Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yakamozun Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yakamozun Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Uzunca bir zamandır biyolojik saatimle ilgili sorunum vardı. Ne kadar düzeltmeye çalışsamda olmuyordu. Gündüz uyuyor gece yaşıyordum. Uykumu geceye çevirmek için gece uyanık kaldığım halde gündüzde uyumayarak akşamın olmasını bekliyordum ama 35-40 saatin sonunda akşam yattığımda 1-2 saat sonra uyanıyor ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yakamozun Günlüğü

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-11-2008, 01:35 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold
Standart Yakamozun Günlüğü

Uzunca bir zamandır biyolojik saatimle ilgili sorunum vardı. Ne kadar düzeltmeye çalışsamda olmuyordu. Gündüz uyuyor gece yaşıyordum. Uykumu geceye çevirmek için gece uyanık kaldığım halde gündüzde uyumayarak akşamın olmasını bekliyordum ama 35-40 saatin sonunda akşam yattığımda 1-2 saat sonra uyanıyor yine sabaha kadar uyuyamıyordum. Ve bu durum tüm hayatımda bedenen ve ruhen karışıklık yaratıyordu.
Doktora gittim ama uyku hapı verdi ve ben yine içemedim. İçtiğim gibi çıkardım ve devam edemedim.
Dün bir akupunkturiste gittim. Bir sürü iğne takıldı kulağıma, masaj yapıldı, bedenime iğneler yarleştirildi ve hap verdi ama bunlar bitki hapıymış kolaylıkla kullanmaya başladım tadlarıda çok hoş geldi bana.
İşin özü birkaç yıldır ilk defa gece uykumu uyudum ve sabah öylesine huzurlu ve dinç kalktım ki müthiş bir şey.
Şükürler Olsun, Çok Şükür. Ne güzel bir şeymiş akşam yatıp uyumak ve sabah uyanmak. Çok mutluyum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2008, 11:07 AM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold
Standart Ynt: Yakamozun Günlüğü

Dün akupunktur seansına gitmeden önce yoga-meditasyon kursuna kayıt oldum. İlk dersim çok keyifli geçti. Güneşe selamı öğrendik. Kurs başlayalı 3 hafta olmuş ama bir şekilde arayı kapatacağımdan eminim.

Kurstan çıkınca Kitapçıya gittim ve Adil Mavişin Son Sigaram kitabını aldım. Şimdi Münir Arıkan'ın Nitelikli İnsan kitabını okuyorum onu bitirince Son Sigaram' başlayacağım.

Kitabımı aldıktan sonra biraz daha zamanım olduğunu gördüm ve adalarda şirin bir cafeye girdim. İçi dışından daha güzeldi , küçük samimi insanın içini ısıtan bir yer. Bir süre yağan yağmuru gelen geçenleri izledim çayımı yudumlarken kitabıma şöyle bir göz gezdirdim birde içimi gözlemledim henüz hazır değil sanırım... bakalım başlayınca ne olacak?

Daha sonra akupunktura gittim, seans odasında iğnelerimi yerleştirdiler müziği açtılar ve ışığı kapattılar. 45 dk. kendimi bıraktım hayallerime... Sahip olduğum herşeye şükür ettim... Ve 45 dk sonra güne sanki yeni başlıyormuşum gibi hissettim.

Akşam evde akupunkturistimin verdiği rahatlama meditasyonumu yaptım, haplarımı (boncuk gibiler ve tütsü gibi kokuyorlar) aldım ve doğru yatağa. mp3 ümü açtım telkimn müziklerimle uyuya kalmışım.

Çok güzel doyurucu bir gün ve gece geçirdim.

Bu gün öğleden sonra seansım var. Bakalım bu gün ne gibi güzellikler yaşayacağım?

Alt 20-11-2008, 11:31 AM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

yakamozcum bunlar ne kadar güzel başlangıçlar ne kadar keyifli deneyimler.. super

senden böyle güzel haberler almak ruhumuza neşe kattı..

öğleden sonraki gelişmeleride merakla bekliyoruz ..

sevgiler..
Alt 21-11-2008, 09:06 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Teşekkür ederim Shamanic güzel sözlerin ve desteğin için

Ben hızlı koşamıyorum yada ne bileyim hızlı yürümelere ayak uyduramıyorum belki de. Yeni bir konuya yeni bir başlangıca atılmak düşündürüyor beni, ruhumu bekliyorum hazır olmak eyleme geçmek için.

Dün bu sitede 2 yılım doldu. Bu geçen sürede kendimce koştuğumda oldu, yürüdüğümde, durup beklediğimde. Site de bilgi paylaşımının harici iletişim ve algılamayla ilgili bazı sorunlarımda oldu, gerek kendi iletişimimde gerekse diğer arkadaşların aralarında çıkan sorunlarda. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyip yermiş. Her gün yeni bir ders alarak küçük adımlarla ilerliyorum.

Her ne kadar aktif olmasamda/olamasamda, mümkün olduğunca herbirinizin yazılarını okuyor sevincinizle seviniyor üzüntünüzle üzülüyorum. Bazen kahkahalar atıyorum bazende ağlıyorum. Her biriniz hayatımın bir parçası ve öğretmenisiniz.

Hepinizi çok seviyorum.

Alt 24-11-2008, 01:03 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Cuma günü tüm gün dışardaydım. Günüm sevdiklerimi ziyaretle geçti diyebilirim ama ziyaret arası yollarda yürümeyi fazla abarttım sanırım. Akupunktur seansımda önceki günler kadar rahatlayamadım. iğneler özellikle bacaklarımda acı verdi birdaha seans öncesi çok yorulmamam gerektiğini öğrenmiş oldum.

Seans sonrasında telefonuma beni çok mutlu eden bir o kadar da heyecanlandıran mesaj geldi. Cumartesi günü reiki semineri haberiydi.
Heyecanlı bir gecenin ardından cumartesi günü seminere katıldım. Seminerde sinerji harikaydı. Yaşadığım deneyim çok güzeldi.

Ayrıca uzun süredir sandık odasının kendime ait bir oda olduğunu hayal ediyordum Ve odanın yerleşimini, içinde yapacağım çalışmaları...
Cumartesi akşamı seminer dönüşü eşimle sohbet ederken konuyu açtım ve eşimde onayladı (aslında o oda tadilat istiyordu ve eşimde evde tadilatı pek sevmeyen birisidir ) hemen ustalara telefon etti ve pazar günü tadilat gerçekleşti tadilatın arkasından eşim odayı badana bile yaptı... bundan sonrası da bana kaldı
Yani çekim yasası bir kez daha devreye girdi...

Sahip olduğum herşey için şükürler olsun...

Rabbim herkesin gönlüne göre versin ...

Birazdan yoga meditasyon kursuna ve ardından akupunktur seansına gideceğim.

Günümün güzel geçmesini diliyorum...

Alt 24-11-2008, 03:43 PM   #6 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Sevgili yakamoz;

Yaşadığınız deneyimleri çok güzel bir üslupla anlatıyorsunuz.. Sanki bunları ben yaşıyormuşum gibi rahatlıyorum..Aslında hepimizin arada mola verip kendimizi dinlememiz gerekiyor..Hayatın koşuşturmacası içinde bunu bazen atladığımı farkettim..
Benim temennim burada yazılarınızı daha sık görmek..Umarım bizleri bundan mahrum etmezsiniz..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2008, 11:35 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Günlüğüme hoşgeldin Yeni Bir Hayat, Çok teşekkür ederim güzel mesajın için.
Dediğin gibi mola vermek çok önemli. Zaten fazla koşturmaya başladığımızda hayat bize bir şekilde dur uyarı mesajını veriyor. Bu ara bana yine verdi

Uzun süre beklemelerin ardından ardarda yoga meditasyon reiki ve kendime ait bir mekan fırsatları ile ödüllerilme harikaydı doğrusu ve ben yine koşturmalara başladım. Günlük işler, kurs, akupunktur ve yeni mekanımın dizaynı derken yine kaptırdım kendimi. Yapı olarak yapılacak işler oldumu ben yürünecek yerede koşturmaya başlarım

Ve hayat bana yine uyarı mesajını çekti "Yavaşla ve sakin ol"

Şu an sakinim çünkü geçen hafta yogada dizimi incittim ve menisküsüm yırtılmış, şu an buzdu ilaçtı idare ediyoruz mr çekiminden sonra ameliyat olma/olmama durumu belli olacak.

Yoga harici diğer çalışmalarımda adım adım ilerliyorum çok şükür. Dizim sağlığına kavuşunca da yogaya devam...

Her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır. Her şeyin benim bütünün hayrına olmasını diliyorum.

Sevgilerimle...

Alt 04-12-2008, 11:54 PM   #8 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Yakamoz'cum geçmiş olsun canım benim.

Anlaşılan bazı şeyleri sindire sindire yaşamandan yana evren.Koşturmacaların arasında o kadar şey kaçıyor ki bazen gözümüzden mesajları alamıyoruz sonra da böyle gözümüze sokuluyor

Bende sana özendim herhalde,mutfağa tadilata başladım bayram üstü.Pazar gününe yetişirse ne ala.Komple yıkıldı ne kapı var ne duvar. Ama içimde bir huzur var çok şükür o da olmasa ne yapardım bilemiyorum. En önemlisi de bu değil mi zaten.Benim baş sözüm vardır 'içteki huzur zenginlik budur' diye.

Bende kendi günlüğüme yazamıyorum yoğunluktan, burayı mesken buldum Çok geçmişler olsun canım.

Sevgiler
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2008, 01:56 AM   #9 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Geçmiş olsun Yakamoz..
Mesajını görür görmez yanit yazmiştim ki forumun azizliğine uğradı..

Özellikle bu tür aktivitelerde olsun spor yaparken olsun dikkat etmek gerekiyor.

Eğitim veren kişilerinde uyarılarını üstün körü yapmamaları lazım.
Bende 2 aydır spor yapiyorum ancak gördüğüm bir çok kişinin bu tür incinmeler geçirdiği..
Özellikle beni zorlayacak hareketleri yapmamaya çalişiyorum biraz zorlandığımda yükü azaltıyorum..

Umuyorum ki sonuçlar güzel gelir ve aktivitelerine bir an önce devam eder bizlerle paylaşırsın...
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2008, 02:05 AM   #10 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Geçmiş olsun yakamoz,
Bu güzel koşturmacanın heyecanı içinde sağlık biraz ihmal edilmiş anlaşılan..Dediğiniz gibi her şerde bir hayır vardır..Bir an önce sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum..

Sevgiler...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil