Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-05-2007, 09:02 PM   #7 (permalink)
tresor
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Derya'nın günlüğü

Ben de rıtmotransa baslayalı ıkı gun oldu , tavsıye edıldıgı gıbı ego ve sucluluk mp3 lerını dınlıyorum sureklı olarak, ozellıkle ılk gun ogleden sonra cok cıddı bas agrısı hıssettım, aksamustu dayanamadım ılac aldım ama bu agrının normal oldugunu forumda okumustum. Gece yatarken kılo ıle ılgılı mp3 u uyku sırasında dınledım cok enteresan kı sabaha karsı 4 de uyandım, bas agrım gecmıstı . Sabaha kadar dınlemeye devam ettım, sabah yataktan nasıl fırladıgımı bılmıyorum, enerjik uyandım, her halde psıkolojık olarak da kendımı bıraz sartlandırma da vardı geceden. Sabah 1 saatımı yuzerek gecırdım.. ogleden sonra sucluluk ve egoyu dınlemeye devam.. yalnız bır sure sadece suclulugu dınledım bıraz sanırım bu mp3 benı zorluyor.. ıcerıgını forumdan okudum, benım eksık oldugum noktalar cok guzel yazılmıs ama kendımde agresıflık hıssedıyorum, eger duygusal olarak rahatsızlık devam ederse sadece egoya devam etmek daha mı dogru olur acaba ???? Bir de benım boynumda ciddi stresten kaynaklanan bır agrı vardı, fızyoterapıste devam ettım gecen ay, dunden berı bu agrı gerı geldı, bu scrptlerle alakası olabılır mı ??? ne dersınız
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla