya yönlendirildim.
  Vardır bunda bir hayır dedim ve siparişimi verdim.Bu tarz CD ve teknikleri bildiğim ve kullandığım için denemek istedim .Daha sonra yorum bırakırım ,kendim içinde başlayacağım ,öncelik hastamızın .Sevgiler

 4. 6 aydır düzenli olarak spor ve diyet yapıyorum sonuç yok, denemediğim birşey kalmadı ama bir gram bile değişen bir şey olmadı. artık tüm motivasyonum gitti tüm umudumu yitirmiştim ki; bugün sabah saat 6’dan kahvaltıya kadar dinledim. ilk gün için sonuç çok şaşırtıcı:
  1-çok açlık hissetmedim dolayısıyla yiyeceklere saldırmadım
  2-her zamankinden çok daha az yedim ve gerçekten doyduğumu hissettim. sofradan kendimi zorlayarak kalkardım hep, çok çabuk doydum 😀
  3-moralim düzeldi, motivasyonum arttı.
  hadi bakalım, 15 gün sonra tekrar yorum yaparım, sonuçları yazarım buraya 😀

 5. Gece bu muzikleri dinleyerek uyudum. (Ego guclendirici ve kilo verme muziklerini) daha 1 gun bile olmadan cesitli ruyalar gormeye basladim. Guya beyaz show a cikmisim. Herkesin icinde sarki soyluyorum falan;D sanirim egoyu cok dinledim. Kilo verme muzigine gelince normalde sabahlari dwli gibi ac uyanan biriyim. Sadece bir gecw dinledim ve bu sabah uyandigimda hic ac degildim. Zorunluluktan kahvalti yaptim. Azicik yedim ve doydum. Bu muthis bir sey;) herkese tavsiye ederim.

 6. gercekten çok tsk ederm ben buradaki diğer ücretsiz telkinleri dinledim ve bende çok etkisi oldu aklında şüphe olan arkadaslara tavsiyem aklınızda şüphe olmasın işe yarıyor doğa sesini koyduğunuz için gercekten çok minnettarımm

 7. Merhaba
  Sitenizi bugun kesfettim
  Bazi sorularim olacak bu muzikleri gunluk minumum kac saat dinlememiz gerekiyor
  Ayrica telkin metinlerinide okumak dahami etkili oluyor eger oyleyse mwtinlere nereden ulasabiliriz
  Son sorum bu kilo verme muziginden once sucluluk duygusu muzigini mi dinlemek gerekiyor
  Tesekkurler

 8. Merhaba Atakan Bey; ben reiki öğrencisiyim.Spiritüel yolu tercih etmemden dolayı kişisel gelişime özen ve önem veren biriyim.Yaklaşık 2-3 aydır çokda rejim yapmadan zararlı yiyeceklerden uzak durmaya itina göstererek haftanın 3 günü yürüyüş ve bantlı plates yapıyorum 07/04/2014 de klasik müzik olan kilo verme telkinine başladım.bugün 3.günüm anladığım kadarıyla günde 8 saat dinlenebiliyor.Sorum şu: mesela biz spritüel tollara başvurduğumuzda genelde 21 gün tekniğini kullanırız.Bu kilo verme telkinini en az yada en fazla kaç gün dinlenmeli ? gün atlanabilir mi gibi sorularıma yanıt verebilirseniz çok sevinirim.Tşk eder, tüm çalışmalarınızın sevgiyle başarıya ulaşmasını dilerim.

 9. abi işe yarıyomu cidden ya birkaç gün oldu ama sanki biraz daha az yiyo gibiyim ama gerçekten ilk duyduğumdan beri dinliyorum zaten ozamanda etkilemişti bi deniyim dedim normalde sofradan enson ben kalkarım ama 😛 bugün atıştırdım resmen 😀 Sadece biraz susadım normalde bukadar olmuyodu ama hayırlısı 🙂

 10. BEN DE BOY UZATMA TELKİN CD Sİ SİPARİŞ ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM TELKİNLE BOY UZATMA GERÇEKTEN MÜMKÜN MÜ VE NE KADAR ZAMANDA ETKİSİNİ GÖSTERİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 11. Atakan bey merhaba sitenizi yeni buldum, ve kilo verme telkinlerini dinlemek istiyorum. sıralama nasıl olmalı rica etsem yazarmısınız..
  hangi telkinle başlamalıyım ve ne kadar süre dinlemeliyim. birini bırakıp diğerinemi geçmeliyim, yoksa birer birer artırarak mı gitmeliyim?

 12. bu siteyi bulalı iki gün oldu .kilo vermeyi dinliyorum dinleyince iştahımın gittiğini ve acayip şekilde susadıgımı hissediyorum .bu durum sizlerinde başına geldimi

 13. ya kardeşler güzel hoş söylediklerinizde şimdi bn anlamadım lütfen cvp verin sadece bu şarkıları dinlemek mi gerekio :(( yoksa şarkılar çalarken telkinleri okuyup kaydedip mi dinlemem lazım ??? lütfen cvp yazınn..

 14. Ağustos 02, 2007
  Zayıflama mp3 ünü çok başarılı buldum. 1 haftadır dinliyorum. masada elim otomatikman sağlıklı yiyeceklere gidiyor. Dışarıda yemek bile yesem örneğin bir döner porsiyonunda pilav ve patatesleri hiç zorlanmadan aklıma bile gelmeden bırakıyorum. Akşam pasta bile yedim ama sabah yine bir gün önceye göre yarım kilo vermiştim. Farkındayım ki ekmeği bile mink parçalara bölerek yiyorum. Teşekkürler.

 15. Ağustos 10, 2007
  merhaba ben mp3 indiremiyorum.cunku bir turlu forum sayfasına giremitorum…bir radyo sayfası geliyor.ritmotransla ilgili…yardmcı olursanız çok sevnrm!

 16. Ağustos 10, 2007
  kilo verme telkınını dınlemek için ilk suçluluk ve ego guçlendırıcı yı dınlemek şart m?ı.direkt kılo verdırıcı telkını dınlesem etkılı olur mu

 17. Ekim 05, 2007
  meraba atakan bey bende fazla yağlardan dolayı kilo problemim var.bide fazla yemek yiyorum.3 ayda 12 kilo aldım bunları bu telkinle verebilirmiyim.birde şunu sorucam ilk başta suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinleri önermişsiniz ben başlangıç olarak suçluluk duygusu ego güçlendirici ve kilo verme telkinlerini dinlesem ne kadar sağlıklı olur.yada kilo vermek için ilk olarak nasıl bi liste yapmam gerekiyo.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.birde bendeki gelişmeleri sürekli buraya yazacam aktarımlarım olucak.cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.şimdiden teşekkürler

 18. merhaba atakan bey,
  ben de dun aksam kesfettim sitenizi ve pek begendim. ben fransa da calisan bir turkce ogretmeniyim yillardir bu hipnoz konularina ilgim var, ama hep yarim biraktim.sizdende bir iki mp3 indirdim bakalim faydasini gormeyi umuyorum.
  calismalarinizi tebrik ediyorum ayrica ucretsiz yayinladiginiz icin ayrica sizi tebrik ediyorum.ticari dusunmediginize gore siz bir seylerin farkina vardiniz gibi geliyor bana. sizinle tanismayi isterdim
  iyi gunler
  ulku

 19. Ekim 24, 2007
  yha bnde zayıflamak istiorum bana da bana da ltfnn bulun şunlarıı yha anlatın bana yha herhangi bi kişi anlatsın işte yeter ki anlatsın biri nolursunuuzzz yhaa yalvarabilirim

 20. Ekim 27, 2007
  merhaba ,
  yine ben ve bu telkinleri dinleyeli 4 ya da 5. gunumdeyim fakat kilo verme muzigini dinleyeli 2 gun oluyor.henuz bi sey farketmedim. sanirim daha cok dinlemem gerekiyor. benim sorunum su ki ben karnim doluyken kendimi mutlu ve rahat hissediyorum ama aynaya baktigimda ayni seyleri hissedemiyorum yani.bu bir hastalik midir ve bunun icin ne yapmam gerekiyor? bana yardimci olursaniz sevinirim.
  bu arada 34 yasindayim 170 cm ve 66 kiloyum.
  hoscakalin ve iyi gunler.
  cevap istiyorum lutfen!!

 21. Mart 22, 2008
  Atakan Bey,
  lütfen bu yorumu siteye ekleyin diyerek başlıyorum, çünkü kafası karşık olan arkadaşlarla kendi deneyimi paylaşmak istiyorum.
  Ben yaklaşık 1.5 aydır, scripleri dinliyorum, üstelik sadece gece uyurken dinliyorum ve 4 farklı script dinliyorum, buna rağmen bende ciddi değişimler oldu. Öncelikle herkese sabırlı olmalarını ve inanmalarını tavsiye ediyorum. En somut değişim kilo vermede olduğu için onu paylaşmak istiyorum. Ben fazla kilosu olan biri diğilim ancak bi kaç kilo verebilmek için scriptleri dinlemeye başladım, ayrıca cok dengesiz besleniyordum bundan da cok rahatsızdım. Scripleri dinlemeye başladıktan sonra zorlanmadan bazı yiyecekleri reddettiğimi gördüm, örneğin eski bir çikolata bağımlışı olarak artık hiç canım istemiyor, ekmek yemeden doymayan ben artık ekmeğe elimi sürmüyorum, kızartmalar da tarih oldu. Kısacası hiç olmadığı kadar sağlıklı oldu artık menüm… sonuçta da 3 kg verdim… benim için süper çünkü zaten fazla kilom yoktu, yani verbileceğimin maksimum kiloyu vermiş durumdayım… sabırlı olun değişimi günler içinde beklemeyin, zamanla alışkanlıklar değişecek emin olun… alışkanlıklar değişince hayat da değişicek… sevgiyle kalın

 22. Haziran 05, 2008
  ben muzık calarken yazıları okuyup kaydettım ve hergun dınlemeye calısıyorum yalasık 3 4 gun oldu ama cıddı anlamda yeme ıstegım azaldı. ve yememem gereken bı seyı yerken artık dusunuyorum, yememem gerektıgı aklıma gelıyor ve genelde yemıyorum gelişmelerı aktaracagım…

 23. Ağustos 03, 2008
  bende kilo vermek istiyorum ama buraya yazılan yorumlardan sonra bunu başarabileceğime daha çok inandım.geçen sene doktor kontrolüyle 25 kilo vermiştim fakat 10 kilosunu geri aldım.bu sene çok istememe rağmen cesaretimi toplayıp bir türlü başlayamadım.bende bunu deneyip başaracağım.çok teşekkür ederim.değişimleri paylaşmak üzere hoşçakalın

 24. Şubat 21, 2009
  Bu siteye internette gezerken rastladım ve telkinleri indirdim. kilo verme konusunda henüz başlarılı olamasam bile zamanla olacağına inanıyorum. Yürüyüşüm, rüyalarım, duruşum ve konuşmalarım çoook değişti. ben farketmesem bile çevremdekiler bu değişiklikleri farkettiler. Ama hala kilo veremedim sanırım yavaş yavaş olacak herşey… Teşekkürler herşey için

 25. Haziran 28, 2009
  siteye dün gece üye oldum, ilk dikkatimi çeken telkin kilo verme telkini oldu kendime göre 6 kilo fazlam var, birkaç ay önce 7 kilo fazlam vardı. düzenli beslendim, düzenli olarak yüzdüm, sevdiğim yiyeceklerden kısıtladım kendimi. 3 haftasını sabah ve akşam mısır gevreği yiyerek geçiştirdim ve bünyemi bu az yeme durumuna alıştırdım ama 2 ayda sadece 1 kilo verebildim bu noktada inandığım tek şey ‘kilo verme’ durumunun da diğer herşeyde olduğu gibi düşünce gücüyle elde edilelebilecek bişey olduğu oldu. bir yandan kendinizi yemeklerden kısıtlayıp, düzenli egsersizlerinizi yaparken diğer yandan veremeyeceğiniz kiloları düşünürken işler hiç de umduğunuz gibi gitmiyor.sonra sevgili esin ablanın yönlendirmeleri ve çok sevgili kuzenimin desteği ile bu siteyi keşfettim. bütün gece uyurken ney dinledim sabah kalktığımda biraz başım ağrıordu ama normal karşıladım, beynim uyurken müziğe alışmaya çalışıyor. gündüz ise klasik dinliyorum ve biliyorum ki bu telkinler sayesinde beklediğimden çok daha az sürede ideal kiloma kavuşacağım. bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler

 26. Eylül 22, 2009
  hayatım daha ilk günden değişmeye başladi rüyalarım netleşti.daha dinç uyanıyorum.3 saat uyusam bile mutlu kalkıyorum hemde dincim.teşekkürler

 27. Temmuz 21, 2010
  Merhabalar
  Kilo verme telkinini diğer telkinlerle birlikte dinliyordum. Yemek hazırlarken masaya üç dilim ekmek koydum.yEMEĞİMİ YEDİM. ekmeğimin 1 tanesini zar zor yedim.Daha önceleri üç tane ile bile doymadığımı zannederdim.(Bir hafta da 4 kilo verdim.)Mutluym..Teşekkürler …

 28. Eylül 04, 2010
  mrblar… sitenizi dün keşfettim ve mp3lerden bazılarını indirdim . yalnız aklımın takıldığı bi yer var… telkin yazılı sitede ancak indirdiklerim sadece müzik , şimdi benim hem bu mp3 leri dinleyip hem de metinleri mi indirip okumam gerekiyo yoksa telkinli mp3 ler de mi var ayrıca ?

 29. Kasım 20, 2010
  dünpc başında olduğum sürece ve uyumadan önce dinlediğim telkinlerhemen işe yaramaya başlaı…sabah kahvaltısında ve öğle yemeğinde normalde doymam mümkün olmayan bir miktarda yedim ve doydum….devamında daha da güçlü etki göstereceğin inanıyorum.Çünkü daha önce hastalık tedavisi için bir dr a hipnoterapi yaptırmış ve yararını görmüştüm.Bununda etkisini göreceğime0 eminim.

 30. Kasım 22, 2010
  yorumlardan faydalı olduğu anlaşılıyor ama bende ilk kez deneyecek olanlardanım nasıl ne zaman dinlenilmesi gerektiği konusunda bilgisi olanlar paylaşırsa dahada faydalı olur sanırım

 31. Aralık 08, 2010
  Ben iki gün önce keşfettim sizi.Çok güzel çalışmalar.Merak eetiğimse ben uyumadan önce dinliyorum müziği, sonrada müzik çalmaya devam ederken uykuya dalıyorum.Bütün gece müzik çalıyor repeat şeklinde.Bunun bir zararı var mı? Ya da bu şekilde faydalı olur mu?
  Çünkü ders çalışmam gerektiği için gün boyu müzik dinlemekten kaçınıyorum sadece uyku saatlerine yakın uyanıkken en azla bir saat oluyor bu.Cevap verirseniz sevinirim.

 32. Şubat 19, 2011
  bilinçaltına gönderilen bu telkinler gerçekten çok önemli..ben de önce kilo vermek için olanı dinledim hala dinliyorum.az yemekle doyuyorum devam edeceğm bakalım sonuçları yine burdan yazarım..

 33. Mart 11, 2011
  indirme işlemin için t yönlendirilen sayfada indirme için tıkladığımda sadece müziği dinliyorum neden indiremiyorum mümkünse yardımcın olurmusunuz

 34. Nisan 01, 2011
  bugün 3. günüm dinledikçe tok hissediyorum kendimi ve çikolatalar hiç cazip gelmemeye başladı, sonuç alacağımdan eminim, çok teşekkür ederim bu güzel paylaşımınız

 35. Nisan 11, 2011
  şu anda da zayıflama mp3 ünü dinliyorum.başlayalı 5 gün oldu.henüz kilomda bir değişiklik yok.fakat iştahımın nasıl bu kadar kesildiğine hayret ediyorum.geceleri uykumdan kalkıp çikolata paketini bitirnceye kadar yiyordum.şimd ise hiç canım istemiyor.abur cubur yemeyi tamamıyla bıraktım.kilo vermeye başlayacaıma inanıyorum.devam.teşekkükler

 36. Ağustos 10, 2011
  harika bir çalışma bu burda bizimle paylaştığınız için Allah sizden razı olsun çok teşekkürler ellerinize sağlık.

 37. Eylül 23, 2011
  ben bir hafta önce kilo verme mp3 nü geceleri uyurken ve gündüz pc başındayken dinliyorum,aynı zamanda bir hafta önce diyete başlamıştım
  onun için faydası olur mu acaba diyerek dinliyordum.
  bugün öğrendim ki önce suçluluk ve ego güçlendirici dinlemek lazımmış
  4 günden sonra aralarda yediğim kepekli bisküviyi canım istemedi ve hiç yemedim açlık hissetmedim
  ben çikolataya bayılırdım,abur cubur yemeyi çok severdim ama evde olmasına rağmen elim hiç onlara gitmiyor canım istemiyor
  diyete başladığım zaman arkadaşımın yaptığı çok güzel çikolatalı kek var ondan istemiştim diyet yaparken
  haftada bir gün kendimi ödüllendirim diye düşündüm
  bugün yapmış bana 4 dilim getirdi ben ne yaptım pekii, sadece çikolatalı olan kısımdan ufak bir parça yedim ve
  farkettim ki mp3 ler işe yaramış, inanamadım normalde bir dilimi kesin yerdim ama canım hiç istemedi açıkçası bu beni çok mutlu etti
  bir hafta sonunda 1 kilo 600 gram kilo vermişim
  bunları hazırlayanlara teşekkürler…

 38. Aralık 01, 2011
  ben az önce tüm bedenimle hissederek bu yaziyi sesli sesli okudum, üzerimde polar hirka vardi bir anda yanmaya basladim, hirkami cikardim, atletle duruyorum su an, ve ilginc olan; elinle masadaki yemekleri itiyorsun u okumadan önce ellerimle itmeye baslamistim okurken… insallah verecegim kilolarimin bütün fazla olanlarini…

 39. Aralık 16, 2011
  Bu siteyle ilk karşılaştığımda yazılan şeylere inanamadım. Ama kesinlikle denemek istediğimi düşündüm. Tüm örnek mp3leri gün aşırı dinledim,hatta gece uyurken bile kısık sesle dinledim. Topluluk önünde konuşma ve kilolara veda mp3leri ağırlıktaydı.Tuhaf bir şekilde bir süre sonra telkinlerin gerçekten beni olumlu olarak etkilediğini farkettim. Sonra Atakan Bey’e siparişte bulundum. Adıma hazırlanan Kilo Verme ile ilgili CD yi dinlemeyi ihmal etmedim.
  Bir türlü istikrarlı diet yapamayan ben, ciddi anlamda konsantrasyon sağladım ve hiç zorlanmadan 3 ayda 9 kilo verdim. Bence diet yapacak kişilerin kesinlikle denemesi gerek. Ancak muzık dınleyıp oturduğunuz yerden kilo vermeyi beklemeyin. Konsantrasyon sağlamak içinn mutlaka deneyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here