Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Yeniden istikrarlı başlangıç

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Yeniden istikrarlı başlangıç Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız keşke doktora gitmeseydim diyebilirim, terapi yerine ilaç önerdi lustral diye normalde kullanmayacaktım ama kullanayım dedim, prospektüsteki tüm yan etkileri gördüm neredeyse bu sebeple ilk kullanımdan sonra bıraktım. bu durum anksiteye bozukluğunu tetikledi galiba şimdilik şu durumu atlatmak adına sosyal fobiyi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden istikrarlı başlangıç

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-10-2015, 01:26 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 44
79 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulley is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

keşke doktora gitmeseydim diyebilirim, terapi yerine ilaç önerdi lustral diye normalde kullanmayacaktım ama kullanayım dedim, prospektüsteki tüm yan etkileri gördüm neredeyse bu sebeple ilk kullanımdan sonra bıraktım. bu durum anksiteye bozukluğunu tetikledi galiba

şimdilik şu durumu atlatmak adına sosyal fobiyi liste dışı bırakıp

koruma kalkanı
kendine güven
ego güven dinlemeye başlıyorum, ağustos sonunda gerçekten kaygı düzeyimde düşüş hayata daha berrak baka biliyorken sanırım şu aralar tökezledim :) inanıyorum bu engelleri aştıkça dahada güçlenicem, beni en çok zorlayan şey sosyal ortamımın olmaması, gerek yaşadığım semt gerekse yaşıtlarımın okul için farkl illere gitmesinden yalnız kaldım dertleşecek kimse olmayınca görüş açım daraldı

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tulley isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2015, 11:11 AM   #12 (permalink)
Teğmen

79 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

5 gün toplam 100 saati geçen dinlemeyle beraber içimde mutluluk doldu, sevinçten ağlama isteğim var diyebilirim :) bilinç duvarım ilk defa hiç karşı koymadan telkinleri kabul ediyor hissediyorum. önceki yazımda çok beter hissediyordum zaten buraya ya çok iyi hissettiğimde yada çok kötü hissettiğimde yazarım

işe girmeyi planlıyorum ücretsiz telkinlerde inanılmaz etki etsede ismime özel telkinler yaptırmak istiyorum. alfa erkeği ilgimi çekti açıkcası bakalım biraz daha gezinelim de telkin metinlerine göre kendime ihtiyaç duyduklarımı ayırayım.

şunuda itiraf etmek istiyorum, bu siteye ilk girdiğimde o pis önyargım burasının da umut taciri yer olduğunu sanmıştı, şuan gerçekten telkinlerin benim yıllarca savaştığım şeyi nasıl yok ettiğini gördüm her yerde hayatimdegisti.com u tavsiye ediyorum kefil oluyorum
Dusunsel likes this.
Alt 17-10-2015, 09:11 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
16 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sosmivida is an unknown quantity at this point
Standart Re: Yeniden istikrarlı başlangıç

Ben de telkinlere ara vermiştim, kaygılarım arttı 2 gündür yine dinliyorum dün zihnim acayip berraklaşmıştı, hafiflemiştim, dalgalanmalar yaşıyorum zihnimi dönüştürmesini ümit ediyorum mp3lerin. Bir de kafa dağıtmak çok önemli bu hafta epey gezdim onun da etkisi var sanırım.

Değişiminizin kalıcı olmasını dilerim. İnşallah gereksiz korkularımızdan kurtuluruz
Dusunsel likes this.
sosmivida isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2015, 11:25 AM   #14 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: Re: Yeniden istikrarlı başlangıç

Alıntı:
sosmivida Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de telkinlere ara vermiştim, kaygılarım arttı 2 gündür yine dinliyorum dün zihnim acayip berraklaşmıştı, hafiflemiştim, dalgalanmalar yaşıyorum zihnimi dönüştürmesini ümit ediyorum mp3lerin. Bir de kafa dağıtmak çok önemli bu hafta epey gezdim onun da etkisi var sanırım.

Değişiminizin kalıcı olmasını dilerim. İnşallah gereksiz korkularımızdan kurtuluruz
kaygı özellikle gece artıyor malum gecede pek aktivitede bulunamıyorsun, vücudumuzda enerji kaldığı için beynimiz çok çalışıyor sanırım
Alt 12-11-2015, 01:22 AM   #15 (permalink)
Teğmen

telkinlerle ilgili acı bir tespitim var daha önce de 9 ay dinlemiştim bu yılda 9 aylık bir dinleme tecrübem oldu. telkinleri dinlerken damla misali hep bir şeyler kazandım 9. ayın sonunda damlalar bardağı doldurdu :) gerçekten sorunlarım hafiflemişti malum iş durumları olunca telkinleri pek dinleyemedim ama yinede bırakmadım. 1 aylı boş bir dönemim oldu ve tekrar eski halime dönüş yaptım sorunları kökten çözmek yerine telkinler sorunları buduyor kalıcı bir değişim benim tecrübeme göre zor, yaklaşık 1 aydır gece gündüz toplam 20 saati aşan süreyle telkinleri dinliyorum daha önceki tecrübelerim sayesinde etki etme süresi hayli azaldı temeldeki ben olduğum için derin bir değişim beklemiyorum şuanki hayat standartlarım değişmedikce ama olabileceğimin en iyisi olma hedefindeyim. ilk defa telkinler ağlama hissini uyandırdı bende bir kaç etki daha var ama bu saatte aklıma gelmedi :) sanırım ben masaya yumruğumu vurmadığım sürece telkinleri dinlemeye dvam edicem
Alt 18-10-2016, 09:56 PM   #16 (permalink)
Teğmen

vooov uzunca zamanlar uğramamışım buralara, hala dinliyorum telkinleri, ego, başkalarının düşünceleri, kendine güven. bende anksiyete vardı baya hafifledi bu dinleme süresince kendime güvenim hayli arttı bu arada çok daha rhat konuşuyorum biraz daha umursamaz oldum. her gece dinliyorum dinlemeye de devam edicez uzunca bir süre daha.
Alt 19-01-2017, 03:53 AM   #17 (permalink)
Teğmen

eskiden tanımadığım birisiyle konuşmayı bırak gözlerine bakamazdım, bugün hayli fazla oldu dinleyeli. cafeye çağırdı arkadaşım gittik masada tanımadığım çok az tanıdığım hayli az insan nedense hiç gerilmedim baya ilgi odağıydım gerçekten ben bile şaşırdım fark etmeden sinsice telkinleri tüm benliğimde kabul etmiş bilinç altım cidden oha diyorum daha önce dinlemelerimde bu kadar somut bir olay yaşamamıştım placebo dan öte kimyasal bir değişim oldu. başkalarının düşüncelerini önemsememe, ego, k.güven dinliyorum acaba eklemeler yapsam mı bilemedim
Alt 19-01-2017, 09:25 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Tekrar hoş geldiniz.

Telkinler uzun dönemli dinlemelerde daha etkili oluyor.Beyninin yapısı ve düşünme şeklin değişiyor diye düşünüyorum.Bunun için öncelikle kendinle yüzleşmen lazım.Mesela ben telkin dinlemediğim zaman kendime o telkininin cümlelerini söylüyorum.Kendimle yalnız kalıp , konuşuyorum.Hatalarımı kendimi yargılamadan görüyorum.Elbette bu biraz zaman alıyor.Beynin bu hale gelmesi için dirençlerin kırılması lazım.

Benim fark ettiğim şey uzun listeler ve uzun dinlemeler seni fazla yoruyor.Listene 6 telkinden ya da 60 dakikadan uzun telkin yükleme.Ego güçlendiriciyi kesinlikle çıkarma.Ortada düşük egodan kaynaklanan bir sorun varsa onun üzerine güçlü bir karakter veya öz güvene bağlı bir yetenek koymada sorun yaşıyorsun.
tulley likes this.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2017, 03:42 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tekrar hoş geldiniz.

Telkinler uzun dönemli dinlemelerde daha etkili oluyor.Beyninin yapısı ve düşünme şeklin değişiyor diye düşünüyorum.Bunun için öncelikle kendinle yüzleşmen lazım.Mesela ben telkin dinlemediğim zaman kendime o telkininin cümlelerini söylüyorum.Kendimle yalnız kalıp , konuşuyorum.Hatalarımı kendimi yargılamadan görüyorum.Elbette bu biraz zaman alıyor.Beynin bu hale gelmesi için dirençlerin kırılması lazım.

Benim fark ettiğim şey uzun listeler ve uzun dinlemeler seni fazla yoruyor.Listene 6 telkinden ya da 60 dakikadan uzun telkin yükleme.Ego güçlendiriciyi kesinlikle çıkarma.Ortada düşük egodan kaynaklanan bir sorun varsa onun üzerine güçlü bir karakter veya öz güvene bağlı bir yetenek koymada sorun yaşıyorsun.

söylediklerinize katılıyorum, çoğu zaman kendim için zor durumla karşılaşsam artık zamanında verdiği güçle telkin cümlelerine benzer cümleler kuruyorum kaldı ki en son 2 yıl önce bakmışımdır metinlere. çok uzun süredir telkinleri dinliyorum başlangıcıma göre muazzam bir faydası oldu yeterli mi? değil fırsatları tepmede üstüme yok çünkü.

eski korkularımı aştım iyi dostlar edindim maddi açıdan sıkıntıdayım üniversiteyi bıraktım yeni bölüm seçmede zorlanıyorum bu zorlanma tamamen çevre koşullarıyla alakalı telkinlerin etki edebileceği bir olay değil. genel olarak iyiyim daha cesur daha girişken daha yetişkinim benim için en önemlisi insanları kendimden üstün görmüyorum bu durum son aylarda olmaya başladı baya geç oldu ama güç olmadı :D

Alt 08-04-2017, 10:35 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 107
29 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kozmodans is an unknown quantity at this point

Başarıların ve kazançların için sevindim arkadaşım. Umarım emeklerinin karşılığnı fazlasıyla alırsın. Azmin ve istikrarın için seni gerçekten takdir ediyorum. İstediğin hedeflere umarım en kısa zamanda ulaşırsın.
kozmodans isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« subliminal telkin hazırlama | Bu da Benimkisi »
Seçenekler
Stil