Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Yeniden istikrarlı başlangıç

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Yeniden istikrarlı başlangıç Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Daha önceden 9 aylık bir süreçte telkinleri dinlemiştim etkisini gördüm ama benim için yeterli düzeyde değildi ve yeniden günün 4-3lük kısımında dinleme kararı aldım. 2 haftadır suçluluk ve egoyu gece gündüz dinledim bugün ise başlangıç telkinlerime geçtim bunlar ego kendine ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden istikrarlı başlangıç

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-01-2015, 06:40 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 44
79 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulley is an unknown quantity at this point
Standart Yeniden istikrarlı başlangıç

Daha önceden 9 aylık bir süreçte telkinleri dinlemiştim etkisini gördüm ama benim için yeterli düzeyde değildi ve yeniden günün 4-3lük kısımında dinleme kararı aldım. 2 haftadır suçluluk ve egoyu gece gündüz dinledim bugün ise başlangıç telkinlerime geçtim bunlar

ego
kendine güven
başkalarının düşüncelerini önemsememe
ve yeni yıl hediyesi olan dışadönüklük telkini,

daha önceden tecrübeli olduğumdan ve suçluluk egoyu yeterli sürenin üstünde dinlediğimden etkiler daha hızlı ve sert oluyor, ay ay buraya dinleme süresinde yaşadıklarımı kısa kısa yazacam. önceki benden çok daha kararlıyım.

2 haftalık sürecimde ilk günlerde baş ağrısı ve sinir oluştu fakat şuanda içsel rahatlığım çok fazla

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tulley isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2015, 01:59 AM   #2 (permalink)
Teğmen

79 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

1 ay 4 gündür kendine güven dışna dönük kişilik başkalarının düşüncelerini umursamama ve ego dinliyorum.

içsel güven yerleşti daha önceden yapamam dediğim şeyleri deniyorum, daha akıcı konuştuğumu fark ettim. telkinlerle zekamı çok daha verimli kullanabildiğimi fark ettim. tabi başlangıç belirtileri yoğun olarak hissetmiyorum şu anlık, telkinleri gece dinliyorum 10 saati buluyor verim alıyorum gündüz vaktim olmuyor. bir dahaki aya daha iyi şeyler yazmak ümdiyle hoşcakalın
Alt 24-03-2015, 10:18 PM   #3 (permalink)
Teğmen

2 ay 6 gün oldu telkinlere başlayalı

yeni etki yok varolan etkiler derinleşmeye başladı, daha rahat konuşabiliyorum kendime güvenim bir nebze olsun arttı, başkalarının olumsuz düşüncelerini süzmeye başladım.3. ayda telkinlerde değişiklik yapıcam ya dışadönük kişilik yada ego yu çıkartmayı planlıyorum iki telkininde içeriğini inceledikten sonra öncelikli eksiğim hangisindeyse onunla devam edeceğim. pes etmeden dinlemeye devam 3. ayda görüşmek üzere
Alt 05-05-2015, 12:24 AM   #4 (permalink)
Teğmen

13 gün sonra 4 ay olacak, etkilere gelirsek özgüvenim arttı sesim daha gür çıkıyor, daha önce hayatta yapamam dediğim şeylere zor ama yapabilirim diyebiliyorum ki bu benim için büyük bir ilerleme. insanlarla iletişimim daha sağlıklı olmaya başladı, telkinlerden midir bilmiyorum ama kendim için daha çok endişelenmeye başladım, tabi ki bu iyi bir şey ama obsesif yapımdan dolayı benim bünyemde rahatsız edici olabiliyor :) gerçekten daha iyiyim içimdeki utangaç çocuğu büyütüyorum sağolsun oda mızmızlık yapmıyor :) eylül e kadar dinlemeye devam edeceğim vakit buldukça ay ay değişimleri az ve öz olarak paylaşmaya devam edeceğim, sağlıcakla kalın umudunuzu kaybetmeyin...
Alt 14-06-2015, 10:38 PM   #5 (permalink)
Teğmen

6 ay oldu, artık insanlarla konuşurken aptal gülümsemem yok, adres tarif ederken o sebepsiz heyecan yok, çoğu işle ilgili yapabilirim diyebiliyorum. özgüvenim arttı insanlarla ilişkilerimde çok daha iyiyim, çoğu yerde aman yanlış anlarlar diye söyleyemediğim söz yapamadığım davranışımı artık yapabiliyorum çünkü kimsenin negatif düşüncesini umursamıyorum, tavrımı daha net alabiliyorum biraz daha pişmem gerektiğini düşünsem de şuan geriye baktığımda 6 ay ın boş geçmediğinin farkındayım. ne gariptir ki 6. ayda telefonum bozuldu :D zihinsel olarak hazım için 1 haftalığına telkinlere ara vermeyi düşünüyorum zihnimin hazmetmesi ve telefonumun tamiri için :D işin ilginç tarafı zevklerim düşüncelerim değişmeye başladı, kindar olan ben mantık çercevesinde gayet güzel tavır alarak luzumsuz insanları güzel şekilde uzaklaştırabiliyoru çevremden, zevklerim konusuna gelirsek dinlediğim müzik türünden sevdiğim araba markasına kadar çoğu şeyde bir olgunluğa eriştim sanırım, bana kalsa uzun uzun yazarım ama bu günlüğümün amacı kısa ve öz olmak :) ağustosta daha farklı şekilde görüşmek üzere inanç başarmanın yarısıymış gerçekten
Alt 23-07-2015, 09:38 PM   #6 (permalink)
Teğmen

artık ayları saymıyorum, işe girdiğim için telkinleri işten sonra dinliyorum. etkilere gelecek olursak kendime güvenim daha önceki 9 aylık sürecimden çok daha etkili şekilde arttı, inanılmaz şekilde başkalarının düşüncelerini umursamıyorum utanma duygum çok zayıfladı tabi sokaklarda çıplak gezecek değilim :D dışadönük kişilik telkini sayesinde konuşmalarım düzeldi insanlarla iletişimim %150 arttı diyebilirim, ilk defa bir işte bu kadar uzan zamandır çalışıyorum ve çalışacamda :D tek bir sorunum var unutkanlığım arttı yeni tanıştığım kişilerin isimlerini direk unutuyorum umursamıyorum. bu halimden memlunum sanki içimdeki ben e yaklaştım bedenim ruhumun tabutu olmaktan çıktı bu tarifsiz asıl kişiliğime yaklaşma olayı beni gerçekten mutlu ediyor. yazılacak çok şey var kendime verdiğim değer arttı daha nicesi.. galiba bu sefer başarmaya yaklaştım ilk defa böyle hissediyorum.. neden yapamayayım ki? evet yapabilirim.. :)
Alt 20-09-2015, 01:27 AM   #7 (permalink)
Teğmen

hayatımda radikal değişimler yapıyorum, sevmediğim şehir ve bölümde üniversite okuyordum, bıraktım. bu yıl yazı boş geçirmedim çalıştım, ankisiteye kaygı bozukluğu sorunum var bunun için doktordan randevu aldım ilaçsız nasıl yenebilirim bakalım. kendime güvenim var ankisteye bu durumu bozuyor, kimsenin düşüncesi önemli değil biraz bencil bile oldum diyebilirim. bu sefer hayatım benim istediğim gibi şekillenecek telkinleri ara ara dinliyorum. mükemmelim diyemem en azından kendim gibi hissediyorum
Alt 20-09-2015, 02:24 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point

Sevgili tulley hayatındaki değişimlerin sana huzur, mutluluk, bolluk, bereket, sağlık getirmesi dileğiyle :)
Zor olanı başarmışsın seni tebrik ediyorum :)

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2015, 07:04 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
16 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sosmivida is an unknown quantity at this point
Standart Re: Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

Alıntı:
tulley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayatımda radikal değişimler yapıyorum, sevmediğim şehir ve bölümde üniversite okuyordum, bıraktım. bu yıl yazı boş geçirmedim çalıştım, ankisiteye kaygı bozukluğu sorunum var bunun için doktordan randevu aldım ilaçsız nasıl yenebilirim bakalım. kendime güvenim var ankisteye bu durumu bozuyor, kimsenin düşüncesi önemli değil biraz bencil bile oldum diyebilirim. bu sefer hayatım benim istediğim gibi şekillenecek telkinleri ara ara dinliyorum. mükemmelim diyemem en azından kendim gibi hissediyorum
ayni sekilde benim de kendime guvenim var ama bu gereksiz kaygi yersiz korku önüme set cekiyor ilerliyemiyorum, 5.haftam doldu tık yok iyilesme adına ama biraz umursamazlik seziyorum ama çok az. rahatlatmiyor bu da.
sosmivida isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2015, 01:21 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: Re: Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

sanırım o kaygı korku anksiyete yüzünden oluyor, telkinler baskılasada önemli görev bize düşüyor, pes etmemek.

Bookmarks

Seçenekler
Stil