Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-07-2015, 09:38 PM   #6 (permalink)
tulley
Teğmen

Tesekkür: 44
79 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulley is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

artık ayları saymıyorum, işe girdiğim için telkinleri işten sonra dinliyorum. etkilere gelecek olursak kendime güvenim daha önceki 9 aylık sürecimden çok daha etkili şekilde arttı, inanılmaz şekilde başkalarının düşüncelerini umursamıyorum utanma duygum çok zayıfladı tabi sokaklarda çıplak gezecek değilim :D dışadönük kişilik telkini sayesinde konuşmalarım düzeldi insanlarla iletişimim %150 arttı diyebilirim, ilk defa bir işte bu kadar uzan zamandır çalışıyorum ve çalışacamda :D tek bir sorunum var unutkanlığım arttı yeni tanıştığım kişilerin isimlerini direk unutuyorum umursamıyorum. bu halimden memlunum sanki içimdeki ben e yaklaştım bedenim ruhumun tabutu olmaktan çıktı bu tarifsiz asıl kişiliğime yaklaşma olayı beni gerçekten mutlu ediyor. yazılacak çok şey var kendime verdiğim değer arttı daha nicesi.. galiba bu sefer başarmaya yaklaştım ilk defa böyle hissediyorum.. neden yapamayayım ki? evet yapabilirim.. :)
tulley isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla