Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-12-2008, 11:54 PM   #8 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Yakamoz'cum geçmiş olsun canım benim.

Anlaşılan bazı şeyleri sindire sindire yaşamandan yana evren.Koşturmacaların arasında o kadar şey kaçıyor ki bazen gözümüzden mesajları alamıyoruz sonra da böyle gözümüze sokuluyor

Bende sana özendim herhalde,mutfağa tadilata başladım bayram üstü.Pazar gününe yetişirse ne ala.Komple yıkıldı ne kapı var ne duvar. Ama içimde bir huzur var çok şükür o da olmasa ne yapardım bilemiyorum. En önemlisi de bu değil mi zaten.Benim baş sözüm vardır 'içteki huzur zenginlik budur' diye.

Bende kendi günlüğüme yazamıyorum yoğunluktan, burayı mesken buldum Çok geçmişler olsun canım.

Sevgiler
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla