Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba Mustang; Yeni kıdemin hayırlı ve uğurlu olsun. redflowers'in partisindeki kutlamaya katılsam da, burada da tebrik etmek istedim.Günlüğünü okuyorum da gerçekten çok yol katetmişsin.Değişime açık olmak işte bu olsa gerek. Hayatını değiştirmek isteyen nice insana da iyi bir rehber olacağını ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-09-2008, 02:49 AM   #501 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Merhaba Mustang;

Yeni kıdemin hayırlı ve uğurlu olsun. redflowers'in partisindeki kutlamaya katılsam da, burada da tebrik etmek istedim.Günlüğünü okuyorum da gerçekten çok yol katetmişsin.Değişime açık olmak işte bu olsa gerek. Hayatını değiştirmek isteyen nice insana da iyi bir rehber olacağını biliyorum.Başarıların ve mutlulukların daim olsun...

Bu arada her ne kadar geç kalsam da eşinin doğum gününü kutluyorum. İnşaallah birlikte daha çok uzun seneler mutlu yaşarsınız..Bu resim de ikinize benden bir hediye...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-09-2008, 10:21 AM   #502 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın.Bugün yeni bir güne yine çok şükrederek kalktım .Ben kendimde inanamıyorum bazen unuttum zannediyorum ama unutmuyorum yatağımdan kalktığım andan itibaren bunları yapıyorum okadar otomatiğe bağlandıki kendiliğinden söylenen sözler haline dönüştü bin şükür.

Sabah kalkıp şöyle bir günlükleri dolaştım ve güzel gelişmeler gördüm.Artık bir çoğumuz kendi sorunları ile başa çıkmayı öğreniyor ve dimdik ayaklarının üstüne basıyor sizlerle gurur duyuyorum .İlk geldiklerindeki karamsar halinden kurtulmuş kimseye tutunmadan yaşaya bilen bireyler haline dönüşüyorsunuz .Buradaki arkadaşların tavsiyelerini uygulayıp daha ileri gitmeniz beni çok mutlu ediyor .Sizlerdeki gelişimi gördükçe işte bu demeden geçemiyorum .

İnsan kendini geliştirdikçe kimseye ihtiyaç hissetmez ve kuracağı dostluklarda kendine koltuk değneği aramaz böylece karşısındakinden fazla bir beklentisi olmaz ve hayal kırıklığı yaşamaz .Size bana yardım edin ben çok kötüyüm diye gelen kişiye bir müddet yardım edersiniz karşınızdaki sizi koltuk değneği gibi kulanmaya başlarsa ozaman siz sınırlarınız gösteririrsiniz .Ama gelişmek için kendide gayret ederse siz ondan daha çok gayret edip onu ayağa kaldırırsınız .

Bunları neden söyledim .Bizim sitede herkes birbirine yardımcı aman diyenin yanında ve birbirimize destek oluyoruz .Bir çoğumuz çok sıkıntılı zamanlarımızda bu siteyle karsılaştık ve sonuç hayatımızda hiç tanımadığımız insanlardan okadar kocaman bir destek aldıkki bu çok değerli olan desteğin artık var olduğuna bile inancımız bile kalmamıştı .İnsanlığın ölmediğini birkez daha gördük çok şükür .

Bu değerli ortamı zaman zaman bozmak isteyenler çıkıyor ama bizler farkındalığın farkına varan insanlar sürü olmak tan öyle bir çıkmışızki hemen birbirimize sahip çıkıyoruz Belki hayata hiç kimse bize böyle sahip çıkmamıştır .Çünki birimizin eline diken batsa hepimizin canı yanıyor.

Hele geçen ayki kutlamalar çok güzeldi sanki hepsini ben yaşadım ve çok mutlu oldum ne hoş ki kutlamalar hala devam ediyor .Bizler sıkılmış olabiliriz ve sorunlarımız olabilir ama kendi hırslarımızı birtarafa bırakarak sevdiklerimizin sevinçlerini paylaştık ve mutlu olduk.Sizleri çok seviyorum bak günlüklerinizi takip ediyorum ona göre ....

Ben o gün tehlike ile ilgili bir karar vermiştim ya uygulamaya koydum gerçekten iyi sonuç vermeye başladı ve benim yaptığım yemekleri büyük bir iştahla yemeye başladı .Ben ona gıcık oldukça kötü düşünüyorum oda zaten kötü iyice kötü oluyor .Artık onun bana bir zararı dokunmaz kendi halinde yaşar ben ne pişirsem zevkle yer demeyi seçiyorum.

Arkadaşlar bakın ben 44 yaşında hala kendimle uğraşıyorum ve kendime çözümler üretiyorum sizler neden yapmayasınız .Dün flim metodu ile şöyle bir geriye gideyim dedin ilk okula başladığım günki yalnızlığımı gördüm ve nekadar üzüldüğümü.Beni okulun ilk günü dayım okula götürmüştü .Okulum küçük sevimli bir yerdi ama bana çok kocaman bir canavar gibi gelmişti dokunsanız ağlayacak kadar yalnızdım .Herkesin annesi babası vardı ben tek başına idim .Osene benim için çok zor geçmişti annem beni bir kez olsun kalkıp yolcu ettmemişti ben kendim giyinip servise kendi bindim eve geldiğimde annem gezmede olduğu için bahçede beklerdim ve yalnız bir çocuktum .Allahtan babam vardıda onun sevgisi beni göklere çıkarıyordu.Şimdi bu konuya EFT yapmayı düşünüyorum .Bakalım sonuç ne olcak...

Canlarım sizleri çok seviyorum ve biz büyük bir aile gibiyiz hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun.

Alt 07-09-2008, 10:23 AM   #503 (permalink)
Mustang
Guest

Merhaba yeni hayat çok teşekür ederim çok incesin .Beni gerçekten çok duygulandırdın.

Alt 09-09-2008, 12:06 PM   #504 (permalink)
Mustang
Guest

Canım bir şeyleri bende biliyorum ama uygulamaya geçirmek kolay olmadı yılların birikimi var .Beni okadar olumsuz etkilediki çok birikti onun için iyi hiç bir fikrim olmadı ama şunu yaptım o bana kötü birşey yapsa bile karşılık vermedim .Bu çoğu zaman içimde birikti kimi zamanda aman boş ver dedim .Benim içimdekileri yok etmem zaman alıyor ve bildiğim şeyleri bile yapmam engel oluyordu .Senin meditasyonda dediğingibi yapıyorum ben içimde hiç bir olumsuz şeyi barındırmamayı seçtim işime yaramayan herşeyi serbest bırakıyorum umarım böylece olumsuzlar benden akar gider.

Biz dün annemlere gittik çok üzüldüğüm anlar yaşadık onu öyle acınacak şekilde görmek bizi üzüyor .Bir insan kendine nasıl böyle umursamaz davrana bilir ...Biz onu bazı hareketleri yapmaya zorladıkça bizden başka yönde hırsını alıyor .Bu nasıl bitmez bir hırs anlamadım veye neyin hırsı?

Babam sevgili bitanecik babam bambaşka bir insan ya .Dün oruç tutuğu için ona biraz birşeyler hazırladık birlikte iftar yaptık çok mutlu oldu .Babamın sevgisini gözlerinin içinde görebilirsiniz .Bu çok mütiş bir haz ve insanı mutlu ediyor.Eskiden annemle tartıştıklarında hep bir gün bu çocuklar beni anlayacaklar derdi ve dediği gibide oldu .Ama biraz geç kaldık ...

Dün okadar yorgun geldik ama hiç zorumuz gitmedi.Bu sevginin gücü biz severek yaptık babamda severk kabul etti.Hayatımızı sevgi ile yaşamak dileği ile yolunuz açık ve aydınlık olsun.

Alt 09-09-2008, 03:45 PM   #505 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

mustang cim.. uzun zamandır okuyamamıştım günlüğünü..

daima iyiye doğru giden tüm güzelliklerin için tebrik ederim..

sevgili eşinin doğum gününüde geçte olsa kutlar nice güzel seneleri birlikte huzurla başarılarla geçirmenizi dilerim..

sevgiler..

Alt 10-09-2008, 09:35 AM   #506 (permalink)
Mustang
Guest

Canım shamanic bizde seni çok özledik yokluğun çok belli oluyordu sıksık Gamzeyle kulaklarını çınlattık. İyi dileklerin için çok teşekür ederim.

Canlarım dün çocukluğumdaki yanlızlığıma EFT yaptım hissetiğim yer boğazımdı ama benim bu ara dizim çok ağrıyor .Ben dizimde hissederim zannetmiştim .ama boğazımda hissettim.ve EFT yi yaptım 0 ladım .Bunu yaparken kafa durmadan çalışıyor ve ben bu diz ağrısını ilk hissettiğim güne döndüm .Dün EFT de yazmıştım insanlar benim haklı olduğum halde biriyle tartışmışsam olayı anlattığımda bana oraya gittmeseydin ona boşuna söylemişsin gibi beni kızdıracak şeyler söylüyorlar ancak kendi canları yanınca aa bak sen haklıymışsın diyorlar.Buda ozamanlar beni deli ediyor .Bu duyguya EFt yapmamlazım.Bunun bir çok açılımı olacak ve böyle zamanlarda dizim zonkluyor o anlarda kendimi terk edilmiş hissediyorum.Her şeyin zamaını geldiği anda çözülecegine inanıyorum demeki bu konununda zamanı şimdi geldi veya ben ancak hazır oldum.

Bizim pamuk nine (saçları beyaz olduğu için belki böyle söylersem huyunuda yumuşatırım)eskisi kadar yemek seçmiyor hatta daha çok yemeye başladı.Olumlamalarım işe yarıyor.

bizdeki bu olumlu değişim eşimide etkisi altına aldı oda arkadaşlarına benim ona söylediklerimi anlatıp akıl veriyor umarım kendide uygular bir defa aklına yerleşti .

Hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun.

Alt 10-09-2008, 11:02 AM   #507 (permalink)
Akulina
Guest

Pamuk Nine

Şimdi onu düşünürken böylemi düşüneceğiz,buna alışmak baya bir zaman alır

Alt 11-09-2008, 08:52 AM   #508 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın , yine site turumu yaptım sana döndüm .Hala konuyu nasıl toplayıp EFTye nereden başlayacağıma karar veremedim olumlama cümlemi toplayamadın .Bu gün oturup bir yazılı çalışma yapayım bakalım ne çıkacak.

Gamze sen gül ben onu pamuğa çevireyimde gör.Sanki pamuk bitkisi kendisi elini uzatığın anda dikenleri batıyor insanı acıtıyor iş onu koparıp bir kenara koymak bakalım ne kadar aşama kaydedeceğiz .Benim onun yemek konusunda yaptığı huysuzluklara yaptığı olumlamalarım işe yaradı.artık önüne ne koysam yiyor.Ben önüne ne koysam yer benim yemeklerimi severek yer diyorum.

Sabahları içimi buraya döküp rahatlıyorum .artık içimde eskisi kadar birşey biriktirmediğim içinde kendimi huzurlu hissediyorum .Ben başından beri sizlere içimi dökmeye alıştım ve sizlerin samimi yorumlarıda benim görmediklerimi tamamladı.Böyle anlatıpta sende onu yapmasaydın orada hatalısın yerine yanımda olup zamanla dileklerinizi bildirmeniz benim kendimi daha çabuk bulmamı sağladı .Sizleri seviyorum iyiki varsınız.

Buradan belki hayatı toz pembe görüyormuşum gibi gelebilir ama bunu başara bilmek için çok çaba harcadım .Ben kendimle dost olmayı öğrenince çok mutlu oldum .Hak etmeyen bir çok kişiye çok fazla değer verdim ve çok incindim .Şimdi kendime değer veriyorum hatta bazen şımartıyorum bile ...Şimdi bu yüzden toz pembe görünüyor hayat bana çünki bir çok sorun benim sorunum değildi başkalarının sorunlarını sırtlamıştım ve eziliyordum günbe gün artan sıkıntılardan.Şimdi yüklerimden kurtuldukça beni yoran inciten ve hiç bir şekilde birşeyler veremeyeceğim ve alamayacağım insanları hayatımdan çıkarıyorum .Benim çıkaramadıklarımlada arama çok kalın duvarlar çekiyorumki beni daha az kıra bilsinler.Şu an içim kocan bir şantiye .Sevdiklerimi sınırsız seviyorum .İnşaat bittikten sonrahaytımı ben şekillendirmiş olacağım buda çok güzel bir şey kendi hayatımı kendim kuruyorum.

Yolumuz aydınlık ve açık olsun.

Alt 11-09-2008, 09:30 AM   #509 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Günaydın Mustang;

Olumlu cümlelerinle yine bu sabah da içimizi açtın.Senin adına çok seviniyorum. Hayata sıkı sıkıya bağlılığın , sorunlara yaklaşım biçimin çok kişiye örnek oluyor..Dediğin gibi, gerçekten de insanlara hakettiği değeri vermek lazım. Yoksa en büyük kötülüğü kendimize yapmış oluyoruz.İnsan kendine değer verince zaten başkalarının da değerini hakediyor..

Bu pozitif ruh halinin hep artmasını dilerim..

Sevgiler...

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 11-09-2008, 05:06 PM   #510 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 9
115 Mesajinıza toplam 436 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pozitif is an unknown quantity at this point

sana katılıyorum mustang

bencillik yapmamaya çalışıyorum empatide yapıyorum ama sonunda bana zarar vericek insanlara karsı bende duvar örüyorum. Hayatıma sokmuyorum. İnanın bunu yaparsanız daha mutlu olursunuz.

Sizin verdiğiniz değeri kesinlikle karşı taraf haketmeli ama bencillik yapmadan durumu fazla abartmadan

Gönlüm aranip dünleri feryat etme<br /><br />Kan almak için yarinlar icat etme<br /><br />Dünler düş olup gitti, yarinlarsa hayal<br /><br />Cahilce şu gerçek günü berbat etme<br /><br />Ömer Hayyam<br /><br />Kardesim sen düsünceden ibaretsin<br /><br />Geriye kalan et ve kemiksin<br /><br />Gül düsünürsün gülüstan olursun<br /><br />Diken düsünürsün dikenlik olursun<br /><br />MEVLANA
pozitif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks