Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-09-2008, 10:21 AM   #502 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Günaydın.Bugün yeni bir güne yine çok şükrederek kalktım .Ben kendimde inanamıyorum bazen unuttum zannediyorum ama unutmuyorum yatağımdan kalktığım andan itibaren bunları yapıyorum okadar otomatiğe bağlandıki kendiliğinden söylenen sözler haline dönüştü bin şükür.

Sabah kalkıp şöyle bir günlükleri dolaştım ve güzel gelişmeler gördüm.Artık bir çoğumuz kendi sorunları ile başa çıkmayı öğreniyor ve dimdik ayaklarının üstüne basıyor sizlerle gurur duyuyorum .İlk geldiklerindeki karamsar halinden kurtulmuş kimseye tutunmadan yaşaya bilen bireyler haline dönüşüyorsunuz .Buradaki arkadaşların tavsiyelerini uygulayıp daha ileri gitmeniz beni çok mutlu ediyor .Sizlerdeki gelişimi gördükçe işte bu demeden geçemiyorum .

İnsan kendini geliştirdikçe kimseye ihtiyaç hissetmez ve kuracağı dostluklarda kendine koltuk değneği aramaz böylece karşısındakinden fazla bir beklentisi olmaz ve hayal kırıklığı yaşamaz .Size bana yardım edin ben çok kötüyüm diye gelen kişiye bir müddet yardım edersiniz karşınızdaki sizi koltuk değneği gibi kulanmaya başlarsa ozaman siz sınırlarınız gösteririrsiniz .Ama gelişmek için kendide gayret ederse siz ondan daha çok gayret edip onu ayağa kaldırırsınız .

Bunları neden söyledim .Bizim sitede herkes birbirine yardımcı aman diyenin yanında ve birbirimize destek oluyoruz .Bir çoğumuz çok sıkıntılı zamanlarımızda bu siteyle karsılaştık ve sonuç hayatımızda hiç tanımadığımız insanlardan okadar kocaman bir destek aldıkki bu çok değerli olan desteğin artık var olduğuna bile inancımız bile kalmamıştı .İnsanlığın ölmediğini birkez daha gördük çok şükür .

Bu değerli ortamı zaman zaman bozmak isteyenler çıkıyor ama bizler farkındalığın farkına varan insanlar sürü olmak tan öyle bir çıkmışızki hemen birbirimize sahip çıkıyoruz Belki hayata hiç kimse bize böyle sahip çıkmamıştır .Çünki birimizin eline diken batsa hepimizin canı yanıyor.

Hele geçen ayki kutlamalar çok güzeldi sanki hepsini ben yaşadım ve çok mutlu oldum ne hoş ki kutlamalar hala devam ediyor .Bizler sıkılmış olabiliriz ve sorunlarımız olabilir ama kendi hırslarımızı birtarafa bırakarak sevdiklerimizin sevinçlerini paylaştık ve mutlu olduk.Sizleri çok seviyorum bak günlüklerinizi takip ediyorum ona göre ....

Ben o gün tehlike ile ilgili bir karar vermiştim ya uygulamaya koydum gerçekten iyi sonuç vermeye başladı ve benim yaptığım yemekleri büyük bir iştahla yemeye başladı .Ben ona gıcık oldukça kötü düşünüyorum oda zaten kötü iyice kötü oluyor .Artık onun bana bir zararı dokunmaz kendi halinde yaşar ben ne pişirsem zevkle yer demeyi seçiyorum.

Arkadaşlar bakın ben 44 yaşında hala kendimle uğraşıyorum ve kendime çözümler üretiyorum sizler neden yapmayasınız .Dün flim metodu ile şöyle bir geriye gideyim dedin ilk okula başladığım günki yalnızlığımı gördüm ve nekadar üzüldüğümü.Beni okulun ilk günü dayım okula götürmüştü .Okulum küçük sevimli bir yerdi ama bana çok kocaman bir canavar gibi gelmişti dokunsanız ağlayacak kadar yalnızdım .Herkesin annesi babası vardı ben tek başına idim .Osene benim için çok zor geçmişti annem beni bir kez olsun kalkıp yolcu ettmemişti ben kendim giyinip servise kendi bindim eve geldiğimde annem gezmede olduğu için bahçede beklerdim ve yalnız bir çocuktum .Allahtan babam vardıda onun sevgisi beni göklere çıkarıyordu.Şimdi bu konuya EFT yapmayı düşünüyorum .Bakalım sonuç ne olcak...

Canlarım sizleri çok seviyorum ve biz büyük bir aile gibiyiz hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun.