Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

dönüşüm muhteşem olacak...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri dönüşüm muhteşem olacak... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız az önce düşündümde bide hayır deme telkini olsaymış diye.İnsanların en büyük sorunu bu hayır diyememe kanımca.Mesela ben bu hayır lafını bi türlü kullanamadığımdan mutsuz oluyorum...Bu cümleden herzaman mutsuz olduğum anlaşılmasın evde olmadığım sürece gayette mutluyum:Ddoğal yaşam alanımda yani (evde olunca ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

dönüşüm muhteşem olacak...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-10-2009, 07:42 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: dönüşüm muhteşem olacak...

az önce düşündümde bide hayır deme telkini olsaymış diye.İnsanların en büyük sorunu bu hayır diyememe kanımca.Mesela ben bu hayır lafını bi türlü kullanamadığımdan mutsuz oluyorum...Bu cümleden herzaman mutsuz olduğum anlaşılmasın evde olmadığım sürece gayette mutluyum:Ddoğal yaşam alanımda yani(evde olunca takılcak kimse olmuyor da) galiba yine bi kararın eşiğindeyim çok garibim ya ikilemlerden bi türlü çıkamıyorum...ahh benim bu düşünce gücüm yok mu çekiyorum işte hayatıma...bu arada bu telkinlerin etkilerini baya görüyorum ne bilim beni mutsuz eden bir şey oluyorsa da bu fazla sürmüyor kendi kendime amann salla diyorum hep gülüyorum ne bulursam:Dgeçen gün garson içeceğimi getirdi çok gülümsemişim arkadaşım şaşırmış neden o kadar fazla gülümsedim diye ne bilim içimden geliyo:D aaa bide şu kilo sorunumu çözsem herkesin aksine bende kilo almaya çalışıyorum lakin bi türlü olmuyo:(:(bugün yine bi abi ne kadar zayıflamışın yemek yemiyor musun dedi sinir oluyorum bu soruya.Şöyle helalinden bi 52 olsaymışım...ne kadar çok konuşuyorum ben yaa

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2009, 10:33 PM   #22 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Ego güçlendirici ve kendine güven telkinlerinin en bariz etkisidir hayır diyebilmek renkliciğim..Demek ki biraz daha yolun var bu konuda..Bu çok önemli kelimeyi kullanamamak gerçekten de insanı mutsuz yapıyor..Kendine saygısını azaltıyor.Bunu da en kısa zamanda aşarsın eminim..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2009, 12:03 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ego güçlendirici ve kendine güven telkinlerinin en bariz etkisidir hayır diyebilmek renkliciğim..Demek ki biraz daha yolun var bu konuda..Bu çok önemli kelimeyi kullanamamak gerçekten de insanı mutsuz yapıyor..Kendine saygısını azaltıyor.Bunu da en kısa zamanda aşarsın eminim..
amin inşallah:):)

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

Alt 19-10-2009, 03:58 AM   #24 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smeiurbrg is an unknown quantity at this point

dünyaya meydan okuyanların kuvveti allaha güvenmekle başlar.bu söz amerikan dolarından alıntıdır.fakat adamlar bu gün sözünün arkasındalar..
smeiurbrg isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2009, 08:14 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

Allahım çokkkkk mutluyummmm.Şahane bi haber aldım.Ama içimde bi tuhaf oldu.Kaç yıdır bu anı beklemiştim ama bi tuhaf oldum yine de:):)Ya bu siteyle tanıştığımdan beri hep iyi şeyler oluyo istisnalar hariç. inşallah sonucuda güzel olur.Beklediğim senelere katlandığım sıkıtnılara değer inşallah.AMİNNN. mutluyummmmmmmmmmmmmmhayat ne garip ya önce kaybettiriyo sonra bulduruyo ve ne buluşşş...sanırım kıymetini bilelim diye yaptırıyo.

Alt 25-10-2009, 11:55 AM   #26 (permalink)
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light

hep mutlu olasınız
aybükem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2009, 03:32 PM   #27 (permalink)
Sultan
Guest

mutluluk sürekli gölgen olsun güzel kız
Alt 29-10-2009, 01:46 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

mutluluk dilekleriniz için saolun arkadaşlar:)Bengusu'cum sen çok mutluluk dlemiştin bana mutluluğumda eminim ki seninde katkın var canım benim sende inşallah çok çok mutlu olursun:) Bu aralar telkinleri dinleyemiyorum ya.Ama etkilerini görüyorum içimde huzur var ya eskisi gibi bi durumu düşünüp düşünüp durmuyorum kafam rahat.pozitif düşünceler var sürekli.Çok üzülüp ağlayamıyorum bile o derece bi haldeyim:D
aman benden mutlusu yok zaten:) Her şey yavaştan rayına oturuyor.Aaaa hemen aktarayım yaza nişanım var:)Tabii ailem ikna olursa ama biliyorum ki ben istedikten sonra olmayacak bi şey yok ve ben istiyorum:)) mutluyummmmm holeyyyy...
1hafta sonra sınavlarım başlıyor çalışmaya başlasam iyi olacak lakin bu üşengeçlik yakamı bırakmıyo ağzını burnunu
kırcam sonunda:):) kendimi biraz çalışma havasına sokayım anca hazır olurum:D

Alt 29-10-2009, 06:08 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light

mutluluklar dilerim canım
Alt 12-11-2009, 07:57 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

yarın ki sınava çalışmam gerekiyor lakin içimden çalışmak gelmiyo.İçten doğru bi sıkıntı sardı bedenimi hadi hayırlısı.biraz mutluluk telkini dinleyeyim geçer belkim.Sınavlardan hiçbi şeye vakit kalmıyo ya kaç zamandır telkinlerimi de dinleyemiyorum.Gerçi çalıştıklarım pek sınavlara yansımıyo o kadar da başarı için olumlama yapıyorum ama neyse:D artıkın havada kalcak değil ya olumlamalar vize olmadı finalde etki sağlar:D sınavlar haricinde her şey istediğim gibi gidiyo yani hayatım tıkırında Allah bozmasın aminnnn.Kafam rahat etti sonunda boşalmış gibi düşünce yok içinde eskiden kırk türlü düşünce geçerdi dururken.Neyse zorlayayım kendimi ders çalışsayım yoksam bu sınavda kötü geçecek bünyem kaldırmaz artık bu kadar sınavı

Bookmarks