Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız MERHABA, Ben Serpil... Bu siteyi kızımın sayesinde öğrendim...Ondaki olumlu değişimleri gördükçe merak ettim.. Size 44 yıllık hikayemi anlatayım... Hayatımı onyıl onyıl anlatmak istiyorum.Karlı bir Ankara gecesine gözlerimi açmışım.Sevgi dolu bir babanın,hala ne düşündüğünü anlamakta zorlandığım bir annenin ilk çocuklarıyım.Benden iki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-01-2008, 05:15 PM   #1 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Mustang'in Rüzgarı

MERHABA,
Ben Serpil...
Bu siteyi kızımın sayesinde öğrendim...Ondaki olumlu değişimleri gördükçe merak ettim..
Size 44 yıllık hikayemi anlatayım...
Hayatımı onyıl onyıl anlatmak istiyorum.Karlı bir Ankara gecesine gözlerimi açmışım.Sevgi dolu
bir babanın,hala ne düşündüğünü anlamakta zorlandığım bir annenin ilk çocuklarıyım.Benden
iki yaş küçük bir erkek onbir yaş küçük bir kız kardeşim var.Çocukluğum ilğisiz ve çok başıboş
geçti.Kimi zaman erkek kardeşimle didişerek kimizaman birbirimize sıkısıkı sarılarak yalnız geçti.
Babam çok çalıştığı için bize ayırdığı vakit azdı.Genellikle bu anlarda sinemaya Osman Nuri
pastanesine alışverişe gider biz ne istersek onu yapardı.Anneme gelince hayatını,temizlik
vegünde üçöğün gezme olarak yaşayan biri.Çocuk büyütmeyi sadece karnını doyurmak
üst baş giydirmekten ibaret zaneden biri.Birgün bana çok yaramazlık yaptığım için demiştiki:
seni şu kömürtoplayanlardan aldık.Ben ogün akşama kadar ağlamaktan gözlerim şişmiş bir
şekilde babamı bekledim.Babam bana bunun doğru olmadını söyleyinceye kadar kimseye
inanmadım.Ogün babam anneme çok kızmıştı,bende çocuk aklımla oh oooooh demiştim.
Televizyonlu günler mahalleli bizde .Ben ilkokula başlayıncaya kadar saçlarım uzundu
okula başladıktan birsüre sonra annemüşendiği için saçlarımı kestirdi.Yine babamın hışmına
uğradı.Okul hayatından nefret ettim.Arkadaşlarımın ailelerinin igisi bizim başıboşluğumuz
beni hep üzmüştür.Veli toplantılarna gitsinler diye yalvarırdık. Ben9 aylık yürüyen ve
konuşan biri olarak hiç başarılı bir öğrenci olmadım ilk onyıllım böyle geçip gitti.
Sıra geldi 2. onyıla:
Yeni bir mahalle yeni bir ev yeni bir kardeş:Anneannemler Ankara'ya taşındılar annemin
günleri hep orada geçiyor.Ben kendimi anneme beyendirmek için evişlerine başladım.
Hergün iş sorumluğum artarak devam etti. Çocuğa bak bulaşık ,yemek,çamaşır veokul.
Okulumu çok seviyorum.Babam misafir çok sevdiği için evde daima birileri var.
kardeşimle bazen bir yere gitsinler bugün kimse gelmesin diye dilliyorduk.Enbüyük
zevkimiz evde yalnız kalıp kedimizce birşeyler yapmaktı.Mustang yıllarım başlamıştı.
Okulda sınırsız para harcayan bolbol kitap okuyan kendince eğlenen biriolmuştum.
Eve gelince yine köle kendini beğendirmeye çalışan ben fakat hiç memnun olmayan
bir anne.Büyümüş güzel bir genç kız olmuştum.Ben her ne yaparsam yapayım
kedimi hep sevdim kedime hep güvendim kimsennin beni ezmesine izin vermedim.
Babam avukat olmamı istemediği için okul hayatım bitti.Şimdi çok büyük hata
yaptğımı biliyorum ama ne fayda.Annem biz kızların okumasını hiç istemedi.
Ama kız kardeşim onarağmen okudu.Onun zamanına kadar biraz olsun yumuşadı.
Yaş 19 görücüler gelmeye başladı.Yine annem deyeceyim ama beni ilk isteyene
verdiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-01-2008, 10:11 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

mustang ablacım... konu heyacanla devam ediyo diye ikinci mesajını beklediğim için..
bölmemek adına mesaj atmıyayım dedim ama dayanamadım... belkiyoruz devamını...

ve günlüğün hayırlı olsun... güzel yaşam hikayelerinle dolsun....

sevgiler..
Alt 10-01-2008, 11:06 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

serpilciğim hoşgeldin..
anne özürlü, olduğun için yazıyorum yalnız değilsin canım..ben siteden bir kaç günlüğüne izin aldım..dönünce ilk uğrayacağım günlük seninki olacak...ama bu arada yalnız bırakılmayacağını biliyorum...seni saygılı sevgilerle kucaklıyorum...

Alt 11-01-2008, 01:52 PM   #4 (permalink)
Mustang
Guest

Sıra geldi 2. onyıla:
Yeni bir mahalle yeni bir ev yeni bir kardeş:Anneannemler Ankara'ya taşındılar annemin
günleri hep orada geçiyor.Ben kendimi anneme beyendirmek için evişlerine başladım.
Hergün iş sorumluğum artarak devam etti. Çocuğa bak bulaşık ,yemek,çamaşır veokul.
Okulumu çok seviyorum.Babam misafir çok sevdiği için evde daima birileri var.
kardeşimle bazen bir yere gitsinler bugün kimse gelmesin diye dilliyorduk.Enbüyük
zevkimiz evde yalnız kalıp kedimizce birşeyler yapmaktı.Mustang yıllarım başlamıştı.
Okulda sınırsız para harcayan bolbol kitap okuyan kendince eğlenen biriolmuştum.
Eve gelince yine köle kendini beğendirmeye çalışan ben fakat hiç memnun olmayan
bir anne.Büyümüş güzel bir genç kız olmuştum.Ben her ne yaparsam yapayım
kedimi hep sevdim kedime hep güvendim kimsennin beni ezmesine izin vermedim.
Babam avukat olmamı istemediği için okul hayatım bitti.Şimdi çok büyük hata
yaptğımı biliyorum ama ne fayda.Annem biz kızların okumasını hiç istemedi.
Ama kız kardeşim onarağmen okudu.Onun zamanına kadar biraz olsun yumuşadı.
Yaş 19 görücüler gelmeye başladı.Yine annem deyeceyim ama beni ilk isteyene
verdiler.Ben bana bu adamı istermisin diye sormalarını beklerken bir baktımki
evlenmişim.Allahtan eşim iyi bir insan tek kusuru annesi ama ne kusur!........
İşte hayatımın benim yönetemediğim 2. onyılıda böyle geçti.
3. onyıl
Evlilik sorunları derken 20 yaşında düşük kilolu bir bebeğin sorumluğu.
Derken Gamze'li hayat :esirgediğim üstüne titrememe rağmen çok küçük.
Narin kırlgan ama annesi gibi mücadeleci bir bebek.Sabahlara kadar uykusuz
geceler.Bu arada annem tam bir anne bana ozamanki yardımlarını unutamam.
Eşim askere gitti.Oradan bana mektuplar yazmış, benimkiler hep iyişeyler
onunkiler anneme gittinmi ,aradınmı bana hep annesini sormuş.25 yaş
2. çocuk Mustafa tam bir tosuncuk 4.100 g Gamze ise1.850g dı.
Hayatımın bu on yıllında benim için önemli olan ikişey vardı.ÇOCUKLARIM...
Onları şartlar elverdiğince iyi yetiştirmeğe çalıştım. Onlar okuldan gelmeden
evde oldum ,onlarla oyunlar oynadık.Birlikte ev piknikleri yaptık,koyun koyuna
uyuduk , birlikte büyüdük.Elimden geldince annemin hatalarını yapmamaya çalışıyorum.

YAŞ 30:
Hiçmemnun olmadığım tek yaşım.Çünki ben geriye dönüp baktığımda kendim için hiç birşey
yapmamışım.Evlen dedikleri için evlenmişim.Çocukların olsun dedikleri için çocuklarım olmuş.
Gerçi buna çok memnunum tek yaptığım iyişey.Evdeki sorunları idare et.
Herşeye benim yerime karar veren birileri var.Benim özğür doğama aykırı işler.
Kendimi kafama balyoz yemiş gibi hissediyorum.Bu bir uyanış:annemin hayatımdan çıkışı.
Yeniden kitap okumaya başlıyorm.Artık kendi arkadaş çevrem var.Annemi ve eşimi tanıştırmı
yorum.Onlar sadece benim arkadaşlarım.Çocuklarım kızım ortaokula oğlum ilkokula başladı.
Bende okul faliyetlerine burada kendime kalıcı dostlar buldum.Mustang rüzgarı esmeye başladı.
Ben ve çevremdekiler birlikte gelişmeye başladık.Okul aile birliği başkanı oldum.Kermesler
düzenledik,güçsüzler yurduna ve çocuk esirgme yurduna geziler düzenledim.Okulda benim
onay vermediğim hiç birşey yapılamaz olmuştu.Eski köhne okulu adam ettik.Bizden sonrakiler
hazıra geldi.Bu arada Gamze'nin özgür günleri başladı.Bu benim Gamze'ye ulaşma çabalarımın
boşa çıkmasını kabul edemiyordum.İkimizin ortak yaptığımız şeyleri listeledim .İkimizde ençok
kitap okuyorduk,böylece onun okuduğu kitapları okumaya başladım.Kitaplar hakkında sohbetlerimiz
başladı.Şimdi birbirimizle her konuda konuşup birbirimize destek oluyoruz.Ben çocuklarımın daima
anneleriyim onların hayatlarında daima gerçekten varım sorunları varken kaçmalarına izin vermem.
Bizdaima sorunları birlikte çözeriz .Onları asla sorunların dışında bıraakmadım.Bende onların sorun
Larının dışnda kalmadım.Onlarla kimi zaman didişerek kimi zaman eğlenerek dolu dolu vakit geçiriyoruz.
İyiki doğurmuşum iyiki varlar.
YAŞ 40:
Hayatımın yönetimi artık benim elimde.Kimseye bana karışma iznini vermiyorum.Kendi kararlarımı alıp
Uyguluyorum.Çevremde birsürü kişi var,beni paylaşamak istemediklerinden hepsi birbirlerleri ile
kavga edip küstüler,eşim "ya bunlar neyapıyorlar ben bile seni bukadar kıskanmıyorum.Sen bunların
Marko Paşasımısın" diye söylenmeye başladı...
Hani denize denizyıldızı atılan bir öykü varya ben de denize çok denizyıldızı atanlardanım.Kendimi buldum ,kim olduğumu biliyorum ...
Hayatımın 40 yılını başkalarının bana dayatıkları gibi yaşadım ama diğer 40 yılını kendimce yaşayacağım...
Kendi dostlarımla, kocaman bir masalarda güzel günlerde,güzel yerlerde yaşamak istiyorum...

Alt 11-01-2008, 02:19 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Hayatınızı on yıl on yıl okurken bazen o on yıllık dönemlerin içinde bazı on yıllık dönemlerinde çok dışındaydım ama son on yılda aynı noktadaydık. Umarım bundan sonraki on yıllar en iyi yıllarınız olur. Sevgilerimle,
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 12-01-2008, 10:32 AM   #6 (permalink)
Mustang
Guest

Merhaba;
Bütün iyilikler sizinle olsun.Benim hikayemde kendini bulan veya yakın hisseden herkese
şunu diyorum;biz daima güçlü idik,daima öyle olacağız.Kendi sevgilerimizi kendimiz
bulacağız.Arkamızda çınarlar aramak yerine kendimiz çınar olup bütün sevgilere
kucak açacağız.Önce kendimizi sevip bunu yapabilmeyi herkese öğreteceğiz.

Alt 14-01-2008, 11:14 PM   #7 (permalink)
Mustang
Guest

Ahhhhhhh!
Bugün anneme gittim.Ay ama ne gidiş,gidiş iyi dönüş bir felaket.Saçlarım sanki 220watt çarpmış gibi.Sanki
benden her zaman yaptığı gibi birşeyleri hırsını benden çıkarıyor.Gerçi ben her zaman onun vicdanı gibiyim.
Hayata hiç kimsenin ona söyleyemdiği herşeyi benden duyuyor.Birde beni babama çok benzediğim için ondan
alamadığı hırsını,kızgınlığını,acısını benden çıkarıyor.Küçükkende annem erkek kardeşimi babaamda beni tutardı.
Bu babamın bana verdiği en güzel şey.Kendime olan güvenim,ben özelim hissi çok güzeldi.Küçükken hep benim
doğum günüm kutlanırdı,kardeşiminki hep yolda geçerdi.Büyüdükten sonra ona özel partiler verdim.Hayatında
her zaman özensiz oldu.Ekmediği tarladan biçmeye çalışıyor veya domates ektiği tarladan salatalık biçmeye
çalışyor.Aşırı bencil hep onun hastalığı ,onun sevdikleri,onun kocaman egosu.Bu gün üzülerek gördüm ki
kendinden başka kimseyi sevmiyor sevgisi okadar kısa sürüyorki .Artık hastalığı ile söylediği hiç birşeye
inanmıyorum.Hastalığını kullanması herkesi bıktırdı.Şu andaTARKAN dinliyorum İstanbul ağlıyor diyor.Ama
kimse beni bukadar kolay bir şey için kızdıramaz.Hiç kimse başkasına birşey yapamaz demeyi nekadar isterdim.
Ama insan isteyerek veya istemeyerek çevresine zarar vere biliyor.Anne olmak çok özel bir duyğu bunu çocuğun
olunca daha iyi anlaya biliyor insan.Bence herkesin olamayacağı çok önemli bir durum.Çünki bir canlının hayatını
etkiliyorsunuz.Şimdi bana zarar veremiyor ama çocukken ona yaranmak için yaptıklarımı düşününce üzülüyorum.
Şu anda İlhan İremin bak şu aynayayı dinlemenizi tavsiye ediyorum.Yeter bu kadar hüzün size iyi geceler.

Alt 15-01-2008, 10:25 AM   #8 (permalink)
Akulina
Guest

Bunu dün yaptım senin için...Umarım beğenirsin...
Mustang'in uyanışı koydum...
Sende tan yerinin ağardığı saatleri çok seversinya hani...
Annenin seni olumsuzlaştırıp,üzmesine izin verme sakın...
Öyle bir ruh haline girdinki,meyvelerini toplayamaya yavaş yavaş başlamışken,herşeyi bir selin alıp götürmesine izin vermezsin umarım...
Ve lütfen bunu bastıra bastıra söylüyorum "beddua etme"...Bunu rica ediyorum senden...
Çünkü öyle yaparken,o kadar olumsuz enerji yayıyorsunki çevrene ve en çokta kendine...Sinirini yaşamalısın,içinden akıp gitmesine izin vermelisin ama sinirinin senin enerjini düşürmesine ve seni esir almasına izin vermemelisin...
Gerçi dün sakinleştin gece...
Sakinlik,huzur mutluluk diliyorum...
Veeee çekim yapalımda böyle tan zamanları balkonumuzda çay içer moda girelim ok.

Alt 15-01-2008, 01:49 PM   #9 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

mustang seni aslında şu ana kadar senin anlattıklarından değilde
güzel kızının seni tasvirlerinden tanıyorum...

içimde sıcacık mücadeleci.. kendisine çok fazla verilmemesine rağmen evlatlarına doyasıya
sevgiyi saygıyı bütünlüğü yaşatabilmiş bir harika bir anne..

hani bir laf vardır en iyi öğretmenler öğrencilerdir diye..
yukarıda kızının sana verdiği cevabı okurken çok mutlu oldum..

aslında ne kadar şanslısın..
benim bir evladım yok.. olmaya da niyeti yok şimdilik..
ama biraz hüznüm olduğunda yetiştirdiğim bir parçanın benim tüm ince zevklerimi bilerek bir hediye vermesi
yaşadığım nadide mutluluk olurdu ki senin içinde öyle olduğuna eminim..

yaşadığın bu değişim mücadelesi bir çoğumuza çok güzel bir örnek ..

aramızda olduğun için tekrar teşekkürler..

sevgiler..
Alt 16-01-2008, 09:21 AM   #10 (permalink)
Mustang
Guest

Hayatımda başardığım ve bana kendimi iyi hissettiren siz çocuklarıma teşekürederim.İyiki varsınız,
sizinle hayat daha kolay.Yaşadığımız her ne olursa olsun hep birlikte ayaktayız,en minik halinizle
bile bana kedimi iyi hissetirdiniz.Seninle bütünleme sınavına gidrken kurduğumuz,Parise gitme
hayallerine yenilerini ekledik.Birbirimize seni seviyorum demek bize daima ilaç gibi geldi.Çünki
içinin boş olmadığını hep bildik.Günümüzde bazı kelimelerin içleri öyle boşaldı ki insanlar,canım,
sevgilim, aşkım gibi çok özel kelimeleri hiç sevmediği kişiler için bile kullanıyor.Biz daima ne söy-
lemek gerekiyorsa ve ne yapılması gerekliyse onu yapmaya dozu aşmadan sınırları geçmeden
onu yaptık.Senden seninde sınırların olduğunu öğrendim.Ben sizden çok şey öğrendim.Hayat
okulunda sizinle birbirimize hem öğretmen hem öğrenci olduk.SİZİ ÇOK SEVİYORUM.
Güzeller güzeli Gamze'me gönderdiğin resme bayıldım,beni çok iyi anlatıyor.En kızgın anlarımda
saçlarımı rüzgara şöyle bir savurum silkinip kendime gelirim .Sabahın erken saatlerinin o diginliğini
çok severim.Kendi iç huzurumu bulurum.Hayata kendi kendine yetemeyen insanlara hep acımışımdır.
Bana göre bu insanlar hem çevrelerine daha da çok kendilerine zarar veriyorlar.Hayatan tabiki
bekletilerimiz olcak ama bizde çaba sarfedeceğiz.Ben sana şu iyilği yaptım sende bana bunu
yap.Ben seni sevdim sende beni sev diye beklentilerimiz olmamsı gerektiğine inanıyorum.Hayata
en çok sevdiğimiz kişiler çocuklarımız en çok zarar verdiklerimizde.Ben artık bu konuya dikkat
ediyorum.Onların hayatlarına ipotekler koymamaya çalışıyorum.Sizin için bir çok şeye katlandım
gibi şeyler söylemiyorum.Ben artık ben sana şunu yaptım! lafıdan çok sıkıldım.Kadınlar kocalarını
ellerinde tutabilmek için çocuk doğururlar neymiş evlilik devam etsindiye sonrada bütün suçu
çocuğa yüklerler.Ben senin için nelere katlandım, artık sıra sende deyip ipoteği koyarlar.Onlar
artık analarının vebabaların kölesidir.Bu bir kısır dönğüdür böyle devam etmemelidir.Zincirleri
kırmak bizim elimizde hadi gelin herkes gibi olmayalım.Hayata daha aydınlık bakan gençler
yetiştirelim.Bu siteye çok teşekür etmek istiyorum yıllardır uğraşıp bir yol bulamadığım ne
yapacağımı bilemediğim Gamze'nin karamsarlığına çok iyi geldiniz.Artık hayata daha olumlu
bakmaya çalşıyor.Kendi için iyi şeyler diliyor.Eskiden bana okumam için verdiği şeylerden
vazgeçti daha olumlu olmaya çalışıyor.Hayata bana verile herşeye şükürler olsun.
İyilik bolluk bereket sağlık sıhat hepimizle olsun.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler
Stil