Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2015, 01:22 AM   #15 (permalink)
tulley
Teğmen

Tesekkür: 44
79 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulley is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

telkinlerle ilgili acı bir tespitim var daha önce de 9 ay dinlemiştim bu yılda 9 aylık bir dinleme tecrübem oldu. telkinleri dinlerken damla misali hep bir şeyler kazandım 9. ayın sonunda damlalar bardağı doldurdu :) gerçekten sorunlarım hafiflemişti malum iş durumları olunca telkinleri pek dinleyemedim ama yinede bırakmadım. 1 aylı boş bir dönemim oldu ve tekrar eski halime dönüş yaptım sorunları kökten çözmek yerine telkinler sorunları buduyor kalıcı bir değişim benim tecrübeme göre zor, yaklaşık 1 aydır gece gündüz toplam 20 saati aşan süreyle telkinleri dinliyorum daha önceki tecrübelerim sayesinde etki etme süresi hayli azaldı temeldeki ben olduğum için derin bir değişim beklemiyorum şuanki hayat standartlarım değişmedikce ama olabileceğimin en iyisi olma hedefindeyim. ilk defa telkinler ağlama hissini uyandırdı bende bir kaç etki daha var ama bu saatte aklıma gelmedi :) sanırım ben masaya yumruğumu vurmadığım sürece telkinleri dinlemeye dvam edicem
tulley isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla