Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-12-2007, 01:20 AM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Bende aççam günlük :P

silvaracığım günlüğün hayırlı olsun...sigarayı mutlaka bırakırsın..ondan kolay ne var? sigarayı bırakmaktan kolay, sevgiyi göstermek var,ve sen bunu başarmışsın zaten...sevgiyi göstermenin binbir çeşit yolu var...kimimiz söze dökeriz..kimimiz dokunuşlara..ama sen annene dostluğunu vererek göstermeyi başarmışsın zaten...anacığında senin sevginden emin...gördüğüm kadarıyla..ne güzel gözlemlemiş senin yaşadıklarını ve gücünü..hiç birimiz kötü değiliz, bakma sen şikayetlerimize..+gelişme yolumuzda engellendiğimizi düşünüp panikliyoruz..geçmişi önümüze sergiledikleri zaman...geçtiğimiz yaz annem bir kaza geçirdi..aklım gitti ona bir şey olacak diye...kötü olsa severmiydim bu kadar ...benim anam zor...bazen çocuklar zor oluyor bazende analar...hayat bizi birbirmize öğretmenlik edelim diye bir araya getirmiş...benim annem neler yapmamam gerektiğini öğretti..seninki ise ise neler yapman gerektiğini öğretiyor...sonuçta ikimizde sevmek gerektiğini öğrenmişiz...sorun, bunu koşulsuzca nasıl vermekle ilgili...kıracağız bizi tutan zincirleri..akıtacağız sevgimizi şelaleler gibi...önce biraz şaşıracaklar sonra onlarda alışacaklar..tüm annelere ve hepimize saygılı sevgiler