Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-10-2009, 08:22 PM   #14 (permalink)
renkli61
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: dönüşüm muhteşem olacak...

Bu aralar çok şaşkınım:) düşünce gücümden korkmaya başladım.Kimi düşünsem aklımdan geçirsem mutlaka onla ilgili bir şeyler oluyor.Geçen bi gece arkadaşımı düşünüyordum tam o sıra msj geldi ondan.numarasını verdiğinden beri yazdığı ilk msjdı normal arkadaş yazsa şaşırmazdım:) dün arkadaşa dersanedeki kimya hocamdan bahsediyordum ne hikmetse adamı bugün okulda karşımda görünce çok şaşırdım yaa 3 sene olmuştu görmeyeli.Daha bir sürü örnek var tabii.Aslında düşüne düşene hayatıma çektiğim şeyler yüzünden çok acı çektim:(:(neyse artık olumlu şeyler düşünüyorum.Kendimden korkuyorum artıkÇok acayip şeyler düşünüyorum çünkühepsinin olduğunu düşünsenize anammm:)
Cuma günü sunumum var ama hala ders planını ve etkinlikleri hazırlamış değilim ne üşengecim ya.Telkinleri dinlemeye başladıktan sonraki ilk sunumum bu o yüzden önemli benim için.Telkinlerin etkilerini görmek açısından iyi bi deneyim olacak.Hoca hep hızlı ders anlattığımı söylerdi napim ya sabırsız insanım hemen bitsinde milletin karşısından kurtulayım istiyorum:)Halbuki normalde sınıfın huzurunda dururum öyle çekinen bi insan değilim zaten.Allah bi rahatlık vermiş bana:):):)

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla