Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-12-2008, 11:35 AM   #7 (permalink)
yakamoz
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Günlüğüme hoşgeldin Yeni Bir Hayat, Çok teşekkür ederim güzel mesajın için.
Dediğin gibi mola vermek çok önemli. Zaten fazla koşturmaya başladığımızda hayat bize bir şekilde dur uyarı mesajını veriyor. Bu ara bana yine verdi

Uzun süre beklemelerin ardından ardarda yoga meditasyon reiki ve kendime ait bir mekan fırsatları ile ödüllerilme harikaydı doğrusu ve ben yine koşturmalara başladım. Günlük işler, kurs, akupunktur ve yeni mekanımın dizaynı derken yine kaptırdım kendimi. Yapı olarak yapılacak işler oldumu ben yürünecek yerede koşturmaya başlarım

Ve hayat bana yine uyarı mesajını çekti "Yavaşla ve sakin ol"

Şu an sakinim çünkü geçen hafta yogada dizimi incittim ve menisküsüm yırtılmış, şu an buzdu ilaçtı idare ediyoruz mr çekiminden sonra ameliyat olma/olmama durumu belli olacak.

Yoga harici diğer çalışmalarımda adım adım ilerliyorum çok şükür. Dizim sağlığına kavuşunca da yogaya devam...

Her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır. Her şeyin benim bütünün hayrına olmasını diliyorum.

Sevgilerimle...

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla