Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2008, 09:21 AM   #10 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Hayatımda başardığım ve bana kendimi iyi hissettiren siz çocuklarıma teşekürederim.İyiki varsınız,
sizinle hayat daha kolay.Yaşadığımız her ne olursa olsun hep birlikte ayaktayız,en minik halinizle
bile bana kedimi iyi hissetirdiniz.Seninle bütünleme sınavına gidrken kurduğumuz,Parise gitme
hayallerine yenilerini ekledik.Birbirimize seni seviyorum demek bize daima ilaç gibi geldi.Çünki
içinin boş olmadığını hep bildik.Günümüzde bazı kelimelerin içleri öyle boşaldı ki insanlar,canım,
sevgilim, aşkım gibi çok özel kelimeleri hiç sevmediği kişiler için bile kullanıyor.Biz daima ne söy-
lemek gerekiyorsa ve ne yapılması gerekliyse onu yapmaya dozu aşmadan sınırları geçmeden
onu yaptık.Senden seninde sınırların olduğunu öğrendim.Ben sizden çok şey öğrendim.Hayat
okulunda sizinle birbirimize hem öğretmen hem öğrenci olduk.SİZİ ÇOK SEVİYORUM.
Güzeller güzeli Gamze'me gönderdiğin resme bayıldım,beni çok iyi anlatıyor.En kızgın anlarımda
saçlarımı rüzgara şöyle bir savurum silkinip kendime gelirim .Sabahın erken saatlerinin o diginliğini
çok severim.Kendi iç huzurumu bulurum.Hayata kendi kendine yetemeyen insanlara hep acımışımdır.
Bana göre bu insanlar hem çevrelerine daha da çok kendilerine zarar veriyorlar.Hayatan tabiki
bekletilerimiz olcak ama bizde çaba sarfedeceğiz.Ben sana şu iyilği yaptım sende bana bunu
yap.Ben seni sevdim sende beni sev diye beklentilerimiz olmamsı gerektiğine inanıyorum.Hayata
en çok sevdiğimiz kişiler çocuklarımız en çok zarar verdiklerimizde.Ben artık bu konuya dikkat
ediyorum.Onların hayatlarına ipotekler koymamaya çalışıyorum.Sizin için bir çok şeye katlandım
gibi şeyler söylemiyorum.Ben artık ben sana şunu yaptım! lafıdan çok sıkıldım.Kadınlar kocalarını
ellerinde tutabilmek için çocuk doğururlar neymiş evlilik devam etsindiye sonrada bütün suçu
çocuğa yüklerler.Ben senin için nelere katlandım, artık sıra sende deyip ipoteği koyarlar.Onlar
artık analarının vebabaların kölesidir.Bu bir kısır dönğüdür böyle devam etmemelidir.Zincirleri
kırmak bizim elimizde hadi gelin herkes gibi olmayalım.Hayata daha aydınlık bakan gençler
yetiştirelim.Bu siteye çok teşekür etmek istiyorum yıllardır uğraşıp bir yol bulamadığım ne
yapacağımı bilemediğim Gamze'nin karamsarlığına çok iyi geldiniz.Artık hayata daha olumlu
bakmaya çalşıyor.Kendi için iyi şeyler diliyor.Eskiden bana okumam için verdiği şeylerden
vazgeçti daha olumlu olmaya çalışıyor.Hayata bana verile herşeye şükürler olsun.
İyilik bolluk bereket sağlık sıhat hepimizle olsun.