Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-05-2007, 11:37 PM   #9 (permalink)
Deria
Çevirmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Derya'nın günlüğü

2 mayısı 3 mayısı bağlayan gece
bugun pek bi değişimden bahsedemeyeceğim. her zamanki gibi bi gündü benim için. bi kaç gündür üstümde bi uyku hali söz konusu havalardan mıdır nedir yada bunun sebebi az uyuyor ( az derken 6 saat. yetmiyor işte bana) olmam olabilir.
aslında bugun anlatmak istediğim bir şey var. ama bu değişim değil bir değişememe. dusun
bugun afet bilinci paneline katıldım.
Prof. Dr. sayın Ahmet Mete Işıkara da konuktu. panelden önce kendisini kapının önünde otururken gördüm. önünden geçerken gözlerinin içine bakma cesaretini gösterdim. ama yanında gidip de " hocam deprem olcak mı" deme güvenini bulamadım kendimde. gerçi iyiki soramamışım. çünkü konuşmasında bu soruya gıcık olduğunu depremin zaten beklenen bir şey olduğunu, önemli olanın hazırlıklı olmak gerektiğini söyledi. ama en azından televizyonlardan tanıdığım bu bilgili insanın yanına gidip bi nasılsınız, biz ailecek sizin hayranınızız demedim. diyemedim. neyse şaka bir yana en azından selam bile verip geçemedim. ama panelde sorusu olan var mı dediğinde keşke aklıma bi soru gelse de şunca milletin içinde sorsamda orda olduğumu göstrsem diye düşünmedim değil. hani aklıma soru gelse sorucaktım. böyle tanımadığım bi topluluk içinde soru sorarken bile çok heyecanlanırım çünkü herkes döner size bakar kim bu diye. bakayım bir daha ki sefere deniyeyim hala heyecanlanıyormuyum.
telkinleri dinlemeye devam. bunu da hallederim ben zamanla ;) wave wave wave wave

kim tutar beni ;) super