Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Derya'nın günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Derya'nın günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar. ben ritmotransa yeni başladım. henüz bir iki gün oldu. ama değşimlerin meydana geleceğine inandığım için ben de bir günlük köşesi açtım kendime. hemen ilk düşüncelerimi, deneyimlerimi ve değişimlerimi paylaşayım. aslına bakarsanız ben kendine güveni çok çok eksik bir insan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Derya'nın günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-04-2007, 11:33 AM   #1 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point
Standart Derya'nın günlüğü

merhabalar.
ben ritmotransa yeni başladım. henüz bir iki gün oldu. ama değşimlerin meydana geleceğine inandığım için ben de bir günlük köşesi açtım kendime.
hemen ilk düşüncelerimi, deneyimlerimi ve değişimlerimi paylaşayım.
aslına bakarsanız ben kendine güveni çok çok eksik bir insan değilim öyle herşeyde sonuna kadar güvenmsemde kendime güvendiğim noktalarım eksiklerim vardır.
ego güçlendirici, kendine güven ve suçluluk telkinlerini dinleyeme başladım. diğer versiyonları da indirdim ki değişiklik olsun...
bugun sabah bir şey farkettim. önceden nasıl yürürdüm bilmiyorum ama bugun okula gelirken öyle bi dik yürüyordum ki insanlar küçük dağları benim yarattığımı sanığmı düşünmüş bile olabilirler. bir yandan en sevdiğim telkini, ego güçlendirici new age versionu nu dinliyordum okula giderken bir yandanda kendimi oldukça önemli hissettim. belki bazı değişimlerin olması için erken gibi geliyor bana ama temelde çok büyük bi problemim olmadığı için daha kolay oldu belkide benim için.
kendimle ilgili rahatsızlık duyduğum bir konu varki çok fazla abur cubur yiyorum. bu hem sağlıığım hemde estetik açıdan bana zarar veriyor. şimdi kilo verme güven telkinine de başladım. umarım bundan sonra kendimi bu konuda kontrol edebilirim.
şimdilik son olarak sürekli sunum yapan ve ilerde de öğretmen olucak bir insan olaraktan, topluluk önünde konuşma telkini de dinleyeceğim. ama bir haftanın geçmesini bekliyorum. o kadar çok sunum yapmama rağmen beni engellleyecek kadar olmasa bile çok heyecanlannıyorum. dileğim bunun da üstesinden gelebilmek.
bir yandan da sizlerin paylaşımlarını vakit buldukça okumaya çalışıyorum.
hepnize sevgiler gönderiyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 01-05-2007, 01:37 PM   #2 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Ynt: Derya'nın günlüğü

bugün 1 mayıs. ritmotransa başlayalı 3. günüm.
dün gece siteye bir türlü bağlanamadım şimdi başka bir yerden yazıyorum ve malesef hemen çıkmak zorundayım.
dün gün boyu arkdaşlarıma rtimotranstan ve siteden bahseettim. insanlar benim neden bu müzikleri dinlediğime gerçekten çok şaşırdı çünkü beni kendine güvenli ve dik yürüyen bir insan olarak tanıyolarmış. benim önceden de dik yürüdüğümü söylediklerinde oldukça şaşırdım. ama yine de ben birşeylerin eksik olduğunu hissediyorum ve dinlemeye devam edeceğim.
bugun sınavım olduğu için dün gün boyu ders çalıştım yaklaşık 400 sayfa not birikmiş ama hepsini son güne bırakmak zorunda kaldım. Allahtan ders çalışrken müzik dinleyebilen bir insanım da bir taraftan da telkinleri dinledim. ama akşam saatlerinde başımda bayağı bir ağırlık hissetmeye başladım. o kadar da yüklenmenin etkisiyle olsa gerek kafam kazan gibi oldu. daha sonra bi süre dinlemeye ara verdim. üç beş saat sonra kafam hafifledi.
dün kendimi gayet enerjik hissediyordum, çok konuşuyordum ve konuşurken insanların gözlerinin ta içine bakıyordum. ama bugun ankarada hava biraz bulanık ve bende biraz durgunum sanki. üstelik beynimde bir ağırlık var ve sebebi nedir bilemem başım dönüyor. şimdi sınavdan çıktım. ve üç beş soru için dörtyüz sayfaya çalıştığımı farkedince üzlüdüm ama hocanın ne soracağını nerden bilebilirdim ki. ne de olsa risk almayı sevmem.
şu anda telkinleri dinleyemiyorum çünkü mp3 çalarımın şarjı bitti. halbuki daha dün doldurmuştum. keşke pilli olsaymış yedek pille dinleme imkanım olurdu. bu durumun benim için sorun yaratacağını farkettim. inş şevkimi kırmaz bu durum.
iyi ki acelam var benim çenem düştü. şimdi gidiyorum ama tekrar döneceğim.

Alt 01-05-2007, 02:02 PM   #3 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
Deria Nickli Üyeden Alıntı
bugün 1 mayıs. ritmotransa başlayalı 3. günüm.
dün gece siteye bir türlü bağlanamadım şimdi başka bir yerden yazıyorum ve malesef hemen çıkmak zorundayım.
dün gün boyu arkdaşlarıma rtimotranstan ve siteden bahseettim. insanlar benim neden bu müzikleri dinlediğime gerçekten çok şaşırdı çünkü beni kendine güvenli ve dik yürüyen bir insan olarak tanıyolarmış. benim önceden de dik yürüdüğümü söylediklerinde oldukça şaşırdım. ama yine de ben birşeylerin eksik olduğunu hissediyorum ve dinlemeye devam edeceğim.
.

Deria aslında yanlis bilinen bir konuya deginmis.Bu vesile ile tekrar düzeltme yapmak isterim.Telkin dinlemek için eğik yürümek yada kendinize güveninizin az olması gerekmiyor. Buda sonuçta bir kişisel gelişim yöntemi.Kişisel gelişim ile ilgilenmek kendimizi geliştirmek için bir sorunumuz olmasi gerekmiyor.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2007, 12:53 AM   #4 (permalink)
Çevirmen

aslında tam yatıcaktım ama bunu yazmadan edemedim hatta bu ikinci yazışım demin tüm yazdıklarım silindi sinir oldum.
bugun gündüz dinleyemedim telkinleri dediğim gibi şarjım bitmişti. ama akşam telafi ettim sayılır. hatta şimdi yatınca da dinlemeye devam edicem.
sabah internetten çıktıktan sonra bölümden kampüsün merkezine gelicektim ama servis gözümün önünden kaçtı gitti. bende onun yerine otostop çektim ( otostop deyince bazı arkadaşlar yadırgayabilir ama ODTUde otostop çekmek kadar doğal bir şey yok :) sağolsun orta yaşlı bir hanımefendi durdu. ben de arabaya biner binmez kadının gözünün içine baka baka pat diye nasılsınız dedim. ilk etapta kadınım yadırgadığını hissetsemde yol boyu bir şeylerden bahsettk.
bunu neden anlattım. çünkü bu benim için bir değişim açıkcası. daha önce otostop çekp de yabancı bir arabaya bindiğimde sus pus oturdum. hele bir de yanlızsam. arkadaşlar olursa yine konuşuyordum ama yanlızken arabayı kullanan insan bir şey sormadıkça ben kesinlikle bir muhabbet başlatmıyordum. gelen sorulara da kısa cevaplar verip geçiştiriyordum. ama bugun tam daha arabaya binerken pat diye neden nasılsınız dedim bilmiyorum. belki de telkinlerden yavaş yavaş etkilenmeye başladım. 96
şimdilik ego güçlendirici, kendine güven suçlulk duygusu, kanseri deffet ve kilo verme güven mp3 lerini dinliyorum.
biraz zaman geçip de diğer istediğim telkinleri yükleyeyim diye sabırsızlıkla bekliyorum.

Alt 02-05-2007, 09:40 AM   #5 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

deryaaaa yerim seni ben...haammmmmm..
öyle tatlı yazmıssın ki be canısı...demek sen de bendensin..ben de o odtü yollarında otostop çeken biriydim bi zamanlar..iyi bilirim o duyguları...
hele o yollar öyle düz ve pürüzsüz,yürürken insanda yaau yoksa ben zıplıyo muyum dedirtiyo..
özlediğim o yollar ..gitmekle daha bi düz giden...süzen ardında ne varsa...
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2007, 02:37 PM   #6 (permalink)
Çevirmen

çok tşk ederim lalezar o senin tatlılığın şekerim
haklısın bu odtu yolları ve yılları hiç unutulamaz şeyler.
görüşmek üzere
Alt 02-05-2007, 09:02 PM   #7 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

Ben de rıtmotransa baslayalı ıkı gun oldu , tavsıye edıldıgı gıbı ego ve sucluluk mp3 lerını dınlıyorum sureklı olarak, ozellıkle ılk gun ogleden sonra cok cıddı bas agrısı hıssettım, aksamustu dayanamadım ılac aldım ama bu agrının normal oldugunu forumda okumustum. Gece yatarken kılo ıle ılgılı mp3 u uyku sırasında dınledım cok enteresan kı sabaha karsı 4 de uyandım, bas agrım gecmıstı . Sabaha kadar dınlemeye devam ettım, sabah yataktan nasıl fırladıgımı bılmıyorum, enerjik uyandım, her halde psıkolojık olarak da kendımı bıraz sartlandırma da vardı geceden. Sabah 1 saatımı yuzerek gecırdım.. ogleden sonra sucluluk ve egoyu dınlemeye devam.. yalnız bır sure sadece suclulugu dınledım bıraz sanırım bu mp3 benı zorluyor.. ıcerıgını forumdan okudum, benım eksık oldugum noktalar cok guzel yazılmıs ama kendımde agresıflık hıssedıyorum, eger duygusal olarak rahatsızlık devam ederse sadece egoya devam etmek daha mı dogru olur acaba ???? Bir de benım boynumda ciddi stresten kaynaklanan bır agrı vardı, fızyoterapıste devam ettım gecen ay, dunden berı bu agrı gerı geldı, bu scrptlerle alakası olabılır mı ??? ne dersınız
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2007, 10:23 PM   #8 (permalink)
Çevirmen

faydalrını görmeye başlaman ne güzel.
amam valla ben bilemicem. bi bilene sormak lazım ;)
hoşgeldin
Alt 02-05-2007, 11:37 PM   #9 (permalink)
Çevirmen

2 mayısı 3 mayısı bağlayan gece
bugun pek bi değişimden bahsedemeyeceğim. her zamanki gibi bi gündü benim için. bi kaç gündür üstümde bi uyku hali söz konusu havalardan mıdır nedir yada bunun sebebi az uyuyor ( az derken 6 saat. yetmiyor işte bana) olmam olabilir.
aslında bugun anlatmak istediğim bir şey var. ama bu değişim değil bir değişememe. dusun
bugun afet bilinci paneline katıldım.
Prof. Dr. sayın Ahmet Mete Işıkara da konuktu. panelden önce kendisini kapının önünde otururken gördüm. önünden geçerken gözlerinin içine bakma cesaretini gösterdim. ama yanında gidip de " hocam deprem olcak mı" deme güvenini bulamadım kendimde. gerçi iyiki soramamışım. çünkü konuşmasında bu soruya gıcık olduğunu depremin zaten beklenen bir şey olduğunu, önemli olanın hazırlıklı olmak gerektiğini söyledi. ama en azından televizyonlardan tanıdığım bu bilgili insanın yanına gidip bi nasılsınız, biz ailecek sizin hayranınızız demedim. diyemedim. neyse şaka bir yana en azından selam bile verip geçemedim. ama panelde sorusu olan var mı dediğinde keşke aklıma bi soru gelse de şunca milletin içinde sorsamda orda olduğumu göstrsem diye düşünmedim değil. hani aklıma soru gelse sorucaktım. böyle tanımadığım bi topluluk içinde soru sorarken bile çok heyecanlanırım çünkü herkes döner size bakar kim bu diye. bakayım bir daha ki sefere deniyeyim hala heyecanlanıyormuyum.
telkinleri dinlemeye devam. bunu da hallederim ben zamanla ;) wave wave wave wave

kim tutar beni ;) super
Alt 03-05-2007, 12:55 AM   #10 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
tresor Nickli Üyeden Alıntı

noktalar cok guzel yazılmıs ama kendımde agresıflık hıssedıyorum, eger duygusal olarak rahatsızlık devam ederse sadece egoya devam etmek daha mı dogru olur acaba ????
Suçluluk telkini ilk etapta biraz zorlayabilir.Bu nedenle ego telkinine ağirlik verip suçluluğu daha az dinleyebilirsiniz.Özellikle suçluluk duygularınızdan kurtulduğunuza kendinizi daha az suçladığınız için tepkilerinizi kendinize yöneltmek yerine dışarıya yöneltebilirsiniz.Bu da çevrenizde sinirli olma hali olarak algilanabilir.
Ancak doğal ve geçici bir süreçtir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil