Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

dönüşüm muhteşem olacak...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri dönüşüm muhteşem olacak... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hala aklımdaki soru işaretlerinden kurtulamadım ama kurtulmak için bi girişim yaptım inşallah sonuçsuz kalmaz...aylardır okul açılsın diye bekledim ama bu yıl her şey çok zor 2 yıl yattık şimdi kendimizi gösterme zamanı heralde:D tüm dersler sunumlu...bir kaç hafta sonunda telkinlerin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

dönüşüm muhteşem olacak...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-09-2009, 10:25 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: dönüşüm muhteşem olacak...

Hala aklımdaki soru işaretlerinden kurtulamadım ama kurtulmak için bi girişim yaptım inşallah sonuçsuz kalmaz...aylardır okul açılsın diye bekledim ama bu yıl her şey çok zor 2 yıl yattık şimdi kendimizi gösterme zamanı heralde:D tüm dersler sunumlu...bir kaç hafta sonunda telkinlerin ne kadar işe yaradığını görcem inşallah sınıfa sunum yaparken...Bugün derste kendimden sıkıldım yaa hoca hep soruları bana sordu sınıfıda iyi eğlendiiyorum ama:)aklınıza gelen ilk ağaç çeşidini söyleyin dedi millet kavak,çam,çınar falan bana sıra geldi okaliptus dedim yaa tabii haliyle herkes güldü bana nerden geldiyse aklıma ilahi ben:):)Şu belirsizlik halini bi atlatsam her şey çok daha güzel olacak biliyorum. Kahkahalarla gülerken birden içimde bi sıkıntı belirmesi beni sinir ediyo mutluyum yaa bırak sıkıntı yakamı.Nedense sıkıntı hep aynı nedenlerden çıkıyo zamanında aşamadığım ya da aşmak istemediğim engele sürekli takılıp duruyorum.Bugün şans eseri bi kitapla karşılaştım çok güzel hikayeler vardı içinde yaşama dair.Bi tanesi çok hoşuma"buda geçer" hayatta her şey geçici hayat durağan değil her saniye diğerinden farklı.ayy ne çok konuşuyorum ben yaa burda bile susmuyorum öğrencilerime Allah sabır versin:Pson şey hayatımdaki her şeyi ben seçerim bu benim hayatım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-10-2009, 10:16 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about

dengesiz bi ruh halindeyim ya bir çok mutlu oluyorum atlıyorum zıplıyorum kahkahalarla gülüyorum sonra bi bakmışın sanki dünya başıma yıkılmış gibi huzursuz içim sıkılmış.İçten ta derinden bi şeyler beni sıkıyor.Özellikle geceleri kendi halime kaldığımda.yalnızlık yaramıyo bana heralde çok sosyal oldum:):) aslında hayatımın en güzel yılları benim en verimli çağım işte.2 hafta sonra sunumum var kocaman insanlara hiç bir şey bilmiyomuş gibi ders anlatmak ne kadar da zor.Neyse onuda hallederiz inşallah.Ahhh ben ahh.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

Alt 08-10-2009, 04:18 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

hergün yeni şeyler duyuyorum.neden insanlar bu kadar kötü olabiliyo?olmayan şeyler hakkında nasıl konuşuluyo olmuş gibi?insanın adını karalamak bu kadar mı basit.Bu kişilerde kalp var mı Allah'ım.Canımı yakmak çok mu eğlenceli geliyo insanlara?öbür yandan çok mu zor sevdiğine sahip çıkmak onu kollamak korumak.en küçük bi dalgalanmada var mı vazgeçmek...ne biçim bi yer burası Allah'ım.Tüm benliğimle kalbimle başka yerde olmayı istiyorum.çekim yasası çalış lütfennn.yolla beni burdan:(:(doğduğum büyüdüğüm şehirden nefret ettirdiler beni:(

Alt 12-10-2009, 08:22 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Bu aralar çok şaşkınım:) düşünce gücümden korkmaya başladım.Kimi düşünsem aklımdan geçirsem mutlaka onla ilgili bir şeyler oluyor.Geçen bi gece arkadaşımı düşünüyordum tam o sıra msj geldi ondan.numarasını verdiğinden beri yazdığı ilk msjdı normal arkadaş yazsa şaşırmazdım:) dün arkadaşa dersanedeki kimya hocamdan bahsediyordum ne hikmetse adamı bugün okulda karşımda görünce çok şaşırdım yaa 3 sene olmuştu görmeyeli.Daha bir sürü örnek var tabii.Aslında düşüne düşene hayatıma çektiğim şeyler yüzünden çok acı çektim:(:(neyse artık olumlu şeyler düşünüyorum.Kendimden korkuyorum artıkÇok acayip şeyler düşünüyorum çünkühepsinin olduğunu düşünsenize anammm:)
Cuma günü sunumum var ama hala ders planını ve etkinlikleri hazırlamış değilim ne üşengecim ya.Telkinleri dinlemeye başladıktan sonraki ilk sunumum bu o yüzden önemli benim için.Telkinlerin etkilerini görmek açısından iyi bi deneyim olacak.Hoca hep hızlı ders anlattığımı söylerdi napim ya sabırsız insanım hemen bitsinde milletin karşısından kurtulayım istiyorum:)Halbuki normalde sınıfın huzurunda dururum öyle çekinen bi insan değilim zaten.Allah bi rahatlık vermiş bana:):):)

Alt 12-10-2009, 08:30 PM   #15 (permalink)
blue jaloon
Guest

[quote=renkli61;528781]Bu aralar çok şaşkınım:) düşünce gücümden korkmaya başladım.Kimi düşünsem aklımdan geçirsem mutlaka onla ilgili bir şeyler oluyor.Geçen bi gece arkadaşımı düşünüyordum tam o sıra msj geldi ondan.numarasını verdiğinden beri yazdığı ilk msjdı normal arkadaş yazsa şaşırmazdım:) dün arkadaşa dersanedeki kimya hocamdan bahsediyordum ne hikmetse adamı bugün okulda karşımda görünce çok şaşırdım yaa 3 sene olmuştu görmeyeli.Daha bir sürü örnek var tabii.Aslında düşüne düşene hayatıma çektiğim şeyler yüzünden çok acı çektim:(:(neyse artık olumlu şeyler düşünüyorum.Kendimden korkuyorum artıkÇok acayip şeyler düşünüyorum çünkühepsinin olduğunu düşünsenize anammm:)
Cuma günü sunumum var ama hala ders planını ve etkinlikleri hazırlamış değilim ne üşengecim ya.Telkinleri dinlemeye başladıktan sonraki ilk sunumum bu o yüzden önemli benim için.Telkinlerin etkilerini görmek açısından iyi bi deneyim olacak.Hoca hep hızlı ders anlattığımı söylerdi napim ya sabırsız insanım hemen bitsinde milletin karşısından kurtulayım istiyorum:)Halbuki normalde sınıfın huzurunda dururum öyle çekinen bi insan değilim zaten.Allah bi rahatlık vermiş bana:):):)

mrb
aklindan gecirmeyle düsünmeyi ayirt etmek lazim
aklindan gecirme bilincsiz yapilan korkulucak bisi yok.
düsünme bilincli yapilan
yani bundan ne anliyoruz düsüncelerle kendini korkutuyosun
Alt 12-10-2009, 08:37 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

tamam o zaman düşüncelerimden korkuyorum:)

Alt 13-10-2009, 06:24 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 12
113 Mesajinıza toplam 576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
darkdays is an unknown quantity at this point

günlüğün hayırlar getirsin :) ben sana bişi sormak istiyorum uygun mu burası bilmiyorum ama bana iki noktayı anlatabiir misin gerçekten yapmak çok istiyorum ama anlayamıyorummm :(
darkdays isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2009, 10:12 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
darkdays Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
günlüğün hayırlar getirsin :) ben sana bişi sormak istiyorum uygun mu burası bilmiyorum ama bana iki noktayı anlatabiir misin gerçekten yapmak çok istiyorum ama anlayamıyorummm :(
ya aslında bende pek anlamadım ya neyse:):):)tamamen düşünce gücü benim ki de ya olmasınu istediğin şeyi olmuş gibi düşünüyorsun genelde yiyo:D
düşünce gücüm bugün yine şaşırttı beni:)çok ayacip düşünüyorum ya:)saol beynim seni seviyorum:D

Alt 15-10-2009, 12:54 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

değşiyorum değişiyorum yalnız 1 konuda değişemiyorum.Evren eyvallah bu kez çok erken gerçekleştirdin düşüncelerimi:)iyi mi kötü mü oldu bilemiyorum.ama her şeye rağmen mutluyum ya artık olumlu düşünüyorum bu sayede huzuru buldum.Artık hep enerjik hep alıcılarım açık şekideyim.Şikayette etmiyorum bir şeylerden.Galiba ben oldumbu siteyi bulduğum gün ne kadar karmaşa içindeysem şimdi o kadar huzurluyum.Anı yaşıyorum:)ne geçmiş ne gelecek şuanda yaşıoyoruz biz.Kaygılar boşa.Şunu da anladım başkalrının ne diyceni düşünürsen asla mutlu olamazsın.Bu benim hayatım ve her şeyi ben seçerim...
mutluluğu ,başarıyı,huzuru seçiyorummmmmm...herkesi seviyorummm 1 kişi hariç:P

Alt 16-10-2009, 09:01 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

hergün tamam ya artık her şeyi öğrendim parçalar oturdu diyorum yok.Hep yeni şeyler çıkıyor.Ne hala gelmiş hayatım.alt üst durumdayım.başkalarının ne düşündüğü mü önemli senin ne hissettiğin mi?benim için tek önemli hissettiklerim banane o onu demiş bu bunu demiş ben mutluysam yanlışımıda severim kim karışır ki?Bunu anlatamadım bir türlü galiba kısa devre yapmak daha kolay engelleri aşmak zor geliyor bazılarına.Ben seviyorum mutluluğumun engellerini aşmayı.Kazanmaya değiyorsa beklemeye de değer benim için!!! karmaşa karmaşa karmaşa.Ama ben mutluyum yaaakim ne derse desin mutluyum...dün gece yaşanan o kadar olumsuzluğa rağmen o kadar duyduğum şeye rağmen bugün paşalar gibi sunumumu yaptım. Hoca ders anlatmamı beğendi etkinliklerimi de tabii ki bi kaç eksikleri söyledi işte ama geneli güzeldi dedi:):) bazılarına cesur olmayı öğretemediysem de her şeye rağmen iyi bir öğretmen olcam bentelkinlerin etkisini de gördüm miletin içinde çok rahattım ya neler söyledim derste:):) ay kendimi seviyorum ya...ne birlikte oluyo ne ayrı oluyo diyen kişiye inat:)

Bookmarks