Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Bende aççam günlük :P

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Bende aççam günlük :P Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben de yazayım istedim yine. Aslında yazdım da daha önce ama serverı geri aldıklarında gitti. Neyse bir daha yazayım; bazen gelir bana yazma isteği ya da kendimle konuşmak biraz bu belki. Hayat benim için zor olma hiçbir zaman. Annem, babam, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Bende aççam günlük :P

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-12-2007, 04:23 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point
Standart Bende aççam günlük :P

Ben de yazayım istedim yine. Aslında yazdım da daha önce ama serverı geri aldıklarında gitti. Neyse bir daha yazayım; bazen gelir bana yazma isteği ya da kendimle konuşmak biraz bu belki. Hayat benim için zor olma hiçbir zaman. Annem, babam, abim her zaman desek oldular, yanımdaydılar. Ben ise hep sorun çıkaran, sorunları olan, kaprisli, bencil küçük kızları oldum hala da öyleyim.
Okudum hep sizlerin günlüklerinizi; utandım yazmaya. Öyle sorunlarınız var ki aslında üzüldüm, hep böyle düşündüm. Ayıp dedim benim derdim sigarayı bırakmak sadece şimdilik. Taktım ya bırakmam lazım zorlanmadan, hep kolay sunuldu gibi geldi bana her şey, sigara bırakmak ise zor. Annemle konuştum. Dedim ki “anne bir site var internette forum sitesi. Üyeler yazıyor olanları. Hepsi çok tatlı, çok iyiler. Hepsinin büyük sorunları var ama kocamanda kalpleri var. Yeniyorlar sorunları, üstesinden geliyorlar. Hayat ne zor bazen dedim, mücadele ediyorlar dedim” O da bana dedi ki “sana da zor oldu hayat. Sen de gittin tek başına üniversite okudun. Zor bir evlilik yaptın, evliliğin hala zor” o zaman “evet” edim. Zorluk yaşadım ben de, çok zamanlar üzüldüm, çokk doğum günleri geçirdim kimsesiz. Çok yalnız kaldım çokk. Ama söylemedim anneme, demedim hiçbir zaman üzülüyorum, yalnızım demedim. Bilmesinler istemedim benim yüzümden üzülmesinler. Her sorunla kendim mücadele etmeye çalıştım. İnsanlar özellikle annemler üzülmesinler diye hiç yardım almadım, tek başıma mücadele ettim, kötü olaylarla. Çok yalnız kaldım, çok ağladım. Ama bunu ben seçtim belki de. Ve anladım ki şimdilerde çok yanlış yaptım.
Unuttum bilimcimden sildim kötü olayları, yalnızlıklarımı, üzüntülerimi. Olmamış saydım, hala olmamış sayıyorum. Belki de bu sayede hala gülebiliyorum.
Unutmuştum hepsini, kötü şeyleri ta ki pisimbatın mırıltılarını dinleyinceye kadar. Annesi için ne güzel yazmış. Annen için ne güzel yazmışsın. Ne şanslıymış annen senin. Sen ona ne güzel gösterebilmişsin sevgini.
Şimdi bunları yazarken düşündüm aslında iyi bir anneye sahip olduğum için ben değil aslında kötü birer anneye sahip olan siyah ve hayal abla şanslı beklide.
Ben ezildim annemin iyilikleri ve fedakarlıkları altında. Oysa ben hep üzdüm onu. Tek başıma kaldığım zamanlar insanlardan soğudum hepsinden. Sarılamaz oldum kimseye. Anneme bile. Huysuz oldum, sinirli ve en naköründen. Ve bu artık hayat standardım oldu belki de. Her akşam gidiyorum anneme, yemeğimi o yapıyor, kızıma o bakıyor. Ama ben hiç annecim seni seviyorum demiyorum, sıcak bir kucaklamıyorum onu. Oysa onu ne kadar çok seviyorum.
Şimdi bunları bilse annem oturur ağlar, der ki “üzülme bitanem sen sarılma bana istemezsen ama üzülme yeter ki sen”
Ama neden kucaklamıyorum, üzüyorum hep. Ve bunun altında eziliyorum işte.
Siyah senin günlüğünde bahsettim işte ezilmek bu. Sen ezik değilsin, hiç olmadın; çünkü sen kırmadın anneni o seni kırdı. O ezilsin senin altında.
Tıpkı benim annemin sevgisi ve fedakarlığı altında ezildiğim gibi.
Kötü biri değilim yanlış anlamayın. İyiyimdir ben hem de çok. İstemem kimse üzülsün. Herkes mutlu olsun herkes istediğini yapsın, yapabilsin.
Ama ben neden sevgiyi göstermeyi unuttum?
Nerde bıraktım aslında ruhumun en ihtiyaç duyduğu parçayı?
İnsanlar o kadar üzdü ki beni üzmeyenlere de sevgi gösteremez oldum belki…

Ben sigara bırakmak için yardım isticektim, neler yazdım şimdi bak...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2007, 04:54 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Bende aççam günlük :P

bu sayfada sigara içmek kesinlikle yasaktır...

çünki güzel kalpli bir insan bu konuda yardımlarımızı istiyor...

senden bi tane daha var sevgisini göstermekte zorlanan... çok sevdiği halde.. hülyaa rumuzlu arkadaşımız...
bu günlerde yoğun.. ailesi geldi bulunduğu şehre... bayramdan sonra uğrar bolca anlatır birlikte paylaşırız...

en azından sorunun ne olduğunu keşfettin ve artık nedensizce dudak bükmek yerine.. üstüne çıkıp bir basamak çözüm üreteceksin...

her kesin yaşadıkları kendine göre ağır.. bedelleri kendine göre fazladır...

ama önemli olan mutluluk adına yaptıklarımız yaşadıklarımızdır...

günlüğün hayırlı olsun canım benim.. sorunlarla başladık.. çözümlerle ve mutlu anılarla dolup taşsın...
başardıkların ve sevinçlerin tüm sayfalarını doldursun.. tıpkı yaşamın.. gibi kendin gibi..

sevgiler ...
Alt 14-12-2007, 05:19 PM   #3 (permalink)
suzzy
Guest

canııımmm...
silvara'cım çok güzel anlatmışsın duygularını...evli değilken senin gibiydim bende ...anneme sevgisini gösteremeyen..ama karşılığında sonsuz sevgi şefkat ve sabır gören  biriydim...

ve annemin,bana kızdığı zaman söylediği tek şey...

sende anne olunca anlarsın beni.....

anne oldum...

ve onu çok iyi anladım...
şimdi ona çok rahat sarılıyorum...ve oda çok mutlu bir şekilde sarılıyor bana vede kızıma,hatta eşime...
onsuz bir hayat düşünmek bile istemiyorum..bunca yazılanı okurken utanaraktan kendimden..
Alt 14-12-2007, 05:46 PM   #4 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

pisimbatın mırıltılarını dinleyinceye kadar. Annesi için ne güzel yazmış. Annen için ne güzel yazmışsın. Ne şanslıymış annen senin. Sen ona ne güzel gösterebilmişsin sevgini.

aslında tam osmanlı ailesiydik biz yoktu öle mırk mırk sarılmalar öpüşmeler koklaşmalar kucaklara ourmak bir bakışta bir gülümseyişte yada birlikte akan göz yaşlarımızın arkasına sakladık sevgimizi ayıptı çoçuklar öle sevilmez şımartılmaztı yoksa tepelerine çıkardık öylemiydi gerçekten keşke diyorum ahhh keşke annemi daha çok öpüp koklasydım saçlarını ellerini ayaklarını sevseydim o gitti yok artık bu dünyadan ama içime öyle yerleştirmişki o sevgisini hala benle yaşıyor ,yoksa çok kavga ettik bağırdık çağırdık dik başlılık yaptım üzdüm kırdım bende ama gönlünüde aldım alamadığım zamanlarda oldu işte içimdeki çoçuk bu yüzden buruk yazılarım özlemle dolu bu yüzden keşke keşke dedimgim zamanlar için ..... neyse günlüğün hayırlı olsun .
dökülsün kelimelerin çağlayanlar gibi
Alt 14-12-2007, 06:13 PM   #5 (permalink)
Akulina
Guest

Silvaracım,öncelikle hayırlı olsun günlüğün...
Sigarayı bırakacağına gerçekten inanırsan yaparsın;)
Artık insanlar için imkansız lafına inanmıyorum ben...İmkansız diye birşey yoktur...Bırakırsın eminimki:)
Bnde anneme sorun çıkaran bir velettim:)Ama hayatımın en zor,en içinden çıkılmaz evresinde birtek o vardı yanımda...Günlerce hep ağladığım zamanlar oldu...Gözlerim kıpkırmızı gezerdim ağlamaktan,uykusuzluktan...Şimdi düşünüyorumda inanlımaz bir sabır örneği göstermiş annem bana...İnsanın çocuğunu o halde görmesi çok acı verir...
Şimdi bir mutlu bir mutluki anlatamam...Kızım düzeldi diyor...Elimde kayıp gitmedi diyor:)
Onun o mutluluğu için bile değiştiğime şükrediyorum...Uzun zamandır ilk defa tam anlamıyla mutlu görüyorum onu...Buda beni çok daha sevindiriyor...
Alt 15-12-2007, 01:20 AM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

silvaracığım günlüğün hayırlı olsun...sigarayı mutlaka bırakırsın..ondan kolay ne var? sigarayı bırakmaktan kolay, sevgiyi göstermek var,ve sen bunu başarmışsın zaten...sevgiyi göstermenin binbir çeşit yolu var...kimimiz söze dökeriz..kimimiz dokunuşlara..ama sen annene dostluğunu vererek göstermeyi başarmışsın zaten...anacığında senin sevginden emin...gördüğüm kadarıyla..ne güzel gözlemlemiş senin yaşadıklarını ve gücünü..hiç birimiz kötü değiliz, bakma sen şikayetlerimize..+gelişme yolumuzda engellendiğimizi düşünüp panikliyoruz..geçmişi önümüze sergiledikleri zaman...geçtiğimiz yaz annem bir kaza geçirdi..aklım gitti ona bir şey olacak diye...kötü olsa severmiydim bu kadar ...benim anam zor...bazen çocuklar zor oluyor bazende analar...hayat bizi birbirmize öğretmenlik edelim diye bir araya getirmiş...benim annem neler yapmamam gerektiğini öğretti..seninki ise ise neler yapman gerektiğini öğretiyor...sonuçta ikimizde sevmek gerektiğini öğrenmişiz...sorun, bunu koşulsuzca nasıl vermekle ilgili...kıracağız bizi tutan zincirleri..akıtacağız sevgimizi şelaleler gibi...önce biraz şaşıracaklar sonra onlarda alışacaklar..tüm annelere ve hepimize saygılı sevgiler

Alt 15-12-2007, 10:33 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz cevap verdiğiniz için felan. Mutlu etti bu beni ama zor insanın mutlu olduğunu sevindiğini söylemesi. En azından benim için. Duygulardan iyi veya kötü bahsetmesi zor gelir bana hep. Ne çok sevindiğimi söyleyebilirim ne çok üzüldüğümü. Tabii buradan söylemek daha bir kolay :P Çokkkk teşekkür ederim hepinize ilgilendiğiniz için.
Üstteki satırları yazarken düşünmedim o an aklıma geleni yazdım o yüzden hayal abla ve siyah sizin annelerinize kötü demek istemedim. Özür dilerim. Silinen yazımda bahsetmiştim siyaha annelerin hiçbiri kötü olamaz. Farklı olur. Tıpkı annem ve ben gibi. Benim kızım geçen gün anneme “anane keşke sen benim annem olsaydın” dedi. Sevmek herkesin kolaylıkla yaptığı bir şey. her şeyi sevebiliriz aslında, hayvanları, eşyaları, insanları. Zor olan onu göstermek. Ben sigara için geldim bu siteye şimdi bambaşka bir şey için uğraşacağım.
Düşünüyorum da insan komik sanki biraz yahu. Ben arabamı değiştirirken eski arabam başkasına satılıyor diye ağlamıştım. Binmiştim evde kimse yokken ona ve onla konuşmuştum. “Benim güzel bebeğim demiştim” ona “özür dilerim seni satıyorum ama ihtiyacı olan bakası alacak seni. Ben de ihtiyaç duyduğum başkasını alacağım” mantıklı bir bahane bulamamıştım onu değiştirdiğim için ve üzülüp ağlamıştım.
İnsanların senin üzüntü ve sevinçlerini paylaşması ne güzel. Ve korkmadan utanmadan onlardan bahsedebilmek ne güzel.
Hepinize teşekkür ederim ilgilenip cevap yazdığınız için. Ve Atakan Bey size de teşekkürler bu kadar güzel bir site yaptığınız ve böyle güzel insanların buluşmasını sağladığınız için. 96 96

Alt 15-12-2007, 11:50 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Şöylee güzel bir kahve yapayım misafirlerime :)
İsteyene Türk Kahvesi : sıcak sıcak

İsteyene de nescafesi :P yine sıcak sıcak :)

Bu da pisimbatımın kahvesi :P

Hadi afiyet olsun hepimize :)
Alt 15-12-2007, 11:55 AM   #9 (permalink)
hayalayaz
Guest

güzel silvaram..
seçtiğin kelime ne olursa olsun..hiç önemli değil..biz senin gerçek duygularını anlarız..bizim annelerimize kötü derken..onların gerçekten kötü olduğunu söylemediğini, evladını üzen annenin böyle olmaması gerektiğini düşündüğünü ifade etmek istemiştin.( bak bende uygun kelimeyi bulamadım şu an)...senin bize kıyamadığını biliyorum...sen içinden geleni söyle..biz seni doğru anlarız...buraya bambaşka nedenlerle gelip sonradan bambaşka hedeflerle aramızdan ayrılan arkadaşlarımız var..veya burada kalıp başka başka hedefler için ilerlemeye çalışanlar..sayımız onbini aştı benzer benzeri çeker...yazmayan ama paylaşımlarımızı okuyan ve kendisi için gerekeni alan arkadaşlarımız var, eminim senin gibi sevgisini söze dökemeyen bir çok insan seni ilgiyle izleyecektir...sen kendini nasıl aşarsan bunu kendine örnek alıp hayatında deneyecektir...burası sanal bir ortam, ama hayatın gerçeklerini birebir yaşatan gerçek bir platform aynı zamanda...paylaşımlarını..gelişmeni ilgiyle izleyeceğim..saygılı sevgiler.. ve kocccamaaan...
Alt 15-12-2007, 01:04 PM   #10 (permalink)
suzzy
Guest

hayal ablam ne güzel anlatmışsın canım...ağzına sağlık...

silvaram...güzeliim..kahveler süper...misafirperverlik süper...sen süper...ben süper.....her kes süper...site......
muhteşeeeeem.

bak ben sana ne göderiyom...

Bookmarks