Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-12-2008, 01:56 AM   #9 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Geçmiş olsun Yakamoz..
Mesajını görür görmez yanit yazmiştim ki forumun azizliğine uğradı..

Özellikle bu tür aktivitelerde olsun spor yaparken olsun dikkat etmek gerekiyor.

Eğitim veren kişilerinde uyarılarını üstün körü yapmamaları lazım.
Bende 2 aydır spor yapiyorum ancak gördüğüm bir çok kişinin bu tür incinmeler geçirdiği..
Özellikle beni zorlayacak hareketleri yapmamaya çalişiyorum biraz zorlandığımda yükü azaltıyorum..

Umuyorum ki sonuçlar güzel gelir ve aktivitelerine bir an önce devam eder bizlerle paylaşırsın...
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla