Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2015, 10:38 PM   #5 (permalink)
tulley
Teğmen

Tesekkür: 44
79 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulley is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

6 ay oldu, artık insanlarla konuşurken aptal gülümsemem yok, adres tarif ederken o sebepsiz heyecan yok, çoğu işle ilgili yapabilirim diyebiliyorum. özgüvenim arttı insanlarla ilişkilerimde çok daha iyiyim, çoğu yerde aman yanlış anlarlar diye söyleyemediğim söz yapamadığım davranışımı artık yapabiliyorum çünkü kimsenin negatif düşüncesini umursamıyorum, tavrımı daha net alabiliyorum biraz daha pişmem gerektiğini düşünsem de şuan geriye baktığımda 6 ay ın boş geçmediğinin farkındayım. ne gariptir ki 6. ayda telefonum bozuldu :D zihinsel olarak hazım için 1 haftalığına telkinlere ara vermeyi düşünüyorum zihnimin hazmetmesi ve telefonumun tamiri için :D işin ilginç tarafı zevklerim düşüncelerim değişmeye başladı, kindar olan ben mantık çercevesinde gayet güzel tavır alarak luzumsuz insanları güzel şekilde uzaklaştırabiliyoru çevremden, zevklerim konusuna gelirsek dinlediğim müzik türünden sevdiğim araba markasına kadar çoğu şeyde bir olgunluğa eriştim sanırım, bana kalsa uzun uzun yazarım ama bu günlüğümün amacı kısa ve öz olmak :) ağustosta daha farklı şekilde görüşmek üzere inanç başarmanın yarısıymış gerçekten
tulley isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla