Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-10-2009, 08:30 PM   #15 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: dönüşüm muhteşem olacak...

[quote=renkli61;528781]Bu aralar çok şaşkınım:) düşünce gücümden korkmaya başladım.Kimi düşünsem aklımdan geçirsem mutlaka onla ilgili bir şeyler oluyor.Geçen bi gece arkadaşımı düşünüyordum tam o sıra msj geldi ondan.numarasını verdiğinden beri yazdığı ilk msjdı normal arkadaş yazsa şaşırmazdım:) dün arkadaşa dersanedeki kimya hocamdan bahsediyordum ne hikmetse adamı bugün okulda karşımda görünce çok şaşırdım yaa 3 sene olmuştu görmeyeli.Daha bir sürü örnek var tabii.Aslında düşüne düşene hayatıma çektiğim şeyler yüzünden çok acı çektim:(:(neyse artık olumlu şeyler düşünüyorum.Kendimden korkuyorum artıkÇok acayip şeyler düşünüyorum çünkühepsinin olduğunu düşünsenize anammm:)
Cuma günü sunumum var ama hala ders planını ve etkinlikleri hazırlamış değilim ne üşengecim ya.Telkinleri dinlemeye başladıktan sonraki ilk sunumum bu o yüzden önemli benim için.Telkinlerin etkilerini görmek açısından iyi bi deneyim olacak.Hoca hep hızlı ders anlattığımı söylerdi napim ya sabırsız insanım hemen bitsinde milletin karşısından kurtulayım istiyorum:)Halbuki normalde sınıfın huzurunda dururum öyle çekinen bi insan değilim zaten.Allah bi rahatlık vermiş bana:):):)

mrb
aklindan gecirmeyle düsünmeyi ayirt etmek lazim
aklindan gecirme bilincsiz yapilan korkulucak bisi yok.
düsünme bilincli yapilan
yani bundan ne anliyoruz düsüncelerle kendini korkutuyosun