Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

dönüşüm muhteşem olacak...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri dönüşüm muhteşem olacak... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız E vett daha önce ki teşebbüslerim sonuçsuz kalmıştı yeniden bi günlük açtım:) kafam o kadar karışık ki...eskiyi bağışlamalıyım biliyorum ama yapamadım bi türlü.ama eski bağışlanmak istiyor.küs kalmak istemiyormuş.Ya anlamıyorum kş ben bu insanları yap et ondan sonra gel küs olmayalım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

dönüşüm muhteşem olacak...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-09-2009, 01:58 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart dönüşüm muhteşem olacak...

Evett daha önce ki teşebbüslerim sonuçsuz kalmıştı yeniden bi günlük açtım:)
kafam o kadar karışık ki...eskiyi bağışlamalıyım biliyorum ama yapamadım bi türlü.ama eski bağışlanmak istiyor.küs kalmak istemiyormuş.Ya anlamıyorum kş ben bu insanları yap et ondan sonra gel küs olmayalım de kolay mı hiç birşey olmamış gibi davranmak.her şeye sünger çekmek?ne yapmalıyım bilmiyorum gelecek için geçmişi unutmak lazımdı bu şekilde nasıl unutabilirim ki:(:(sürekli göz önünde olursa.bu çekim yasasıda maşallah tıkır tılır işliyor.ne düşünüyorsam hayatıma bir bir çektim.bu gece somut olarak belli etti yani.Bu günden itibaren değişimimi tam anlamıyla başlatıyorum yni yayın döneminde farklı bi ben oluyorum.kendinden emin,kendine güvenen,başarılı,mutlu,huzurlu.(zaten öyleydim ya neyse):):)
değerim zaten ortada onu görebiliyorum:)değişimim hayırlı uğurlu olsun.Okulda açıldı artık telkinlerin etkisini daha net görebileceğim sanırsam.esen kal günlüğüm...bakalım mezun olana kadar daha neler yaşıycam:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2009, 10:36 AM   #2 (permalink)
rüzgârın kızı
Guest

Standart Cevap: dönüşüm muhteşem olacak...

renkli kız günlüğün hayırlı olsun...

bence sen bu yazdığın bütün renkleri zaten taşıyorsun.

gönlünden ne geçiyorsa yaşa bazen mantık yanlış da yapar...

sevgiler
Alt 28-09-2009, 11:20 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about

teşekkürler canımcım.Yok yaa mantık yok benim olayda ki.Bi çözüm bulcam ama en iyisi eskiye bulaşmamak sanırsam...

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

Alt 28-09-2009, 04:29 PM   #4 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: dönüşüm muhteşem olacak...

Canım benim günlüğün hayırlı ve uğurlu olsun.İstediğin tüm güzellikler bir bir seni bulsun...

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2009, 05:23 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

teşekkürler fgcekercim...İnşallah güzellikler hepimizi birden bulur aminnnn

Alt 29-09-2009, 12:23 AM   #6 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhabalar renkli,

Günlüğün hayırlı olsun,

senin gibi renkli,mutlu haberlerinle dolup taşmasını diliyorum..

Affetmek senin de dediğin gibi zor zanaat..Temeli sevgi..Sevmeyi öğrenebilirsek bu duyguyla başedebiliyoruz..Bulunduğumuz anı yaşamak,bunun farkında olmak geçmişin olumsuzluklarını daha kolay üzerimizden atmamızı sağlıyor..Telkinlerin en önemli etkilerinden biri de bu zaten..Sen de henüz hissetmediysen,yakında farkedeceksindir..

Tüm güzel dileklerinin bir bir hayatına geçmesi dileklerimle..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2009, 01:10 AM   #7 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Renkli'cim günlüğün hayırlı olsun. Umarım bu sefer ki teşebbüsün başarıyla sonuçlanır.

Eskiler her zaman bağışlanmak için beklerler neden biliyor musun; çünkü ruh özgür olmak ister, mutlu olmak ister, bizim bilerek ya da bilmeyerek, isteyerek veya istemeyerek ellerine taktığımız kelepçelerden, ayaklarına zorla geçirdiğimiz prangalardan kurtulmak ister. Bilirsin herkes cennete gitmek ister, ama hiç kimse ölmek istemez :) İşte bu durum da aynı cennet gibi ironidir. Mutlu olmak istersin, geleceğe bakmak istersin, geçmişi bırakmak istersin, iyi olmak istersin, herkes seni sevsin istersin, isteklerin gerçekleştikçe istersin, önüne ufak bir engel çıktığında ise takılıp kalırsın.

Canım benim önce şu düşünce kalıbını değiştirerek başla işe; 'gelecek için geçmişi unutmak lazımdı' bir insan nasıl unutabilir kendisini? nasıl bir sünger çekebilir tamamen bilinçliyse eğer? peki yaptı diyelim hadi, delirmeden geçmişini sildi tamamen aklı başında olarak, peki kim olur o insan? kendisi olabilir mi? yaşadığı acı-tatlı, sevinçli-hüzünlü, onu o yapan tüm hatıraları, anıları silince geriye ne kalır ki?

Affetmek ! Yüklenen anlam gerçeğinden o kadar başka ki aslında. Böyle saf, içine girdiğinde içinde huzur duygusundan başka hiçbir duygu barındırmayan bir söze öylesine vahim anlamlar yüklüyoruz ki! Zordur affetmek, neden zordur? 'Çünkü ben şu şu yaşımdayken bir hata yapmıştım, annem/babam çok kızmıştı, kalbimi çok kırmışlardı, kendimi affettirene kadar bilmem kaç gün harıl harıl ders çalışmıştım. Dışarı çıkmama cezası vermişlerdi. 1 hafta bulaşıkları ben yıkamıştım (başıma gelen örnekler bunlar yanlış anlaşılmasın :) ) En sonunda beni affettiler ama, o kadar yorulduğum ve yıprandığım bir zaman daha hatırlamıyorum.'

Ve gül gibi bir inanç kalıbı: Affetmek zor, çünkü ben çok zor affedilmiştim fii tarihinde. Annem ve babam bile bu kadar zor affediyorsa, bunu kolaylaştırmak benim ne haddime..

Affetmek sanıldığı gibi sana çok büyük bir kötülük yapan kişiyi bağrına basmak değildir Renkli'cim. Affetmek o kişiyle tekrar barışmak değildir, konuşmak değildir. Sadece onun yükünden kurtulmaktır, onu hatırladığında, sana yaptıkları, söyledikleri aklına geldiğinde yüreğinin eskisi kadar çok cız etmemesidir. Evet bana bunu yaptı, ama onun sayesinde şunu şunu da öğrendim yapılan sayesinde. Evet onunla konuşmak zorunda değilim onu affettim diye, ama adını duyduğumda da sinir krizlerine girmeme de gerek yok. Çünkü eskisi kadar yük yok onunla ilgili omuzlarımda. Evet onu affettim, kendimi özgürleştirdim, ruhumu özgürleştirdim, geçmişimi sevgiyle kabul ettim ve bu nedenledir ki kendimi bu kadar sevmelerim. Geçmişine sahip çıkan kişi kendisini seven ve bilen kişidir ve bir o kadar da geleceğini tutuyordur ellerinde hem de sarsılmaz bir güvenle.

Sanırım dalıp gittim yine, sözü çok uzattım.

Sana kendine layık gördüğün adın gibi rengarenk bir yaşam diliyorum. Beyazı sev, o içinde tüm renkleri barındırır. Ama siyahı da sahiplen, aydınlığın saflığını ve temizliğini ancak siyah hatırlatır.

Sevgiyle..
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2009, 05:22 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kirazz is an unknown quantity at this point

merhabalar...aslında aynı duyguları ben de paylaşıorum.affedlmeyi haketmedklerini düşnüorum ama daha çok herkes bi şeklde hatasnı anlayp dönüo ama benm içm çok geç oluo bunca zamndan sora anca mı aklna geldm diorum ve aklm karışıo ne yapmam gerektiğini kestiremiorum.içten içe affediorum belki yapılanları ama eskye dönemiorum.. he sen yap et sora hçbşy olmamş msali dön benden de aynı muameleyi bekle... içm bu konda çok dolydu yazdklarnzı da okynca paylaşmk istedm:)
kirazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2009, 05:35 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

redflowerscim kaç gündür düşündüm bende aslında evet bağışlasam daha tez geçecek her şey gibi geliyor.konuşmadıkça onla içimdeki kızgınlık hep canlı kalıyor bu şekilde ne bilim ya renkli bi kişiliğim var atlıyorum zıplıyorum gülüyorum ama içimde hep bi sıkıntı oluyo.Tabii ki küs kalmamak yaşanılanları unutturmayacak ama etkisini azaltacak seninde dediğin gibi adını duyduğumda ya da yaşanılanları hatırladığımda artık cız etmiycek içim.
yazdıkların için çok saol iyi geldi:):)

Alt 29-09-2009, 05:37 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
kirazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar...aslında aynı duyguları ben de paylaşıorum.affedlmeyi haketmedklerini düşnüorum ama daha çok herkes bi şeklde hatasnı anlayp dönüo ama benm içm çok geç oluo bunca zamndan sora anca mı aklna geldm diorum ve aklm karışıo ne yapmam gerektiğini kestiremiorum.içten içe affediorum belki yapılanları ama eskye dönemiorum.. he sen yap et sora hçbşy olmamş msali dön benden de aynı muameleyi bekle... içm bu konda çok dolydu yazdklarnzı da okynca paylaşmk istedm:)
herkesin aynı konuda sorunları var galiba biz bayanlar affetmek konusunda biraz zoruz :)
"unutmak ve affetmek cesur insanların intikamıdır" böyle bi söz duymuşturm vakti zamanında bende cesur bi kızım:)

Bookmarks

Seçenekler
Stil